Re: Nikos Skuras

1
Jego rekolekcje przemawiają do mnie. Można je znaleźć na Youtube czy Chomikuj. Tylko proszę z góry nie osądzać że skoro katolicyzm, religia to ogólnie be. Według mnie dobrze gada.:christ1:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 21:27 przez Andy72, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Nikos Skuras

5
Znów gadka, że jak trwoga to do boga..ale znam parę osób co naqwet na łożu śmierci nigdy się nie nawrócą.
Stara się po młodzieżowemu mówić np. "no nie?".
Lecz ja tam nie widzę niczego wyjątkowego.
Zwykła moralizatorska historyjka i gadanie jak to niby każdy tęskni za miłością boga, której być może nigdy nie doznał.
Tyle wyciągnałem z yutube'a na razie.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 22:29 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 3 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Nikos Skuras

6
Nie znam, ale chcę Nebo powiedzieć, że miłość boża jest cudowna.
Nawrócenie, a właściwie zwrócenie się do Boga...nie musi być na łożu śmierci (po śmierci też może) i nie musi czynić tego osoba duchowna.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 23:01 przez Lizawieta, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. -Phil Bosmans-

Re: Nikos Skuras

7
Jeśli jej "cudowność" objawia się cierpieniem czy skazywaniem na nie to jako niemasochista dziękuję za nią, ale nie śpieszno mi do niej.
Dopuki nie okażą się prawdą te wyobrażenia nie zamierzam się nawrócić.
Więc pewnie nigdy.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 0:04 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Nikos Skuras

8
Cierpienie może być tak wielkie czy też tak wyrafinowane że nawet największemu masochiście nie będzie się to podobało. Bo masochista lubi tylko udawane cierpienie.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 11:48 przez Andy72, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron