Re: Księża.

122
Ja?! pisze:
Nutka pisze:a to nie jest kościół katolicki tylko wieża jakaś i zegar na ni i jeszcze pentagram tyż jest
na wodstocku tyż taki był i inny
A czy mi sie zdaje czyś zazdrosny o ksiedza ?
to kościół luterański w hanowerze a Luteranie też katolicy.
Kiedyś pentagram z czubkiem do góry był uważany za symbol ran Chrystusa i był umieszczany na kościołach.
Pentagram odwrócony został uznany przez kościół za negatywny znak szatana.
To są stare znaki i przypisuje sie im pozytywne lub negatywne znaczenie w zależności od religii i ich polityki.
Ja do takich kościołów nie chodze bo tam nawet księdzów nima
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 19:03 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Księża.

123
Ale przystojny pastor jest :k:, chociaż fakt, że pewnie zajęty... :ahah:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 19:33 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Księża.

124
polliter pisze:Ale przystojny pastor jest :k:, chociaż fakt, że pewnie zajęty... :ahah:
Pastor jest i przystojny to kto wie może zajrze :D
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 21:26 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Księża.

125
Oby Bóg Cię nie pokarał za takie podejście do poważnych spraw .Co na to Twój anioł stróż Nucia?Pewnie nie jest zadowolony?Pewnie już meldunek wysłał i czeka na wytyczne :rotfl1:?
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 21:31 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

126
mordotymoja pisze:Oby Bóg Cię nie pokarał za takie podejście do poważnych spraw .Co na to Twój anioł stróż Nucia?Pewnie nie jest zadowolony?P:Pewnie już meldunek wysłał i czeka na wytyczne :rotfl1:?
nie bedzie tak źle tylko se popatrze :P
Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 21:59 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Księża.

128
Ja?! pisze:
Nutka pisze:
mordotymoja pisze:Oby Bóg Cię nie pokarał za takie podejście do poważnych spraw .Co na to Twój anioł stróż Nucia?Pewnie nie jest zadowolony?P:Pewnie już meldunek wysłał i czeka na wytyczne :rotfl1:?
nie bedzie tak źle tylko se popatrze :P
https://www.google.pl/search?newwindow= ... 0koGW-tcFo
tu se popatrz
co to ma być
zdaje sie pomyliłeśmnie z kimś
patrzenie to nie sekszenie bije ci do gara czy co?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, 14:52 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Księża.

130
widziałam tych księży co chcesz tym osiągnąć
chcesz dostać odemnie za głupoty swoje co se roisz w ty głowie
Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, 16:12 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Księża.

133
Nutka pisze:bije ci do gara idz się lecz
mnie ksiądz tylko na mszy potrzebny ty grzeszniku
sama mówiłaś że chodzisz do kościoła by księży oglądać, nic o mszy nie gadałaś ty grzesznico
Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, 18:26 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

134
Na początku technikum nabierałem przekonania iż moim powołaniem jest życie duchowe - w sensie zostania księdzem lub mnichem jakiegoś zakonu. Jednakże grzechy mnie skusiły ;) a do tego już pod koniec technikum, na lekcjach religii zostałem przez ojca dominikanina wyzywany od nazistów bo twierdził iż to właśnie takie poglądy jak moje doprowadziły od obozów koncentracyjnych. Zaiste ta parabola wybiła mi katolicyzm zupełnie z głowy. A ja próbowałem z ojczulkiem dyskutować o tym iż mamy nieśmiertelną duszę a zatem śmierci nie można się bać a pogrzeb powinien być radosny świętem iż ktoś kochany jest już z Bogiem (nomen omen jest odłam hinduizmu gdzie tak to wygląda). Do tego w eseji napisałem iż jeślibym miał wybrać śmierć na krzyżu w mękach w zamian za co wszystkie inne istoty zyskałby zbawienie to też bym się nie wahał więc po co tyle zamieszania z tym Jezusem... to było już przegięcie ;-)

CM
Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, 21:28 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron