Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

2
Możesz się troszkę "rozwinąć" ?
PS
Popraw tytuł wątku bo "razi" ;)
1.Zaczynamy z dużej litery
2.najlepeij -> najlepiej
3.po co przecinek w tym zdaniu?
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 2:15 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

3
777starchild777 pisze:Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.

Niektórzy uważają że nie ma dowodów na istnienie Boga, jednak nigdy nie potrafili udowodnić, że go nie ma.

To są dyskretne przesłanki. cudne:)
A ty oczywiście potrafisz udowodnić ze istnieje... posiadasz zdięcia i nagrania video...
Wiara polega na tym że ktoś wierzy niejako na słowo a ktoś niejako na słowo "nie wierzy".
A wiesz jaka jest różnica pomiędzy mędrcem a głupcem? Głupiec zazwyczaj ma sie za mędrca i nie poszukuje prawdy gdyz uważa że wszystko wie najlepiej, medrzec natomiast szukając prawdy całe zycie na łozu smierci stwierdzi że jest głupcem...
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 19:32 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

4
Jatagan pisze:A wiesz jaka jest różnica pomiędzy mędrcem a głupcem? Głupiec zazwyczaj ma sie za mędrca i nie poszukuje prawdy gdyz uważa że wszystko wie najlepiej, medrzec natomiast szukając prawdy całe zycie na łozu smierci stwierdzi że jest głupcem...
Ale Ty mądrze gadasz!... :brawo:

(jak widać upał nie ma wpływu na Twoje szare komórki ;))
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 19:34 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

5
:baloon: :okey: " 777 " :okey: :baloon:

Liczba 777 nie ma żadnego znaczenia w judaizmie, ale ponieważ składa się z trzech siódemek, a liczba siedem jest szczególnie istotna w tradycji judaizmu, można oczekiwać wielu interpretacji i spekulacji na jej temat.
Adullamie 1 alias 777starchild777...
W kulturze masowej liczba 777 swoją popularność zawdzięcza przed wszystkim Aleisterowi Crowley i jego okultystycznej książce 777 and Other Qabalistic Writings opublikowanej po raz pierwszy przed prawie stu laty.:wena:
Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 21:17 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

6
chodziło mi tylko aby zasygnalizować wyzszość nad liczbą szatańską tudzież szatańskimi poglądami.

ponadto obiło mi się coś gdzieś kiedyś, że z tą liczbą jest się bliżej Boga. Nie wiem natomiast na ile kabała ma do życia, ale wiem, że jak Bog zechce to w danym przypadku przypadkowo może mieć nezmiernie dużo hehe.

Acha oczywiście nie jestem żydem, ponieważ uważam, że ich religia jest brzydka i wiem, że Bóg nie lata. Ptaki latają samoloty latają, i tajne projekty USa, sowieckie, europejskie, zwane UFO, i kosmicie też mogli by latać....lol:)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 20:33 przez 777starchild777, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

7
777starchild777 pisze:chodziło mi tylko aby zasygnalizować wyzszość nad liczbą szatańską tudzież szatańskimi poglądami.

ponadto obiło mi się coś gdzieś kiedyś, że z tą liczbą jest się bliżej Boga. Nie wiem natomiast na ile kabała ma do życia, ale wiem, że jak Bog zechce to w danym przypadku przypadkowo może mieć nezmiernie dużo hehe.

Acha oczywiście nie jestem żydem, ponieważ uważam, że ich religia jest brzydka i wiem, że Bóg nie lata. Ptaki latają samoloty latają, i tajne projekty USa, sowieckie, europejskie, zwane UFO, i kosmicie też mogli by latać....lol:)
albo jesteś pijany.
Albo naćpany .

Bo trzeźwych ,aż tak głupich nie ma .


Jest tez możliwość ,że jesteś prowokatorem -ale jak widzę cholernie kiepskim.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 20:46 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.
JATAGANIE - ZDRÓWKA ŻYCZĘ !!!!!

Re: motto waszego forum, najlepeij kwituje to zagadnienie

10
777starchild777
Byków w tytule wątku widzę jednak nie poprawiłeś ...
Czyżby dysortografia ???
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 21:03 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ateizm i agnostycyzm”

cron