Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

123
Hatirass pisze:Wiem o czym mówisz żydzi ściemniali z zagładą i cichaczem pod osłoną nocy uciekali rakietami na Marsa robiąc z Niemców zbrodniarzy.Doskonale rozumiem Twoją irytację.
Conan proponuję zwiekszenie dawki bo jest zdecydowanie za mała kolego.
Eee tam, myślałem ze się trochę porozwodzisz nad nieczystością mojej duszy ;)
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 8:17 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

124
Mezamir a jaka jest Twoja opinia co do użycia broni atomowej na Nagasaki i Hiroszimę ? W PŚ jest mowa o Sodomie i Gomorze, może t własnie PŚ zapoczątkowało projekt Mamhatan ?
Conanku tylko Ty możesz się dmyslac a Pan wie na 100% jaka jest czystość Twej duszy, jestem tylko człowiekiem więc moja ocena się tutaj nie liczy.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 9:03 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

127
Zgodze sie z Toba o ile podasz mi imie i nazwisko tego kto napisal Biblie
:) Podam Ci coś lepszego,poczytaj mitologie innych narodów i zobaczysz skąd przepisywano "święte"księgi.

W mitologii nordyckiej pierwsza para ludzka została opisana jako stworzona z dwóch pni drzewa
które bogowie znaleźli na plaży morza pierwotnego.
Stworzyli Aska-mężczyznę z Jesionu i Emblę-kobietę z Olchy.

Odyn wisiał na drzewie ,znajomo brzmi? ;)
Hesus był cieślą,znajomo brzmi ?

Nu'u (przechrzczony na Noe)– bohater mitologii hawajskiej.
Za jego życia, długo po śmierci pierwszego człowieka, świat miał się stać przerażającym i złym miejscem. Jedynym dobrym człowiekem, jaki pozostał, był właśnie Nu'u (Nu'u-pale "Nu'u modlący się").
Uratował się wraz z rodziną przed potopem, budując ogromne czółno z nadbudówką na pokładzie.
Nu'u zabrał ze sobą też psy, świnie, korzenie kava i orzechy kokosowe. Wody rozlały się nad całą ziemią i wszyscy ludzie zginęli; tylko Nu'u wraz z rodziną pozostali przy życiu.
W czasie, gdy potop zaczynał ustępować, wielka łódź wylądowała na szczycie Mauna Kea na Wielkiej Wyspie (określenie największej wyspy archipelagu Hawajów - Hawai'i). Następnie gdy złożył Niebu ofiarę z kava, świni i orzechów kokosowych, zszedł do niego z tęczy bóg Kāne i wytłumaczył "swój błąd"

Chajron-centaur wróżbita,mag,medyk,odkrył tajemnice muzyki,znał się na myślistwie,otaczała go cześć powszechna.W jego grocie ucztowali bogowie a bohaterowie przynosili swoje dzieci na wychowanie.
Chejron był nauczycielem Asklepiosa ale "syn boży rychle przewyższył mistrza".
Poznał sposoby wskrzeszania zmarłych (Łazarz?) bogowie uznali ze to zaburza porządek rzeczy wówczas Zeus zabił go piorunem.
Wierzono ze Asklepios żyje w głębi ziemi jako wąż obdarzony wielkim rozumem i ludzką mową.

Cesarz Julian pisał:
Syn boży Asklepios zstąpił z nieba na ziemie i w Eupiauros zjawił się w ludzkiej postaci.
Tu rósł,wychowywał się i w czasie swojej wędrówki podawał ludziom dłoń pomocna.Przebywa on wszędzie i na ladzie i na morzu ale nie do każdego przychodzi.
Jest zbawca zarówno grzesznej duszy jak i chorego ciała.

Przedstawiano go jako węża a później jako poważnego mężczyznę z brodą o rozumnym spojrzeniu i zamyślonym obliczu ubranego w płaszcz i trzymającego laskę dookoła której wije się waż.

Nessos-centaur zabity przez Herkulesa,Dejanira ufarbowała w jego krwi koszule Herkulesa myśląc że rzuci w ten sposób czar miłosny na swojego ukochanego .

Krew Nessosa była jednak jadem który wsiąkł w ciało Herkulesa i zaczął je palić. Herkules ułożył stos na szczycie góry (późniejsza Golgota), na którym zamierzał spłonąć lecz w ostatniej chwili uratował go Zeus.
Pojawił się obłok(późniejszy "duch święty") na którym Herkules odleciał do nieba(pierwowzór wniebowstąpienia).
U wrót Olimpu czekała Iris i Nike aby mu włożyć wieniec na skronie (korona cierniowa).
Zeus wziął w ramiona Herkulesa i uczynił go nieśmiertelnym.

Przykłady można mnożyc,tylko po co?Lepsi ludzie i tak wiedza lepiej.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 11:57 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

128
Wiesz co jest najzabawniejsze w tym wszystkim ? Z tego co piszesz wnioskuje że wierzysz w św Mikołaja i w to że na końcu tęczy faktycznie mozna znaleźć garniec ze złotem. Póki co starasz się dowieść mi że to w co wierzę to jedna wielka lipa, ja natomiast powiem Ci że czytając tę księgę znajduję odpowiedzi nawet na to jak załatwić problemy związane z codziennością. Ewangelie były pisane przez ludzi, ludzi którzy byli głęboko wierzący natchnieni Duchem Świętym lub z rozkazu samego Pana. Jak juz wczesniej gdzies pisałem PŚ jest jak Kowadło, wielu w nie biło a nie udało sie go rozbić. To kowadło po dziś dzień jest stabilną podstawą dla wielu którzy zaczynają od zera, ono ciągle stoi a jego przeciwnicy przemijają pokonani swoja złością, nienawiścią. Nie przemyśleli że zło które wyszło z ich serc bardzo szybko do nich wróci tyle że ze zdwojona siłą. Całym sercem wierze w to że On oddał za mnie życie, nigdy nie przyjmę nauk człowieka który patrząc w lustro nie wie kim jest osoba w odbiciu.
Bez wzgledu na to co piszesz miej świadomosc że Pan Cie kocha i czeka na Ciebie do ostatniej sekundy Twego życia, nie daj sie zwieść złemu bo to co On ofiaruje nie wiedzie do życia lecz smierci.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 12:17 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

129
Mezamir, nie prosze o nic lepszego a dokladnie o to: udowodnij mi ze wiesz o czym mowisz twierdzac ze autorzy wymienionych przeze mnie ksiag uwazali za nadludzi. Podajac nazwiska owych autorow i fragmenty ich wypowiedzi ktore swiadcza o tym. Nie wykrecaja sie. Jesli nie jestes w stanie- uznam ze klamales w jakims celu. W jakim?
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 12:38 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

130
Mezamir, nie prosze o nic lepszego a dokladnie o to: udowodnij mi ze wiesz o czym mowisz twierdzac ze autorzy wymienionych przeze mnie ksiag uwazali za nadludzi. Podajac nazwiska owych autorow i fragmenty ich wypowiedzi ktore swiadcza o tym. Nie wykrecaja sie. Jesli nie jestes w stanie- uznam ze klamales w jakims celu. W jakim?
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 12:39 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

131
Katechizm żyda w ZSRR - dokument znaleziony w 1961 roku przez KGB podczas rewizji u dysydenta-Żyda.

“Wzajemnie kochajcie się , wzajemnego wspierajcie się ,zjednoczcie, nawet jeśli rozrzuceni jesteście na wielkiej przestrzeni, lub gdy jesteście blisko od siebie, nawet jeśli macie nienawiść do siebie. Nasza siła leży w jedności – w to gwarancja naszego sukcesu, naszego zbawienia i dobrobytu.
Wiele narodów zostało zabitych w rozproszeniu, ponieważ nie mieli jasnego programu działania i “poczucia łokcia”.

My jednak, ze względu na rozproszoną na całym świecie, ale jedną rodzinę, przetrwaliśmy przez wieki i narody przetrwały pomnożone i wzmocnione. Jedność to cel ale także środek do celu.

Nie bój się protekcjonizmu – to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi Żydom wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron.
Prawdziwym internacjonalistą jest tylko ten, którego więzy krwi związane są z judaizmem

(rzymskie neo judeochrześcijaństwo-katolicyzm,judaizm,islam -przyp Mezamir)
wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa.


Zwiększajcie udział osób zbliżonych po krwi, tylko oni zapewnią wam pożądaną biosferę.

Kształćcie swoje kardy. To jest świętość nad świętości. Kadry decydują o wszystkim. (państwo kościelne już mamy)Każde laboratorium, każda katedra, wydział każdej instytucji, gazety, czasopisma, wydawnictwa powinny być kuźnią naszych pracowników.

Przenikajcie na pozycje lidera do robotników i chłopów Gojów, dajcie im dużo pieniędzy, ale jeszcze więcej wódki aby płodzili w pijackim widzie gojów, zdegradowali się i naprawdę przedstawiali sobą zwierzęta robocze: pieniądze, wódka, sex i żadnej duchowości!

Nie pij alkoholu, nie pal, aby urodzić zdrowe, silne ciało żydowskiej populacji zdolne do przejęcia pokoleń.
Niech każde pokolenie wszystkich nie-Żydów na świecie ma do czynienia z głęboką warstwą naszej obrony.
Trzeba wszelkimi sposobami tłumić świadomość gojów, najlepszych z nich rozgniatajcie, najgorszego- takiego jak głupia owca-wywyższajcie.

Za każdym razem gdy idzie w zapomnienie starsza generacja, zamiast niego na scenie ma wzrosnąć jeszcze bardziej potężna kohorta przygotowanych wcześniej, nie gasnących duchem Izraela młodych Żydów .
Aby to zrobić jak najszybciej trzeba umieszczać naszą młodzież na kluczowych stanowiskach, udowadniajcie każdemu i wszędzie ich dojrzałość i geniusz. Chociaż to jeszcze nie jest idealne to oni dojrzeją na pozycjach. Ten kto jest u władzy, jest inteligentny i ma rację.

Musimy przekazać naszym dzieciom więcej niż otrzymaliśmy od ojców, a oni, zachowując i zwiększając dadzą więcej z kolei na następne pokolenie, itp. Ciągłość pokoleń jest naszą siłą, naszą stabilnością i naszą nieśmiertelnością, choć w porównaniu z większością gojów jesteśmy fizycznie słabsi.
Ale to jest naturalne. Ten czarny do pracy niech pompuje mięśnie, wybranym przez Boga synom Izraela to nie przystoi. Poprzez słowa Mojżesza Jahwe mówi: “Każdy syn z pokolenia Izraela będzie miał 2800 niewolników. Goi – nasi niewolnicy.

Świat jest okrutny, nie ma miejsca dla filantropii. Nie nasza sprawa dbać o ZSRR i o słowiańskie kadry.
Jeśli są zbyt leniwy, by myśleć o sobie, dlaczego mamy myśleć o nich? Nasz wielki mędrzec na rynku niewolników w Rzymie nazwał ich sklabami, czyli niewolniami w duchu , dlaczego dziś mamy myśleć o nich inaczej? ”



"Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji..."
"Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci.
Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa.
Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach.
My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami.
Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!"
Marcus Eli Ravage - osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie

Mało?Chcesz więcej?

“Religia Słowian nie była religią cierpiętnictwa, strachu i przebaczania wrogom. Nie szczepiła kwietyzmu nauką o marnościach tego świata. Dusza dziecka słowiańskiego wolną była od kompleksów niższości, nie wpajano jej bowiem samopoczucia poczętego w grzechu skazańca za cudze winy.”
cytaty z książki
Antoniego Wacyka
Kultura bezdziejów

Nie była i nie jest :) religią cierpiętników czerpiących przyjemność z upokarzania się na klęczkach.
Jeśli ktoś chce być niewolnikiem to szybko znajdzie się ktoś kto zechce być jego panem.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 12:47 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

133
A co to ma wspolnego z tym ze ludzi dzielisz na nadludzi i podludzi, nie widzac po prostu ludzi? W czym jestes inny Mezamirze? Ludzie w zaleznosci od warunkow zycia w jakich przyszlo im zyc, i na podstawie swoich wyobrazen tego czego nie rozumieja- tworza fikcje i ubieraja w nia rzeczywistosc, by nastepnie w swym przekonanym o wlasnej nieomylnosci rozumie uwazac ze oni widza najjasniej. Czy rzeczywiscie widza czy tylko wierza ze tak jest? Co procz Twych przekonan rozni Cie od ludzi Mezamir? Czym Ty roznisz sie od tych ktorzy sadza ze ich jest najlepsze? Przepraszam Cie, ale nie widze roznicy pomiedzy ludzmi.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 16:47 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

137
- Nie jestem entuzjastą Telewizji Trwam, która mieni się katolicką, a jest medium partyjnym. Radio Maryja zawsze było radiem partyjnym, zawsze przeskakiwało z jednego konika w Sejmie na drugiego. Ojciec Rydzyk stawiał zawsze na taką partię, na którą mu się opłacało. I przez lata nic się nie zmieniło. Zanim rozpocznie nowy biznes, powinien rozliczyć się z pieniędzy, które zbierał na Stocznie Gdańską. Niech redemptorysta rozliczy się z wielu swoich mętnych działań, zanim podejmie się nowych. To następny chwyt. Budowa świątyni to zawsze rzecz ładna, ale sposób naciągania ludzi mi się nie podoba - powiedział Pieronek w rozmowie z Onetem.
ps Pieronek to biskup katolicki
sami sobie już do gardeł skaczą a jednoczesnie nazywają sie przedstwicielami boga na ziemi .
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 20:48 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron