Re: Medjugorie, Orędzia Matki Bożej.

91
batena pisze:Witam. Co sądzicie o: www.vismaya-maitreya.pl i o co chodzi z ruchem New age - jak mi wmawiają na innych forach - to coś bardzo złego - a ja spotkałam się z tym przy okazji własnie Medjugorie. Pozdrawiam
Nie wiem czy autor lub modzio nas nie opr... za NA (New Age) na tym wątku.
Chętnie przedstawię Ci moje postrzeżenia. Generalnie NA uznawane jak sama piszesz za ruch...popularnie sekta i w tym kontekście nie muszę pisać, dlaczego ludzie upatrują coś złego. Moim zdaniem, to jest to organizacja, która trzepie kasę na naiwnych ludziach.
Tylko tyle, bo patrz 1 zdanie.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2010, 15:43 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Medjugorie, Orędzia Matki Bożej.

92
szaliach pisze:Polecam Ci abyś przeczytał dwie małe książki na których wzorował się nasz papież Jan Paweł II. Obie napisał je ten sam autor: Święty Ludwik. Maria Grignion de Montfort.
Pierwsza to „Tajemnica Maryi” a druga „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Obie są godne uwagi i dają prawdziwie potrzebną wiedzę na temat Matki Bożej i modlitw do Niej. To właśnie dzięki tym pozycjom u Jana Pawła II zaistniało całkowite oddanie siebie Matce Bożej: „Totus Tuus”
Czy chodzi o http://www.kbroszko.dominikanie.pl/maria.htm ?
Nie jestem przekonany do "świętej niewoli". Jestem synem (dzieckiem) Boga, czy teraz miałbym stać się niewolnikiem człowieka?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2010, 8:44 przez Andy72, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Medjugorie, Orędzia Matki Bożej.

93
Według mnie strona vismaya maitreya jest bardzo inspirująca i wielu ludziom pomogła zrozumieć co się z nimi dzieje. Jeśli ktoś szuka odpowiedzi na swoje pytania to tam część z nich znajdzie całkiem za darmo.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2010, 10:50 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Medjugorie, Orędzia Matki Bożej.

94
:emots4:Czy naprawdę nikt tutaj nie ma nic do powiedzenia w kwestii objawień w Medjugorie? Czy ktoś przeżyła tam coś szczególnego- czy ktoś tam był? Czy zdajecie sobie sprawę ,że to dzieje się! że tam za naszego życia objawia się Matka Boża? Może macie jakieś zdanie na ten temat- zwróćcie uwagę na temat czasów i świadków innych objawień ( Fatima, Lurt) . Oczywiście są kontrowersje typu porównywanie do fałszywych objawień - ale to się dzieje prawie 30 lat! Czy możliwe są takie zakłamania? Czekam na opinie:slonko:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2010, 19:55 przez batena, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Medjugorie, Orędzia Matki Bożej.

98
Andy72 pisze:Moim zdaniem te objawienia Fatima, Medjugorie są fałszywe
Wszystkie objawienia czy to chrześcijańskie, czy muzułmańskie, czy jakieś inne są tak samo prawdziwe dla osoby która jest ich świadkiem... a raczej w umyśle której one powstają.
Cokolwiek widzimy czy słyszymy, możemy mieć jedynie pewność, że istnieje w naszym umyśle... i nic poza tym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron