Re: Psychomanipulacja

91
Za dużo oglądasz tv
raczej tak
i w dodatku chyba tylko Trwam
chyba tak.
Ty jesteś zainteresowany własną TV.
waśnie,prawda?:D

Ty uparłeś się i stale widzisz jedno prześladowanie
Dobrze :)

nie warto angażować się w opiniowanie czegoś co człowiekowi nie odpowiada, a zwyczajnie omijać i nie oglądać.
Słyszałem jak ludzie mówili we wsi że problemem nie jest to że można czegoś nie oglądać gdy się tego nie lubi,problemem jest to że można oglądać tylko to co jest lub wcale.Nie wiem czy to prawda,tak ludzie powiadają.Myślę że to prawda bo to cudza opina a nie moja ;)
Chyba, to nie jest tak jak piszesz.
..teraz to mnie zastrzeliłaś,bo jeśli przyznam Ci rację to przyznam rację sobie a jeśli Cię zaneguję...to nie przyznam racji innym...obrażasz moje uczucia religijne takimi zdaniami,o :D ;) Oj przepraszam,wcale nie chodzi o moje,tylko pewnych ludzi czujących się dotkniętymi ;)
Jak zwał tak zwał, ale z umowy trzeba się wywiązać.
To prawda,nie wolno zrywać umów choćby były nie wiem jak niekorzystne.
Myślę sobie, że gdyby SLD była u władzy, to może coś zrobiłaby w kierunku odłączenia Kościoła od państwa
Ludzie twierdzą że nie sądzą :D a nawet uważają że owszem,SyLyDy zrobiło by wszystko by zachować pozory robienia tego czego chcą ludzie,byle uzyskać poparcie ludzi.
Troszkę po bandzie jedziesz i wkoło to samo.
Co racja to Ratri :D :* ;)

Nie znam takiej, bo takiej Tv nie ma
Właśnie-e! O to to :) Nie ma i nie będzie a ludzie mówią że brak koncesji dla kolejnej katolickiej tuby propagandowej Trwam,to skandal.Więc czym jest brak Polskiej telewizji w Polsce?Normą najwidoczniej.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2012, 15:50 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

94
Mezamir pisze:chyba tak.
----
waśnie,prawda?:D
----
Dobrze :)
O kurde-zgadzasz się, a ja myślałam, że będziemy się sprzeczać,
I wiesz co, myślałam, że dojdziemy do wniosku, że u mnie albo u Ciebie jest łącze z innej planety i odbieramy programy inaczej.
Słyszałem jak ludzie mówili we wsi że problemem nie jest to że można czegoś nie oglądać gdy się tego nie lubi,problemem jest to że można oglądać tylko to co jest lub wcale.Nie wiem czy to prawda,tak ludzie powiadają.Myślę że to prawda bo to cudza opina a nie moja ;)
O cieszę się bardzo, że czasami słuchasz opinii ludzi, bo oni mają rację.
To posłuchaj, bo lud mówi o różnych problemach.
1. Problem omijać-znaczy uczestniczyć w zdarzeniach miłych oku i sercu czyli chodzić na wesela, chrzciny, a nie na pogrzeby gdzie
panuje smutek, to rada dla tych, co mają problemy zdrowotne.
2. Problemem jest to, co rzeczywiście nie jest zgodne z naszymi poglądami, jednak widzimy całość i człowiek rozsądny mówi o
wszystkim, ale skupia się na minusach.
3. Nie oglądanie, to sztuczne tworzenie braku problemu.
I można jeszcze upatrywać problemów w cudzysłowie i znajdzie się ich sporo, ale problem nie tkwi w samym istnieniu lecz w podejściu do niego i znalezienie rozwiązania. Nie wszystkie są rozwiązywalne z udziałem naszego działania, ale drobne działanie choćby takie, że tu o tym piszemy to też działanie.
..teraz to mnie zastrzeliłaś,bo jeśli przyznam Ci rację to przyznam rację sobie a jeśli Cię zaneguję...to nie przyznam racji innym...obrażasz moje uczucia religijne takimi zdaniami,o :D ;) Oj przepraszam,wcale nie chodzi o moje,tylko pewnych ludzi czujących się dotkniętymi ;)
No coś Ty-ja Ciebie zastrzelić?
Zapłakałabym się na śmierć-konsensus dwa trupy.
To był przekaz jaki widziałam właśnie w "mojej" tv, Twoja może nie nadawała. ;)
Wiesz Raraszek tu nie chodzi o przyznanie racji, ale powinniśmy wymieniać poglądy, a przy nich argumenty/fakty jakie są nam znane.
Ja dyskusję odnajduję jako dowiedzenia się czegoś więcej i porównywania z tym co wiem.
To prawda,nie wolno zrywać umów choćby były nie wiem jak niekorzystne.
Ja Mój Drogi pisałam w kontekście warunków jakie zapisano w umowie. Ja nie wiem-nie znam ich, ale jesli zapisano, np. że za zerwanie umowy państwo polskie musi klerowi zapłacić ogromniasta kwotę, to chyba lepiej nie zrywać i nie zamieniać tych niekorzystnych warunków na bardziej niekorzystne.
Ludzie twierdzą że nie sądzą :D a nawet uważają że owszem,SyLyDy zrobiło by wszystko by zachować pozory robienia tego czego chcą ludzie,byle uzyskać poparcie ludzi.
Jeśli nie SLD, to kto?
Właśnie-e! O to to :) Nie ma i nie będzie a ludzie mówią że brak koncesji dla kolejnej katolickiej tuby propagandowej Trwam,to skandal.Więc czym jest brak Polskiej telewizji w Polsce?Normą najwidoczniej.
TV Trwam w moim pojęciu służy do przekazu politycznych informacji jakie życzy sobie PiS.
PS. Lecisz cały czas sarkazmem, ja to czuję, dlatego odpuściłam odp. w czasie, by przeszło Ci nieco.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 19:52 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

96
Czy ktoś już podrapał?
Nje-e :D
Jeśli nie SLD, to kto?
Ludzie sami powinni wyjść na ulicę a nie czekać aż polityk i partia coś zrobi.Politycy nic nie zrobią,to są pionki które się ustawia i każe ze sobą kłócić żeby ludzie mieli wrażenie że coś się dzieje,wyreżyserowane spory.Dlatego w kraju nic się nie zmienia od lat.Zmieniają się tylko nazwy partii i skład,ten sam człowiek raz jest w tej a raz w tamtej partii.Ludzie głosują na polityków bo im się wydaje że to coś da,że polityk coś może.Tak na prawdę ci którzy są wybierani i widoczni nie są od decydowania,ci którzy decydują o wszystkim nie są wybierani i pozostają nie widoczni.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 21:10 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

97
To podrap się sam. :)

Wiesz, te wyjścia na ulicę zrobiły sie tak powszechne, że ja nie wiem czy ktokolwiek oprócz medialnych zainteresowań się tym przejmuje.
Oczywiście, że to ma wszystko powiązanie łańcuszkowe, ale z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, to, że nie wszystko może zrobić partia czy polityk, bo jest obwarowany przepisami "durnymi", które zwią się demokratycznymi.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 22:44 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

98
http://tvnplayer.pl/programy-online/woj ... ,3656.html

"Cejrowski wygaduje takie głupoty, że się w buddyjskiej pale nie mieści!!! Można mu tylko współczuć tak zaawansowanej ignorancji i głupoty."

Wojciech Cejrowski napisał :
... i do tej lampki wlewamy trochę świętej oliwy. W jakim celu? Na to pytanie buddyzm nie odpowiada.

"Żeby lampka się paliła,proste" :D

"Władze TVP nie zgodziły się tego wyemitować, odcinek znalazł się jednak na wydaniu DVD Boso przez świat. Co nie omieszkał Cejrowski dodatkowo wykorzystać aby w kolejnym miejscu ukazać się jego cierpiący i poniżany bojownik o Prawdę."

"Na pewno w tym co mówi jest dużo niezrozumienia tematu i przeinaczeń oraz haseł wprowadzających w błąd. No i duży minus za to, że nie skończył zdania o tym, że buddyzm to 3 szkoły i dwie pozostałe to coś zupełnie innego.
Co do wyśmiewanych motywów -- chyba w każdej religii jest tak, że tłum wierzy w głupoty, część zajmuje się autentyczną praktyką. Chrześcijaństwo nie jest wyjątkiem."

"Widocznie głupotę zna z własnego doświadczenia, czego potwierdzeniem jest ten odcinek"

"Mną ten odcinek wstrząsnął na tyle, że aż zajrzałem na to forum, by zobaczyć jaka będzie Wasza reakcja.
Jakbym miał uczucia religijne to z pewnością byłby one urażone"

"Dla środowiska z którego wywodzi się Cejrowski joga jest satanizmem a medytacja to oddawanie się diabłu."

"Katolicy są idealni do ćwiczenia współczucia" :D:D:D

http://forum.medytacja.net/viewtopic.php?f=9&t=10812
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 13:47 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

99
Heh, kiedys z nim rozmawialem. Tak to chrzescijanski fanatyk. A przeinaczenia w jego programach to norma. Nie umiem stwierdzić jak sam zachowywałbym się po takim wychowaniu jakie przeżył Cejrowski. Czy inteligencja wystarczy aby odwrócić się od katolickiej religii? Jednak ma facet poczucie chumoru. I to jest jego cecha przewodnia. Z tego względu jest słuchany. Kogo obchodzą jego bzdurne poglądy. DObrze, że nie wyemitowano. Choć raz, bo do tej pory wiele ''klamstwek'' nie przeszło cenzury.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 15:36 przez odbityodrzeczywistości, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

100
Czy inteligencja wystarczy aby odwrócić się od katolickiej religii?
Nie wiem czy wystarczy inteligencja,ale odwaga jest niezbędna.Kto się odważy myśleć inaczej niż większość?Kto dziś śmie śmiać uważać większość za głupszą a opinię większości i prawdę za dwie różne rzeczy?
To mniejszość zawsze jest lepsza,na 100 osób tylko jedna jest najmądrzejsza z całej setki.
Od katolicyzmu może uwolnić tylko brak podatności na sugestię/manipulację i szantaże emocjonalne rodziny czy środowiska.
A-"Ochrzcij moje wnuki bo inaczej.."
B-Żegnam.

:D nie każdy tak potrafi.Jak człowiek może wybrać coś innego niż katolicyzm skoro niczego innego nie zna bo mu nie wolno znać?Inne to złe,gorsze,fałszywe ;) cudze chwalicie swego nie znacie.

Gdyby mnie ktoś wysłał z "misją pogańską" :D do katolików ,to misja była by krótka.
1-Przestańcie pariodiować nasze zwyczaje i nazywać wszystkie słowiańskie boginie Miriam :D
2-Tu gdzie mieszkasz do tych bogów się módl,swoich bogów macie a do cudzych się modlicie.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 16:13 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

101
Hmm, rodzimowierstwierstwo czy mi się zdaje? :] To moje klimaty. Nie wiem jednak czy religia ma ogolem sens. Dalekosiężnie patrząc chyba jednak nie. Wolnosc myslenia to dla mnie jedyna droga. Z katolikami rozmowa jest ciężka. Każdy zniewolony, zmanipulowany, ograniczony umysl zachowuje się tak jak umysł członka sekty.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 16:18 przez odbityodrzeczywistości, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

102
Z katolikami rozmowa nie jest ciężka ponieważ z katolikami rozmowy nie ma.
Z katolikami jest spowiadanie się,katolik mecenas prokurator jest od zadawania pytań,oskarżania Cię o paktowanie z diabłem,a Ty masz obowiązek udowadniać niewinność!!Swoją.
rodzimowierstwierstwo czy mi się zdaje?
No właśnie,po co nam etykiety i opisy?Żeby kto mógł zrozumieć lepiej to całe”pogaństwo”?

Etykiety i nazwy są potrzebne tym,którzy “poganami”nie są,a więc trzeba używać takich etykiet i opisów żeby były jasne dla tych z zewnątrz.
Mnie nie potrzeba niczego tłumaczyć i nazywać,wiem kim jestem.

Skoro chcemy być rozumiani przez”niepogan”,musimy do nich mówić ich językiem.
Czyli niech będzie Rodzimowierstwo,”religia etniczna”.Jaki stosunek do religii i wiary mają Rodzimowiercy,co te słowa dla nich oznaczają,w to można się zagłębiać przy okazji jakiś spotkań czy artykułów ale w języku potocznym niech już będzie Rodzimawierca.
Można też powiedzieć Wiedun i wiadomo że rodzimy,etniczny :D

Ewentualnie Rodzimowierców można by było nazywać animistami.
Animizm (łac. anima – dusza) – zespół wierzeń występujący w religiach archaicznych bądź tradycyjnych zakładający istnienie świata materialnego i duchowego, współistnienie duszy z ciałem, przypisujący duszę lub rzadziej ducha zmarłych ludzi, wszystkim roślinom, zwierzętom, minerałom i żywiołom.-wiki

Wiki jak coś objaśni to lepiej uciekać ale niech już będzie.Nie chce mi się tłumaczyć,po raz milion pięćset sto dziewięćsetny.

Innym dobrym określeniem byłby chyba mistycyzm,czyli brak przynależności do konkretnej instytucji religijnej a jedynie własne doświadczenia i wiedza na ich temat,lub na temat świata w wyniku doświadczeń mistycznych.
Mnie nazwy nie są potrzebne,bez nich nadal jestem sobą,nie wiem jak trafić do świadomości innych.Okultyzm i mistycyzm to właściwie to samo,tylko że ludzie są nauczeni by widzieć w okultyzmie satanizm a w mistycyzmie chrześcijaństwo.Ilu ludzi tyle definicji,im więcej definicji tym większy chaos…nie wiem co zaproponować,jaką etykietę.
Może po prostu wiedzący?Dążący do wiedzy?Wtajemniczeni i wtajemniczani?Szukający bogów w nauce?

"Religią trudno jest nazwać pogański system “wierzeń” – czyli wiedzę naturalną i pierwotną. Termin religia wywodzi się z łacińskiego religare i oznacza “re” – ponowne, powtórne, “ligare” – połączenie się”.
Nasi przodkowie jednak nie musieli się re – (ponownie) ligare (łączyć) - w domyśle – z Bogiem. Oni od urodzenia żyli w łączności z Nim/Nimi.
Także termin “wiara” nie jest adekwatny do “wierzeń” – wiedzy Słowian. Wiara oznacza przyjęcie czegokolwiek na wiarę.

Dobrym terminem dla określenia “wiary” pogańskiej byłoby po prostu słowo “wiedza”. Niestety w dzisiejszym technicznym świecie słowo to oznacza szczególny przypadek “wiedzy”. Jest to przede wszystkim wiedza dotycząca świata materialnego, fizycznego, odartego z duchowości. Jest to wiedza rozumowa, racjonalna, pełna teorii, a nie wiedza intuicyjna, bezpośrednia i pozazmysłowa.
Nawet połączone określenie “wiara-wiedza” na oznaczenie mądrości duchowej pogan zostanie zakwestionowane przez ogromną większość tzw. “naukowców” i tzw. “racjonalistów”.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 16:28 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

103
odbity,- zgadzam się z Tobą. Według mnie religia tworzy umysł schizofreniczny. Człowiek ma naturalne potrzeby i skłonnośći. Religia opiera się na tłumieniu częsci naszej osobowosci. Kazda religia robi to na inny sposób. Jestes zły, ale przeciez CI nie przystoi. To musi byc diabel. Przyjmujesz cudzą ideologie. Nasladujesz cudzy sposob bycia. I tracisz naturalnosc. Nie wiemy jaka jest prawda. Wiec nie mozemy marnowac zeycia dla czegos co czeka po smierci. Biddysci staraja się pozbyc pragnien, katolicy ''grzechu'' i sexualnosci...

Indianie leczą chorych z plemienia nawet z przypadlosci na jakie lekarstwa nie ma cywilizowany swiat za pomocą...rytualów. Nie rozumieją jak moglismy zatracic kontakt z czyms metafzycznym z moca jaka nas otacza. Telekineza, jasnowidzenie...to nic nadzwyczajnego. "Poganie'' to ludzie naturalni. Kiedy wejdziesz do lasu i zaczniesz pochłaniać jego energię, wyczujesz miejsca o wysokiej wibracji. Takie miejsca dawniej uznawano za swiete. Budowano tam np. kamienne kregi. Mistycyzm zatraca się własnie przez religie.

Witaj, mądry z Ciebie chłopak ;D
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, 19:19 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Psychomanipulacja

104
i dlatego wnosze formalny wniosek o zniesienie wszelkich religii jako tako iż ogłupiają ludzkość i wprowadzają w obłęd i opętania.
Mezamira opętało i wielu innych opętało.

Niniejszym wprowadzam jedyną religie słuszną jaką jest własnowierstwo. Trza wierzyć w siebie by żyć a nie w głupie religie, bo one nam jeść nie dadzą a jeszcze więcej zabiorą.

AMEN
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 16:47 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Psychomanipulacja

106
Nie zebym jakos personalnie Mezamira broniła, ale czemu niby opętany? Nawet jeśli to na pewno nie religią
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 17:36 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Psychomanipulacja

107


"Autor nie odkrywa tutaj niestety – nie wiem z jakiego powodu – może z braku wiedzy albo przez celowe pominięcie – bo w Rosji Rodzimowierstwo służy odrodzeniu nacjonalnemu, na nim buduje się Nowy Imperializm a więc wspólnotę, ale rozumianą w sposób XIX wieczny. Oto co jeszcze to słowo znaczy:
Wijara = Wieda
+
Wijara = Ja
+
Wijara = Ra
gdzie ra – oznacza rzeczywiście syntezę Trzech Ogni (u nas to Ogień Niebieski – Niebo – Światło – Dażbóg + Ogień Chemiczny – nazwijmy go “prawdziwym ogniem – Płomieniem – Swaróg + Ogień Plazmatyczny – Perun).
To Trójca Niebieska do której dochodzi 4 Żywioł – tworząc Czwórcę Górną Żywiołów- Wiatr – Strzybóg i jego cały Tyn Wiatrów i Powietrza.
Osiem Żywiołów tworzy 3 Trójce i jednocześnie dwie Czwórce.
Mamy
Trójcę Niebieską – Ognistą – reprezentującą Niebo i Prawię i Welę,
Trójcę Jasną – Żywotną lub Żywą (Życia) – Wiatr + Bór (Drzewo u Chińczyków) + Spor (zalęg, błoto – u Chińczyków Bagno)= Jawia
oraz
Trójcę Ziemi (Podziemi) czyli Spor + Woda + Ziemia = Nawie.
Czwórcę Żywiołów Dolnych, Ciężkich, Ciemnych tworzą: Bór + Spor + Woda + Ziemia.
Ja – to ja, czyli Tylko ja wiem, tylko tyle wiem ile wiem, tylko moja jest wiara a nie niczyja. Wiary się nie dzieli z innymi w sensie “jestem tylko z tymi i tymi, bo wyznaję to i to”. Wspólnota powstaje ponad Wiarą jako suma wierzeń. Wiara jest zupełnie indywidualna. Nie może być inaczej – tylko to daje jej wieczny żywot – Inaczej staje się doktryną – RELIGIĄ.

W odpowiedzi na pojawiający się nurt tzw Bogów Polskich i tworzenie odrębności polskiej w Wierze Przyrody stwierdzam, że przy całym szacunku dla tych poglądów i ich odkrywczej niepodważalnej dla NAUKI roli, brak im Głębokiej Wiedy z której wynika że WIARA Słowian była i jest JEDNA.
Nie ulegajmy pokusie rozbicia i zaściankowości wynikającej z zamknięcia Polaków w granicach etnicznych po 1945 roku;Niech nam 50 lat życia w Baraku Obozu Socjalistycznego nie przysłania że Polska nigdy nie była jednoetniczna i jednowyznaniowa. Nie było Wiary polskiej była tylko wspólna Wiara Słowiańska – to stwierdzenie nie grozi nam zruszczeniem ani dominacją Moskwy.
WIARA jest Indywidualna a Wspólnota jest Sumą Wierzeń. Wyzwalajmy się też cierpliwie z poczucia i syndromu postkolonialnego – Tylko stając na Równi z Rosją i jej tradycją stajemy się naprawdę wolni i zdolni do odrodzenia. Tylko Macierz jest rozwiązaniem współczesnego problemu narodowego – nie Ojczyzna i nie męskość i walka i wybijanie przeciwników, lecz żeńskość i jej płodność i rozrodczość ludzi i idei i ich rozpowszechnienie po całym Świecie. Bierzmy przykład z Żydów i paradoksalnie z chrześcijaństwa – jako sposobów ekspansji nie do powstrzymania. Ten pierwszy wzorzec jest najskuteczniejszym nowoczesnym narzędziem rozpowszechniania idei – odwiecznie oparty jest on na pierwiastku żeńskim i idzie przez tysiąclecia po kądzieli. Kto nie rozumie tego i tworzy męską Wspólnotę Wszechpolską do WALKI o NARÓD – ten przegrał i pozostał w XIX wieku – Kto stawia na NARÓD NOWOCZESNY – rozlokowany ponad granicami swojej Ojczyzny i Cudzych ojczyzn – ten stawia na Macierz, żeńskość i po kądzieli wchodzi w XXI wiek – jako człowiek wyzwolony z syndromu POSTKOLONIALIZMU."
http://bialczynski.wordpress.com/2012/0 ... -strizaka/
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 17:37 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

108
Hmm, no może jednak jest :D.....troche

Mezamir- strasznie duzo piszesz. Nic mi do tego, ale troche ciężko się ciebie przez to czyta. Monologi szybko nudząs słuchaczy. Tak tez jest kiedy się o czyms pisze. Chodzi o skupienie. Zwykle latwiej jest nam przeczytac 4 strony krótkich postów niż 4 długie posty. Jakbys rozłożył te referaty to więcej by do szarej masy dotarło.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 17:41 przez soulblue, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Psychomanipulacja

110
Co Ci dają te wierzenia?
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 17:46 przez soulblue, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts

Re: Psychomanipulacja

111
Wiedzenia ;) nie wierzenia.
Dają możliwość wykorzystania czasu/życia do udoskonalenia swojej osobowości.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 17:48 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Psychomanipulacja

112
Do udoskonalenia swojej osobowosci potrzebna jest terminologia i zestawienia żywiołów? No to jest według mnie własnie ta pułapka. Wpadłbys na to gdybys nigdy o tym nie slyszal? Do jakiejs energi sprawczej doszedłbys przy odrobinie refleksji, nawet w buszu. To o czym piszesz to efekt czyjejs fantazji, ale mozna z dystansem się zainteresować. Fantazja nieszkodliwa.
Jeśli masz dwa instrumenty w jednym pokoju i na jednym z nich zagrasz nutę C, to struna tego samego dźwięku zacznie drżeć również w drugim fortepianie. U ludzi jest całkiem podobnie.
COŚ O MNIE: http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=344170#p344170
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=41806#p41806
https://www.facebook.com/rupieciarniagn ... ts&fref=ts
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron