Re: III Nadzwyczajne Zgromadzenie Synodu Biskupów

63
Żadna mania, każdy ma prawo wypowiadać się na takie tematy, na jakie chce, a pana Bartosia, z pewnością zapytali, więc odpowiedział. Co, miał milczeć i nie odpowiedzieć na pytanie, do cholery?
Jak mnie ktoś zapyta, to też się wypowiem, skoro taki ciekawy, a czasami wypowiem się bez pytania, bo mam do tego prawo. Co w tym złego? Nie wolno mi?
Więc przestań pieprzyć o jakiejś wydumanej manii. Jeśli Wy siedzicie cicho, to wypowiadają się inni, i co w tym złego? Powinniście się cieszyć, że komuś zależy na dobru Kościoła. Bartosiowi pewnie zależy, bo był blisko związany z Kościołem, mnie nie zależy, bo chętnie widziałbym wszystkie religie w gruzach, ale nie odbieraj mi, Kwiatku, wolności wypowiedzi. Wypowiadam się, bo chcę, jak nie będę chciał, to się nie wypowiem. Nie Twoja sprawa, bo o Kościele akurat wiem więcej niż niejeden katolik i nie Ty będziesz mi mówił czy wolno mi się wypowiadać czy nie. :) Bartoś pewnie też ma Twoje zdanie w głębokim poważaniu.
Nic nie stoi na przeszkodzie, by katolicy byli bardziej aktywni. :D
Ostatnio zmieniony 26 paź 2014, 14:34 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: III Nadzwyczajne Zgromadzenie Synodu Biskupów

66
Ja finansuję poprzez budżet państwa wiele rzeczy które mnie kompletnie nie interesują.
I kompletnie nie wnikam w sprawy innych Kościołów niż mój, a tym bardziej z czego utrzymują się redakcja i dziennikarze spod znaku Faktów i Mitów. No chyba, że znowu dokonują przestępstw, jak kiedyś redaktor Piotrowski. To wtedy mnie to bardzo interesuje.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2014, 16:12 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: III Nadzwyczajne Zgromadzenie Synodu Biskupów

67
maly_kwiatek pisze:Ja finansuję poprzez budżet państwa wiele rzeczy które mnie kompletnie nie interesują.
Cóż za brak obywatelskiej postawy :P .Gdyby szefowie Twojego kościoła,nieproszeni ,nie próbowali wpływać na moje życie ,wciskając swoje prawdy "objawione" gdzie się tylko da,próbując przekuwać je w prawo, pewnie też by mnie to totalnie zwisało.Niestety jest inaczej.A wystarczyło by żeby owieczki poważnie traktowały słowa swoich pasterzy.Niestety nie robicie tego...Cierpią z tego powodu niewinni osobnicy.O,tacy jak ja.Na przykład :satan: .
Ostatnio zmieniony 26 paź 2014, 16:24 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: III Nadzwyczajne Zgromadzenie Synodu Biskupów

68
mordotymoja pisze:
maly_kwiatek pisze:Ja finansuję poprzez budżet państwa wiele rzeczy które mnie kompletnie nie interesują.
Cóż za brak obywatelskiej postawy :P
Tak właśnie prowokacyjnie odwracali kota ogonem bezpieczniacy z SB, wyuczeni według wytycznych prosto z Moskwy.
Dalej już nie czytałem.

Esbeków też nie słuchałem. Ja ich ignorowałem :happy:

To jest temat o Synodzie Kościoła.
Przypominam.

:upal:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2014, 16:38 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron