Re: MY: ciało, dusza, Duch

121
Nie mam czasu teraz, żeby poznawać kogoś. Teraz to muszę siedzieć przez 8 miesięcy i nadrabiać moje zaległości do matury i szukać po różnych organizacjach, żeby mnie wzięli stąd, gdzie jestem. Do nauki dochodzi od nowa wolontariat + dr clown + hospicjum-gdzie się wybieram (tak, żeby zobaczyć jak tam jest, doświadczyć czegoś i ewangelizować, jeśli się będzie dało).

Jeśli z poszukiwań wyjazdu nic nie wyjdzie to muszę dopracować moje scenariusze i wysłać za granicę.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 16:26 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: MY: ciało, dusza, Duch

122
Ale miło zamieniać zdanie z obcymi osobami spotkanymi na ulicy.

Jedna starsza pani opowiadała mi o swoim wnuczku i ile od niej dostaje pieniędzy.

Jeden podchmielony pan na ulicy poprosił mnie o 1,30zł dałam mu i dorzuciłam Nowy Testament i się ucieszył.

A jeszcze inny pan siadł koło mnie i spytał mnie, czy nie mogę mu dać parę groszy, ale gdy mu pokazałam same żołte to powiedział o same żółte to nie. Ale mimo że nic nie dostał, poklepał mnie po ramieniu i życzył wszystkiego co dobrego.

Także różnych ludzi poznaję i obserwuję.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 16:31 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: MY: ciało, dusza, Duch

123
Brakiem czasu bym się nie tłumaczył bo masz czas z nami rozmawiać a jak dobrze zorganizujesz się to na pewno jakiś jeszcze zyskasz.
Poza tym masz czas dla ludzi, którym pomagasz..więc masz okazję kogoś poznać.
;)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 18:59 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: MY: ciało, dusza, Duch

124
asmaani pisze:haha -dojrzalych menow 25-30 ;) kochana oni nie dorzewaja, oni tylko rosna, a potem sie starzeja ;) :P ...
O rzesz ty króliczku, znowu zadzierasz? Chociaż trochę racji niestety masz. Coraz trudniej znaleźć dorosłego mężczyznę. Ale to fyszysko przez kobiety. Bo one takie męskie są :zozol1:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2011, 21:39 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „W biblijnym kręgu”

cron