Re: Potęga miłości...

3
Tak mi sie...
Jest Milosc i milosc...
Jest Zycie i zycie...
Jest Bog i czlowiek...
Co nas laczy, co dzieli?
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 11:21 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Potęga miłości...

7
glupota - to jest ocena, najczesciej dotyczaca swiata zewnetrznego, i rownie czesto oceniajacy nie dostrzega ze jest czescia tego swiata. Niewatpliwie zeby uznac cos za glupote - trzeba byc madrym, prawda?
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 15:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Potęga miłości...

9
aha, wiec mniej glupi dostrzega glupszego od siebie? Albo madrzejszy mniej madrego? Ciekawe czy liczy sie z tym ze dla madrzejszego, albo tego kto uwaza sie za madrzejszego - on sam takze jawi sie jako glupi?
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 20:54 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Potęga miłości...

13
,,pierdolić" to nie przekleństwo, dopiero to samo słowo użyte z zaimkiem zwrotnym ,,się" jest wulgarne. Samo pierdolić znaczy mniej więcej tyle, co wygadywać (tu: wypisywać) głupoty. Do bodajże połowy XX wieku było to słowo używane ,,na salonach" i odbierane jako kulturalne.
Ot, taka ciekawostka w ramach małego off-topu ;)
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 22:08 przez Diaboł, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Kiedy bogowie chcą nas ukarać, spełniają nasze prośby" - Oscar Wilde

Re: Potęga miłości...

14
Diaboł pisze:,,pierdolić" to nie przekleństwo, dopiero to samo słowo użyte z zaimkiem zwrotnym ,,się" jest wulgarne. Samo pierdolić znaczy mniej więcej tyle, co wygadywać (tu: wypisywać) głupoty. Do bodajże połowy XX wieku było to słowo używane ,,na salonach" i odbierane jako kulturalne.
Ot, taka ciekawostka w ramach małego off-topu ;)
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 22:38 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Potęga miłości...

15
Proszę o powrócenie do tematu i zaprzestanie roztrząsania znaczenia słów bądź określeń, które obecnie uważa się za obraźliwe.

Potęga miłości, potęga ludzkich serc.

[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 82341.html
Dziewczynka zgasła ranem dnia Bożego Narodzenia.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 1:38 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Potęga miłości...

16
tak sobie myślę jak wiele znaczyło to wszystko dla całej rodziny dziewczynki w chwili żegnania się

jak wile znaczy to dla tych którzy przyszli razem w takiej sprawie

im wszystkim łatwiej jest znieść śmieć - chyba każdą następna nie tylko Laney

wracajmy do świętowania bliskości

Kolęda dwóch serc
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 8:32 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Potęga miłości...

17
Smierc ktora zjednoczyla zyjacych.
Ja tylko gwoli usprawiedliwienia sie - przechera Ja?! przeinaczyl slowo ktore powtorzylam po nim: pierdolka= blahostka, cos bez znaczenia, bzdurka. O z kreska i l z kreska.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 9:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Potęga miłości...

18
ayalen pisze:...
Ja tylko gwoli usprawiedliwienia sie - przechera Ja?! przeinaczyl slowo ktore powtorzylam po nim: pierdolka= blahostka, cos bez znaczenia, bzdurka. O z kreska i l z kreska.
ale przyznasz że wyszło komicznie bez tych polskich dodatków ? :bum:
jeśli potrzebujesz zmiany na polską klawiature to moge Ci linka podesłać do odpowiedniego programu
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 9:55 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „W biblijnym kręgu”

cron