Re: Fajny filmik

2
Witaj Andy- miło, że powróciłeś na forum. :D

Już kiedyś obejrzałam ten filmik, ale przed chwilą skończyłam ponownie.

Co tam u Ciebie, jak relacja z Bogiem?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 18:30 przez Anna18, łącznie zmieniany 2 razy.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Fajny filmik

3
U mnie lepiej, od pewnego czasu większe zainteresowanie naukami ścisłymi, chociaż ostatnio już słabnie. A relacja z Bogiem? trudno powiedzieć, coraz mniej sensu widzę w religii.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 18:59 przez Andy72, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Fajny filmik

4
A jeśli chodzi o mnie to moja relacja z Bogiem przez Chrystusa kwitnie.

Gdy czytam na głos słowa z Biblii jakby strumień żywej wody we mnie płynął. Ogromny pokój i radość nie ziemska, ale wręcz nadprzyrodzona.

Andy...przecież Ty wiesz, że tu nie chodzi o religię :)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:11 przez Anna18, łącznie zmieniany 2 razy.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Fajny filmik

5
Jezus Chrystus tak po prostu nie mógł oszukać ludzkości. Był, jest i będzie ogromną nadzieją dla tysięcy ludzi.

On jest wierny, tylko ludzie od Niego odchodzą.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 19:14 przez Anna18, łącznie zmieniany 2 razy.
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20

Re: Fajny filmik

7
Dziękuję Ci Filipie za ten filmik...po prostu KOCHAM JEZUSA!!! Muszę go kiedyś porządnie uściskać :)
Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia.
Napisane jest bowiem:
Wytracę mądrość mędrców,
a przebiegłość przebiegłych zniweczę.
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
1 KORYNTIAN 1, 18-20
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron