Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

31
Booze swiety, Ty to widzisz i slyszysz i nadziwic sie nie mozesz jak to dzieci Twe parceluja Cie po kawaleczku i pazernie trzymajac sie swego kawaleczka mysla ze chapneli lepsza czesc calosci, i zebami piesciami bronia tej ichniej czasteczki myslac ze jak ich to najlepsza a jak najlepsza to Ty w niej mieszkasz. I w wielkim zadziwieniu patrzysz jak szukaja Cie te Twoje dzieci w ksiegach ktore napisali o Tobie, w swiatyniach ktore wzniesli Tobie, szukaja i znalezc nie moga tego co jest tak blisko. Najblizej. Ech, i nawet juz nie grzmisz, bo i tak to przekreca na swoje diabelskie kopyto...i trwasz w milczacym zdumieniu pojac nie mogac zes Ty taki madry a dzieci Twoje glupie. A moze nie po tym ojcu...?
Hatirass, merytorycznie ja sie z Toba zgadzam, ideologia mi nie pasujd.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 11:07 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

32
Hatirass pisze:Księżkę bajek powiadasz Sosan ? Może masz kolego rację, tylko pomyśl ilu ludzi oddało swoje życie w męczeńskiej śmierci tylko dlatego że wierzyli w to co zawarte w tej siędze. Ta księga nie mówi o złym nie namawia do przejścia na stronę złego, dzięki niej człowiek robi wszystko żeby stać się lepszym. Zdecydowana wiekszość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że to tu czyli nasze życie jest tylko chwilą, jest niczym mrugnięcie oka. Różne wierzenia znajmiajma reinkarnacje czy też unoszenie sie w chmurach. Kwestia tego w co się wierzy tak więc katolicy wg nauk księży po śmierci oczekiwac będą na sąd czyć nie ? Wyrokiem będzie życie w wiecznym szcęściu lub wieczne potępienie w ogniu. Wiecie co jest najzabawniejsze w tym wszystkim ? Fakt że tak naprawdę tylko Pan może zadecydowac o naszym przeznaczeniu po śmierci, dobre uczynki są potwierdzeniem tego że człowiek żyje wg nauk Jezusa. Ludzie liczący na zbawienie poprzez czynienie dobra sa w błędzie. Załączny Andrze link przedstawia dokument o objawieniach Maryjnych które maja miejsce na całej ziemi, znawcy pisma ''filtrują '' przekazane słowa poprzez PŚ i wychodzi całkiem niezły bigos.
Moje zadanie nie polega na ataku ludzi, chce wam pokazać w jakim kłamstwie żyjemy. To co zrobili papieże z instytucja KK to śmiech na sali, podobno są następcami św Piotra ? PŚ nie podaje żeby którykolwiek z apostołów pławił się w bogactwie. Ci ludzie zostawiali dla Jezusa wszystko łącznie z rodzinami. I Jezus i apostołowie uczyli że człowiekowi do szczęścia potrzebny jest tylko Bóg, jak więc do tego co ni przekazywali maja się głowy koscioła ? Robią co chcą i mają to gdzieś bo kto ich powstrzyma ?
Ludzie mają w sobie takie masochistyczne tendencje, nie grzeszą inteligencją i dlatego oddają swoje życie za pierwszą lepszą głupotę, którą zostali zahipnotyzowani . To może być honor, kawałek ziemi, władza lub książka :) Dowodzi to tylko pewnej oczywistej dysfunkcji- inwestowania swojego poczucia tożsamości, w tym co obserwowane. Ego posiada mechanizm auto-destrukcyjny , stad tyle męczeńskiej śmierci w kontekście bajki, którą omawiamy :)

Ta księga nie mówi o złym ?.. proszę, nie kpij sobie :) Tak księga uczy nas mściwości, nienawiści, ksenofobii, zemsty, mordowania ludzi za błahostki ( Bóg ze Starego testamentu), fanatyzmu, megalomanii, lenistwa i masochizmu ( Jezus) , mizoginizmu ( św Paweł) itd itd... Oczywiście możesz wybrać pozytywne, piękne fragmenty pośród tego całego syfu, ale kawałki złota na wysypisku śmieci nie spowodują, że stanie się on skarbcem ;)

A jakie znaczenie mają nauki księży ? Niech sobie tworzą piekło i niebo.. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek inteligentny mógł uwierzyć w ten absurd. Oczywiście jesteśmy zobligowani chronić nasze dzieci przez tym praniem mózgu i zrobimy to najlepiej pomagając im rozwinąć własną indywidualność i świadomość. Wówczas nie wpadną w szpony tych niebezpiecznych bajkopisarzy.

Jezus nie uczył o dobrych uczynkach.. zwróć zresztą uwagę na enigmatyczne przypowieści " Królestwo Boże jest jak..." Jezus nauczał świadomości, a potencjalne dobre uczynki były tylko efektem ubocznym wyjścia poza to co ograniczone i uwarunkowane.

Zbawienie to też mit mający na celu kontrolę mas. Sama idea zbawienia zabiera nam godność i redukuje do martwych marionetek, które żyją jedynie w kontekście łaski i kaprysu jakiegoś demiurga.

Co zrobili papieże ? Rozbudowali jeszcze bardziej biblijny świat fantazji, pododawali nowe elementy, tak, że z małego kabaretu ( PŚ), zrobił się mega kabaret ( tradycja kościoła). Jaka to różnica ? Jakby ktoś zmodyfikował, sfałszował i rozszerzył oryginalną bajkę o Czerwonym Kapturku robiłbyś z tego problem ? Analogicznie z PŚ..
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 11:18 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

34
Nawet w dzieciństwie nie bałem się postaci z bajek, dlaczego miałbym teraz ? ;)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 11:27 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

35
Mhmm. Ale podyskutowalabym o zbawieniu. Od nienawisci. Czyli nie milosci. Jedyna droga do zbawienia jest milosc, milosc jest swiadomoscia jednosci, jednosc wyraza sie miloscia, ktora nie pozostawia miejsca na nie milosc. Zbawienie jest niebem milosci, pieklo tworzy nienawisc. Kurcze, w niebie jestem:p
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 11:33 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

37
Oj, powiedzmy ze to sa swobodne wariacje na temat. Tak jak w przypadku tej ksiegi.:p
Sosan Ty myslisz ze Jezus z czystego lenistwa dokonywal tych wszystkich cudow? Bo nie chcialo Mu sie pracowac w pocie czola...rzecz godna zastanowienia. Przy okazji- zauwaz ze lenie sa zazwyczaj perfekcjonistami. Zbyt sa leniwi na to by cos poprawiac, powtarzac w nieskonczonosc, wola zrobic od razu i dobrze. Inna sprawa ze nie zawsze im to wychodzi.:D
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 13:55 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

38
Ciekawe, Sasan nie próbuj naukowo analizować wiary. Człowiek rodzi sie głupi i głupi umiera, jeżeli zaś śmiesz twierdzić że Twoja inteligo jest na tyle wysoka to proszę bardzo. Czekam na wyniki śledztwa.
Andra chciałem uzyskac konkretna odp tak więc swobodne wariacje nie na temat sa zbędne. A jeżeli juz to niech te wariacje bedą w czyms pomocne. Np kto z was wie dlaczego przy wydajniejszej pracy OPTISHIFT w ładowarce kołowej caterpillar 980 K nie reaguje tak jak powinien ?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 14:41 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

39
Hatirass pisze:Nie rozumiem do czego prowadzi ta rozmowa, swoje zdanie powiedziałem wasza sprawa jak do tego podejdziecie. Za bardzo zbaczacie z tematu wtrącając tu ''inteligencje'' To zaczyna być zabawne, może dla większego fanu załącznie fotki przedstawiające chrzczenia czołgów albo rakiet ?
Ta rozmowa ma na celu uświadomienie Tobie faktu, że w tym kontekście nie ma większego znaczenia kto, jak i kiedy zmienia bajki dla dzieci ;) To nie jest problem.
Ty natomiast nie ustosunkowałeś się do " nauk moralnych" Biblii, które Ci przedstawiłem.. No chyba, że to też sfałszowali katolicy :D
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 14:49 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

41
Andra pisze:Sosan Ty myslisz ze Jezus z czystego lenistwa dokonywal tych wszystkich cudow?
Andra,

Tutaj akurat nie mam na myśli przypisanych Jezusowi cudów tylko :

" Przypatrzcie się liliom, jak rosną: nie pracują i nie przędą."
"Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi."
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 14:51 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

43
Hatirass pisze:Ciekawe, Sasan nie próbuj naukowo analizować wiary. Człowiek rodzi sie głupi i głupi umiera, jeżeli zaś śmiesz twierdzić że Twoja inteligo jest na tyle wysoka to proszę bardzo. Czekam na wyniki śledztwa.
Czyli Twoim zdaniem mam odrzucić analizę naukową i merytoryczną a zwrócić się ku tej nienaukowej, nielogicznej, zabobonnej i abstrakcyjnej ? Mogę tak na chwilę zrobić, ale produkt moich dociekań taki właśnie będzie : nienaukowy, nielogiczny, zabobonny i abstrakcyjny ;)

Jest inaczej- człowiek rodzi się inteligentny, ciekawy świata, potrafiący docenić życie, a często umiera głupi, , przytępiały i uwarunkowany
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 14:56 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

44
Facet analizuj to jak chcesz, możesz to częstować różnego typu wzorami a i tak nic nie zrozumiesz wiedz dlaczego ? Dla człowieka ociemniałego nie ma znaczenia ile razy przeczyta dany wers bo i tak nie zrozumie płynącej z niego nauki. Tłumacze wyprzedzając zapytanie odnośnie ''ocemnienia'' mowa o tych co sa w mocy szatana.
Chcesz przykładu ? O.ka Człowiek prosty zwyczajny który ma choć trochę miłości w sercu przyjmie to co sie do niego mówi i sam zacznie szukac. Inaczej sie to ma do takiego który za wszelka cene chce miec dowody, który z tych dwojga jest na spalonej ?
Masz koleś przykład swoich dociekań, masz pojęcie jaka nauka płynie z tego co wkleiłeś w odpowiedzi dla Andry ?

" Przypatrzcie się liliom, jak rosną: nie pracują i nie przędą."
"Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi."

Do czego maja sie odnosić te słowa ?

SeJa - przypuszczam że wątpie ażeby to byl strzał choćby w podstawę tarczy :P
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 15:58 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

46
To może się zastanów ilu zginęło tylko dlatego że nie chciało wyprzeć sie własnej tradycji i przyjąć jakiś egzotycznych hebrajskich bajek.W Europie 9 mln spalono za "nie wiarą" w hebrajskie pisma "święte",mimo że byli wierni swoim tradycjom.



O jakich tradycjach mowa ? O pielgrzymkach, odprawianiu nabożeństw do figur w lasach i szczerych polach ? Doskonałym przykładem walki z kościołem jest Marcin Luter. Facet najzwyczajniej w świecie ośmielił się publicznie zakwestionować naukę i sam wygląd KK wzgledem PŚ.

Każdemu księdzu zadaje pytanie : Jak sie ma dzisiejszy KK wobec II przykazania ? Zawsze jest głupkowata mina i dłuuuuuuga cisza, w naszym wspaniałym kraju ludzie przyjeli całą masę praktyk nie zgodną z pismem z którego czerpią.
Weźmy chocby ''różaniec'', gdzie jest w PŚ info o czynieniu tego typu modlitwy ? W którym momencie PŚ podaje że mamy upraszac Marię o wstawiennictwo ?
„Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem i ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich” (1 List do Tymoteusza 2,5-6a).
Szli pod sąd i bronili pogańskich praktyk ? Nie mi oceniac ich czyny jestem tylko człowiekiem.
Na lekcjach prawa w szkole średniej nauczycielka powtarzała ''Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi) Te same słowa kieruje do was w odniesieniu do PŚ.
SZACH I MAT !
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:15 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

47
Hatirass pisze:Facet analizuj to jak chcesz, możesz to częstować różnego typu wzorami a i tak nic nie zrozumiesz wiedz dlaczego ? Dla człowieka ociemniałego nie ma znaczenia ile razy przeczyta dany wers bo i tak nie zrozumie płynącej z niego nauki. Tłumacze wyprzedzając zapytanie odnośnie ''ocemnienia'' mowa o tych co sa w mocy szatana.
Chcesz przykładu ? O.ka Człowiek prosty zwyczajny który ma choć trochę miłości w sercu przyjmie to co sie do niego mówi i sam zacznie szukac. Inaczej sie to ma do takiego który za wszelka cene chce miec dowody, który z tych dwojga jest na spalonej ?
Masz koleś przykład swoich dociekań, masz pojęcie jaka nauka płynie z tego co wkleiłeś w odpowiedzi dla Andry ?
W porządku , to wytłumacz mi o oświecony, jak rozumieć Twoje wcześniejsze " Biblia nie promuje zła " z :

(Księga Ezechiela 9)

4 Pan rzekł do niego: «Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i nakreśl ten znak TAW1 na czołach mężów, którzy wzdychają i biadają nad wszystkimi obrzydliwościami w niej popełnianymi». 5 Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. 7 Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.


Jeżeli przyjmiesz to co do się do Ciebie mówi i zaczniesz poszukiwać, to to poszukiwanie będzie uwarunkowane i fałszywe.. Wszystkie swoje doświadczenia zabarwisz bowiem tym co usłyszane i w co uwierzyłeś. To rodzaj auto-hipnozy i projekcji twoich własnych wyobrażeń, pobożnych życzeń, a nie rzeczywistości takiej jaka jest.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:20 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

48
Crows - wiesz OCK ? Przeczytaleś o czym mowa że płaszczysz sie przed kimś bijac mu brawo ? Mam wrażenie że Tobie chodzi tylko o nabijanie liczby przeklepanych postów. Nauka z nich płynie zerowa a robisz z siebie tylko błazna.
A może Ty mi odpowiesz co miały oznaczac te słowa wobec wypowiedzi Andry ? Oświeć mnie OCK bo widocznie pojąłeś skoro owacje trzaskasz.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:22 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

49
Hatirass pisze:Na lekcjach prawa w szkole średniej nauczycielka powtarzała ''Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi) Te same słowa kieruje do was w odniesieniu do PŚ.
SZACH I MAT !
ta nauczycielka mówiła też o nieznajomości bajek ? Bo nie bardzo rozumiem związek..:D
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:23 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

51
Widzę, że nerwy puszczają.. ale skoro Bóg ze ST sobie z nimi nie radził, to co dopiero jego wierny wyznawca :)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:30 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

52
Wg mojej oceny w wycinku do Andry jest mowa o tym że człowiek czy tez inna istota oddana Bogu nie powinna sie zamartwiać o pokarm czy tez inne rzeczy potrzebne do życia bo Pan zadba o tych którzy mu służą i nie pozwoli im zginać. Wycharatałeś jednak naprawde mała cześć tej nauki.
Wyszukałeś tez motyw ze starego testamentu, oczywiscie masz rację bo jest tam cała masa opowieści przedstawiających złosć naszego Ojca. Jednakże zapominasz że Pan Jezus swoim przyjściem dał nowe prawo do przestrzegania, to się chyba zwie NOWY TESTAMENT tak ?
Mowa w nim o tym że to co było wcześniej jest poplatane z przykazami wymyslonymi przez ludzi tak więc On przyszedł dac nowe prawo i życie dla tych którzy w niego uwierzą.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:33 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

55
Czyli Twoim zdaniem jedynym "błędem" dzieci umierających na głód w Afryce jest to, że nie są oddane Bogu chrześcijańskiemu ? Gdy tylko nastąpi tam masowe nawrócenie do spadnie manna z nieba bo " istota oddana Bogu nie powinna sie zamartwiać o pokarm czy tez inne rzeczy potrzebne do życia bo Pan zadba o tych którzy mu służą i nie pozwoli im zginać" ? Kpisz, czy o drogę pytasz ? :)

Czyli mam rozumieć , że Bóg z ST przeszedł porządną terapię i tym razem zamiast zabijać ludzkość postanowił pozwolić, aby to ludzkość zabiła teraz jego syna ? I naiwnie wierzysz, ze ta kreatura ( Bóg) nie jest już patologiczna i się nawróciła ?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:46 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

56
Hatirass pisze:Jak sam Pan powiedział ''nie przyszedłem przynieść pokój.....'' Łapiesz sie czego tylko mozesz ale i tak nic z tego nie wychodzi, sam sobie kij miedzy nogi rzuciłeś ciekaw jestem ile jeszcze razy to zrobisz nim weźmiesz do ręki PŚ.
Czyli jednak..- jako ojciec taki syn :) patologia trwa nadal...
na razie to Ty próbujesz wybielić to co czarne i paskudne ;)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 16:52 przez Sosan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing ever happened or ever will. You have always been perfect Love and Peace.
What changes is not real and what is real cannot change.
You are that secret, that purity beyond change and description

~ Papaji

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

57
Wiesz co stwierdzenie '' z kim przystajesz taki sie stajesz'' jest tu bardzo na miejscu. Powoli zaczynam durnieć.
Póki co to ja udowodniłem Tobie że naprawde mało wiesz, sam sobie samobója strzeliłeś więc czemu ma słuzyc dalsza rozmowa ?
Piszesz żeby pisać i nic z tego nie wynika, wrzucasz urywki które w żaden sposób nie pasuja do odp. Nauka Pana Jezusa jest zawarta w PŚ i albo chcesz je dobrowolnie przyjac albo nie. Jest też trzecia opcja czyli robienie z siebie błazna. Wybór należy tylko i wyłacznie do ciebie. Przeczytaj ST i NT a będziesz wiedział na czym stoisz, nie plec głupstw i nie próbuj wmawiac mi swoich dziwnych naukowych racji.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 17:11 przez Hatirass, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

59
Jeziora czego?:Dbo snuja mi sie takie rozne analogie.
Generalnie ja tez jestem leniwa jak nie wiadomo co i bylabym za tym zeby samosie oralo sialo i do geby wpadalo, ale tu klops. Jakos nie chce. Tak zwane niebieski ptaszki skorzystaly na tych slowach. Pokretnym rozumieniem:p Ufasz zyciu?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 17:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co sądzicie o tym dokumencie ? Proszę o opinie

60
Sosan pisze:(Księga Ezechiela 9)

4 Pan rzekł do niego: «Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i nakreśl ten znak TAW1 na czołach mężów, którzy wzdychają i biadają nad wszystkimi obrzydliwościami w niej popełnianymi». 5 Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni!» I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. 7 Następnie rzekł do nich: «Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami!» Wyszli oni i zabijali w mieście.
Rękoma religii Sosanów to uczynię by na koniec ich zgładzić bez litości. Więc Sosan nienawidzi okrutnego Boga który dla niego nie istnieje, ale siebie nie przeskoczy i wypełni to po co Go ulepiono co do joty.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, 17:54 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden Bóg, jeden Duch.

www.przystan.keep.pl
www.webnet.hol.es
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron