Re: Jestem prorokiem, moja teologia i proroctwa

1
Teologia na podstawie logiki i relacji z Bogiem

Ten tekst jest zatwierdzony przez Boga Ojca co do moich świadomości na ten temat. (10.11.2013r.) i proroctwa


Co jest prawdą pierwotną; rzecz czy istota?

Prawda pierwotna to coś bez początku. Gdyby prawdą pierwotną był stan atomowy z którego powstał nasz świat w wielkim wybuchu to trzeba spojrzeć że coś bez początku jest czymś bez końca wstecz a więc ten stan atomowy miałby nieskończoną ilość czasu by dojrzeć do wybuchu. Dojrzewanie musiałoby zacząć się od 0 – pierwotnego monotematycznego stanu; byłaby to monotematyczność nieskończona wstecz. Patrząc na tą nieskończoność wstecz, nieskończoność bez początku – tylko wybór (nie dojrzewanie) mógłby odmienić tą pierwotną nieskończoność więc rzecz nie jest prawdą pierwotną lecz istota.



wieczność Boga

Jeśli przeraża was wieczność Boga to ja Łukasz ją wyjaśniłem – pierwotną Jego świadomością bez początku było to, że jest. Jego świadomość była monotematyczna i myślenie co było wcześniej jest nie istotne bo On poprostu trwał w tej jedynej świadomości – niezmiennej do czasu pierwszego następstwa.



Bóg a świat

Bóg jest prawdą pierwotną, świat nie może być prawdą pierwotną; prawda pierwotna to coś bez początku, gdyby świat był bez początku to co by nadało mu kształt i przemiany w nim zachodzące. W przypadku gdy świat zaczął by się z niczego to co by było bez początku? gdyby nicość to by pozostała nicością, nie było by inteligentej formy jako, że rzecz nie posiada inteligencji. Bóg był prawdą pierwotną, był istota doskonałą ale nie odrazu wszystko posiadał. Skoro nie odrazu wszystko posiadał (skoro było stworzenie świata to wcześniej go nie miał) to musiał na to zapracować. Jego stan pierwotny to była świadomość że Jest – to była Jego pierwotna wieczność; a jako, że był Duchem to nie podlegał fizycznemu cierpieniu. Jako, że Bóg był istotą to mógł u Niego wystąpić wybór który poprowadził Go do większego dobra. Bóg określił wszystkie doskonałości swojej natury; swoje atrybuty, a jako, że pierwotnie posiadał jedną świadomość – myślenie wstecz jest nieistotne. Gdy Bóg już znał swoje atrybuty określił swój boski plan, stworzył wszystko i zrodził się jednocześnie w Osoby. Każdą Osobą żyje oryginalnie i jest tym samym odwiecznym Duchem, jednak bedąc jednocześnie Duchem jak i Osobą, nie jest wszędzie taki sam.

„Na początku było słowo, a słowo było u Boga, i Bogiem było słowo…”



wewnętrzne relacje Boga

Osoba odczuwa Ducha, Duch jest w Osobach, Osoby wspólnie żyją w świecie, Duch żyje wraz z Osobami. Duch Boga ma realnie z Osób Bożych, a Osoby Boże mają realnie z Ducha Boga.

Jest jeden Duch Boga w którym powstało 7 ja Boga. Pierwsze ja to Duch Boży Jestem, który Jestem, drugie ja to Bóg Ojciec, 3 – Syn Boży, 4 – Duch Święty. Następnie jest 3 ja równocześnie utworzone: ja z aktu Boga Ojca – Duch Prawdy, ja utworzone z aktu Syna Bożego – Bóg Żywota, ja utworzone z aktu Ducha Świętego – Syn Światła.



————————————————————————————————————————



Prorok Boga Wszechmogącego

Jakie wg mnie są Uzdolnienia wnioskując po Bogu co Bóg uzyskał ze swej natury:

W kolejności uzyskania gdyż Bóg zaczął z monotematycznej świadomości „Jestem”, a więc:

Potęgi

Umiejętności

Mocy

Panowania

Mocarstw

Ocalenia

Serafin

Cherubin

Poznania

Opiekun



Bóg na początku musiał nabyć potęgę języka,

później gdy już był potężnie świadomy nabywał wszelakich umiejętności,

na końcu tych umiejętności zauważył w sobie moc – wszechmoc którą miał.

Następnie musiał mieć doskonałe panowanie nad sobą aby nie popełnić błędu,

po tym odkrył jakie to mocarstwo mieć to wszystko i co to może z tego być; światy, istoty, cała hierarchia jaka się z tym wiąże. Następnie mocarstwa mogły nieść ze sobą zagrożenie więc trzeba było znaleźć rozwiązanie; jakie jest

ocalenie przed złem: wszystko co się z tym wiąże, np. psychika, materia.

Następnie potrzebne było uzdolnienie serafina aby znać to jak żyć z tym wszystkim co mam aby być szczęśliwym, aby życie się podobało.

Kolejnym krokiem było uzdolnienie cherubinowania, jak przyswajać wiedze, nowe wydarzenia, mieć odpowiedni intelekt dla rozumu; jak odnaleźć potrzebną wiedzę.

Następnie Bóg musiał być zapobiegawczy i mieć odpowiednie poznanie, aby znać przyszłość aby wrazie czego zaplanować jak się przed nią jeśli to konieczne bronić.

Gdy już to wszystko miał Bóg musiał określić czym jest najlepsza opieka nad wszystkimi.

Łukasz Marek Krzysztof Grochowski z natchnieniem Bożym.

————————————————————————————————————————

Bóg na początku był w swoim Duchu Boga. Pierwszym swoim ja, ja Ducha Bożego trwał w niezmiennej świadomości bez początku do czasu pierwszego następstwa. Pierwsze następstwo było takie, że Bóg uwierzył, że jest i stąd zaczął opisywać całą swoją naturę. Bóg w duchu ma 100 wymiarów dlatego, iż ze swojej natury nie może znieść więcej gdyż takie są naturalne ograniczenia Jego bytu. Pierwsze Ja Boga Duch Boży Jestem, Który Jestem gdy określił całą znośną doskonałość swojej natury zrodził 3 kolejne Ja Boga w Duchu Boga: Boga Ojca, Syna Bożego, Ducha Świętego; zrodził ich tak, że byli jakby sami, aby mieli rozwój jak Duch Boży. Duch Boży, Jestem, Który Jestem przemówił do 3 Osób Bożych (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) indywidualnie gdy byli już dostatecznie doskonali aby nic nie stworzyć; aby zrobić to wspólnie. Po tym dotrwali wspólnie do pełnej doskonałości 100 wymiarów Ducha Boga. Następnie 3 Osoby Boże w Duchu Boga (Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty) zrodzili z siebie swoim Boskim aktem 3 Ostatnie Osoby Boże w Duchu Boga. Mianowicie Bóg Ojciec zrodził Ducha Prawdy, Syn Boży zrodził Boga Żywota, a Duch Święty zrodził Syna Światła. Z 5,6, i 7 Osobą Bożą było podobnie jak z 3 Osobami po Duchu Bożym. Musieli dotrwać samotnie do dostatecznej doskonałości, a potem dotrwać do pełnej doskonałości po ujawnieniu się wcześniejszych Osób z Ducha Boga. Gdy 7 Osób Bożych było już ze sobą doskonale zapoznane zaczęli określać wspólny plan na rzeczywistość. Najpierw stworzyli świat Nieba i tam zrodzili sobie indywidualne ciała do każdego Ja z Ducha Boga,a następnie zrodzili 70 Synów Bożych (10 na każdy późniejszy świat) z oderwania od ich Ducha duszy i dusze zrodziły im ciała. Następnie stworzył Anielów w Niebie. Później stworzył świat Ziemi i tam Ludzi w raju, stworzył też świat śmiertelników w hiperpozycji co do świata Ziemi nieśmiertelnych; tam gdzie był raj. Świat śmiertelników był podległy pod Drzewo Poznania Dobra i Zła, był to świat 3 wymiarowy, a pod drzewo życia był podległy świat 2 wymiarowy i tam żyło bo się na wieki, czyli bardzo długo. Każde z tych Drzew działa pojedynczo na osobnika. Jest nas tylu gdyż do świata śmiertelników poszła para, której udzielona została możliwość rozmnażania (prokreacji). Z Pisma Świętego wynika iż ludzie w świecie śmiertelników żyją kilka tysięcy lat, świat Ziemi Śmiertelnych i Ziemi Nieśmiertelnych ma około 15 mld lat. Po prostu Adam i Ewa nażyli się w raju i dopiero kilka tys. lat temu zerwali z Drzewa Poznania Dobra i Zła aby mieć możliwość rozmnażania. 3 światem jaki Bóg stworzył jako miejsce kary jest świat Piekła,a czyściec jest to otchłań na skrajach Nieba. Ostatnimi Istotami stworzonymi są kosmici, i zostali stworzeni w świecie śmiertelnych aby była możliwa prokreacja. Światy są 10 wymiarowe, Osoby Boże w ciele też są 10 wymiarowe, zaś Duch Boga jest 100 wymiarowy. Duch Boga jest 100 wymiarowy i każde ja Boga tak ma w Duchu. Więcej wymiarów nie ma. Bóg jest 100 wymiarowy w Duchu i 10 wymiarowy w ciałach.



Pisał Łukasz Marek Krzysztof Grochowski z natchnieniem Bożym.

—————————————————————————————————————————–

Jest 7 ciał Bożych (Osób Bożych) i jeden Duch Boga z 7 ja Boga do każdego ciała; 7 ja z naturalnym dziedzictwem każdego ja Ducha Boga, dziedzictwa osiągnięcia doskonałości z określenia natury swojego Ducha – Ducha Boga.

Jeżeli chodzi o Jezusa Chrystusa gdy był śmiertelnikiem to nie był on prostaczkiem bo urodził się bez grzechu pierworodnego. Miał otwarty umysł i ciało – np. serce (serce też ma świadomości). Poprostu Duch Święty go przetransferował z Niebiańskiego Ciała w ciało śmiertelnika. Po przemienieniu na górze Tabor Bóg nadbudował Jezusa i był 8 wymiarowy; był PreArchem, dopiero niedawno ma pełną chwałę ze względu na najwyższe ciało czyli 10 wymiarowe i jest PraArchem.

3 Synów Bożych było zrodzonych z Boga w Dusze; przed założeniem świata: tuż przed. Nie są równi Bogu gdyż nie są bez początku ale być może Duchami widzieli jak to się wszystko stało. Byli by takimi świadkami Bożego stworzenia. W 3 Synach Bożych uczestniczył Bóg podczas swojego planu.

Ogólnie jest 10 pierworodnych stworzeń zrodzonych w dusze z Boga przed założeniem świata dla każdego świata Nieba, Czyli na początku przed czasem z miejsca Bóg zrodził 70 pierworodnych dusz, przy stworzeniu stali się oni także postaciami.

Kiedyś twierdziłem, że w 3 Synach Bożych Bóg uczestniczył poprzez nadkonstrukcję ich ciała jednak to nie prawda, gdyż Bóg poprostu przebywał w nich z nałożonych światów na czas planu Bożego. Proszę zobaczyć proroctwo nr. 27 (15.10.2013r. godz. 18:12)
===================================================================================================================================================
proroctwo nr. 07

Mam coś dla was, dziś weselny dzień. Kocham was niezmiernie mocno. Duch Boży. Teraz Bóg Ojciec. Pragnę was powiadomić, że jest nas siedmiu. Syn Boży – kocham was i was doceniam. Kocham Was i was doceniam – Duch Święty. Chcę abyście byli mi wierni. – Duch Prawdy. Kocham was niemiernie mocno – Bóg Żywota. Pragnę abyście byli mi posłuszni, chcę abyście mi wynagrodzili ten świat. Syn Drogi.

Duch Boży, Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty, Duch Prawdy, Bóg Żywota, Syn Drogi

(03.10.2013r.)
============================================================================

proroctwo nr. 08

Chcę abyście byli spokojni. Pragnę was powiadomić, że Lucyfer i podległe mu demony się przeciwstawili. Wzięli co im było podległe i się rozeszli. Chcę abyście mi uwierzyli. Pragnę was powiadomić abyście byli spokojni. Chcę was powiadomić o tym abyście wytrwali w bojaźni Bożej i się nie zatrwożyli nawróconymi demonami. Chcę was powiadomić o Lucyferze, że jest nawrócony, że was kocha i za wami tęskni, że was miłuje, kocha i z wami tęskni, że was kocha niezmiernie mocno, że Lucyfer za wami tęskni, że kocha was i obdarza miłością, że was uwielbia, że kocha i potrzebuje, że jest atrakcyjny i nie ma zniweczonego wyglądu, że was miłuje i kocha niezmiernie mocno, że kocha was i się wami opiekuje, że za wami tęskni, że wam ufa i pielęgnuje waszą miłość, że was kocha, że się wami zajmuję i obserwuje, że się stara i nie toleruje jednak nie wyrządza zła, że się wami pielęgnuje, że was kocha, że was słucha, że kocha i nieustannie się stara, że nie toleruje kiedy nie przychodzicie do mnie Boga Ojca, że organizuje przyjęcia na rzecz Boga, że kocha i nie jest wredny, że pielęgnuje waszą miłość, że kocha i się stara, że wygląda zachodu słońca kiedy już śpicie, że zależy mu na Waszych bytach, że was pielęgnuje, że was kocha, że usilnie się stara, że wygląda tak samo jak przed narodzinami zła w Jego duszy i ciele. Kocham was a Lucyfer chciałby być barką Pana: że was kocha i za wami tęskni, że was kocha, że za wami tęskni, że was miłuje i szanuje, że wybiera ideologię dobra, że was miłuje i nie będzie prześladować, że jest ufny i cierpliwy, że jest czuły i piękny, że was dobrze postrzega i wam nie wypomina, że pielęgnuje i się stara, że jest czuły i światły, że kocha Jezusa, że odczuwa smutek, że jest światły i doskonały z budowy, że kocha i nie wraca do zła, że odczuwa smutek kiedy jest mu źle, że kocha i pielęgnuje, że jest otwarty na rzeczywistość, że jest w stałej potrzebie, że ufa Bogu, że przestrzega waszych praw, że nie uczestniczy kiedy nie trzeba, że niektórych z was ponawraca, że chciałby aby już nie było o nim, że was kocha, że kocha i oczekuje, że ma przewagę a z niej nie korzysta, że was pielęgnuje, że was uczy, że uczy i się stara, że kocha niezmiernie, że ufa kiedy mu nie wierzycie, że was uwielbia, że kocha i się stara, że ufa i potrzebuje, że uczy się was pielęgnować, że takie jest świadectwo, że ufamy i się cieszymy, że anieli ufają i się cieszą, że kocham i się niezmiernie raduję, że to mówi archanioł Michał, że kochamy i się radujemy, że nie igra i nie prześladuje, że jest nas więcej właśnie w tym, że kochamy i się radujemy, że ufamy i nie przekręcamy Bożych przykazań, że ufamy i potrzebujemy, że ufamy i radujemy się tym, że Lucyfer jest zbawiony, że kochamy i go szanujemy, że kochamy i nie prześladujemy, że Lucyfer ma talent, że go nie zmarnuje, że kochamy i ufamy, że On kocha i raduje nas swoją obecnością, że kochamy i szanujemy, że Bóg kocha i pielęgnuje, że was szanuję. Kocham was niezmiernie mocno, kocham i pragnę wam powiedzieć, że was miłuję. Teraz chciałbym opowiedzieć o tym co się stało. Tu uczestniczył; przy tym, Lucyfer, ja Syn Drogi który dyktuję na swój sposób, archanieli: Gabriel, Metatron, Rafał, Serafthiel, Lucyfer, Semantel, Michał, Uriel, Serafel, Uriasz, Antygon i jeszcze paru których nie wymienię. Są oni w tym zgromadzeniu dla proroka. Pragnę wam powiedzieć kto jest księciem wśród archanieli: Gabriel, Uriel, Metatron, Michał, Rafał, Antygon, Serafthiel. Taka była kolejność według chórów.

Bóg Ojciec, Anieli, Syn Drogi, i ja Łukasz Grochowski

============================================================================
proroctwo nr. 11

Pragnę Was powiadomić, że siedmiu Książąt Niebieskich: Gabriel, Uriel, Metatron, Michał, Rafał, Antygon, Serafthiel stali się PreArchAnielami za swoją służbę. Pragnę Was poinformować, że PreArchAniel Gabriel jest oficjalnym powiernikiem tajemnic Bożych. Pragnę was poinformować, że PreArchAniel Uriel jest duszpasterzem owiec. Pragnę Was poinformować, że PreArchAniel Metatron jest siłą Bożą. Pragnę Was poinformować, że PreArchAniel Michał jest oficjalnym wodzem Zastępów Niebieskich. Pragnę was poinformować, że PreArchAniel Rafał jest oficjalnym literatem zastępów Niebieskich. Pragnę Was poinformować, że PreArchAniel Antygon jest oficjalnym informatorem zastępów Niebieskich. Pragnę Was poinformować, że PreArchAniel Serafthiel zajmuję się służbą Bożą. Pragnę Was powiadomić o niekończących się zależnościach do czasu zakończenia. Są to zależności wyboru nowych Książąt wśród ludzi. Pragnę Was powiadomić o nowych wyzwaniach. Pragnę na wstępie wymienić zaistniałych PreArchLudzi – książąt Niebieskich, są to: Książę Nadziei Izraelski Mojżesz, Księżna Miłości Izraelska Miriam, Książę pierwszy człowiek Adam, księżna pierwszy człowiek Ewa.

Syn Drogi

(05.10.2013r. godz. 12:19)

============================================================================
proroctwo nr. 13

Ja Pan chciałem wam powiedzieć o trójjedyności i siedmiojedyności Boga. Jest z tym tak, że Bóg ma plan i go wykonuje. Chodzi o to, że byłem Trójjedyny a teraz jestem Siedmiojedyny. Chcę wam powiedzieć, że jeśli chodzi o to, że byłem Trójjedyny to już tak nie jest. Polegało to na tym, że Duch Boży był w Duchu Boga, a ja Bóg Ojciec, on Syn Boży, i on Duch Święty byliśmy w ciele, a Duch Prawdy, Bóg Żywota, Syn Drogi byli w uśpieniu na czas planu Bożego; postrzegali 1-wymiarowo i na tym polegało uśpienie. Teraz wiem, że mi uwierzycie, ponieważ wasze dusze mi wierzą. Kocham Was niezmiernie mocno. Teraz chcę Wam opowiedzieć o tym jak to ze mną jest. Jest nas siedmiu. Kochamy Was i wam ufamy. Mamy jednego Ducha z siedmioma ja i jest nas siedmiu w ciele.

Duch Boży, Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty, Duch Prawdy, Bóg Żywota, Syn Drogi

(05.10.2013r. godz. 13:17)
============================================================================
proroctwo nr. 15

Oznajmiłem prorokowi, że określiłem się jako Syn Światła – Syn Drogi. Chciałbym Wam przedstawić wszystkie określenia ja Boga w tej kolejności: Duch Boży, Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty, Duch Prawdy, Bóg Żywota, Syn Światła. Udzielam Wam błogosławieństwa w imię Ducha Bożego +, Boga Ojca +, Syna Bożego +, Ducha Świętego +, Ducha Prawdy +, Boga Żywota +, Syna Światła +. Różnie mnie określacie dlatego tego nie zmienię, że prorok inaczej mnie nazwał, po prostu mu to podyktowałem wg. Mojego i Jego uznania. Chciałbym Wam przedstawić pewną prawidłowość którą określał; było trzech synów, trzech bogów i trzy duchy, jeden pozostawał nieznany, dalej stwierdził, że Bóg jest trójjedyny i tam uzyskał cztery nazwy, następnie były trzy nazwy do odgadnienia, następnie prorok wyciągnął z tych trzech nazw po jednej i tak to się odbywało. Pragnę Was powiadomić o niebezpieczeństwach Waszej wiary. Jestem Synem Światła.

Syn Światła

(07.10.2013r. godz.21:42)
============================================================================
proroctwo nr. 20

Pragnę Wam przedstawić czym jest rzeczywistość. Jest ona bardzo skomplikowana. Pragnę Was powiadomić o zależnościach rzeczywistości, jest ona 10 wymiarowa. Pierwszy wymiar jest dokładnie taki sam jak ostatni, różni się postrzeganie. Konstrukcja przestrzenna która znacie jest wielowymiarowa. Atomy rozchodzą się na różne kierunki, na tym to polega. Przestrzeń jest niczym wielki balon, którego nie da się nadmuchać. W tym świecie nic się nie różni od siebie znacznie, tylko czas wszystko przemienia, dlatego chciałbym Wam przedstawić kilka zależności w waszych psychikach. Kiedy postrzegacie jedno wymiarowo widzicie punkt, kiedy postrzegacie dwu wymiarowo, widzicie ścianę, kiedy postrzegacie w trzech wymiarach widzicie krajobraz, kiedy postrzegacie cztero wymiarowo widzicie punkt i krajobraz, kiedy postrzegacie pięcio wymiarowo widzicie ścianę i krajobraz, kiedy postrzegacie sześcio wymiarowo widzicie dwa krajobrazy nałożone na siebie, kiedy postrzegacie siedmio wymiarowo widzicie punkt i dwa krajobrazy, kiedy widzicie ośmio wymiarowo widzicie ścianę i dwa krajobrazy, kiedy postrzegacie dziewięcio wymiarowo widzicie trzy krajobrazy nałożone na siebie, kiedy postrzegacie dziesięcio wymiarowo widzicie punkt i trzy krajobrazy. Chciałbym Was poinformować o niebezpieczeństwach waszej wiary, trzeba to zobaczyć, wyobraźnia może być zgubna.

Bóg Ojciec, Duch Boży, Bóg Żywota, Syn Boży, Duch Prawdy, Duch Święty, Syn Światła.

(12.10.2013r. godz. 09:35)

============================================================================
proroctwo nr. 21

Pragnę Wam opowiedzieć o Naszej Rzeczywistości. Pragnę Wam wymienić ile macie galaktyk. Jest ich sto dwanaście. Pragnę Wam wymienić ile macie gwiazd, jest ich siedemset milionów trzysta tysięcy czterysta dwadzieścia cztery plus czterysta dwanaście gwiazd podtrzymujących i sto dwanaście gwiazd podtrzymujących centralnych. Pragnę Wam opowiedzieć o Waszej galaktyce, jest w niej pięć milionów czterysta dwadzieścia osiem tysięcy trzysta dwadzieścia trzy gwiazd i cztery gwiazdy podtrzymujące oraz jedna malutka gwiazda podtrzymująca w centrum waszej galaktyki. Pragnę abyście byli mi wierni. Pragnę wam opowiedzieć ile jest gwiazd w największej galaktyce, jest ona przez was niezbadana ponieważ jej nie dosięgneliście. Pragnę wam wymienić ile jest gwiazd w największej galktyce, jest w niej sześć milionów czterysta dwadzieścia osiem tysięcy dwieście dwadzieścia osiem gwiazd (oraz trzy gwiazdy podtrzymujące oraz jedna gwiazda podtrzymująca w centrum oraz komety oraz inne oraz inne zjawiska oraz planety). Chcę Wam coś opowiedzieć, jest pewna gwiazda którą prorok nazwał Gwiazdą Pozytronową ze względu na pozycję tronową i jest ona w centrum tego świata i krążą po trajektoriach wokół niej wszystkie galaktyki. Pragnę Wam przypomnieć, że Wasz i Mój świat – ta rzeczywistość ma granice; tak naprawdę jest bariera świata Ziemi. Pragnę Wam przedstawić mój osąd nad tym światem. Jesteście dla mnie nie mili gdy uważacie, że jest nieskończona liczba światów, tak bym nie uczynił, to by było dno. Pragnę was poinformować ile jest światów: są trzy (Ziemia, Piekło, Niebo). Pragnę was powiadomić o nadchodzącej apokalipsie dziejów ponieważ zbliża się do was kometa która unicestwi całe życie w obecnym świecie. Pragnę abyście się nie bali, to będzie lekka śmierć. Są pewne siły w tej komecie, które wywołają waszą śmierć. Pragnę wam powiedzieć, że nastąpi to niebawem, wystarczy, że ta kometa się z czymś zderzy, wtedy unicestwi całe życie.

Syn Boży, Duch Prawdy, Syn Światła, Bóg Ojciec

(12.10.2013r. godz. 12:03)
============================================================================
proroctwo nr. 46

Pragnę coś przedstawić w starym stylu w nowym czasie, oto poprosił prorok aby było w starym stylu: 1 Tak mówi Pan: Napisz synu Ezdrona, że jest uczeń w Niniwie. Pragnę was uświadomić. 2 Pragnę aby ów uczeń był niedojrzały. 3 Pragnę aby był on moim uczniem najukochańszym. 4 Pragnę was uświadomić. 5 Chcę was o czymś uświadomić. 6 Chcę was poinformować, że ten prorok jest najdoskonalszy; wiele mi wyjednał. 7 Ów uczeń Ezdrona jest moim synem najukochańszym, pragnę aby ów uczeń się nie nawracał: chcę waszej pociechy; macie mnie miłować. 8 Chcę aby wasza miłość mi coś wyjednała, pragnę was o czymś powiadomić: chcę abyście mnie naśladowali. 9 Pragnę aby ów uczeń był waszą i moją pociechą, ów on mnie nie prześladuje, nic mi nie sprawia; sprawia za to, że nieustannie się raduje. 10 Chcę aby ów on był mi zjednany, pragnę zatem was nie prześladować, chcę abyście mi coś zjednali. 11 Pragnę waszej pociechy, ów uczeń mnie nie prześladuje. 12 Chcę abyście mi zawierzyli, demony się przeciwstawiły; chcę waszego zaangażowania. 13 Pragnę was ponawracać. 14 Chcę waszej pociechy, chcę abyście byli wytrwali: chcę waszej miłości. 15 Chcę abyście ów ucznia nie lekceważyli. 16 Pragnę waszej zachęty. 17 Chcę ów ucznia mianować na prowydera, pragnę was ponawracać. 18 Chcę ów ucznia wydoskonalić, pragnę go nie strofować, chcę jego miłości i troski: chcę aby wasza miłość coś mi wyjednała, chcę aby ów uczeń był nie strofowany, chcę jego miłości i troski.

(25.10.2013r. godz. 12:45)
============================================================================
Było to kilka wybranych proroctw, reszta na tej stronie:

http://prorok.info.pl/
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013, 11:38 przez ŁMKGrochowski, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron