Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

3
Światło ? Nie no jasne powinienem się rozpisać ukazując przy tym cenną nauke płynącą z tych filmów, ale jaki to ma sens ? Każdy interpretuje to inaczej więc najnormalniej w świecie daję ludziom okazję ażeby zobaczyli tych którzy tego doświadczyli i jak to wpłynęło na ich życie. Rzeczą normalna jest że trafi się taki któremu trzeba to namalować i pokolorować :)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 19:50 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

4
niedługo dojdzie do tego , że wszelkie dyskusje to będzie tylko cytowanie i linkowanie , mógłbym ci też tu wrzucić 100 linków i milion cytatów , czy o to chodzi ?
wiem , to takie wygodne gdy chodzi o to by nakarmić ciemną masę , ale tu na tym forum chyba człowiek , który tu chce kogoś czymś zaskoczyć to raczej powinien coś pobeblać jezykiem swoim , bo jego beblanie by identyfikowało jego poziom świadomości ,
szkoda ze do nie których nawet starych użytkowników to nie dociera i chca traktować to forum jak portal reklamowy jakiejś religii ;)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2012, 21:38 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

12
Hatirass pisze:Crow Twoje zacne przemyslenia są niczym kubeł wymiocin, juz raz Ci to udowodniłem. Za głupi jesteś by ogarnąć Bożą moc więc stul pyszczek. Trochę za krótko jesteś osiedlowym szamanem, radze się dokształcic
coś mi udowodniłeś ? :ahah: ty cały czas plujesz i chcesz coś z twej plujkowej "ewangelizacji" nazwać argumentem ? lecz sie człowieku , to jest natręctwo , są dobre leki na taką chorobę . pomyliłeś fora , to nie forum dla fanatyków o znikomych zdolnościach postrzegania rzeczywistości .
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 22:02 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

13
Tytul postu:
Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr
Hatirass pisze:Crow Twoje zacne przemyslenia są niczym kubeł wymiocin, juz raz Ci to udowodniłem. Za głupi jesteś by ogarnąć Bożą moc więc stul pyszczek. Trochę za krótko jesteś osiedlowym szamanem, radze się dokształcic
Swiadkiem milosci to Ty nie jestes :nunu:
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 22:15 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

17
Napisz coś sensownego zamiast pisać pół zdania albo bic brawa innym podobnym tobie. Załączone filmy maja za zadanie ukazać miłość Boga Ojca który nigdy sie od nas nie odwróci. To człowiek dobrowolnie odwraca sie do niego zamykając serce, każde z tych świadectw różni się poziomem odwrócenia od Pana jednak wszystkie wiąże moc jego miłości i przebaczenia. To jest sedno tego przekazu, bez wzgledu na to co robisz wystarczy szczerze żałowac za grzechy i zwrócic sie do Boga.
Nie rozumiem tych ataków przecież w tym co Wam pokazuje nie ma zła skąd więc to chamstwo z waszej strony ?
Bawi mnie to co piszecie bo utwierdzam sie tylko w myśleniu że nie ma tu normalnych ludzi jest za to banda głupców która na siłę próbuje dowieśc swej mądrości.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 19:43 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

20
Chcialoby sie rzec : jaki Bog taki poslaniec :)
Myslisz,ze jestes kims wyjatkowym,?masz misje do spelnienia?,trafiles tu jako pierwszy z takim proroctwem? O milosci Twego Boga pisza w innym watku,ale jak ten kon,klapki na oczy,ciagniesz stara furmanke.W imie Boga mozesz dzis obrazac,jutro zabijac.Spoko,wytlumaczysz to dzialanie odpowiednim cytatem ze Swej ksiegi.Kazdy moze miec wlasne zdanie,z Twym bedzie egzotyczniej
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 22:06 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

21
Mojego Boga ? To jest wątek religijny dla wyznawców KrK co wobec tego robi tu ktoś taki jak Ty że to ja musze nakłaniac Cię i Tobie podobnych do zwrócenia sie ku Bogu ? Ja nie namawia do złego a mówiąc szczerą prawdę muszę wysłuchiwać ''złotych myśli '' takich jak Ty. Który z nas robi z siebie wiekszego głupca ? Ja bo przekazuję Ci prawdę czy Ty który plujesz mi w twarz smiejąc sie przy tym jak szaleniec ? Który z nas oddał swoje serce złemu ?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 22:22 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

22
Duzy blad.Skoro to sekta,to chyba pomyliles adres w sieci.Jak nazwa wskazuje "... wielotematyczne forum dyskusyjne dla myslacych ludzi". :)
Problem w tym,ze nic nie musisz,nie musisz mnie do niczego naklaniac.Sam sobie to wymysliles i krocz swa droga z furmanka.Piszesz,ze mowisz szczera prawde-zaden fundamentalista nie mowi inaczej.Oczywiscie Twa prawda jest najprawdziwsza i Ci ,ktorzy mysla inaczej to glupcy-tak mnie nazwales.Czy to ja pluje,przeciez to Twe slowa sa pelne obrazliwych porownan.
Chyba o sercu nie powinienes mowic,moze o duszy lepiej by to brzmialo.
Piszesz,ze masz sczesliwa rodzine,dwojke dzieci.Powiedz kto sie nimi zajmuje gdy Ty caly dzien siedzisz w sieci?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 22:52 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

23
Nudzą mnie już te Twoje ''złote mysli'' co do pracy to wyobraź sobie że są ludzie którzy pracują po 8 h Poniedziałek - Piątek pewnie przeżyjesz sok ale tak jest a najciekawsze że nie jest to praca przy łopacie - tu pewnie prawie zemdlałeś. Nie pojmujesz tego co jest w zasiegu ręki, tego co jest tak proste jak więc mam Ci cokolwiek tłumaczyć i po co ?
Mogę przytoczyć wiele cytatów z PŚ ale Ty nie różnisz się od SOSANA niczym po co mam marnowac czas ? Dla oszołoma białe zawsze będzie czarne i choćby przedstawił mu dowody naukowe to i tak będzie upierał się przy swoim.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2012, 8:23 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przedstawiam wam ''świadectwa'' miłości i mocy Pana naszego Jezusa Chr

24
Faktycznie przezylem szok czytajac Twoj ostatni wpis :)
Po 8h mowisz,od poniedzialku do piatku-niebywale!.I to jeszcze nie przy lopacie!-szok albo sok.
Pewnie prawie zemdlalem :)
Z calym szacunkiem zycze Ci wytrwania w Swej wierze do konca.Wiary nie da sie naukowo wytlumaczyc,to nie teoria naukowa.Powodzenia :)

Twoj oszolom
Ostatnio zmieniony 31 lip 2012, 17:14 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron