Re: Psychomanipulacja

62
Nie uparłem,ja tylko głoszę prawdę ;)
Nie bardzo wiem o czym chcesz tu rozmawiać.
...a co byś chciała wiedzieć,o co zapytać?:)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 23:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

63
Pewnie wiesz o co chciałbym zapytać, ale nie zapytam, a w temacie:

Cejrowski nie prowadzi misji lecz wyśmiewanie z ludów, które mu zaufały.
I o jakiej psychomanipulacji można mówić, a w dodatku piszesz, że głosisz prawdę, a ja zapytam czyja prawdę głosisz? :)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2012, 23:43 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

64
czyja prawdę głosisz?
Niczyją,prawdę bezwzględną :D tak samo moją jak i Twoją(a w ogóle to ja tylko ironizuję ze słów niektórych kapłanów którzy zawsze powtarzają że ich słowa nie są ich słowami,oni tylko głoszą prawdę :D definiowaną wg własnych wygód o czym już nie informują nikogo.Ostatnio dowiedziałem się od księdza że sierp i młot wiesz co oznacza?Sierp Saturna i młot Thora!! XD Thor ma młot którym chce niszczyć świat jak komuniści itd itp,bolszewiking :D a swastyka to symbol zła i Szatana bo Hitler jej używał :> prawda jak chuchuuu).
Cejrowski nie prowadzi misji
Cejrowski sam się określił jako misjonarz,on doskonale wie co robi,kaskę dostaje więc sieje zamęt.Wcale bym się nie zdziwił gdyby go finansowało(czy nawet zaliczało do grona członków) Opus Dei.

Najgorsze jest to że pod wpływem takich ludzi jak WC i organizacji sponsorowanych przez Watykan(Opus Dei itp),nawet lamowie zaczynają ulegać przekupstwom i plują na własne tradycje.

„Wiele tradycji Bon ginie pod rządami Chińczyków w Tybecie. Zagrożonych jest również wiele innych tradycji.
Na temat religii Bon pojawia się wiele błędnych przekonań, nawet pośród tybetańskich buddystów.
Religię tę (Bon) spotkał los wielu innych rdzennych religii Europy i obu Ameryk, kiedy wprowadzono tam chrześcijaństwo.

Kiedy bowiem judeochrześcijaństwo/katolicyzm/islam rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej religii zachęcając do jej całkowitego odrzucenia.

Wielu Tybetańczyków nawet wysokich lamów którzy nic nie wiedzą na temat tradycji Bon chętnie wygłasza negatywne opinie na jej temat.

Na szczęście istnieje wielu ludzi świeckich i mnichów, zwyczajnych zjadaczy chleba, spadkobierców niesekciarskiego ruchu który rozkwitł w Tybecie w XIX wieku.

Najwybitniejszą z tych osób jest Jego Świątobliwość Dalajlama który oficjalnie uznał Bon za jedną z pięciu głównych tradycji duchowych Tybetu. Skierował słowa zachęty i wsparcia do Lungtoga Tenpi Nimy Rinpocze oraz Lopona Tenzina Namdaka Rinpocze prosząc ich,aby nie ustawali w pracy dla zachowania starożytnego dziedzictwa Bon jako skarbu wszystkich Tybetańczyków.”-Tenzin Wangyal Rinpocze
o jakiej psychomanipulacji można mówić
O psychomanipulacji mówi pierwszy mój wpis,masz podane mechanizmy działania liderów sekt destrukcyjnych,odnieś te przykłady do działań misjonarzy i co otrzymasz?Tzw misja to wojna propagandowa mająca na celu wynarodowienie i zastąpienie religii etnicznych religią światową.

"Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii na osnowie chrześcijaństwa (na przykład 'Róża świata'; Andriejewa i in.). Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli.Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium. W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia: pierwsze wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu; drugie -dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich.

Tysiącletnia niewola duchowa, jakiej poddana była Ukraina wraz z innymi bratnimi narodami słowiańskimi, nauczyła nas wielu rzeczy. Ale i chrześcijańskie imperium obrosło przez ten czas doświadczeniem i znacznym kapitałem. Siły obu stron są na razie nierówne, ale narodom oczy poczynają się już otwierać. Na Ukrainie zaczęło się to przed drugą wojną światową. W roku 1934 młody badacz folkloru Wołodymyr Szajan podczas pobytu w Karpatach zaobserwował starodawny obrzęd, zachowany z czasów pogańskich, a mianowicie święcenie ziarna przed zasiewem. Było to dlań olśnieniem, które stało się pobudką do dalszej pracy, do poszukiwań źródeł myśli religijnej Prasłowian i w ogóle Indoeuropejczyków.Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości".
http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 0:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

68
cayman pisze:psychomanipulacja jest skuteczna jak trafi trafi na podatny grunt-znaczy sie wypraną mózgownicę lub osobę pozbawioną logicznego myślenia...tyle..amen
Wikipedia pisze:Amen (z hebr. אמן amen - "na pewno", "wierność", od rdzenia amint - był mocny) - judaistyczna i chrześcijańska uroczysta formuła kończąca i zarazem potwierdzająca modlitwę lub hymn, także w tekstach biblijnych. Słowo "amen" jest także używane jako zwrot w rodzaju "niech tak będzie".

Na Bliskim Wschodzie termin ten pierwotnie oznaczał potwierdzenie przysięgi żołnierskiej (Asyria) - odpowiednik dzisiejszego "tak jest", "rozkaz" lub "wykonam".http://pl.wikipedia.org/wiki/Amen
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 2:25 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Psychomanipulacja

70
Mezamir pisze:
Moja prawda nie może być Twoją
Może,tylko musimy się dogadać :D (ucho mnie swędzi)
Uszami to raczej się nie dogadamy. :)
Sugerujesz, że swędzi Cię na pogodę?
A może ktoś lub coś Cię je? ;)


Ja wychodzę z założenia, że prawda nie istnieje, bo istnieje wiele prawd, każdy ma swoją.
Widzisz i wiesz, że dany fakt każdy widzi i relacjonuje inaczej.
Sam widzisz, że interpretacja jest ważniejsza niż istniejące czy zapisane fakty, dlatego uważam, że to nie jest psychomanipulacja lecz interpretacja po swojej prawdzie.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 22:20 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

71
Mezamir pisze:Cejrowski sam się określił jako misjonarz,on doskonale wie co robi,kaskę dostaje więc sieje zamęt.Wcale bym się nie zdziwił gdyby go finansowało(czy nawet zaliczało do grona członków) Opus Dei.

Najgorsze jest to że pod wpływem takich ludzi jak WC i organizacji sponsorowanych przez Watykan(Opus Dei itp),nawet lamowie zaczynają ulegać przekupstwom i plują na własne tradycje.

„Wiele tradycji Bon ginie pod rządami Chińczyków w Tybecie. Zagrożonych jest również wiele innych tradycji.
Na temat religii Bon pojawia się wiele błędnych przekonań, nawet pośród tybetańskich buddystów.
Religię tę (Bon) spotkał los wielu innych rdzennych religii Europy i obu Ameryk, kiedy wprowadzono tam chrześcijaństwo.

Kiedy bowiem judeochrześcijaństwo/katolicyzm/islam rozprzestrzenia się w jakiejś kulturze,wspiera swój rozwój zniesławianiem rdzennej religii zachęcając do jej całkowitego odrzucenia.

Wielu Tybetańczyków nawet wysokich lamów którzy nic nie wiedzą na temat tradycji Bon chętnie wygłasza negatywne opinie na jej temat.

Na szczęście istnieje wielu ludzi świeckich i mnichów, zwyczajnych zjadaczy chleba, spadkobierców niesekciarskiego ruchu który rozkwitł w Tybecie w XIX wieku.

Najwybitniejszą z tych osób jest Jego Świątobliwość Dalajlama który oficjalnie uznał Bon za jedną z pięciu głównych tradycji duchowych Tybetu. Skierował słowa zachęty i wsparcia do Lungtoga Tenpi Nimy Rinpocze oraz Lopona Tenzina Namdaka Rinpocze prosząc ich,aby nie ustawali w pracy dla zachowania starożytnego dziedzictwa Bon jako skarbu wszystkich Tybetańczyków.”-Tenzin Wangyal Rinpocze
Tak wszystko co piszesz o Cejrowskim, to jest jakaś prawda, ale moja interpretacja jest inna, dlatego napisałam, że nie prowadzi misji.
Misjonarz dla mnie to człek bogaty duchowo, przez swą dobroć przyciąga ludzi i ma grono słuchaczy. On nie przekupuje ich żywnością, czy jakimiś prezencikami, on powinien mieć dar mówienia taki by inni go rozumieli.
I w końcu misjonarz nie szydzi z czyichś religii, rytuałów, zwyczajów itp. Misjonarz szanuje tych ludzi nawet, gdy są nieobecni. Inteligencja jego tu nic nie załatwi, a właściwie załatwi wykorzystanie ślepo ufającym mu ludziom.

W Chinach podobno jest największa liczebność katolików, a w dodatku traktujący swe wyznanie bardzo poważnie/obowiązkowo.
Ja nie mm nic, jeśli ludzie dobrowolnie zmieniają religię, to ich wybór czy są hunduistami, islamistami czy katolikami lub mniej liczebnym wyznaniem. Jednak, gdy połączone jest to z przemocą, to nie są wartości jakimi firmują się religie.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 22:39 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

72
Mezamir pisze:O psychomanipulacji mówi pierwszy mój wpis,masz podane mechanizmy działania liderów sekt destrukcyjnych,odnieś te przykłady do działań misjonarzy i co otrzymasz?Tzw misja to wojna propagandowa mająca na celu wynarodowienie i zastąpienie religii etnicznych religią światową.
O sytuacji w innych krajach nie zabieram głosu, bo jak wojna, to wojna, natomiast w naszym kraju nie ma problemu by pielęgnować religię i wierzyć w bóstwa, jakie uznaje za stosowne dane wyznanie.

Wiesz, ludzie też mają w sobie przekór i nie jest dobrym rozwiązaniem upokarzać ich stale i wciąż za stare historie.
Niezgoda rujnuje, warto więc szanować innych, by nie mieć pretensji do nich, a tym samym do siebie.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 22:47 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

73
Cejrowski nie prowadzi misji lecz wyśmiewanie z ludów, które mu zaufały.
N: Uważa Pan, że jest misjonarzem?
W.Cejrowski: Mam nadzieję, że jestem. Prowadzenie pracy misyjnej to jeden z obowiązków, który ciąży na każdym katoliku, nie tylko na księżach, którzy jadą do Afryki. Mamy być misjonarzami wszędzie i zawsze. Mówiąc językiem niższym: mamy nawracać świat dookoła siebie
N: Czy podróżując próbuje Pan nawracać spotkanych ludzi?
WC: Zawsze i wszędzie. W tej chwili próbuję nawracać Panią.

W tym rzecz,dyskredytować innych i wywyższać siebie,to jest misja.Przekonanie o własnej nieomylności to pycha.
W Chinach podobno jest największa liczebność katolików
To teraz wiem dlaczego Tybet jest tak atakowany przez Chińczyków...komuniści+misjonarze,zupełnie jak u nas w PRLu.Najpierw komunistom pozwolą niszczyć a potem przyjdą i powiedzą pomożemy wam,jesteśmy ci dobrzy,tylko w zamian za jedzonko i pomoc wyburzcie swoje świątynie i postawcie nasze,nawróćcie się.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 12:41 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

74
Pan Cejrowski jest zwyczajnym megalomanem, a nie jakimś misjonarzem. Nie jest również żadną "żywą katolicką wyrocznią", a tym bardziej na pewno nic nie uprawnia go do zabierania głosu w imieniu wiernych KrK. Robi to co robi (tak samo mówi), ma przecież do tego niezbywalne prawo, i jak dla mnie nie stanowi w tym żadnego autorytetu. Tyle ode mnie o Panu Cejrowskim.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2012, 21:15 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Psychomanipulacja

76
chociaż z drugiej strony można potraktować to jako sarkazm.
Patrząc z trzeciej strony,na jego czyny,mamy pewność ze jest fanatykiem,zakochanym w sobie,przekonanym o swej nieomylności.

Patrząc z czwartej strony,hierarchowie kk milczą,nie robią nic czyli co?Cejrowski prowadzi misje zgodną z nauczaniem kk.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 11:14 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

78
KK ma dużo do powiedzenia na temat innowierców którzy też nikomu nie szkodzą,kk pisze i wygaduje brednie o ich fałszu,satanizmie,sekciarstwie,dyskredytuje absolutnie wszystko na czym nie może zarobić,wszystkich poucza ale dlaczego nie siebie i nie swoich?

Kiedy inni zaczynają im wytykać obłudę to jest problem bo"prześladują chrześcijan,mowa nienawiści,antysemityzm".Skoro kk ma więcej do powiedzenia na temat "szkodliwości" Rodzimowierstwa niż "poŻydku" ze swoich misjonarzy to dla mnie sprawa jest jasna.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 14:18 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

80
Własnowierca to jest bardzo zły człowiek albowiem jest napisane bo ktoś napisał,i w ogóle grzeszy pychą i się wywyższa i jest sekciarzem uległ namowom i podszeptom złego ducha i bluźni bliźnim i po prostu apage,zło i lucefrianizm NWO i 1000 diabłów i apokalipsa i ognie piekielne masoniada i satanachia i wszystkie plagi egipskie.

PS...bo tak jest napisane i przepisane milion razy,"argument powtórzony pięciokrotnie osiąga range prawdy"-Oborniak ,Krzyk Ciszy ;)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 14:36 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

82
o kurde to ja jestem własnowierca
noo i po prostu totalne blasfemy teraz...na stos na stos,ingeruje w prawa natury,paktuje ze dyjbołtem !! :D
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 14:46 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

83
Mezamir pisze:KK ma dużo do powiedzenia na temat innowierców którzy też nikomu nie szkodzą,kk pisze i wygaduje brednie o ich fałszu,satanizmie,sekciarstwie,dyskredytuje absolutnie wszystko na czym nie może zarobić,wszystkich poucza ale dlaczego nie siebie i nie swoich?

Kiedy inni zaczynają im wytykać obłudę to jest problem bo"prześladują chrześcijan,mowa nienawiści,antysemityzm".Skoro kk ma więcej do powiedzenia na temat "szkodliwości" Rodzimowierstwa niż "poŻydku" ze swoich misjonarzy to dla mnie sprawa jest jasna.
Proszę Cię nie pisz bzdur. KrK nie krytykuje innowierców lecz ich zachowania i niedostrzegalność wartości etycznych/religijnych.
Zauważ ilu by tu (na forum) nie było katolików, to żaden nie bombarduje w ateizm czy inne wyznania jak ci bombardują katolików rzymskich.
Skąd możesz wiedzieć jako osoba innego wyznania co Krk ma w pouczeniach, przecież tam nie bywasz, to skąd taki osąd?
Antysemityzm szerzą chrześcijanie?
Nie wiem czy tak mam rozumieć, ale jeśli to była poprawna myśl, to powiem, że jest nieprawdą, wszak najlepszymi chrześcijanami są Żydzi, którzy przeszli na katolicyzm w różnych dziejach historii, a pierwszymi chrześcijanami nie ulega wątpliwości, że byli właśnie Żydzi. :D
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 10:38 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

84
Skąd możesz wiedzieć jako osoba innego wyznania co Krk ma w pouczeniach, przecież tam nie bywasz, to skąd taki osąd?
Pisałem o tym ale niech będzie,jeszcze raz powtórzę,może się utrwali :)
KrK nie krytykuje innowierców lecz ich zachowania
"wszystkie pogańskie ruchy prowadzą do iluzji i fikcji podszytej dreszczykiem niezwykłych emocji, które powstają na styku z magią, okultyzmem, spirytyzmem i w ogóle światem ezoterycznym."- Wypowiedź księdza Arkadiusza Szczepanika,specjalisty od kultów wszelakich tylko nie własnego synkretycznego.Nie wiesz o czym mówisz Ratri :)


WYPĘDZANIE KATOLICKICH PEDOFILÓW W INDII
http://inicjacja.wordpress.com/pedofilia-w-indii/

Tym niech się zajmą "święci"ma pokaz,mają sporo do zrobienia,ja nie wiem skąd biorą czas na dyskredytowanie innych?A już wiem,po prostu nic nie robią ze swoimi pedofilami tylko "za karę"wysyłają ich do innej parafii lub na misję.

Cezary Jenta dominikanin z Ośrodka Informacji o Nowych Ruchach Religijnych w Szczecinie. - "Próbują rekonstruować kulty pogańskie. Wiemy, że w tych kultach były także krwawe ofiary". -g. prawda.
02:55

„mam nadzieję choć trochę oczyścić sumienie i przestrzec młodych ludzi przed złudną magią i tajemniczością rodzimowierstwa.”-świadectwo pisane na zamówienie,masa takich "świadectw"jest preparowana i wtłaczana ludziom do głów,zwykły propagandowy bełkot ale są tacy którzy w to wierzą,tak jak w krwawe ofiary z ludzi,bo ktoś znalazł gdzieś czaszkę,chora fantazja podpowiedziała że ofiary z ludzi składano,ktoś to napisał,stu przepisało i mamy"dowody".Ofiary całopalne z ludzi były składane,przez inkwizycję dla Jahwe(a potem przez Hitlera który upgradeował stosy tworząc piece.

http://rodzimawiara.org.pl/forum/topic.html?id=986
http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.p ... pic=165468



"Chrześcijaństwo jest religią w ojującą, dlatego uzurpując sobie prawo do jedyniesłuszności działa tak, a nie inaczej - ale czego innego się spodziewać po religii będącej odłamem judaizmu ?Judeo chrześcijaństwo jest nie tylko odłamem judaizmu, ale też przenosi ze sobą żydowską mentalność - żydzi dzielą ludzi na żydów i gojów (niewierzących), muzułmanie na muzułmanów i niewiernych, a chrześcijanie na chrześcijan (co ciekawe każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za ten jedyny prawdziwy,a każdy inny za herezję :D ) i pogan.Taka cecha religii semickich - zawsze jest podział na My(najlepsi ponad wszystkimi innymi)i Oni(inni gorsi grzeszni podludzie). "
http://www.taraka.pl/cotopoga

Zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej obraził pogan i podburzał Rosjan do wrogości wobec nich.
http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 615779.htm

"Narasta agresja wobec rodzimowierców na Ukrainie

Grekokatoliccy aktywiści na Ukrainie dopuścili się napaści na świeżo odnowione rodzimowiercze sanktuarium w pobliżu wsi Sadżiwki, zniszczyli miejsce kultu a zastanych tam jego opiekunów pobili i okradli. Nie jest to pierwszy przypadek brutalnej agresji wobec rodzimowierców na wschodzie.

Kilka dni przed opisanymi wydarzeniami, na wzgórzu koło wsi Sadżiwki w rejonie husiatyńskim na Ukrainie, miejscowi rodzimowiercy, przedstawiciele Rodowego Ogniska Rodzimej Prawosławnej Wiary, odnowili kapiszcze Peruna. Miejsce to, w pewnym oddaleniu od domostw, nie przeszkadzało życiu mieszkańców okolicy i stało się celem wędrówek rodzimowierców.

Wydarzenia miały miejsce 3. sierpnia. Wtedy to mieszkańcy diecezji buczackiej podburzeni przez przedstawicieli grekokatolickiej cerkwi zdecydowali się na napaść. Pod przywództwem ojca Oleha Sarabuna, wraz z grupką młodzieńców, zniszczyli kapiszcze Peruna. Zastanych na miejscu pięciu rodzimowierców próbujących zapobiec wandalizmowi pobili.

Znaczące jest, że wśród napastników znaleźli się przedstawiciele organizacji "Trójząb im. S. Bandery", a więc kontynuatorzy działalności mordercy Polaków w okresie drugiej wojny światowej.

Rodowe Ognisko RPW w związku z tym aktem wrogości podjęło się działań na rzecz wyciągnięcia konsekwencji wobec agresorów, społecznego nagłośnienia zaszłych wypadków i potwierdzenia gwarancji państwa w kwestii zapewnienia demokratycznych swobód wszystkich obywateli.

Nie jest to odosobniony przypadek agresji wobec rodzimowierców na Ukrainie. 19 sierpnia 2007 r. na dziedzińcu Narodowego Muzeum Ukrainy w Kijowie członkowie Ukraińskiej Kijowskiej Parafii Moskiewskiego Patriarchatu razem z najętymi pracownikami milicji dokonali wspólnie napaści, ostrzelania i pobicia zebranych tam rodzimowierców. Do zniszczenia ważnego miejsca kultu rosyjskich rodzimowierców doszło również w ubiegłym roku w okolicy Moskwy".

http://gniazdo.rodzimowiercy.pl/tekst.php?tekstid=684

http://www.irekw.internetdsl.pl/news/up ... ?fn_id=945


W ubiegłym tygodniu rząd Peru wydał oświadczenie, że czternaście szamanów w kraju regionu północno-wschodniej zostało zabitych na przestrzeni dwudziestu miesięcy.
http://www.odinistpressservice.com/2011 ... n-shamans/

Inkwizycja XXI wieku.
"Krucjata - Młodzi w Życiu Publicznym to działająca przy Instytucie im. księdza Piotra Skargi studencka grupa katolików świeckich, która ma swoje oddziały w Krakowie, Wrocławiu, a także (od 2009 roku) w Warszawie. "
Metody i cele działania wzorowane są na międzynarodowym ruchu "Tradycja Rodzina Własność"(czyja własność?Narodu wybranego)którego założyciel, prof. Plinio Corrêa de Oliveira zapisał się w historii jako "Krzyżowiec XX wieku".

Krakowski Watykan
Działalności Krakowskiego Watykanu doświadczyłem wielokrotnie na własnej osobie. Chociaż jestem generalnie rzecznikiem zwrotu majątku zagrabionego przez Komuchów wszystkim prawowitym przedwojennym właścicielom, to jednak nie jestem zwolennikiem sytuacji kiedy Kościół Katolicki pozostaje poza kontrolą społeczną i posiadając olbrzymi majątek zaczyna w różnych dziedzinach życia społecznego wywierać nieformalne naciski typu, a to nie róbcie promocji takiej to a takiej książki w waszym Muzeum Archeologicznym, bo przecież to muzeum należy do nas więc jak będziecie niegrzeczni to was wywalimy, albo nie róbcie antologii mitologii słowiańskiej w Polskim Radio, bo przecież macie co robić, zróbcie antologię Jana Pawła II, itd, itp - tutaj kolejny przykład kościelnej prywaty nie liczącej się wcale z dobrem wspólnym - Oni chcą odzyskać Park który służył mieszkańcom - i oni to robią, z pomocą swoich ludzi we władzach miasta, i stawiają tam co chcą, z kim chcą - nie licząc się z nikim i niczym. Niby są właścicielem, ale czy rzeczywiście nie mogli zostawić tam parku, zamiast pazernie sięgać po kasę za wieżowce, które tutaj zbudują?!
http://bialczynski.wordpress.com/2010/1 ... watykanie/



Geneza i rozwój konfliktu chrześcijańsko-buddyjskiego na Śri Lance
Prześladowania większości buddyjskiej w czasach kolonialnych przez chrześcijańskie reżimy katolickich Portugalczyków, kalwińskich Holendrów oraz anglikańskich i katolickich Brytyjczyków.

Wygrany przez katolicką mniejszość w latach 60-tych spór o szkoły.

Brak szacunku i tolerancji dla buddyzmu ze strony chrześcijan przeświadczonych o wyższości swej religii.

Nieetyczne nawracanie ubogich buddystów na chrześcijaństwo, połączone często z przekupstwem.
http://www.slowianskawiara.eu/index.php?topic=276.0

Reinkarnacja - genialne kłamstwo szatana
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ ... tana_17660

Chrześcijański łańcuszek szkalujący buddyzm
http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f ... cd81f5acd8

"Podejmowanie dyskusji z buddyzmem przypomina podejmowanie dyskusji z człowiekiem chorym psychicznie.
Aby chory mógł podjąć z kimś racjonalna dyskusje, musiałby uwolnić się z choroby, w której tkwi. Podobnie jest w przypadku buddysty."- kolejny 'specjalista' ksiądz Dziewiecki
http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f ... cd81f5acd8

Moje ulubione "świadectwo"
Zmartwychwstanie buddyjskiego mnicha.
http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f ... cd81f5acd8

Pranie mózgu po tybetańsku
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5928

Buddyjskie Egregory
http://forum.e-budda.pl/viewtopic.php?f ... cd81f5acd8


"ludzkość MUSI NAJPIERW UZNAĆ ISTNIENIE SZATANA”“Godzina szatana” o. Livio Fanzaga, Diego Manetti
Dopóki nie uwierzą,nie będzie można nimi manipulować.

Od inkwizycji do psychiatrii
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=5036

EGZORCYZMY: Zło osobowe istnieje naprawdę – wykład /cz..1.. – egzorcysta Ks. Janusz Czenczek.
http://gloria.tv/?media=161666

To kk uczy wiary w Szatana,kk nie neguje istnienia Szatana,a kim jest człowiek który wierzy w Szatana?Satanistą.


http://www.ruchwolnosci.org/index.php/2 ... omoca-tvp/
Oczywiście komentarzy dodawać nie wolno,z obawy że ktoś skomentuje te brednie.


To że czegoś nie ma w tv nie oznacza że to nie istnieje.Nie próbuj mi wmówić że nie wiem o czym mówię kiedy mówię o tym co powyżej.
Zauważ ilu by tu (na forum) nie było katolików, to żaden nie bombarduje w ateizm czy inne wyznania jak ci bombardują katolików rzymskich.
Ratri,owieczki są od dojenia,owieczki się doi i kasa płynie,a za wydojone pieniądze można sponsorować swoich ludzi którzy żyjąc na koszt państwa mają czas na sianie zamętu i wymyślanie propagandy.Katolicy z forum nikomu nic złego nie zrobili tak?A co zrobili by powstrzymać swoich "duchownych" przed wyrządzaniem zła?Nic.Dlaczego?Ponieważ im wierzą.Cejrowski jest idolem głupszych od siebie i nie było by problemu gdyby głupich było mniej a przez to że jest ich masa,można doić stadko i finansować misje.

najlepszymi chrześcijanami są Żydzi, którzy przeszli na katolicyzm w różnych dziejach historii, a pierwszymi chrześcijanami nie ulega wątpliwości, że byli właśnie Żydzi.
Byli i są ,żydem się jest genetycznym albo duchowym.

"Nie bój się protekcjonizmu - to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi do Żydów wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron. Prawdziwym internacjonalistą jest tylko ten, którego więzy krwi związane są z judaizmem(katolicyzm,judeo chrześcijaństwo,islam), wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa".-Katechizm Żyda w ZSRR

Żydzi na nic nie przeszli,od początku są sobą bez względu na to co wyznają.Jak chcesz mieć pełną kontrolę nad opozycją to sama ją sobie stwórz,dlatego powstały aż trzy(i seki odłamów) religie jednegosłusznego boga,żeby mieć w garści wszystkich,tych którzy są za i przeciw,dla tych którym się wydaje że są przeciw spreparowano satanizm.Dzięki temu sataniści/zbuntowani chrześcijanie,mają iluzję wolności od kościoła,zostając w rzeczywistości po uszy zanurzonym w kościelnej i biblijnej symbolice i filozofii.
Zwykła manipulacja,zakazany owoc smakuje najlepiej i dzieci się na to nabierają,na złość rodzicom odmrożę sobie uszy :D Księża wypisują brednie o diabłach a "wolni"sataniści kupują książeczki,czytają pierdoły i wspierają pieniędzmi rodziców misję.Tacy wyzwoleni :D nawet im do głowy nie przyjdzie jacy są zmanipulowani i podatni na sugestię.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 11:49 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

85
Jeśli ksiądz Arkadiusz Szczepanik pogańskie miał na myśli sekty, a tak z uzasadnienia wynika, to jest prawdą, a czy prawda jest krytyką?
Raczej piszę Mezamirze i wiem o czym-jeszcze wiem, choć skleroza tyczy podobno każdego wieku. :) :zozol4:

Czy Ty myślisz, że jestem wstanie wszystko przeczytać i się ustosunkować? No chyba Pan Bóg Cię opuścił, wszystkie linki ad for, Księgi inne mądrości lub głupoty-nie wiem, bo nie znam, ale wiem, że nie jestem wstanie naraz.
Wybacz, ale to jest niemożliwe bym zgłębiła nowe zagadnienia i abym mogła się do nich ustosunkować, dlatego będę stale truła, a TY powtarzaj fragmentarycznie, a nie hurtowo.

Wladimir Megre-dla mnie podobnie jak autorka Harrego Potera, napisał tyle tomów Anastazji ile się sprzedawało.
Nie znam książki, dlatego nie umiem powiedzieć ile jest fantazji, a ile faktów-jeśli one są. Z pobieżnego rozpoznania o Wedrussach postawiłabym ich na równi z Atlantami.
Wszelkie blogi i doświadczenia jakie podajesz w linkach, to sprawa ducha i mocnej wiary w to co dany człowiek wierzy, a z wiarą nie ma dyskusji, bo człowiek wierzący nie ma argumentów, a jedynie, że tak jest.
Chrześcijaństwo jest religią wojującą, dlatego uzurpując sobie prawo do jedynie słuszności działa...żydzi dzielą ludzi na żydów i gojów (niewierzących),...i Oni(inni gorsi grzeszni podludzie). "
http://www.taraka.pl/cotopoga
Do tego frag powiem Ci tak-Nie czytam głupot, bo jeśli ktoś (autor podany w linku) nie ma wiedzy i nie zna pojęcia goj, to cała reszta dla mnie jest bajeczką wymyśloną na potrzeby ludzi niesprawdzających wiedzy lecz wierzący w durnoty jakie ktoś zapisał.
W cytacie jest goj jako niewierzący-czyli kto?
Tylko może być ateista, a to jest nieprawdą, bo to znaczy naród, który jest poza Izraelem, poza wiarą judaistyczną, ale może to być wyznawca innej religii, a przede wszystkim Żydzi używali sformułowania wobec chrześcijan.
Zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej obraził pogan i podburzał Rosjan do wrogości wobec nich.
http://www.ekumenizm.pl/content/article … 615779.htm
No Kochanieńki, to katolicy, ale nie rzymscy, a ja wyraźnie pisałam Krk (Kościół Rzymsko-Katolicki)
Na resztę innym razem.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 18:02 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

86
Ty jesteś normalnie niesamowita :D doszukałaś się w wypowiedziach rzeczy których tam nie ma :D
ksiądz Arkadiusz Szczepanik pogańskie miał na myśli sekty, a tak z uzasadnienia wynika
Ratri? :D Czy Ty przypadkiem nie jesteś pani ksiądzowa?:D
"wszystkie pogańskie ruchy prowadzą do iluzji i fikcji",wszystkie tzn WSZYSTKIE,a co to znaczy poganin?Tzn innowierca.Tłumacząc z Polskiego na nasze:"albo ktoś jest katolikiem albo jest sekciarzem".

Cóż,każda sekta destrukcyjna ma swoich "prawdziwych" proroków w przeciwieństwie do cudzych"fałszywych".

Szczepanik swoje mądrości wygłosił odnośnie Rodzimowierczego związku wyznaniowego i żeby było zabawniej,na katolickiej stronce gdzie cinżko chcą nas bronić(gdzie straszą stadko podatne na sugestię) przed sektami,nie ma ani słowa o ich włosko-żydowskim kościele tylko o Polskich rodzimych związkach wyznaniowych albo o buddystach czy hinduistach.

http://www.psychomanipulacja.pl/art/rod ... rmacje.htm

Poczytaj sobie "mądrości".W każdym przypadku "ekspertem" jest osoba z ich sekty,o poganach nie piszą poganie tylko "poganolodzy" i wtedy to jest prawda,ale jeśli poganin powie że to kłamstwo to wtedy kłamie :D bo jest sekciarzem,to oczywiste ;)
Wladimir Megre-dla mnie podobnie jak autorka Harrego Potera, napisał tyle tomów Anastazji ile się sprzedawało.
Nie mówimy o jego książkach tylko o tym na co zwrócił uwagę w swoim wystąpieniu.

W cytacie jest goj jako niewierzący-czyli kto?
Pies,oficjalnie "nie żyd"(nieżyt to można mieć gardła :D ).Kim jest nie żyd dla żyda?Poczytaj Torę i Biblię.Goj=niewolnik.
Zresztą,w tym tekście i tak nie chodzi o znaczenie słowa goj,coś zupełnie innego i ważniejszego jest tam omówione.
No Kochanieńki, to katolicy, ale nie rzymscy
aha :D mają innego Boga jedynego?Innego Jehoshue i Miriam?
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 20:43 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

87
Mezamir pisze:Ty jesteś normalnie niesamowita :D doszukałaś się w wypowiedziach rzeczy których tam nie ma :D
Ja czytam i wpadam w myśl mówiącego.
Ratri? :D Czy Ty przypadkiem nie jesteś pani ksiądzowa?:D
No wiesz-posądzasz mnie o związek z księdzem, bo księdzowa, to żona księdza. :D :nunu:
A może myślisz o księdzowej, co głosi to co ksiądz? :nunu:
Też odpada, oni tak głosić nie potrafią jak ja. :P
"wszystkie pogańskie ruchy prowadzą do iluzji i fikcji",wszystkie tzn WSZYSTKIE,a co to znaczy poganin?Tzn innowierca.Tłumacząc z Polskiego na nasze:"albo ktoś jest katolikiem albo jest sekciarzem".
Ulalala-wieś tańczy i śpiewa, a nie jak piszesz, albo tańczy albo śpiewa-to analogia do sekciarz lub katolik.
W końcu piszesz, że jesteś wyznawcą religii, a nie sekty czy ruchu pogańskiego, więc co mi za kocopałki piszesz.
Przetłumacz na chiński i wszystko będzie oki. :idea:
Szczepanik swoje mądrości wygłosił odnośnie Rodzimowierczego związku wyznaniowego i żeby było zabawniej,na katolickiej stronce gdzie cinżko chcą nas bronić(gdzie straszą stadko podatne na sugestię) przed sektami,nie ma ani słowa o ich włosko-żydowskim kościele tylko o Polskich rodzimych związkach wyznaniowych albo o buddystach czy hinduistach.

http://www.psychomanipulacja.pl/art/rod ... rmacje.htm
Znowu każesz mi coś czytać? Jak jesteś tak oczytany, to czego nie streścisz? Tu nie piszemy akademickich prac żeby musiały być dowody, chyba, że ktoś zażyczy sobie, to je przedstawisz-ja sobie na razie nie życzę.
Krótko mówiąc nie przeczytałam, więc się nie ustosunkuję.
Nie mówimy o jego książkach tylko o tym na co zwrócił uwagę w swoim wystąpieniu.
No przepraszam Cię bardzo, a do czego nawiązywał, mówił o tym co napisał w Anastazji, a plemieniu, którego ja na oczy nie słyszałam-to tak na marginesie.
Pies,oficjalnie "nie żyd"(nieżyt to można mieć gardła :D ).Kim jest nie żyd dla żyda?Poczytaj Torę i Biblię.Goj=niewolnik.
Zresztą,w tym tekście i tak nie chodzi o znaczenie słowa goj,coś zupełnie innego i ważniejszego jest tam omówione.
To mi do niczego nie jest potrzebne, bo nie mam zamiaru przejść na judaizm. Posługuję się znajomością pojęcia jakie obowiązuje w polskim słowniku, a nie w Torze.
aha :D mają innego Boga jedynego?Innego Jehoshue i Miriam?
Trzeba się zapytać odpowiedniego wyznania, ale z tego co wiem, to takiego nazewnictwa nie ma jak podajesz, ani w prawosławiu, ani w żadnej innej chrześcijańskiej religii
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 23:30 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

88
Mezamir cd.
Mezamir pisze:"Narasta agresja wobec rodzimowierców na Ukrainie
I co za odkrycie. Agresja jest wszędzie. Burzone są nagrobki, świątynie różnych wyznań-nie tylko rodzimowierców i nie tylko na Ukrainie. Należy o tym mówić walczyć choćby słowem z takimi postępkami, ale to nie tylko dotyczy tejże grupy wyznaniowej.
W ubiegłym tygodniu rząd Peru wydał oświadczenie, że czternaście szamanów w kraju regionu północno-wschodniej zostało zabitych na przestrzeni dwudziestu miesięcy.
Nasuwa się pytanie: czy dla mordercy ma znaczenie kogo zabija?
Stale jesteśmy bombardowani informacjami, że szaleniec zabił i tu pojawia się gdzie i ilość osób.
Brazylia szkoła-13 osób
Na wyspie Utoya obóz młodziezowy- 84 osób
W Tuluzie szkoła- 4 osoby
Nie wspomnę o śmierci dorosłych w wojnach gangów, zamachach terrorystów i innych walkach.
Inkwizycja XXI wieku.
Bywają fanatycy, głośniejszą i lepiej znaną postacią jest ks. Natanek Jak wiadomo fanatyzmu nie brakuje również wśród niezrzeszonych w żadnej religii bądź w odłamach islamu. Tam jest bardzo widoczny terroryzm/mordowanie, a to jest gorsze niż słowa raniące m.in. rodzimowierców.
Krakowski Watykan
Działalności Krakowskiego Watykanu doświadczyłem wielokrotnie na własnej osobie.
No co tu można powiedzieć, prawo jest prawem podpisano konkordat, a co w nim jest zapisane ja nie wiem. A zatem właściciel robi ze swoimi dobrami to co chce. Pretensje żadne, a pogadać i popisać można i dobrze-niech społeczeństwo wie.

