Re: "Garderoba" Matki Boskiej

91
Michall pisze:Dyskusja o sukience a zaczyna się WOŚP, daliście datek na kościół chociaż 1zł? Podatki płacicie super ale wiele ludzi płaci na wiele beznadziejnych rzeczy i nie ma wyboru więc to jest do kitu, Janusz KM ma racje znieść podatki i po sprawie będzie :).....
No ty jak strzelisz to jak łysy warkoczami... na koscioły nie daję bo Kościół i bez mojej kasy ma pokaźny majatek...
podatku od wiary nie bedzie bo jak juz ktos wczesniej w innym temacie zauwazył Polska stałaby sie największym na swiecie krajem ateistycznym :D
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 21:08 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: "Garderoba" Matki Boskiej

92
Jak gdzies po drodze dziś zauważono, czarni wyjęli z państwowej czyli również i mojej, kasy miliardy, a ja mam im jeszcze dorzucać? Chyba Cie Michall chwilowo Pan opóścił.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 22:08 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: "Garderoba" Matki Boskiej

93
Michall pisze:Dyskusja o sukience a zaczyna się WOŚP, daliście datek na kościół chociaż 1zł? Podatki płacicie super ale wiele ludzi płaci na wiele beznadziejnych rzeczy i nie ma wyboru więc to jest do kitu, Janusz KM ma racje znieść podatki i po sprawie będzie :).....
A dlaczego sugerujesz, że my, uczestnicy tego forum, mielibyśmy dawać datki na Kościół? To juz lepiej byś się spytał, czy daliśmy na biednych.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, 23:56 przez kasia88, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "Garderoba" Matki Boskiej

95
Tak się zastanawiam ... jaki mam wpływ na powyższy fakt - tzn. "GARDEROBY" [dodaję] wizerunku Matki Boskiej"
(jak można ubrać Matkę Boską ?!?)
Wyciągnąłem wniosek.
Mogę sobie "powyć na puszczy" (jak to mam w naturze i jak zwykle zresztą).
No przecież mnie to dotyczy jako praktykującego katolika :|
No i jak myślicie co zrobię z tym fantem ?
Bo na pewno nie zrezygnuję z religii na rzecz ,imho, kosztownych fanaberii władz kościelnych.
Spytam się więc jak możemy zmienić obecną postać rzeczy - my jako obywatele tego kraju tutaj się wypowiadający ???
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 0:28 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: "Garderoba" Matki Boskiej

96
Abesnai pisze:Spytam się więc jak możemy zmienić obecną postać rzeczy - my jako obywatele tego kraju tutaj się wypowiadający ???
Narzekać tak długo aż narzekanie stanie się nieznośne nawet dla moherów :D
Ale widzę, że masz dość niekonstruktywnego narzekania na kościół, więc chyba Ci tego nie zrobimy :D
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 0:43 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: "Garderoba" Matki Boskiej

97
Lufestere ja się śmieję i to od dawna - mój śmiech ma różną "barwę".
Znasz słynne porzekadło o polakach i narzekaniu ;) ...
Ewentualnie :
Jedni się "zamodlą" na śmierć a drudzy śmiertelnie "narzekają".
A ja chyba wtedy "zdechnę" ze śmiechu ;)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 1:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron