Re: Tezeusz

1
Mam wrazenie, ze w oczach większości medialny KK w Polsce ogranicza się do o.Rydzyka i RM... Czy wrazenie złe? Co mozecie powiedzieć o audycjach radio Józef, katolickim radio Podlasie, radio Emaus, radio Katolickiej Odnowy, radio Rodzina, VIA, Anioł Beskidów i ..... kilku innych rozgłosniach?

Inny klimat tworzy portal Tezeusz www.tezeusz.pl nie wiem czy śledzicie go tak pilnie jak RM, czy wogóle mieliście z nim styczność :D dla mnie bardzo ciekawe i naprawdę szerokie w pogladach ze względu na zapraszane osoby, są debaty, na najbardziej trudne i kontrowersyjne tematy i rozmowy Tezeusza z bardzo ciekawymi ludźmi nie tylko kościoła.

Na Tezeusza trafiłam dzieki tej rozmowie http://www.tezeusz.pl/cms/tz/index.php?id=2317 i od tej pory często tam goszczę.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 0:30 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Tezeusz

3
Myślę, że w kazdych mediach jest coś o polityce, o problemach społecznych, regionalnych, to jest nasze zycie, dlaczego w katolickim radio nie może być o tym mowy?
RM o. Rydzyka (myślę, że samo RM nie różniłoby się od innych), chciałoby mieć monopol na słuchaczy, na interpretacje poglądów i częściowo to im się udaje, niestety...
Spójrz na debaty Tezeusza w jakim gronie są prowadzone a jednak diametralnie różnią się od tych na antenie RM...
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 11:21 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron