Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1351
A Wy tak na serio. Rydzyk to jajcarz! Założył najlepszą stację kabaretową w Polsce, a Wy na niego najeżdżacie. "Ani Mru Mru" może skoczyć Rydzykowi! Facet ma jaja
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 1:08 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1352
Gdyby jeszcze jego zarobki były legalne w pełni to ok, ale chyba nikt nie powinien być równiejszy?
Trzeba tylko coś zrobić zpolitykami jeszcze/
Oglądając "Ani Mru Mru" ludzie wiedzą, że to kabaret a tu wielu wierzy, że to na serio..
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 1:10 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1353
Babcia pisze:PiotrRosa! nie idź na skróty. Jeśli w RM jest audycja na temat pedofilii i tej audycji słucha pedofil, to na 100% nie będzie się mu ta audycja podobała, a więc nie będzie się podobało RM.
"Tak zwane "wstawki" są wręcz prostackie" Tego nie rozumiem, o jakich "wstawkach" piszesz?
Idąc twoim tokiem rozumowania, jeżeli nie podoba mi się w RM audycja o pedofilii - jestem pedofilem. Jeśli jestem krytyczny wobec audycji o AIDS - jestem nosicielem. Twierdzenie, że teksty w audycji o alkoholu i narkotykach są głupie - czyni ze mnie alkoholika i narkomana. Nie uważasz, że to lekko bezsensowne?

Zaś co do tzw. "wstawek". Są to przekazywane odbiorcy określone treści w taki sposób, że jest on tego nieświadomy. Przykłady? W audycji na temat na przykład AIDS kilkakrotnie pada nazwisko TUSK. U odbiorcy pozostaje zbitka TUSK-AIDS. W audycji o konflikcie w Częstochowie pomiędzy pielgrzymami i redaktorką Polsatu wielokrotnie, z nieznanych mi powodów, prowadzący wielokrotnie, zmieniając intonację głosu, używał nazwisk posłów PO. Mało tego, po użyciu nazwiska posła, zaraz często padało nazwisko Palikot. W słuchaczach, którzy nie odbierali tej audycji z pewnej perspektywy odbiór mógł być jednoznaczny: to PO z Tuskiem zorganizowali tą prowokację w stylu Palikota. A to podobne jest do stwierdzenia, że katar mojego kota jest powodowany zwiększonymi opadami deszczu w Los Angeles.
Audycja i jej treść nie jest ważna. Ważne jest to, jakie skojarzenia pozostają u słuchaczy.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 1:11 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1356
Do tej pory ukochany papcio był śmieszny, straszny, niebezpieczny, bezczelny, ...... Właściwie, to dało by się udowodnić każdy nieprzychylny mu epitet. Zastanawia mnie, czy to wpływ PR pracujących dla RM, czy pomysły ojczulka. Najnowszy wyskok to interpretacja zmian w "Ustawie o Policji". Tu masz Babciu idealne wytłumaczenie niezrozumiałego dla ciebie "grochu i kapusty". W zmianie ustawy, która ma "unormalnić" zasady użycia broni przez policjantów, twoi guru widzą:
1/ rozstrzelane kobiety w błogosławionym stanie,
2/ ochronę postkomunistycznych elit i "układu",
3/ przygotowania do zniszczenia RM.
Nadal nie rozumiesz, o czym pisałem? Jakie idiotyzmy próbuje się wciskać słuchaczom RM? Trudno. To już nie moja wina.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ie_ja.html
Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 7:45 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1357
PiotrRosa pisze:Do tej pory ukochany papcio był śmieszny, straszny, niebezpieczny, bezczelny, ...... Właściwie, to dało by się udowodnić każdy nieprzychylny mu epitet. Zastanawia mnie, czy to wpływ PR pracujących dla RM, czy pomysły ojczulka. Najnowszy wyskok to interpretacja zmian w "Ustawie o Policji". Tu masz Babciu idealne wytłumaczenie niezrozumiałego dla ciebie "grochu i kapusty". W zmianie ustawy, która ma "unormalnić" zasady użycia broni przez policjantów, twoi guru widzą:
1/ rozstrzelane kobiety w błogosławionym stanie,
2/ ochronę postkomunistycznych elit i "układu",
3/ przygotowania do zniszczenia RM.
Nadal nie rozumiesz, o czym pisałem? Jakie idiotyzmy próbuje się wciskać słuchaczom RM? Trudno. To już nie moja wina.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... ie_ja.html
Im bardziej niedorzeczne, brutalne i chamskie będa twoje komentarze, tymbardziej odważnie bronic będa RM jego słuchacze.
Jak chcesz to wysilaj się nadal.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 16:20 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1359
Babcia pisze:Im bardziej niedorzeczne, brutalne i chamskie będa twoje komentarze, tymbardziej odważnie bronic będa RM jego słuchacze.
Jak chcesz to wysilaj się nadal.
Błagam o jeden argument dotyczący niedorzeczności. Chociażby w opisanej powyżej sprawie. Jeden malutki argumencik. Malusieńki. Własny lub w miarę logiczny. A może napisałem nieprawdę? Możesz mi to zarzucić? Z brutalnością i chamstwem jestem w stanie się pogodzić. Nie po raz pierwszy to słyszę. Chciałbym na przykład poznać twoja opinię na temat wypowiedzi córki Wassermana we wczorajszych "rozmowach niedokończonych". Uważasz, że słusznie walczyła o ekshumację zwłok? Jeśli tak, to do czego jej to było? Ja swoje zdanie na ten temat mam i wyjawię ci je zaraz po przeczytaniu twojej opinii. O opinię telefonujących debili, którzy nawet "ojca prowadzącego" stawiali "pod murem" i musiał ich dyskretnie wyłączać pytał nie będę. Szczególnie ten z Chicago był pierwszej mądrości. A już opinia słuchaczki, że lekarze to też na pewno agenci Moskwy został przez nią samą wylany do kibla. I wodę nawet po nim kulturalnie spuściła.

Słucham RM często i z zaciekawieniem. A im częściej słucham, tym gorsze mam zdanie. Przykro mi. To bezsensowne szafowanie "patriotyzmem", "polskością", "jedyną prawdą". Przecież to bez jedzenia na pawia zbiera.
Przechodzę na odbiór - skądś to znasz?
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 20:02 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1360
Szymon pisze:jak "bronią" to widać :rotfl:
Oczywiście, że masz rację. Opluwacie to Radio we własnym sosie, a obrońców tu nie ma, gdyz tylko ja bardzo rzadko tu zaglądam, wolę włączyć Radio Maryja, TVTrwam, otworzyć ciekawą książkę, lub stronę internetową.
Szkoda czasu na dyskusje z wami.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 20:27 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1363
polliter pisze:Piotrze, podziwiam Twoją cierpliwość i tolerancję.

Mnie, już dawno, odechciałoby się dyskusjii z babcią :black2:
Poli, gdzie ty tu dyskusję widzisz. A babci jestem wdzięczny za zainteresowanie mnie tą rozgłośnią. I nie są to żadne kpiny. Już gdzieś pisałem, że czytam zarówno Urbana "Nie", jak i "Nasz Dziennik". I tak dalej, i tak dalej. Zawsze coś ciekawego człowiek złapie do oka lub ucha (byle by nie zapalenie). Przykro jedynie, że babcia jest raczej mało "atrakcyjnym" dyskutantem. Podobnie jak Miłujący.
A tobie babciu napiszę, co ciekawego było w wypowiedziach pani Wasserman. Bo to całkiem mądra osoba.
Po pierwsze stwierdziła, iż sekcją przeprowadzoną w Polsce chciała uzupełnić brak oględzin miejsca katastrofy. I mądre to i nie. Mądre, bo okazało się, że Rosjanie takich oględzin nie przeprowadzili (taka cichcem przemycona informacyjka z zawartości materiałów rosyjskiego śledztwa), a niezbyt, że taka czynność może je zastąpić. To, może potwierdzić dwie rzeczy - przyczynę śmierci i tożsamość ofiary. Skoro były rozbieżności w sekcji rosyjskiej, wniosek był słuszny. Przyczyna zaś śmierci może być tylko jedna - uraz wielonarządowy. No chyba, że ktoś jeszcze dobijał ofiary strzelając im w głowy. Ale w to wierzy już tylko Motaczcierewiczowski. Czasu zgonu, czy nastąpił on w momencie katastrofy, czy też godzinę później, ustalić już się nie da. Co do braku oględzin miejsca katastrofy - dla mnie w pierwszej chwili szok. Zwykły śmiertelny wypadek samochodowy, a czynność ta zajmuje przeciętnie kilka godzin. Ta katastrofa musiała by zająć tydzień albo i dłużej. Z drugiej zaś strony wpadająca na miejsce katastrofy taka banda ludzi, według Rosjan szukająca żywych, zadeptuje niemal wszystko i dokładnie. Nie wspomnę o ciężkim sprzęcie do podnoszenia większych kawałków. W nich lub pod nimi mogli być żywi. Wybór był raczej żaden. Ja też kazał bym przede wszystkim szukać żywych. Próbowałem sobie wyobrazić wrzask, gdyby natychmiast nam śp. Prezydenta nie wydali, tłumacząc się czynnościami procesowymi. Można by tak długo. Tyle tylko, że nie w RM. Tam tylko patriotyzm, zmowa Tuska z Putinem, zamachy, zmowy, inne spiskowe teorie. Ale jak widać dla siebie też coś można wyłapać.

Oprócz "Rozmów..." był wczoraj jeszcze na antenie Ojczulek Najważniejszy. Ale ten tylko i wyłącznie o kasie, kontach i finansowym wsparciu nadawał. Czyli płyta wciąż ta sama. Nawet komentować nie ma czego.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 23:30 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1364
Babcia pisze:
Szymon pisze:jak "bronią" to widać :rotfl:
Oczywiście, że masz rację. Opluwacie to Radio we własnym sosie, a obrońców tu nie ma, gdyz tylko ja bardzo rzadko tu zaglądam, wolę włączyć Radio Maryja, TVTrwam, otworzyć ciekawą książkę, lub stronę internetową.
Szkoda czasu na dyskusje z wami.
Można by odpowiedzieć "vice versa".
Z tą różnicą, że Piotr pogodził się z krytyką/opinią jaki to on nie jest a Ty nie możesz się pogodzić z krytyką radyjka.
Więc jak widać betonem nie jesteśmy w tym wypadku.
Rozumiem, że tą ciekawą ksiażką jest Biblia a ciekawa strona jest pod patronatem Rydzyka..
Chociaż uważam, że opowieści Dickensa są ciekawsze od radia czy niejednej storny www.
;)
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 23:34 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 3 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1365
PiotrRosa pisze:
polliter pisze:Piotrze, podziwiam Twoją cierpliwość i tolerancję.

Mnie, już dawno, odechciałoby się dyskusjii z babcią :black2:
Poli, gdzie ty tu dyskusję widzisz. A babci jestem wdzięczny za zainteresowanie mnie tą rozgłośnią. I nie są to żadne kpiny. Już gdzieś pisałem, że czytam zarówno Urbana "Nie", jak i "Nasz Dziennik". I tak dalej, i tak dalej. Zawsze coś ciekawego człowiek złapie do oka lub ucha (byle by nie zapalenie). Przykro jedynie, że babcia jest raczej mało "atrakcyjnym" dyskutantem. Podobnie jak Miłujący.
A tobie babciu napiszę, co ciekawego było w wypowiedziach pani Wasserman. Bo to całkiem mądra osoba.
Po pierwsze stwierdziła, iż sekcją przeprowadzoną w Polsce chciała uzupełnić brak oględzin miejsca katastrofy. I mądre to i nie. Mądre, bo okazało się, że Rosjanie takich oględzin nie przeprowadzili (taka cichcem przemycona informacyjka z zawartości materiałów rosyjskiego śledztwa), a niezbyt, że taka czynność może je zastąpić. To, może potwierdzić dwie rzeczy - przyczynę śmierci i tożsamość ofiary. Skoro były rozbieżności w sekcji rosyjskiej, wniosek był słuszny. Przyczyna zaś śmierci może być tylko jedna - uraz wielonarządowy. No chyba, że ktoś jeszcze dobijał ofiary strzelając im w głowy. Ale w to wierzy już tylko Motaczcierewiczowski. Czasu zgonu, czy nastąpił on w momencie katastrofy, czy też godzinę później, ustalić już się nie da. Co do braku oględzin miejsca katastrofy - dla mnie w pierwszej chwili szok. Zwykły śmiertelny wypadek samochodowy, a czynność ta zajmuje przeciętnie kilka godzin. Ta katastrofa musiała by zająć tydzień albo i dłużej. Z drugiej zaś strony wpadająca na miejsce katastrofy taka banda ludzi, według Rosjan szukająca żywych, zadeptuje niemal wszystko i dokładnie. Nie wspomnę o ciężkim sprzęcie do podnoszenia większych kawałków. W nich lub pod nimi mogli być żywi. Wybór był raczej żaden. Ja też kazał bym przede wszystkim szukać żywych. Próbowałem sobie wyobrazić wrzask, gdyby natychmiast nam śp. Prezydenta nie wydali, tłumacząc się czynnościami procesowymi. Można by tak długo. Tyle tylko, że nie w RM. Tam tylko patriotyzm, zmowa Tuska z Putinem, zamachy, zmowy, inne spiskowe teorie. Ale jak widać dla siebie też coś można wyłapać.

Oprócz "Rozmów..." był wczoraj jeszcze na antenie Ojczulek Najważniejszy. Ale ten tylko i wyłącznie o kasie, kontach i finansowym wsparciu nadawał. Czyli płyta wciąż ta sama. Nawet komentować nie ma czego.
Biję się w piersi (piersi - moja pani ma dużo większe :D), dyskusji tu nie zauważyłem.

Argumenty z jednej strony i bełkot z drugiej, ale w telewizji nazywają to dyskusją, stąd moja błędna opinia :black2:
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 23:44 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1367
Tylko w swoje.

W życiu nie uderzyłbym ukochanych piersiątek swojej kobiety (piersiątek... - 80 D)

Babcia pisze głupoty, ale jest nieszkodliwa, więc mi to wisi.

Piotr próbuje z nią dyskutować, ale mu nie wychodzi, bo z Babcią ciężko dyskutować, dlatego go podziwiam :black2:

To wszystko...
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 0:15 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1370
polliter pisze:... ukochanych piersiątek swojej kobiety (piersiątek... - 80 D) ...
No czego by na tym Imladisie człowiek nie dotknął i tak na doopie (albo piersiątkach) wyląduje. Może jakieś sex-podforum było by potrzebne?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 7:46 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1372
PiotrRosa pisze:
polliter pisze:... ukochanych piersiątek swojej kobiety (piersiątek... - 80 D) ...
No czego by na tym Imladisie człowiek nie dotknął i tak na doopie (albo piersiątkach) wyląduje. Może jakieś sex-podforum było by potrzebne?
Masz rację, gdzie się nie spojrzeć tam seks.
Obrazek
:black2:
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 12:07 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1373
Szymon pisze:
Babcia pisze:, wolę włączyć Radio Maryja, TVTrwam,
to może tam siedź 24h/dobę, bo to widać odpowiednie dla ciebie bajeczki, a szarych komóreczek nie zadwyrężaj
Jeszcze raz powtórzę, więcej dystansu i po co ta agresja?
Cytuję Ciebie Szymon, ale mówię do wszystkich drwiących z babci, po co? Siedzi sobie kobieta w jednym temacie, zachwala to co słucha, jeśli to do niej przemawia, to dlaczego ma tego nie robić? Mamy bardzo pojemne forum i jeśli ktoś jest szczęśliwy, że może się czymś podzielić, to dlaczego mu to uniemożliwiać?
Nie potrafi dyskutować na argumenty, ale czy to jest powód żeby ją zniszczyć? W jakim celu? Bo chyba nie dla zabawy?

Nebo u Ciebie to już jest jakaś fobia :D wszystko Ci się z seksem kojarzy... Polli ale Ty biegły jesteś w rozmiarach :ahah:
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 19:25 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1376
Wątpię by wykopanie babci zaszkodziło rozgłośni, sama pisała, że bedzie jeszcze wierniejsza radiu dzięki takim praktykom.
Więc może zrobić jej przysługę i dac jej spokój?
Poza tym jestem przekonany, że każdy kto czyta/czytał naszą rozmowę jak inteligentny to zauważy to co trzeba.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 19:40 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1378
Szymon pisze:te rozgłośnie za dużo zła zrobiły i robią w Narodzie, aby tolerować bez reakcji
ja się juz dawno okresliłem: obok zła obojętnie nigdy nie przejdę
i dobrze, tylko dlaczego bijesz w słuchacza a nie w rozgłośnię?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 19:54 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron