Re: Księża.

2
może to Ci coś wyjaśni
25% księży w polsce to homoseksualiści
90% papieży było homoseksualistami przez te 2000 lat.
podejrzewam że obecny papież też ma skłonności homoseksualne.
Im wyżej w hierarchii kościelnej tym więcej homosexualistów (procentowo)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 12:10 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

4
Mnie się wydawało, że największy % homoseksualistów jest wśród biskupstwa i wyżesj.
Nie sądziłam, że aż tylu księży.
Skąd te dane?

To przykre, że księża ganią homo, a sami siedzą w tym po uszy.
W końcu jeśli to zła miłość, to czemu nie są takie restrykcje, by przestała istnieć?
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 17:39 przez Mahi, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

5
dobrze Ci się wydawało :)
Bo żeby pójść wyżej w hierarchii kościelniej to trzeba zrobić loda komuś wyżej.

Ps. te procenty to moje prywatne dane otrzymane z jasnowidzenia.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 17:53 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

6
Ja?! pisze:dobrze Ci się wydawało :)
Bo żeby pójść wyżej w hierarchii kościelniej to trzeba zrobić loda komuś wyżej.

Ps. te procenty to moje prywatne dane otrzymane z jasnowidzenia.
Misiu, jasnowidztwem się pałasz?
Wiesz, ja mimo wszystko wolę dane naukowe.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 19:04 przez Mahi, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

10
Ja?! pisze:może to Ci coś wyjaśni
25% księży w polsce to homoseksualiści
90% papieży było homoseksualistami przez te 2000 lat.
podejrzewam że obecny papież też ma skłonności homoseksualne.
Im wyżej w hierarchii kościelnej tym więcej homosexualistów (procentowo)
dobre...wyczytałem że 35 % żonatych facetów po 10 latach małżeństwa chciałaby spróbować z facetem w,, kakałko''
a w przedziale wiekowym w samej polsce między 25 a 35 rokiem zycia do stosunków homo przyznaje sie co 3 pytany...więc o co chodzi?
czepiać się facetów to ogólnie a nie ksiądz czy dyrektor banku...facet to facet i tyle..
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 21:01 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

11
o co chodzi ? o wykorzystanie swojej pozycji w chierarchii antychrysta (bo tylko antychryst tworzy takie chierarchie jak w wojsku) by ciupciać młodych księży i molestować chłopców.

Może od razu przyjmijmy że pedofilizm w społeczeństwie jest normą i poco się tym przejmować u księży zboczeńców ???

Cayman - jak krzywda żydom to dobrze a jak krzywda księżom to lament ?
Sprawiedliwość wymaga by łojić po równo.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 21:21 przez Ja?!, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Księża.

12
osobiście panie ja nie trawię sukienkowych ale to nie zmienia faktu ze wiecej zboków jest w społeczeństwie na wolności ba powiem więcej z obawy i strachu ,ofiary tych zboków nigdy nie odważą się na wyjawienie sekretów analnych ,a pan znalazł ofiary i wiesza wszystkie psy na księżach...owszem jest to pewien procent ale mówie panu są wśród księży wspaniali kapłani...więc wrzucać do wora wszystkich to błąd...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 0:20 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

13
w każdym gównie znajdzie się kilka pereł.
Bo widzisz gówno ma miliardy pożytecznych bakterii i miliardy szkodliwych. I o to w tym gównie chodzi by przeważały te korzystne.
A tak się składa w gównie katolickim że przeważają te bakterie niekorzystne i dlatego smród się rozchodzi az do nieba bram. Ta religia miała dawać przykład pozostałym, miała być solą tej ziemi ale utraciła swą sól i czymże ją teraz przyprawisz ?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 1:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Księża.

15
cayman co tak sie podniecasz tą prawdą o zboczeńcach kościelnych ? bije cie po oczach ?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 8:36 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Księża.

16
panie crows a zboczeńcy być może w pana domu,tego pan nie chce wynieść do rangi dyskusji publicznej....to ze w jakimś domu jest zboczeniec,nie świadczy że w każdy dom taki jest...chyba że jest wtedy sorry
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 8:49 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

17
kościół to nie dom , to instytucja i państwo Watykan , który sobie nadał miano uzdrowicieli świata , 2000 lat juz uzdrawiaja i teraz by chciał pozamykać wszystkim gęby jak ty , by nie pisnąć słowa o burdelu w swoim środowisku
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 10:45 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Księża.

18
Jak można, drogi "Ja" wypisywać takie kalumnie na księży?
Skąd te dane?
Nie można tak bezkarnie wylewać kubłów pomyj na całą grupę zawodową.....
Oczywiście, że występują wśród księży przypadki pedofilii i wcale nie są czymś wyjątkowym. Należy to z całą mocą piętnować, ale musi temu towarzyszyć odpowiedzialny umiar...
Mam pretensję do moderatorów i Administratorów...za p"puszczenie tego wątku w takim stanie...
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 12:24 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Księża.

19
Cóż ... strasznie to przykre Krzyśku, że niektórzy mają po to twarz, zeby na niej siedzieć :(
Manipulacje, preteksty, kazdy sposób jest dobry, jesli chce się na kogos wiadro pomyj wylać, a czasem warto sie zastanowić, jak te pomyje w moich rękach się znalazły...
Jak Was czytam, to zupełnie nieistotne się wydaje, kto skrzywdził dziecko, jak chronić, jak karać, jak zapobiegać, najważniejsze, ze sposób na rozprawienie sie z księżmi się znalazł... maluczkie to strasznie. Tym bardziej, ze idac za ciosem, trzeba będzie dobrać sie do nauczycieli, co jakis czas przecież słyszymy o pedofilu w szkole czy domu dziecka, jaka następna grupa zawodowa pójdzie pod nóż?

Mam nadzieję, ze kazdy dorósł już do tego, by swoje posty zmoderować.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 14:33 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Księża.

20
Krzysiek pisze:Jak można, drogi "Ja" wypisywać takie kalumnie na księży?
Skąd te dane?
Nie można tak bezkarnie wylewać kubłów pomyj na całą grupę zawodową.....
Oczywiście, że występują wśród księży przypadki pedofilii i wcale nie są czymś wyjątkowym. Należy to z całą mocą piętnować, ale musi temu towarzyszyć odpowiedzialny umiar...
Mam pretensję do moderatorów i Administratorów...za p"puszczenie tego wątku w takim stanie...
Krzysiek, zanim w jakikolwiek sposób się ustosunkuję do powyższych wypowiedzi poczekam na odpowiedź moderatora Ja?! w obecnym wątku. Z tego co widzę to raport dotyczy homoseksualizmu. Swoje dane, jak stwierdził, otrzymuje na drodze jasnowidzenia. Homoseksualizm i pedofilia wśród księży jest zresztą tematem zawsze tam na jakiś sposób kontrowersyjnym. Zjawiska te jednak niezaprzeczalnie istnieją, natomiast co do danych liczbowych proponowałbym zachować jakiś dystans i uznawać je za indywidualne twierdzenia ich autora do których ma przecież pełne prawo, chyba że definitywnie na jakiś sposób łamie regulamin forum.

Poza tym widzę, że sprawą zajęła się Administracja pod postacią naszej Viki, gdzie właśnie ona ma pełną moc decyzyjną w ocenie pracy poszczególnych moderatorów :)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 14:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Księża.

21
księża to nie zawód ale powołanie, jeśli takie rzeczy się dzieją w kościele to świadczy to o zaawansowanej chorobie cełej istytucji. Zwykle widać tylko czubek góry lodowej.
Gość poniżej twierdzi że wśród książy jest 30% homoseksualistów i to się zgadza z tym co ja widze.
Paul Cameron w Radiu Maryja: 30 proc. księży to geje

Kontrowersyjny amerykański psycholog Paul Cameron, słynący ze swoich homofobicznych wypowiedzi, gościł na antenie Radia Maryja. Mówił, że z amerykańskich badań wynika, że 30 proc. katolickiego duchowieństwa wykazuje skłonności homoseksualne - czytamy na blogu glosrydzyka.blox.pl. - Nie sądzę, żeby to było powszechne - prostował o. Rydzyk.


- Wiele danych wskazuje na to, że mniej więcej 30 proc. katolickiego duchowieństwa wykazuje skłonności homoseksualne. Było takie badanie prowadzone przez Johna Jay'a w Stanach Zjednoczonych, które badało wiele diecezji właśnie pod tym kątem. 4,3 proc. księży było oskarżonych o pedofilię i wiemy też, że 81 proc. z tych ofiar to byli chłopcy - mówił Paul Cameron w Radiu Maryja.

Chwilę po tej wypowiedzi, do radia zadzwonił o. Rydzyk, który chciał sprostować te informacje. - Nie sądzę, żeby to było powszechne, może to być gdzieś w jakiś środowiskach - mówił dyrektor Radia Maryja.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... _geje.html
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:09 przez Ja?!, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Księża.

22
Cudny ten watek. Ja, nie zawsze zgadzam sie z tym co mowisz, ale zawsze sie smieje, te Twoje perelki powinno sie spisac w ksiazke, zarobilbys fortune na samym sobie. Ty wiesz, problem w tym ze nigdy nie wiadomo co to wlasciwie smierdzi: gowno w perle czy perla w gownie?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:27 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

23
victoria pisze:Cóż ... strasznie to przykre Krzyśku, że niektórzy mają po to twarz, zeby na niej siedzieć :(
Manipulacje, preteksty, kazdy sposób jest dobry, jesli chce się na kogos wiadro pomyj wylać, a czasem warto sie zastanowić, jak te pomyje w moich rękach się znalazły...
Jak Was czytam,
no a jak ja czytam taki post to mi sie przypomina lizanie komuś dupy , jestes adminem i zwaracaj sie do kogo piszesz a nie lej wody na ogół , jesli masz coś do moich postów to miej odwage siła argument na nie odpowaidać a nie starać sie wyrobić w wyobrażni czytelników odruch wymiotny w stosunku do wszystkich wypowiedzi ( z wyjatkiem Krzyśka) , to jest kicha nie postawa admina
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:29 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Księża.

24
Cytat z tygodnika powszechnego http://www.tygodnik.com.pl/numer/275517/gill.html
„Boston Pilot” opublikował dane dotyczące liczby księży w archidiecezji bostońskiej oskarżonych o molestowanie nieletnich. Sprawa dotyczy niemal 90 księży, na 900 pracujących w tej archidiecezji!
To jest jakieś 10% ujawnionych ale pedofilów wśród księży, a gdzie Ci którzy się z tym kryją ? lub hamują swoje skłonności ?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 15:46 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

25
Oki, glos rozsadku: nauczyciel - ten ktory uczy madrosci, najpierw niech bedzie madry choc troche, czego nauczy glupi nauczyciel- glupoty.
Ksieza ucza jak byc swietym, sami nimi nie bedac, to i ucza rozpusty... Kazda ekstrema rodzi patologie( to wiem z doswiadczenia), najlepszy jest srodek. Pomiedzy madroscia a glupota, pomiedzy swintuszeniem a swietoscia. Nauczac moze ten kto zna te droge, a nie ten komu zdaje sie ze jej nie ma. A nie ma nikogo kto bylby wylacznie madry albo swiety. Amen
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 16:00 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

26
Ponad połowa księży deklaruje, że chciałaby mieć rodzinę. 12 proc. przyznaje się do posiadania kochanki, a co trzeci duchowny miał kontakty seksualne i luźne związki z kobietami - wynika z badań prof. Józefa Baniaka, socjologa z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Aż 68 proc. księży odchodzi z Kościoła, bo nie może wytrwać w celibacie.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... zenic.html

Odchodzą głównie heterosexualni i pozostają homosexualni. To sprawia że zagęszcza się mafia homosexualna w kościele.
Jaki normalny facet może wytrwać w celibacie ? Chyba tylko taki pozbawiony libido.

Ja jestem za tym by księża mieli żony, przynajmniej by się zmniejszyło zagrożenie homowarjacją.
U żydów wprowadzono religijny przymus małżeństwa i jakoś to ma pozytywny skutek.
Rabin musi mieć żone, każdy ksiądz też powinien mieć żone.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 16:17 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Księża.

27
Crows pisze:
victoria pisze:Cóż ... strasznie to przykre Krzyśku, że niektórzy mają po to twarz, zeby na niej siedzieć :(
Manipulacje, preteksty, kazdy sposób jest dobry, jesli chce się na kogos wiadro pomyj wylać, a czasem warto sie zastanowić, jak te pomyje w moich rękach się znalazły...
Jak Was czytam,
no a jak ja czytam taki post to mi sie przypomina lizanie komuś dupy , jestes adminem i zwaracaj sie do kogo piszesz a nie lej wody na ogół , jesli masz coś do moich postów to miej odwage siła argument na nie odpowaidać a nie starać sie wyrobić w wyobrażni czytelników odruch wymiotny w stosunku do wszystkich wypowiedzi ( z wyjatkiem Krzyśka) , to jest kicha nie postawa admina
no widzisz, szybko zauwazyłeś, ze uogólniam i wrzucam wszystkich w jeden worek ;) więc to jednak nie zalezy od worka tylko od tego kto i kogo wrzuca? :D
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 16:23 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Księża.

29
Zadam zasadnicze pytanie. W jakim celu ustanowiono stan kapłański ? Oczekuję racjonalnych wypowiedzi :)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2012, 17:10 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron