Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1382
Ooo, świetna uwaga Piotrze...lecz nie winna tyczyć Viki.

No więc moi ukochani acz przesympatyczni, skoro Piotr chce rozmawiać/pogadać i czy jakby to inaczej zwał, to czemu adwokackie umysły włażą w paradę?

Dziękuję panom adwokatom, dziękuję Viki za pilnowanie obejścia. :zozol1:

Piotruś z Babcią se pogawędkują, w Wy asio...do roboty, bo film jak stanął tak stoi...i żeby nie było, że piszę o sexie, to informuję, że o dział Radości chodzi.

Z wielkim poważaniem Lizawieta.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 21:32 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1383
Nie tylko film. Ale wracając do tematu właśnie wybieram się na "Rozmowy...". Wczoraj preziowy szef ABW bąkał coś o wolnościach obywatelskich. Uśmiałem się do łez. Rechotałem tak głośno, że się nawet mój prywatny kot Rademenes wkurzył. I pazurem mi się dostało. No bo jak tu nie umrzeć ze śmiechu, kiedy szef (były na szczęście) jednej ze służb specjalnych podejmuje walkę o ... jawność działania tych służb. Ratuuuuunkuuuuuu!!!!! Może babcia mi to wyjaśni? Złudne nadzieje? Wiem. Żartowałem.
Jutro relacja z dzisiaj. Chyba, że usnę.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 21:44 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1388
No u ojczulka wielebnego. Co go włączę, to kasa i kasa. A to stypendia dla studentów, a to wynagrodzenia dla wykładowców. A jak nie kasa, to programy z nudziarskimi kandydatami na najbliższe wybory. Nudy. Wracając jednak do audycji o katastrofie smoleńskiej jedna ze słuchaczek zwróciła ciekawą (dla mnie) uwagę. Dzwoniła chyba z Chicagowa albo z innej Ameryki. Był tam kiedyś wypadek lotniczy, którego przyczyną był chłopak ... myjący samoloty. Przed myciem zakleił (zabezpieczył) jakieś urządzenie, a po myciu zapomniał zdjąć zabezpieczenie. Wysłał dzięki temu parę ludków na Sąd Ostateczny. Wprawdzie w naszym Tupolewie wszystko działało prawidłowo do momentu uderzenia w ten brzozowy krzaczek, ale informacja była ciekawa.

ps. Było też zaproszenie na pieczenie ziemniaka. Nie zapamiętałem adresu, ale chyba gdzieś na Florydzie.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2011, 6:49 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1390
A wczoraj zrobiło się cieplutko. O Nergalu było. Jak chyba wszędzie teraz. Nie mam wprawdzie TV, ale podobno nawet tam się kłócą o niego. Rany boskie. Takiej darmowej reklamy dawno nikt nie miał. Ale się pan Darski wstrzelił. Streszczenie wypowiedzi słuchaczy jest raczej zbędne. Nie trzeba mieć nawet zbyt wybujałej wyobraźni, aby wiedzieć, jak wyglądały. Ale jedno mnie zastanowiło. I tutaj ciekawy jestem waszych wypowiedzi. Bez rozpisywania się zbytniego skrócę:

"Jeżeli pan Darski podrze Torę na koncercie w Izraelu a Koran na koncercie w jednym z krajów arabskich, uznam podarcie Biblii za formę wyrazu artystycznego"

Potem było już normalnie. Że tchórz, że o kasę chodzi, że ..., że ... . Czyli RM w swojej zwykłej postaci.

Ciekawym, co wy na to.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 9:48 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1391
W sumie głosi, że religie to bajki.
Jeśli uznać to za performance a w tym kraju arabskim będzie w regionie liberałów to może mu ujść płazem.
Nie wszyscy muzułmanie to fanatycy i nie wszędzie jest zamordyzm.
Myślę, że inteligentni ludzie mogliby to uznać za pretekst do rozmowy na temat wiary.
No, lecz o wiele łatwiej jest potępiać.
Co do Izraela to też zależy do kogo tam trafi.
Znam Żyda co jest np. ewangelikiem.
Co jeśli zamiast do konserwatystów znów trafi do liberałów?
W obu przypadkach wyszedłby żywy a myślę, że terroryści itp. mają ambitniejsze plany niż ściganie jakiegoś w sumie małoznaczącego na świecie muzyka.
Najwyżej zostałby deportowany i dostał zakaz wjazdu do tych krajów.
Poza tym myślisz, że skrajnie wierzący poszliby na koncert kogoś kto nie kryje, że nie wierzy?
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić konserwatynego Żyda ze słuchawkami na uszach słuchającego Nergala..
Więc w sumie po co na koncercie mieliby się pojawiać?

Poza tym nie znają polskiego, więc jeśli media znów by nie podchwyciły to uznaliby to tylko za jakąś przemowę a te książki wcale nie muszą mieć wyraźnie napisane na okłdce, że to biblia cyz Koran.
Na dobrą sprawę mógłby wziąć jakąkolwiek książkę, oprawić i smbolicznie napisać na okładce naraz "Koran, Biblia, Tora". Dajmy na to, że byłaby to atrapa ksiażki - czyli puste kartki.
Czyli byłaby księgą/ami tylko z nazwy - tak symbolicznie.
Czyli nie podarłby prawdziwego Koranu/Bilbii/Tory poziom oburzenia by spadł a przekaz moim zdaniem byłby taki sam - nie wierzę.
Niestety Nergalowi zabrakło wyobraźni akoniecznie chciał pokazać jak bardzo nie uważa Biblii za świętą.
Ciekawostkę zapodam też, że Biblia została uznana tylko dlatego za Świętą bo czytano ją podczas mszy.
Zatem jakby czytano Harrego Pottera to też uznany bylby za świętą księgę.
Myśle poza tym, że konserwatywni Żydzi znacznie lepiej znają Torę niż chrześcijanie Biblię.
Zresztą już pisałem, że nawet w świątyniach obecnie czyta się zaledwie 20% jej treści.
I tutaj zachodzi kolejne pytanie - na co adeptowi na księdza zatem znajomość całej Biblii?
Odpowiedź przychodzi mi taka na myśl - by się sprzeczać z ateistami.
:D
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 13:11 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1392
Takiego "Pudelka" w RM, to można słuchać.
Nie bardzo jestem w temacie, Piotr zachęcił mnie do przejrzenia informacji, więc proszę mi wybaczyć...bo to tylko przglądnięcie.
Nergala muzyki nie słucham, bo to nie moje klimaty i czy ona jest satanistyczna czy disco polo, to mnie rybka, ale oglądałam urywki programu TVP2 gdzie jest jurorem i bardzo mi się podobają jego wypowiedzi oceniające wykonawców.
Całą awanturkę nakręcił Meller i myślę, że nie chodzi jak piszesz Piotrze o darmową reklamę Nergala lecz zgodziłabym się bardzo z głosem rozsądnym Ks. Bonieckiego, który wypowiedział się, że chodzi o wybory, a konkretnie o zdjęcie szefostwa tegoż programu.
Nie wiem, któo wypowiedział cytowane przez Ciebie słowa o Nergalu ad. Tory czy Koranu, ale nie bardzo rozumiem, czemu miałby to robić.
Jego poglądy ateistyczne są normalnie odbierane przez normalnych ludzi i jeśli on normanie je prezentuje, to nie musi drzeć niczego, co przedstwia, a w tym przypadku nie przedstawia żadnej wartości dla niego.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 21:10 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1393
Lizawieta pisze:Takiego "Pudelka" w RM, to można słuchać.
Wyrwałem kilka (skróconych) wrzutek. Aby tego słuchać, trzeba mieć mocne nerwy.
Lizawieta pisze:... Nergala muzyki nie słucham, bo to nie moje klimaty i czy ona jest satanistyczna czy disco polo, to mnie rybka, ale oglądałam urywki programu TVP2 gdzie jest jurorem i bardzo mi się podobają jego wypowiedzi oceniające wykonawców ...
Przyznam się, że "Nergal" pojawił mi się na horyzoncie, jak Doda szukała mu dawcy szpiku. Wcześniej go nie znałem, a Doda? No cóż. :black3:
Lizawieta pisze:Całą awanturkę nakręcił Meller i myślę, że nie chodzi jak piszesz Piotrze o darmową reklamę Nergala lecz zgodziłabym się bardzo z głosem rozsądnym Ks. Bonieckiego, który wypowiedział się, że chodzi o wybory, a konkretnie o zdjęcie szefostwa tegoż programu.
Hmmmm. Ja jednak stawiał bym na reklamę. Przynajmniej ze strony Darskiego. A polityczne wykorzystanie wszystkiego, co się nawinie? To już chyba norma. Tym bardziej, że zdarzenie miało miejsce jakieś cztery lata temu. A Prokuratura dawno umorzyła postępowanie.
Lizawieta pisze:Nie wiem, któo wypowiedział cytowane przez Ciebie słowa o Nergalu ad. Tory czy Koranu, ale nie bardzo rozumiem, czemu miałby to robić.
Jego poglądy ateistyczne są normalnie odbierane przez normalnych ludzi i jeśli on normanie je prezentuje, to nie musi drzeć niczego, co przedstwia, a w tym przypadku nie przedstawia żadnej wartości dla niego.
Normalne prezentowanie? Raczej kontrowersyjne. Nie pamiętam w którym momencie to padło, ale kontekst był jednoznaczny. "Bohaterstwo" Nergala w prezentowaniu "swoich" poglądów. Moja ocena jest jedna: gdyby nie wpływało to na konkretny przyrost kasy, nie zaistniało by.

Nebogipfel pisze:W sumie głosi, że religie to bajki.
Jeśli uznać to za performance a w tym kraju arabskim będzie w regionie liberałów ...
Liberalni wyznawcy islamu i wyrozumiali Żydzi. Ciekawostki piszesz. A już Żyd-ewangelik? To dla mnie nowość. W "tylko" deportacje jakoś uwierzyć nie bardzo mogę. Pamiętasz, jak nie tak dawno pewien pastor w usawie chciał spalić koran? A jakie znaczenie ma obecność "skrajniaków na koncercie. Widziałeś u "Nergala" któregoś z purpurowych?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 22:07 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1394
No mam znajomego, Żyda-ewangelika.
Po prostu zmienił wyznanie i mnie nakłaniał bym poszedł do kościła gdzie on chodzi - gdyż ponoć ładne dziewczyny tam..
Co do wyznawców Islamu to nie bajka.
Chyba nawet Asmaani pisała, że w zalezności od regionu w Turcji są albo totalni konserwatyści, albo półliberałowie albo liberałowie.
Z tego co wiem, to nowe pokolenia inaczje np. interpeteują Dżihad.
Nie jako wojnę z niewiernymi, tylko walkę ze swoimi słabościami.
Jak będzi etrzeba to zapodam linki.
A widziałeś by każdy katolik zachowywał się jak ci spod krzyża?
Ocenianie całości po części to jak ocenianie wielkości góry lodowej twierdząc, że jest tak duża jak czubek wystający ponad taflę wody.
USA chyba nie jest krajem muzułmańskim..
Znaczenie takie, że mogliby go zlinczować już na samym koncercie..ci muzułmanie.
Purpurowi tylko strzępią języki.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 22:20 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1395
No to szacun...nerwy masz młodziutkie, to i zapewne mocne.
Nergal tworzył muzykę za granicą...właśnie wtedy gdy Doda szukała dla niego szpiku, to wiele z jego życiorysu padało gdzies w mediach.
Tia zdarzenie miało miejsce dawniej, ale odnawiane jest
http://www.pudelek.pl/artykul/35125/mel ... mpatyczny/
Wiesz tak mnie wnerwiają...ta obraza uczucia religijnego i ta urażona wrażliwość religijna...nawet na naszym forum.
Jeśli ktoś wypowiada pogląd na dany temat, to od razu rani uczucia religijne...noż cholera, co za bzdura.

Myślę, że być może też masz rację...bo z reguły o kasę chodzi, ale Nergal w owym programie nie zarabia najwięcej, bo Kaya za jeden odc. dostaje 26 tys. Jak znajdziesz czas i przeczytasz począwszy od "Dzień dobry TVN" do wypowiedzi hierarchów, to być może zmienisz zdanie, że nie tylko o kasę chodzi.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 22:40 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1396
Jeśli mowa o kasie, to rozjaśnienia dostałam o ks. Natanku.
Myślałam, że powinien urodzić się w średniowieczu, bo jego poglady są średniowieczne, ale jak doinformowano mnie, ze płaszcz czerwony potrzebny do modlitwy (chyba) lub obrony "Chrystusa Króla" kosztuje 100zł, a inne dewocjonalne też mają jakąś tam cenę, to zwyczajnie widać , że konkurencja o. Rydzykowi wyrasta.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 22:44 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1397
No patrz, a do mnie te wieści nie dotarły mimo wiadomosci na stronie głownejOpery i Interii..
Swoją drogą jak można obrazić miłość do Boga niszcząc matrialny zapis rzekomych jego słów?
W hymnie o miłości jest, że ona zapomina..
Tak więc wierzą, oburzają sie a nawet nie znają słów tej książki co Nergal zniszczył..
Więc na co ksiazka, skoro jej nie czytają?
Skoro jest zbędna to zniszczyć/oddać do recyklingu.
A Nergalowi na pewno się już nie przyda.
Swoją drogą od katechetek zawsze dostawałem NT a ST jakoś żadna nie miała..
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 22:53 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 3 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1398
Lizawieta pisze:No to szacun...nerwy masz młodziutkie, to i zapewne mocne.
Nergal tworzył muzykę za granicą...właśnie wtedy gdy Doda szukała dla niego szpiku, to wiele z jego życiorysu padało gdzies w mediach.
Tia zdarzenie miało miejsce dawniej, ale odnawiane jest
http://www.pudelek.pl/artykul/35125/mel ... mpatyczny/
Wiesz tak mnie wnerwiają...ta obraza uczucia religijnego i ta urażona wrażliwość religijna...nawet na naszym forum.
Jeśli ktoś wypowiada pogląd na dany temat, to od razu rani uczucia religijne...noż cholera, co za bzdura.

Myślę, że być może też masz rację...bo z reguły o kasę chodzi, ale Nergal w owym programie nie zarabia najwięcej, bo Kaya za jeden odc. dostaje 26 tys. Jak znajdziesz czas i przeczytasz począwszy od "Dzień dobry TVN" do wypowiedzi hierarchów, to być może zmienisz zdanie, że nie tylko o kasę chodzi.
O ile się nie mylę, to jest temat RM, a nie Nergala, TVN, Pudelka czy innych kawałków. Bardzo proszę o trzymanie się tematów. Można sobie założyć wątki tematyczne w kwestiach obrażania uczuć czy też noży (na przykład kuchennych). I od razu nadmienię, że wcale nie jestem złośliwy :michael: :michael: :michael:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, 10:32 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1399
PiotrRosa pisze:
Lizawieta pisze:No to szacun...nerwy masz młodziutkie, to i zapewne mocne.
Nergal tworzył muzykę za granicą...właśnie wtedy gdy Doda szukała dla niego szpiku, to wiele z jego życiorysu padało gdzies w mediach.
Tia zdarzenie miało miejsce dawniej, ale odnawiane jest
http://www.pudelek.pl/artykul/35125/mel ... mpatyczny/
Wiesz tak mnie wnerwiają...ta obraza uczucia religijnego i ta urażona wrażliwość religijna...nawet na naszym forum.
Jeśli ktoś wypowiada pogląd na dany temat, to od razu rani uczucia religijne...noż cholera, co za bzdura.

Myślę, że być może też masz rację...bo z reguły o kasę chodzi, ale Nergal w owym programie nie zarabia najwięcej, bo Kaya za jeden odc. dostaje 26 tys. Jak znajdziesz czas i przeczytasz począwszy od "Dzień dobry TVN" do wypowiedzi hierarchów, to być może zmienisz zdanie, że nie tylko o kasę chodzi.
O ile się nie mylę, to jest temat RM, a nie Nergala, TVN, Pudelka czy innych kawałków. Bardzo proszę o trzymanie się tematów. Można sobie założyć wątki tematyczne w kwestiach obrażania uczuć czy też noży (na przykład kuchennych). I od razu nadmienię, że wcale nie jestem złośliwy :michael: :michael: :michael:
Dzięki Ci światłości za rozjasnienie...gdyby nie Ty nie wiedziałabym co moderuję. :dzieki:
Noż, to nie nóż, ale jak kto chce, to może sobie tak mysleć...a co mi tam...nawet przyznam rację, że złośliwości w tej wypowiedzi wcale nie ma...mało. :black2:

Aaaa, zapomniałam...pisz co tam u ojczulka słychać.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, 16:38 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1404
Jestem chwilowo na bieżąco. Zaraz posłuchamy.
- Jadą na razie po Smoleńsku. Rząd i Prokuratura polskie winne w zasadzie wszystkiemu, co doprowadzi z całą pewnością do tego, że nigdy nie dowiemy się prawdy. Lecą stare teksty o czarnych skrzynkach, o sekcjach, o konieczności sprowadzenia wraku do Polski.
- Niepokojące zjawiska dla istnienia Narodu Polskiego są coraz wyraźniejsze. Jeśli obecne rządy zostaną przedłużone, to czeka nas co najmniej katastrofa.
- Towarzyszowi Motaczącemu serce rośnie, kiedy słyszy głos Ojca Tadeusza. I to Ojciec Tadeusz napełnia go siłą do dalszej pracy w sejmowej komisji smoleńskiej.
- Trzeba coś zrobić, aby młode elity polskie miały możliwość poznania prawdy. Prawdy o Smoleńsku, o prawdziwej historii Polski. To skandaliczne, że na maturze zdawanie geografii daje więcej punktów niż historia. Zachowanie pani minister Hall i jej posunięcia są wręcz skandaliczne.
- Jedyna możliwość, żeby to wszystko zmienić, żeby Polacy mogli żyć uczciwie i w prawdzie, to zmienić ten rząd na jedynie słuszny i jedynie możliwy do wyobrażenia sobie. Na rząd Jarosława Kaczyńskiego.
- Głosując na PiS, głosujemy na prawdziwych patriotów, na chrześcijaństwo, na lepsze czasy dla emerytów, na wyjaśnienie sprawy smoleńskiej.
- Głosujemy na jedynie prawdziwe i jedynie polskie media: na RM, TV Trwam, Nasz Dziennik, Gazetę Polską.

Ależ wyborcza mamałyga. Pół godziny słuchania na razie wystarczy.

ps. czy jest przewidywany jakiś dodatek za szkodliwość?
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 23:59 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1405
Hmmm...taka wpaniała partia, jedyna, która poprowadzi POlskę w kierunku (no właśnie jakim?) to jest pytanie. Tak, to rzeczywiście jest kampania wyborcza dla PiS-u. Z tego co przedstawiłeś i z tego co J. Kaczyński wypowiadał się niedawno (2-4 dni), to zaistniała nie tyle sprzeczność, co wybór; społeczeństwo dowie się o katastrofie jak było (naprawdę), bo oni dopilnują by sądy niezawisłe
poprowadziły sprawę, a wyrok w domysle jest wiadomy, ale o tym wszystkim społeczeństwo sie dowie jak "owa" partia wygra wybory lub ciekawość zostanie niespełniona na wieki.

O ile nie ma żadnych uwag do RM w sprawie nauczania religijnego, to włączanie się do spraw polityki/państwa jest dla mnie tragedią naszego narodu.

W sprawie dodatków za szkodliwość, trzeba poczekać, może po wyborach cosik skapnie, a póki co, to taki netowy, ale podwójny: ;)
1. Dla psia (awek) :tuli:
2. Dla właściciela psia :calus:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 7:56 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1409
Po roku 1989 sądziliśmy, że odzyskaliśmy naszą Polskę, naszą matkę: autentyczną, wymarzoną i wspaniałą. Ale wraz z upływem lat zaczęliśmy przecierać oczy: to chyba nie Polska, tylko jakaś karykatura i dla patriotów, i katolików, jakaś macocha, a nawet anty-Polska. Coraz częściej słyszeliśmy z góry, że Naród Polski to wsteczna plemienność, a patriotyzm polski w przeciwieństwie do izraelskiego to rasizm. Późniejszy premier powie, że "polskość to nienormalność; piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski". Dziś dodaje się jeszcze, iż głoszenie, że Matka Boża uratowała Polskę w roku 1920, to rusofobiczne, katolickie majaczenie Polaków. I niekiedy dodaje się obecnie dziwne stwierdzenia, że nasze potępianie napastniczej Armii Czerwonej i jej okrutnej okupacji Polski to niesprawiedliwy antykomunizm, rusofobia, a wreszcie i antysemityzm. Dlaczego antysemityzm? I tak niczego już nie rozumiemy.

PO prze całą parą do przystąpienia do strefy euro, choć byłoby to ewidentnie bardzo złe gospodarczo, ograniczyłoby jeszcze bardziej wolność finansową, i choć system euro się wali. Przy czym minister finansów popiera projekt podporządkowania Polski bezpośrednio centralnemu bankowi Unii i zarazem poddania naszych planów budżetowych kontroli unijnej. Wszystko to jeszcze bardziej uściśliłoby nasze wasalstwo wobec Unii, a może nawet byłoby zgodą na status kolonii.

cały artykuł
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1139333
Ostatnio zmieniony 03 paź 2011, 10:05 przez merkaba, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]

Re: Radio Maryja-katolicki Głos W Twoim Domu

1410
Merkaba! Ja teź rozumiem pozytywną rolę Radia Maryja, ale na ten portal zaglądam bardzo rzadko, bo o merytoryczną dyskusje tutaj trudno, najczęściej można spotkać się z epitetami na temat Radia Maryja, o.Tadeusza Rydzyka i słuchaczy RM.
II Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia w telewizji publicznej został zauważony tylko we mszy św. inauguracyjnej.
Podsumowanie II ŚKMB transmitowane było w RM i TVTrwam.
Ogromna rolę RM i TVTrwam rozumieją Polacy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.
Transmisje można słuchać, lub oglądać nie tylko przez radio, ale również przez internet.
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27759
Ostatnio zmieniony 08 paź 2011, 18:11 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron