Re: Święte prawdy

31
ty pilnuj siebie a nie Lidki , ona adwokata takiego jak ty nie potrzebuje , Lidka tu juz nie jednego połozyła swym zapętlajacycm językiem , gadaj za siebie chłopie i nie kręc tylko trzymaj sie tematu
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 18:41 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Święte prawdy

33
atakuje ? my tu z Lidka już z dawien dawna prowadzimy dysputy mniej lub bardziej waleczne , nie takie jak w twoim podlizackim stylu , adwokat sie znalazł od siedmiu boleści , wszak czy ja kogoś zmuszał do bełkotu ze mną
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 19:45 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Święte prawdy

34
Crows, przeginasz, po co Ci to? :no: Taką postawą niczego nie zwojujesz, koniec końców sobie samemu nogę podstawiasz, bo Maly_kwiatek sobie poradzi, ja też. Mamy z czego czerpać siłę, której żadne egoistyczne zachowanie nie sięgnie.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 19:59 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Święte prawdy

38
Crows pisze:rzucasz we mnie kamieniem a zakrywasz sie kwiatkiem ? po cholere ze mną dyskutujesz .
Ja z kamieniem??? Jedyne, co Ci mogę ofiarować to :love1:. Nawet jak Ty je depczesz i odrzucasz, Crows, a zdarza Ci się to dość często, niestety. Wyluzuj, naprawdę będzie łatwiej.

Kwiatkiem się nie zasłaniam. Tym niemniej dziękuję mu za to, że jest, bo ma w sobie piękne, kojące słońce :love1:
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 20:19 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Święte prawdy

40
I tak zatoczyliśmy to koło świętej prawdy... :aniolek:

No, ale każdy ma zapewne swoje wyobrażenie świętości, zgodnie ze swoją świadomością.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 20:32 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Święte prawdy

41
Szatan - hebr. שטן satan – oskarżyciel.

„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.” (Mt 7,1-5)

Szanowny czytający kimkolwiek jesteś- to nie jest wycieczka personalna do Ciebie. To do tych co Ciebie źle oceniają.

:D
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 20:53 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Święte prawdy

43
Bolaren pisze:Szatan - hebr. שטן satan – oskarżyciel.

„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.” (Mt 7,1-5)

Szanowny czytający kimkolwiek jesteś- to nie jest wycieczka personalna do Ciebie. To do tych co Ciebie źle oceniają.

:D
:good: :D
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014, 6:17 przez Lidka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron