Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

32
maly_kwiatek pisze:Episkopat jest przesiąknięty modernizmem i aktualnie nie jest gotowy na Intronizację Chrystusa Króla.
Ks. Kiersztyn niczego nie wypaczył, proszę czytać pisma Sługi Bożej Rozalii Celakówny.
Całe przedsięwzięcie wypaczył kardynał Dziwisz, ale to nie jest ten temat.
tzn , że Dziwisz zdradził Polske , bo odebrał jej szanse na pojednanie ojczyźniane w duchu serca jezusowego , może opetał go diabeł , egzorcystów u nas wielu powinien może sie poddać badaniom
Ostatnio zmieniony 07 lis 2014, 19:43 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

33
Nie osądzamy ludzi, nie osądzamy ...

Pismo podaje przypowieść o 7 latach tłustych i 7 latach chudych.
Potrzebne są jedne i drugie.
Potrzebny jest czas dobrobytu by naładować akumulatory, napełnić spichlerze i nabrać sił i potrzebny jest czas dopustu, byśmy nie zgnuśnieli, byśmy nauczyli się zachowywać pokój i dobro mimo przeciwności, byśmy nauczyli się opiekować słabszymi.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2014, 20:09 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

35
Ściągnąłem sobie od merkaby znakomitą książkę, jakiej mi brakowało, Ojca Amortha " Odejdź ode mnie szatanie". Ojciec rzeczowo wykłada jak nitkę z kłębka czym jest zło, co robi szatan i jego demony, jak się ratować od ich ataków i jak działa egzorcysta.
Polecam
Ostatnio zmieniony 07 lis 2014, 20:14 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

37
Czytam i czytam i nie chce mi się wierzyć.
Chrzest Polski to przecie było wtedy posunięcie polityczne.

A intronizacja to już chyba wynika z potrzeby dusz kościołowych wiernych.
Tych potrzeb nie kwestjonuję, jednak Jezus świebodziński czy sukienka Maryi Rychwałdzkiej
za 100 tysiakówto zdaje się przesada. W złąstronę to koło się toczy.

Musi jednak minąć czas jakiś zanim ktoś kogoś oświeci.
Wg mnie to się nie mieści w kategoriach wywyższenia duchowego Jezusa- to jest jakiś obłęd.
Obrazek
Dodam, że większość kotolików z mojego otoczenia myśli w duchu tak samo.
Czyżby żałowali kasy dla swojego Boga.....
Nie. To są spokojni bogobojni , czasami nawet bigoci, którzy szanują buskupów, Natanków, słuchają Radio Maryja i podzielają gorliwość wprowadzienia zwmian w kościele przez Franciszka. Można byrzec, że jest to nie do pogodzenia, a jednak.
Są też czarne owce, które w zaślepieniu bronią wszystkich fałszywie oskarżonych pedofili... a jak już się coś potwierdziło bezdyskusyjnie to mimo wszystko brną z klapkami na oczach przed siebie....

Łosiu wierny


Ps.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 12:54 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

39
Czy wiara w kapłanów winna być ślepa?

Ja rozumiem, że kwiatek nie chce zajmować się filozofią religii, która de fakto nie musi być zgłębiana przez wszystkich wiernych.
Nawet papież na synodzie odrzucił dyskusje metafizyczno- filozoficzna na rzecz budowania prawdziwszego kościoła wiernych a nie instytucji.

Nasz kwiatek więc musi mieć coś z Frańciszka.

Łosiu dumny z kwiatka

Ps
i dumny z markaba.

Lecz mimo wszysko jako, że oni się zagubili to musiem ich nawrócić
na wiarę prawdziwa,
lub niewiarę...
bo jezeli wtedy się ponownie nawrócą to ich Bóg jeszcze bardziej sie ucieszy z odnalezienia zagubionych owiec i zrobi im ucztę....
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 13:30 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nabożeństwo Intronizacyjne - Królewska Pieczęć

44
maly_kwiatek pisze:A egzorcystów u nas wielu nie ma.
Pisałem tu kiedyś jak długo czeka się na wizytę u egzorcysty u mnie w regionie, od 1 do 3 miesięcy na pierwsze spotkanie.
a no właśnie, pisałeś Kwiatku. szkoda, że nie zechciałeś uzasadnić co jest powodem tak wielkiego zapotrzebowania? wydaje się dość dziwne, że w jednym miejscu kraju występuje tak ogromne zagęszczenie 'opętanych'.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 21:50 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron