Re: jak kontaktowali sie prorocy z Bogiem ?

1
Albo prorocy i przywódcy religijni mieli przywidzenia i wymyślali głupoty albo mieli OOBE.
Po tym co wyprawia Darek Sugier w OOBE od kilku lat i co opisuje o Duchu świętym oraz kontaktach z aniołami Jezusem i Bogiem zaczynam podejrzewać że OOBE było głównym źródłem kontaktu między człowiekiem, a Bogiem.
Pomijam już historie tzw bogów fizycznych których ludzie widzieli na własne oczy a którzy stworzyli lub zmodyfikowali ciało fizyczne by powstał homo—sapiens, bo to ojcowie ludzkości byli i w sumie niewiele różnili sie od ludzi poziomem rozwoju duchowego. Za to znacznie różnili sie poziomem rozwoju technologicznego.
Jeden z ostatnich to Marduk vel Ra, jeszcze miał inne imiona.

Ludzie religii chcąc mieć kontakt z ojcami którzy często byli oddaleni o tysiące kilometrów musieli stosować jedyną dostępną wtedy i dziś technike OOBE. Może wtedy zajażyli że nad tymi ojcami ludzkości jest ktoś wyżej, znacznie potężniejszy Bóg którego próżno szukać na ziemi.
Kontakt z Bogiem mieli prorocy i to oni przekazywali wieści ale nigdy nie było rozkazu zabijania innych od Boga.
Takie rozkazy mogły pochodzić albo z własnego ego proroka czy przywódcy ludu albo od Marduka.
Bóg w królestwie niebieskim nie posiada tak złych intencji które sie mu przypisuje w biblii.

W nowym testamencie apostołowie doświadczyli zstąpienia na nich ducha świętego, mówili obcymi językami i je rozumieli.
Podobno duch święty ma siedzibe w królestwie niebieskim blisko boga i tworzy trójce z Jezusem i Bogiem.
Więc jeśli to prawda to sekta którą stworzył Jezus mogła znać techniki OOBE, zresztą pewnie było to jedyną rozrywką w nudnych czasach bez telewizji, gier i hipermarketów.
A jak było naprawde ? Podobno każdy może to sprawdzić bawiąc sie w OOBE lub obejżeć filmiki na youtube pod hasłem darek sugier oraz jego książki które udostępnia gratis, strone podaje pod filmikami.

Jak dla mnie biblia to straszna mieszanina informacji pochodząca z różnych źródeł i trzabyło by spore śledztwo by odzielić to co pochodziło z ziemi od tego co pochodziło z królestwa niebieskiego.
Ale jeśli sie przyjmie że Bóg jest wyłącznie dobry i tak dobry że nikogo nie krzywdzi to niewiele informacji z starego testamentu pochodzi od niego. Z nowego testamentu już znacznie więcej tylko szkoda że nie przetrwały one bez modyfikacji.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2016, 14:25 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: jak kontaktowali sie prorocy z Bogiem ?

2
Warto też zwrócić uwagę na fakt szamanizmu. Nawet jeśli szamani nie mięli kontaktować się bezpośrednio z bogami, to jednak kontaktowali się z duchami przodków, którzy odgrywali nie mniejszą rolę w ich życiu. Pili wtedy ayahuasce, czyli DMT, które wywołuje m.in. OOBE.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2016, 22:21 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: jak kontaktowali sie prorocy z Bogiem ?

3
nie pomyślałem o szamanach, masz racje, oni też zabawiają sie w kontakty z poza świata materialnego. To stamtąd pojawia sie wiedza o roślinach i td.. Możliwe że mogli mieć kontakt również z czymś więcej niż tylko wiedza o leczeniu.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2016, 3:27 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Katolicyzm”

cron