Re: Zjednoczenie chrześcijan.

272
Lizaweta.Jezus dokładnie powiedział:,,Kto ma uszy niechaj słucha".Dopóki ludzie nie zaczną myśleć (RACJONALNIE!!!!<<<<<<PATRZ TUTAJ) doputy nie będzie zgody w Kościele.Ludzie słyszą i widzą to co chcą(to znaczy tak puści ludzie).Choćby sam Jezus im się objawił oni i tak będą robić swoje dlatego nie uważam ażeby mogła nastać zgoda.
Co do innej części wypowiedzi to tak...Po raz enty kłania się olej we łbie.No jak mnie coś szczyści zaraz...
NIE!Nie można dzielić krajów ze względu na religię czy też wprowadzać jednolitą religię dotyczącą wszystkich ludzi zamieszkujących dany kraj.To się po prostu nie godzi.Ale o dziwo tak jest.Znów olej w głowie się kłania.Ludzie są tak podatni na opinie innych że idą za stadem jak bydło na rzeż tylko dlatego że tam idzie stado.Podkreślam-DEBILIZM(Ludzki).
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 1:01 przez Hoffman Moritsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do gry :)
ERA BLEACHA OUTBREAK

[img]http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comme ... 2,w400.jpg[/img]

Re: Zjednoczenie chrześcijan.

275
Do dzieła :)
Dużo by się chciało, niestety ideologie i chęci rozmijają się z rzeczywistością.
Póki co zjednoczenie chrześcijan jest utopią i najlepiej łączenie ludzi wychodzi firmie Nokia.
Pod hasłem Nokia connecting people. :)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 10:34 przez bezemocji, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy nieznajomości rzeczy czy lepiej nic nie mówić i uchodzić za idiotę, czy otworzyć gębę i .... rozwiać wszelkie wątpliwości? :rolleyes:

Re: Zjednoczenie chrześcijan.

276
bezemocji pisze:Póki co zjednoczenie chrześcijan jest utopią i najlepiej łączenie ludzi wychodzi firmie Nokia.
Pod hasłem Nokia connecting people. :)
taaa - bo to się nawet Bogu nie udaje :rotfl: - "kogo Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela..." a rozwody jak były tak są i będą ...:D:D:D a mając Nokię - wybiera się numer i ... ;)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 10:41 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zjednoczenie chrześcijan.

277
bezemocji pisze::zozol1:

Walcuj dogmat maryjny o ile walcowanie przyczyni się do jedności chrześcijańskiej.

Będzie gorzej, jak do utrwalania istniejących podziałów, a przecież nie o to chodzi.
Swoją drogą dogmaty maryjne bylyby całkiem osobnym tematem, a edukacji na codzień mam nawet sporo ;)
Co mi tam, dorzucę dogmatyczną Matkę Boską ;)
Oki...edukuj się...to nie kosztuje i nie szkodzi. ;)
Walcowanie...przyczynić się może do nauki walca...zjednoczenia...być może też, ale nie chrześcijan.
W tym cały problem, że wyznania, mimo, że mają wspólne źródło/mianownik Biblię, a dogmaty nieco rózniące, więc nie chcą tej różnicy zmienić, choć Kk zmienia nastawienie. Jednak te zmiany nie wchodzą w życie, bo ludzie nie chcą czytać/znać.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 22:45 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Zjednoczenie chrześcijan.

278
Co do Nokii to zwalnia z pracy 4000 pracowników i ktoś zmienił ich Nokia connecting people na Nokia disable people..
Za to ponoć wszystkich na chwilę ponoć połączył pewien ślub...
http://www.tvn24.pl/-1,1701268,0,1,od-t ... omosc.html
Ćwicząc na bieżni, z rodziną przed telewizorem, w centrum handlowym, w kinie z koroną na głowie lub na ulicy w sukni ślubnej. W RPA, Afganistanie, na Times Square w USA czy na Tajlandii. Cały świat ogarnęło ślubne szaleństwo, każdy chciał zobaczyć młodą parę. Szacuje się, że oczy aż 3 miliardów ludzi były dziś skierowane na Wielką Brytanię. To aż o miliard więcej niż wszyscy mieszkańcy Wspólnoty Brytyjskiej.
Aha i czasami jeszcze ludzie łączą się podczas katastrof.
Czyli zapewne wszyscy się zjednoczą jak będzie koniec świata..
Choć fajnie byłoby jednak wcześniej.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2011, 23:50 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Zjednoczenie chrześcijan.

280
Choć jak mówią chęciami piekło wybrukowano, ja dodałabym, że nawet piekło wybrykowano.
A ponieważ go nie ma, to i wybrukowania nie ma, ale przy chęciach można się jednoczyć i nie muszą to być chwile zagrożenia.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Wróć do „Katolicyzm”

cron