Re: Od dzisiaj mamy trzeciego admina

1
Artur zostaje adminem :witka:
Jako ze forum bez szefa
Obrazek
zostać nie moze Krzysztof na razie nie wraca, ja mam mało czasu, powołanie trzeciego admina jest najlepszym rozwiązaniem. Artur jest z nami od początku, wiele wniósł w to forum, ma doświadczenie a co najważniejsze chęci :D więc jest kandydatem idealnym.
Powodzenia :powodzenia:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 20:00 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

7
@coralgol -- i może jeszcze podać numer konta bankowego z prawem dysponowania środkami? ;)

@Krzysiek -- dzięki Krzyśku.

@baabcia -- opijam herbatą ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 20:43 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Artur ♆

Żyjemy w czasach, gdzie wytwory schorowanej wyobraźni mają większe prawo obywatelstwa niż rzetelne myślenie.

12
O trzecim adminie były dyskusje jakiś czas temu i popierałem ten pomysł, dlatego cieszę się, że został zrealizowany.

Gratuluję Arturze :witka:

Mam nadzieję, że współpraca z Tobą bedzie przebiegać mile i bezboleśnie :D

Wszystkiego dobrego, sukcesów, obiektywizmu i sprawiedliwego panowania! :beer:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 18:35 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

13
Nie doliczę się, który to z kolei admin, ale został nim kaczor vel k4cz0r200 :brawo:
Będzie nam unowocześniał forum :zulus: oby mu się udało, powodzenia zatem :powodzenia:
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, 2:32 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.

14
Dzięki za range, tak jak vic napisała, będę tutaj głównie poprawiał archaiczne części forum. W dłuższym okresie powinno się wiele zmienić na lepsze. A w najbliższym czasie wprowadzę poprawki dla strony na komórki.

Później poprawie/ukryje parę zbędnych lub popsutych rzeczy i jak całość będzie spoko, to zacznę coś myśleć nad bardziej nowoczesnym wizerunkiem forum.

Aktualnie w moich planach jest:
- Usprawnienie strony na komorkach
- Dodawanie zdjęć poprzez wklejanie/przenoszenie
- Wygodniejszy edytor na komorkach
- Automatyczne odświeżanie wiadomosci
- automatyczne zagnieżdżanie filmów w postach
- Nowy styl forum
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, 5:04 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

18
Siema :) Przyjęcie "korony" przez Kaczora dobrze wróży Imladis, pamiętam że to bystry chłopaczyna i jako lokalny "samiec Alfa" może poprowadzić forum do odrodzenia jego prastarej potęgi :D Naprawdę w to wierzę i dlatego chętnie w tym pomogę, bo mam w tym i swój osobisty ideowo-magiczny interes. Jednak ta pomoc będzie umiarkowana, bo dyskusje o duchowości i mistyce mnie znudziły do reszty ;) Wolę praktykę i doświadczenie, a ta cała kazuistyka słowna średnio w tym wszystkim pomaga, co nie znaczy że wcale bo jednak coś tam się z tego wynosi, i dlatego mam duży sentyment do tego miejsca w internecie.

Jestem aktualnie fanatycznym wyznawcą własnych ideałów, i nic innego mnie specjalnie nie obchodzi, być może to kogoś zainteresuje, a być może nie ;) Poza tym będę reklamował forum co jakiś czas w różnych miejscach w internecie, no i będę tu częściej zaglądał, to tyle :)

ps: to czarne tło które spowija forum gdy nie jest się zalogowanym zdecydowanie na plus, bo nadaje przytulności.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 2:33 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

19
Też pamiętam, żeś samiec alfa, więc też dobrze wróży imladis, że się pojawiłeś :D

Ciemne tło to pomysł vic, też mi się podoba, chociaż imho trochę za duży kontrast. No ale na ten moment to chyba najlepsza opcja póki co. Ale zacznie mi to badziej przeszkadzac, to się nawet nie będę zmuszał do poprawiania, samo się zrobi :P

Jak cie to zainteresuje, to zacząłem poważniej podchodzić do rozwoju wewnętrznego, celowo nie chcę tutaj używać słowa "duchowego". Też mam alergię na mistyczne rzeczy, staram się to wszystko ogarnąć własnym umysłem, zdala od wytyczonych już przez kogoś ścieżek. Nie wiem co robie i bujam sie, przyjmuje rady tylko, czytam mądrzejszych. Coś tam się dzieje przyjemnego, chociaż moje posty pewnie trudne są w czytaniu.

Ale bardzo miło byłoby poczytać i ciebie, zawsze lubiłem twoje posty. Bije z nich potężna, i dobra energia.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 2:40 przez kaczor, łącznie zmieniany 1 raz.

21
Tak trzymaj Conan :hhhh: co bardzo mnie oczywiście cieszy :brawo:

Mamy więc, parę adminów, fanatyków własnego doświadczenia, własnych doznań, to może być bardzo interesujące dla nas, miłego wieczoru :tea: chociaż nasz magiczny zegar wciska nam świt :rotfl1:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 2:44 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.

22
Viktorio, jako Admin to się wielce udzielać raczej nie będę, no chyba że w drobnych sprawach ;) Generalnie nie obiecuje jakiegoś wielkiego rozpisywania się ;)

Kaczor, im więcej zdrowych ludzi zajmie się rozwojem tym lepiej, obok umysłu zaufaj też własnemu Geniuszowi zawartemu w instynktach, bo zdrowi ludzie mają bardzo zdrowe i dobre instynkty, ale bywają w tych kwestiach nieśmiali. Niemniej jasny umysł też jest bardzo ważny.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 3:14 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości forumowe”