Re: Katolicy ???

31
Lizawieta pisze:W każdej religii jest przywódca, a tego trzeba słuchać (mam na myśli duchowieństwo), .
i to jest masakrą dla wiernych, bo słuchają człowieka, który nie ma monopolu na Prawdę. Już to skazuje "wiernych" na porażkę i degradację umysłowo- emocjonalną.


Szymon...nie przesadzaj.
Weź najmniejszą komórkę społeczną jaką jest rodzina...i co nie ma przywódcy?...a jesli jest, to matka czy ojciec skazuje rodzinę na degenerację umysłowo- emocjonalną?

No Szymuś...weź się. :sos:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 10:51 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Katolicy ???

32
Szymon pisze:
Lizawieta pisze:W każdej religii jest przywódca, a tego trzeba słuchać (mam na myśli duchowieństwo), .
i to jest masakrą dla wiernych, bo słuchają człowieka, który nie ma monopolu na Prawdę. Już to skazuje "wiernych" na porażkę i degradację umysłowo- emocjonalną.


Szymon...nie przesadzaj.
Weź najmniejszą komórkę społeczną jaką jest rodzina...i co nie ma przywódcy?...a jesli jest, to matka czy ojciec skazuje rodzinę na degenerację umysłowo- emocjonalną?

No Szymuś...weź się. :sos:
----------------------------------------------------------------------

Tu coś schrzaniłam, więc uporządkuję.
Lizawieta pisze:W każdej religii jest przywódca, a tego trzeba słuchać (mam na myśli duchowieństwo), .
na to Szymon
Szymon pisze:i to jest masakrą dla wiernych, bo słuchają człowieka, który nie ma monopolu na Prawdę. Już to skazuje "wiernych" na porażkę i degradację umysłowo- emocjonalną.
Lizawieta w odpowiedzi:

Szymon...nie przesadzaj.
Weź najmniejszą komórkę społeczną jaką jest rodzina...i co nie ma przywódcy?...a jesli jest, to matka czy ojciec skazuje rodzinę na degenerację umysłowo- emocjonalną?

No Szymuś...weź się. :sos:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron