Re: Boga (bogów) Nie Ma

512
A czym jest zycie? Dla mnie wszystkim, dla niektorych,nie wytykajac palcem- jedna wielka doopa. Takoz i maja to zycie do doopy. Kazdemu wedle zyczenia na miare widzenia. Amen:D
Ostatnio zmieniony 01 cze 2012, 23:21 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

514
teddybear pisze:Lidka powoli doszliśmy do sedna. jest bóg w trójcy jedyny. zwie się sex drugs and rock and roll gdzie

sex - uczta dla ciała
drugs - podróż w zaswiaty
rock and roll - uczta dla ducha
OK :). To tak na teraz, czy może myślisz, że to są wartości na wieczność?
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 6:17 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Boga (bogów) Nie Ma

515
w ciągu wieczności muza ulegnie zmianie, prochy zastąpią jakieś elektro-psycho-stymulatory a sex z żywym mięskiem zastąpia silikonowe roboty. umrze kolejne bóstwo ale nadal będą krążyć bajania o "subtelnej" materii po śmierci. człowiek woli żyć w ułudzie :)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 7:12 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

516
Andra pisze:A czym jest zycie? Dla mnie wszystkim, dla niektorych,nie wytykajac palcem- jedna wielka doopa. Takoz i maja to zycie do doopy. Kazdemu wedle zyczenia na miare widzenia. Amen:D
znalazłem takie Twoje stwierdzenie "z logika zawsze bylam na bakier" zacznij więc rozpatrywać kontekst skutkowo-przyczynowy w moich wypowiedziach. jeśli nie rozumiesz sarkazmu, przenośni czy czarnego humoru po prostu się za to nie bierz...
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 7:21 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

517
teddybear pisze:w ciągu wieczności muza ulegnie zmianie, prochy zastąpią jakieś elektro-psycho-stymulatory a sex z żywym mięskiem zastąpia silikonowe roboty. umrze kolejne bóstwo ale nadal będą krążyć bajania o "subtelnej" materii po śmierci. człowiek woli żyć w ułudzie :)
Ale to nie w wieczności, a w czasie. Czas nie przynależy do rzeczywistości wiecznej, a do materii. Ja Ci zadałam pytanie względem tego, co ma wartość ponad to, co materialne ;).
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 7:52 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Boga (bogów) Nie Ma

519
Lidka pisze:
teddybear pisze:w ciągu wieczności muza ulegnie zmianie, prochy zastąpią jakieś elektro-psycho-stymulatory a sex z żywym mięskiem zastąpia silikonowe roboty. umrze kolejne bóstwo ale nadal będą krążyć bajania o "subtelnej" materii po śmierci. człowiek woli żyć w ułudzie :)
Ale to nie w wieczności, a w czasie. Czas nie przynależy do rzeczywistości wiecznej, a do materii. Ja Ci zadałam pytanie względem tego, co ma wartość ponad to, co materialne ;).
Liiiidddkkkkaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! się uśmiałem :) weź opamietaj z czasem i wiecznością :)
wartości które wyznaję inne niż materialne nie nadają się do prezentowania na forum. raczej na prywatnych rozmowach. tutaj staram się wzbudzić dyskusję i tego się trzymajmy :)
to co z tym masażem? zablokowałaś się w czasie....:)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 8:17 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

520
Andra pisze:Teddy, wole zatem nie rozpatrywac Twoich wypowiedzi,w zadnym kontekscie. Tak na wszelki wypadek.
czemu nie? jednak nim wyklikasz zdanie najpierw pomyśl "co poeta chciał powiedzieć" uczyli tego w szkole...:)


edit

nie mogę z Wami gadać. idę do pracy. trzeba gdzieś odpocząć od Imladis :)
dziś wieje może będzie sporo żagli na falach :) wczoraj morze było puste po horyzont
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 8:20 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

521
teddybear pisze:
Lidka pisze:
teddybear pisze:w ciągu wieczności muza ulegnie zmianie, prochy zastąpią jakieś elektro-psycho-stymulatory a sex z żywym mięskiem zastąpia silikonowe roboty. umrze kolejne bóstwo ale nadal będą krążyć bajania o "subtelnej" materii po śmierci. człowiek woli żyć w ułudzie :)
Ale to nie w wieczności, a w czasie. Czas nie przynależy do rzeczywistości wiecznej, a do materii. Ja Ci zadałam pytanie względem tego, co ma wartość ponad to, co materialne ;).
Liiiidddkkkkaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! się uśmiałem :) weź opamietaj z czasem i wiecznością :)
wartości które wyznaję inne niż materialne nie nadają się do prezentowania na forum. raczej na prywatnych rozmowach. tutaj staram się wzbudzić dyskusję i tego się trzymajmy :)
to co z tym masażem? zablokowałaś się w czasie....:)
Miśku, Ty w ogóle kamuflujesz się strasznie... ;). OK, niech tak zostanie.

A dobry masaż, aczkolwiek sam w sobie bez wartości wiecznej, przyczynia się i tak do jej jakości ;)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 8:34 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Boga (bogów) Nie Ma

522
Teddy, bym Ci rzekla w ten sposob: gdyby poeta mowil to co mysli- to moze nie trzeba byloby domyslac sie co chcial powiedziec. Jasne? Ale jesli poeta mysli o niebieskich migdalach, a mowi o doopie Maryni, takoz i wychodzi mu ze Manki migdaly sa do niebieskiej doopy. A wie choc czyjej? Watpie. Tez jasne.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 8:41 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Boga (bogów) Nie Ma

528
Watpie. W to czy bedziesz mial okazje:).
A Bog...lusterko se podstaw do tej kawy moze? Jak nie masz komu spogladac w oczy podczas jej picia...?
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 17:20 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ateizm i agnostycyzm”

cron