Re: Ciekawe nawrócenie :)

1
Nowa osoba :)

Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 1:07 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Ciekawe nawrócenie :)

2
No tak Aniu. Tylko czy aby Pani Frykowska nie robi tego, żeby znowu wzbudzić wokół siebie trochę taniej sensacji ?
Na ile szczere są jej słowa. ...
Bo widzisz, tak sobie myślę, że prawdziwa wiara zbyt wiele ich nie potrzebuje.
Już tym bardziej w akompaniamencie parcia na szkło typu "ogłaszam wszem i wobec".

No ale ok. Widocznie ta Pani tak to odczuwa. Niech i tak pozostanie, miejmy nadzieję po prostu, że szczerze.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 1:37 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

5
PRzecież to nie Agnieszka z Big Brothera tylko jej siostra, która jest chyba aktorką, co ma na imię Maja, ładna jest nawet, rodzina troche pechowa, jeden został zasiekany u Polańskiego, drugi u Wajdy ;) Taka dziwna rodzinka po przejściach.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 11:54 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

8
Słyszałem o 'nawróceniu" tej Pani.Początkowo mnie to zdziwiło,ale teraz sobie myślę,że raczej ma to na celu ponowne zrobienie medialnego szumu wokół siebie niż powrót do Boga.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 14:41 przez NowoNarodzony, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

9
JA tam czekam aż się ten Behemoth się nawróci to by było jakoś ciekawe, i pewnie media by szalały, a tak ich mało to obeszło, bo Frytka już mało kogo interesuje, nawet zmieniła imię a o tym nie wiedziałem. Ogólnie zwróciłem kiedyś na nią uwagę bo jest podobna do mojej koleżanki, a tak to nie ma nic ciekawego w tej osobie, podobnie w Behemocie i innych celebrytach, którzy próbuja na różne sposoby zwrócić na siebie uwagę, o to w tym chodzi.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 14:46 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

10
Smutne, że piszecie, że nic nie ma we Frytce i Behemocie...:(

Na 100% pani Maja znalazła spokój tymbardziej po męczących przeżyciach w Big Brotherze, podczas bycia celebrytką i po traumatycznych przeżyciach w rodzinie.

A co do Behemota to modliłam się o niego jak był śmiertelnie chory...widać po jego twarzy, że złagodniał i jest wdzięczny za okazaną pomoc. Trzeba być dobrej myśli jeśli chodzi o pana Adama Darskiego i ważne, aby serca nie zatwardzać, a tego najbardziej się obawiam.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 14:57 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Ciekawe nawrócenie :)

11
voltaren pisze:JA tam czekam aż się ten Behemoth się nawróci to by było jakoś ciekawe, i pewnie media by szalały, a tak ich mało to obeszło, bo Frytka już mało kogo interesuje, nawet zmieniła imię a o tym nie wiedziałem. Ogólnie zwróciłem kiedyś na nią uwagę bo jest podobna do mojej koleżanki, a tak to nie ma nic ciekawego w tej osobie, podobnie w Behemocie i innych celebrytach, którzy próbuja na różne sposoby zwrócić na siebie uwagę, o to w tym chodzi.
Behemoth to zespół.Tobie pewnie chodzi o Nergala ( właściwie Adam Darski).Nie rozumiem negatywnego nastawienia do jego osoby.To,że jego poglądy nie są takie same jak większości Polaków nie świadczy,że jest złym człowiekiem,a przynajmniej może nauczyć ludzi niezależnego myślenia,pokazać,że w kraju Karola Wojtyły i Adama Małysza jest inna droga niż kroczenie utartymi przez Kościół ścieżkami.
Co więcej zasłanianie się niektórych osób tym,że jest satanistą jest trochę śmieszne.Porównajcie sobie wypowiedzi Nergala z wypowiedziami perkusisty grupy Behemoth pseudonim Inferno (w dowodzie ma o ile się nie mylę Zbigniew Promiński) nie wspominając już o wyczynach Panów z legendarnej (w świecie muzyki black metalowej rzecz jasna) kapeli Mayhem.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 15:02 przez NowoNarodzony, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

12
Nie będę się użalał jaki to Darski prześladowany, bo celowo prowokuje, zresztą w prymitywny sposób, bo podarcie biblii to najgłupsze co można wymyśleć. To jakby ktoś wszedł do żeńskiego zakonu,pokazał penisa i później miał żal do tych zakonnic że się oburzyły. Chcial oburzyć, oburzył i nie każdy musi mu pokłony bić, szczególnie że to co robił było prymitywne, podobnie Frytka się nawróciła i co mnie to obchodzi, czy ona jest jakimś filozofem naukowcenm nic ona nie zrobiła ciekawego, jakby Einstein ogłosił że uwierzył w bvoga to by był powód do przemyśleń, a tak to wzruszenie ramion, jakbym ogłosił Zenek ze Spychowa że się nawrócił było by tak samo istotne.
A Behemoth jest mistrzem w swojej niszowej muzyce, ale z jego wypowiedzi które słyszałem wywnioskowałem że to pustak zwykły, nie każdy musi być orłem, ale nie jest tak że jak ktoś jest zdolnym muzykiem to wszyscy mają go lubić, szczególnie jak ktoś celowo komuś robi na złość, a więc Behemoth robi na złość katolikom i oczekuje że będą go oni zato wielbić. Zresztąto twardy facio w końcu metalowiec, więc nie powinien się przejmować opiniami innych ludzi więc mi go tam specjalnie nie żal, że go katolicy "prześladują", nikt go nie prześladował zresztą, jacyś ludzie ogłosili że nie mają zamiaru finansować takiej osoby, i w sumie co w tym złego, bo jakby w TVP dostał program Leszek Bubel to by dziwne było że Żydzi nie chcą płacić abonamentu?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 15:15 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Ciekawe nawrócenie :)

13
JEŻELI CHCECIE OBEJRZEĆ:

Nawrócenie Niemki- uwolnienie życia pełnego narkotyków, okultyzmu i szamanizmu.

http://www.cai.org/testimonies/saved-li ... -occultism
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 17:02 przez Anna18, łącznie zmieniany 1 raz.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Ciekawe nawrócenie :)

14
Mimo wszystko :)- najpiękniejsze nawrócenie to dla mnie to :

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 22:40 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Ciekawe nawrócenie :)

16
Cejrowski "zmienia ludzi" :P
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „W biblijnym kręgu”

cron