Geneza i rozwój konfliktu chrześcijańsko-buddyjskiego na Śri Lance
Nie znam papieskiej książki o ustosunkowaniu się do buddyzmu, dlatego nie mogę nawet powiedzieć, czy błąd leży w złym tłumaczeniu czy przekazie przez papieża i czy w ogóle on istnieje.
Natomiast mój pogląd na buddyzm jest jednoznaczny; buddyzm nie jest religią, to pogląd filozoficzny prowadzący ku oświeceniu.
To że czegoś nie ma w tv nie oznacza że to nie istnieje.Nie próbuj mi wmówić że nie wiem o czym mówię kiedy mówię o tym co powyżej.
I co z tego, że wiesz, a wiesz ile % jest w tym wszystkim faktów? To opinie, a więc włożone są ich własne emocje dla poczytności, dla pokazania jacy to my biedni i pokazania faktu ze stronniczością.
Wybacz, ale linków do poszczególnych for nie czytam. Przejrzałam, ale nie jestem zainteresowana opinią internautów znanych tylko z nika, dla mnie to żaden dowód, bo w necie jedna osoba tę samą opinie może wyrazić 10 razy, a w dodatku wg własnego widzimisia.
Ratri,owieczki są od dojenia,owieczki się doi i kasa płynie,a za wydojone pieniądze można sponsorować swoich ludzi którzy żyjąc na koszt państwa mają czas na sianie zamętu i wymyślanie propagandy.Katolicy z forum nikomu nic złego nie zrobili tak?A co zrobili by powstrzymać swoich "duchownych" przed wyrządzaniem zła
?

Nie przesadzaj, w Twojej opinii brak jest obiektywności. Stronniczość Cię nakręca i buzujesz niepotrzebnie.
Katolicy nic nie zrobili, ale im bez przewy dokuczją inne wyznania lub bezwyznaniowi-to jest widoczne. Ciekawe, co oni mają zrobić względem duchowieństwa, to tak samo jak pracownik może cos zdziałąć względem swego szefa.
Owieczki były wymieniane w Biblii wszak Jezus był pasterzem, ale to porównanie jest tu nie na miejscu ( o przenośnym dojeniu) w moim odczuciu. Jesli wierny chce to daje i ile chce to daje, ale uwierz, że z tego pewnie kler, a szczególnie wyższe duchowieństwo nie utrzymałoby się nawet na niskim standardzie życiowym. Kasa płynie z błędów naszego państwa, które nie potrafi zarządzić w sprawach/stosunków z "Kościołem", to oni dają im nasze ciężko zapracowane pieniądze, a żeby było śmieszniej, to wszyscy w tym również ateiści płacą. Wniosek-wszyscy jesteśmy dojnymi owieczkami. I jak Ci z tym?

A o Żydach-jedyna wypowiedź Twoja własna, więc zasługuje na oddzielny post i tak uczynię w wolnej chwili.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 10:47 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

89
I co za odkrycie. Agresja jest wszędzie. Burzone są nagrobki, świątynie różnych wyznań-nie tylko rodzimowierców
Raaaatriiiiii?Halo?:D Włącz tv weź gazetę i co widzisz?Biedni chrześcijanie,uciśnieni chrześcijanie,prześladowani chrześcijanie,biedni katolicy.O niczym innym się nie mówi,biedni są tylko chrześcijanie.W Tybecie zobacz co się wyprawia a telewizja wręcza ordery łajdakom za ich misję szkalowania Tybetańczyków.
Stale jesteśmy bombardowani informacjami, że szaleniec zabił i tu pojawia się gdzie i ilość osób.
Ty na prawdę nie kumasz o czym ja piszę?Nie chodzi o to że znów ktoś zginął.Chodzi o szamanów czyli ludzi"złych" wg kk.Chodzi o to że ludność jest zastraszana (diabłami itp wariactwami) i podburzana przez misjonarzy,chodzi o to by sami siebie niszczyli a kiedy się wymordują kościół powie że przecież to nie oni oni głoszą miłość ;) oficjalnie to oni głoszą wiele rzeczy,tylko że nic z tego głoszenia nie wynika.W środowisku związanym z Niklotem też się pojawiają jacyś UBecy i też dochodzi do zaginięć członków tego stowarzyszenia.Wyparowują z dnia na dzień i spoko,nie ma problemu,w mediach cichutko.Zamiast tego celebryci i demózgizacja ,głupawe serialiki i programy o niczym.Jeszcze sobie każą abonament płacić!

głośniejszą i lepiej znaną postacią jest ks. Natanek
No widzisz,dlaczego nie zostały mu cofnięte wszystkie przywileje i uprawnienia kapłańskie?Gdyby analogiczna sytuacja zaistniała w jakimś Rodzimowierczym związku,natychmiast usunięto by takiego wariata a kk co zrobił?Panie Natanek,niech pan nie mówi tego co pan mówi głośno i publicznie,niech pan dalej głosi ale po cichu.Popieramy pana ale pod naciskiem społecznym możemy nie mieć wyjścia i zmuszeni będziemy pozbyć się wartościowej jednostki jaką pan jest niewątpliwie :D
Więc niech pan głosi nasze nauki ale tak żeby śladów nie zostawiać żeby nie było dowodów.Tak to wygląda.
No co tu można powiedzieć, prawo jest prawem podpisano konkordat
Cyrograf Ratri :) CY-RO-GRAF.Stworzono kolejną Republikę Watykańską,tym razem Polską.

Gospodarzem programu jest chrześcijanin więc trudno żeby na temat pogaństwa miał do powiedzenia coś innego niż Biblia każe ale ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o katolikach,przy czym jak na moje oko gospodarz programu też jest związany z jezuicką sektą.Raz niby mówi o tym że jezuici są źli bo chcą nam odebrać wolność wyboru tego w co chcemy wierzyć,potem daje do zrozumienia że wybrać dobrze tzn wybrać Jehoshue,no ale w sumie,chrześcijanin,Biblia myśli za niego.Tak czy owak ciekawy film.

http://opolczykpl.wordpress.com/2012/04 ... ie-poddana

Opus Dei: utajniona krucjata


Nie znam papieskiej książki o ustosunkowaniu się do buddyzmu
W skrócie,Cejrowski jest prorokiem tej papieskiej księgi.
Katolicy nic nie zrobili, ale im bez przewy dokuczją inne wyznania lub bezwyznaniowi-to jest widoczne.
O tym właśnie pisałem,katolikom się dokucza i jest to widoczne,nawet jak się im nie dokucza to tworzy się spektakle wyreżyserowane celowo aby pokazać jak biedni i pokrzywdzeni są katolicy.Widać tylko to,ponieważ jak ktoś niszczy nie katolików to katolickie media odwracają głowę w stronę biednych katolików.
Wymień mi chociaż jedną Rodzimowierczą telewizję.
Jesli wierny chce to daje i ile chce to daje
a jeśli "niewierny"(czyli innowierca)nie chce dawać na cudzy kościół,to i tak daje,państwo kościelne wyciąga podatki i finansuje się z nich tak czy owak,chcesz dajesz,nie chcesz też dajesz,a jak dajesz bo chcesz to dajesz podwójnie,to co dajesz i to co nie wiesz że biorą.
http://www.sfora.pl/Tak-Kosciol-zerowal ... wej-a40607
http://www.rbi.webd.pl/phpBB/viewtopic. ... B6ci%F3%B3

http://www.wykop.pl/link/150254/w-polsc ... chodowego/
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 12:37 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

90
Mezamir pisze:Raaaatriiiiii?Halo?:D Włącz tv weź gazetę i co widzisz?Biedni chrześcijanie,uciśnieni chrześcijanie,prześladowani chrześcijanie,biedni katolicy.O niczym innym się nie mówi,biedni są tylko chrześcijanie.
Za dużo oglądasz tv i w dodatku chyba tylko Trwam, bo w normalnej ja tego nie widzę.
Naprawdę, że masz cosik nie taką TV odbierasz, w mojej mówi się o róznych wydarzeniach z kraju i ze świata., o szczegółach nie piszę, bo Ty jesteś zainteresowany własną TV.
Ty na prawdę nie kumasz o czym ja piszę?Nie chodzi o to że znów ktoś zginął.Chodzi o szamanów czyli ludzi"złych" wg kk.Chodzi o to że ludność jest zastraszana (diabłami itp wariactwami) i podburzana przez misjonarzy,chodzi o to by sami siebie niszczyli a kiedy się wymordują kościół powie że przecież to nie oni oni głoszą miłość ;) oficjalnie to oni głoszą wiele rzeczy,tylko że nic z tego głoszenia nie wynika.W środowisku związanym z Niklotem też się pojawiają jacyś UBecy i też dochodzi do zaginięć członków tego stowarzyszenia.Wyparowują z dnia na dzień i spoko,nie ma problemu,w mediach cichutko.Zamiast tego celebryci i demózgizacja ,głupawe serialiki i programy o niczym.Jeszcze sobie każą abonament płacić!
Ja kumam, aż za bardzo, ale Ty uparłeś się i stale widzisz jedno prześladowanie (rodzimowierców), a prześladującymi są chrześcijanie. Chcę byś się obudził z marazu i popatrzył, że zło i dobro jest czynione przez ludzi bez względu na ich światopogląd.
Mądrzy ludzie (już pisałam) nie wierzą w diabły i nie straszno im słuchać głupot, ale jak ktoś głupiutkie wypowiedzi wynosi do rangi
przestępstw, to tak naprawdę trudno osiądzić, kto jest w tym wszystkim głupi(mówiący, powtarzający czy słuchający)
. Media są po to by nas bombardować nawet niesprawdzonymi informacjami, im większa afera z dodatkiem sf tym lepsza oglądalność, poczytność i kasa się należy, dlatego proponuję w problem wejść z róznych stron, by mieć własne zbliżone do jak najbliższej prawdy.
To co dla Ciebie jest głupim serialikiem, to dla innych może być atrakcją-nie warto angażować się w opiniowanie czegoś co człowiekowi nie odpowiada, a zwyczajnie omijać i nie oglądać.
No widzisz,dlaczego nie zostały mu cofnięte wszystkie przywileje i uprawnienia kapłańskie?Gdyby analogiczna sytuacja zaistniała w jakimś Rodzimowierczym związku,natychmiast usunięto by takiego wariata a kk co zrobił?Panie Natanek,niech pan nie mówi tego co pan mówi głośno i publicznie,niech pan dalej głosi ale po cichu.Popieramy pana ale pod naciskiem społecznym możemy nie mieć wyjścia i zmuszeni będziemy pozbyć się wartościowej jednostki jaką pan jest niewątpliwie :D
Więc niech pan głosi nasze nauki ale tak żeby śladów nie zostawiać żeby nie było dowodów.Tak to wygląda.
Chyba, to nie jest tak jak piszesz.
Problem chyba (nie wiem jaka prawda) w tym, że w teologii nie ma możliwości odebrania mu wykonywania praw zawodu księdza.
Nie, oni tego nie aprobują, przecież były wypowiedzi władz Krk, że nie popierają Natanka, zabronili na ile mogli zabronić, pojawiały się komunikaty wyższych władz kościelnych, by wierni nie uczestniczyli w nabożeństwach organizowanych przez ks. Natanka.
Cyrograf Ratri :) CY-RO-GRAF.Stworzono kolejną Republikę Watykańską,tym razem Polską.
Jak zwał tak zwał, ale z umowy trzeba się wywiązać.
Myślę sobie, że gdyby SLD była u władzy, to może coś zrobiłaby w kierunku odłączenia Kościoła od państwa, ale nie wiemy jakie są warunki tej umowy i czy można ją zerwać, a jeśli tak, to jakie konsekwencje-może to jest nieopłacalne-nie wiem.
Tak czy owak ciekawy film.
Tak budzi zainteresowanie i ciekawość. Powiem Ci, że raz jeszcze na spokojnie obejrzę. Dzieki za filmik.
A o Opus Dei też ciekawotki sie dowiedziałam.
O tym właśnie pisałem,katolikom się dokucza i jest to widoczne,nawet jak się im nie dokucza to tworzy się spektakle wyreżyserowane celowo aby pokazać jak biedni i pokrzywdzeni są katolicy.Widać tylko to,ponieważ jak ktoś niszczy nie katolików to katolickie media odwracają głowę w stronę biednych katolików.
Wymień mi chociaż jedną Rodzimowierczą telewizję.
Troszkę po bandzie jedziesz i wkoło to samo.
Nie znam takiej, bo takiej Tv nie ma, ale to sprawa samych wiernych, że nie starają się mieć własnej TV.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 15:32 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron