Re: lista ukrytych żydów w polsce

31
Pies też człowiek :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 23:27 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

33
How ? :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 23:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

37
.wiecej niz pies to kot.
Tys prowda,kotowie to sum lepspiejsi,majo charakter,a piesy to ino pana szukajo :D Lubię zwierzęta ale mam alergię,żeby nie było.
Teraz towarzystwa dotrzymują mi Kosy i Szpaki :D Szpak się boi ale z Kosem prawie jak z kotem,łazi pod nogami :D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 23:42 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

38
Szpak się boi ale z Kosem prawie jak z kotem,łazi pod nogami
A jak ma w sobie żydowską krew? Jaszcze Cię zarazi i zostaniesz Żydem. Ja Ci mówie, wykopaj go :rotfl:
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2012, 23:46 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: lista ukrytych żydów w polsce

40
"lista ukrytych żydów w polsce"

To dla Ciebie poważny temat?
Wybacz, Andra... :ahah:
ciekawe jaka mieszanka plynie w diabelstwie
Sprawdzałem na swoim przykładzie - jest czerwona. Trochę się rozczarowałem, myślałem, że bedzie błękitna, ale... diabli wzięli :rotfl:
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 0:42 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: lista ukrytych żydów w polsce

42
Ty to sie ciesz ze nie zielona
A to by coś znaczyło?

O Boże, wiem, mój dziadek należał do Greenpeace!!!
Co ja teraz zrobię???

Nic, bo moja krew jest czerwona, ale mam fuksa :rotfl:
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 1:11 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: lista ukrytych żydów w polsce

44
tak samo niepoważny jak Ci którzy piętnują ludzi za swe ukrywanie nazwiska mimo że nie mieli na to wpływu bo to sprawka ich ojca lub dziadka.

Sprawa wygląda tak że oni już nie są żydami, jeszcze nie polakami, żydzi ich odrzucają bo nie praktykują, polacy odrzucają za zmienioną przeszłość więc robi się z tego nowa narodowość jakby bezpańska czyli obywatel świata.

Jaki ma sens nazywać kogoś żydem skoro nie praktykuje tej religii ? Tylko dlatego że jego dziadek lub ojciec to praktykowali ?
Niektórzy tu się śmieją z tematu ale nie przyjrzeli się mu głębiej, może dlatego że sami są płytcy i tylko żarty im w głowie ;)
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 1:44 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

45
Ja?! pisze:tak samo niepoważny jak Ci którzy piętnują ludzi za swe ukrywanie nazwiska mimo że nie mieli na to wpływu bo to sprawka ich ojca lub dziadka.

Sprawa wygląda tak że oni już nie są żydami, jeszcze nie polakami, żydzi ich odrzucają bo nie praktykują, polacy odrzucają za zmienioną przeszłość więc robi się z tego nowa narodowość jakby bezpańska czyli obywatel świata.

Jaki ma sens nazywać kogoś żydem skoro nie praktykuje tej religii ? Tylko dlatego że jego dziadek lub ojciec to praktykowali ?
Niektórzy tu się śmieją z tematu ale nie przyjrzeli się mu głębiej, może dlatego że sami są płytcy i tylko żarty im w głowie ;)
Zbędna "prowokacja" ;) Przyjrzeli Ja?! a problem dotyka zgoła innej rzeczy. Mianowicie samego postrzegania tychże ludzi. To już indywidualny "problem" każdego człowieka.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 2:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

46
Mezamir pisze:"Podmiana elit miała miejsce – to nie teoria spiskowa.
Już Kazimierz nazwany “Wielkim” miał nałożnice Żydówki, które płodziły jemu potomstwo – “piastowskiej krwi”!
Kazimierz Wielki jak wiadomo był ostatnim królem z tej dynasti w Polsce, miał co prawda synów ale z nieprawego łoza, a bękart niemógł zostać królem, podobno przepisał północną część królestwa na jakiegoś spokrewnionego księcia z Pomorza, ale arystokracja się na to nie zgodziła, no i w sumie mieli racje.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 2:57 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

48
"Zsolt Barash, poseł z prawicowo-radykalnej węgierskiej partii Jobbik ujawnił parlamentarzystom prawdę dlaczego w 1882 roku sędzia uniewinnił 13 żydów oskarżonych o rytualne zabójstwo węgierskiej dziewczynki w sprawie Tisaeslarskiej.

„Żydowscy mordercy zostali uniewinnieni tylko dlatego, że sędzia wystraszył się zemsty ze strony bogatych, międzynarodowych, żydowskich bankierów”- ujawnił poseł, donosi strona internetowa AJN. W odpowiedzi żydzi rozpoczęli prawdziwą nagonkę na Barasha.

„Radykalni nacjonaliści, którzy uzyskali podczas ostatnich wyborów 17% głosów wyborców, stworzyli w kraju antysemicką atmosferę”- oburza się niejaki rabin Szlomo Kowz. Prawie codziennie słyszymy w parlamencie wypowiedzi nienawiści w stosunku do żydów i to jest naprawdę niebezpieczne”. A szef Anti-Defamation League, Abraham Foxman, zażądał ukarania odważnego parlamentarzysty. Z kolei opozycyjne partie Węgier wezwały do pozbawienia Barasha immunitetu parlamentarnego a przedstawiciel partii rządzącej potępił go za „otwieranie starych jątrzących ran”."

"„[...] Żydzi dla zysku podniecali chłopów, aby rabowali, zabijali, aby mogli od nich fanty najdroższe za parę grajcarów nabywać” – pisał Franciszek Ksawery Prek, naoczny świadek rabacji galicyjskiej 1846 r.

Franciszek Ksawery Prek – wybitny malarz, literat, pamiętnikarz i społecznik, przeszedł do historii przede wszystkim jako autor 11-tomowych pamiętników obejmujących lata 1817-1855, będących nieocenionym źródłem wiedzy o życiu społeczno-gospodarczym oraz obyczajowym ówczesnej Galicji. Fragmenty dziennika opublikowane przez Zakład Narodowy im. Ossolińskich – Wydawnictwo pt. „Czasy i ludzie” (Wrocław 1959) przybliżają barwną panoramę tamtych lat, m.in. tragiczne wydarzenia 1846 r."

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

"Szwedzki model podatkowy miał kilka mankamentów.

- bogaci uciekali za granicę (Bjorn Borg),
- podatki zgarniał i dysponował nimi rozrzutnie i marnotrawczo rząd centralny, a nie mieszkańcy “na dole”,
- w Szwecji nie było praktycznie w gospodarce bezterminowych umów o pracę. Wszyscy otrzymywali umowy roczne, co rok przedłużane. Ale zdarzało się, że ten czy tamten po iluś tam latach pracy przedłużenia umowy nie dostał (bo np. podpadł szefowi),
- władze Szwecji po kryjomu od dziesięcioleci uczestniczyły w tajnych obradach Grupy Bilderberga i rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej po cichu realizując otrzymywane tam wytyczne.

“Polska” biurokracja nie jest na pasku Berlina a raczej Brukseli. Bruksela zaś to agenda globalnych banksterów. Berlin sam jest na pasku obcych. Merkel wypromowano na kanclerzycę. Była na zlocie Bilderberga w maju 2005. Jesienią tego samego roku po przedterminowych wyborach (uzgodnionych z ówczesnym kanclerzem Schröderem u Bilderbergów) została kanclerzycą.
Motto jej polityki to powtarzane wielokrotnie przez nią hasło – Istnienie i bezpieczeństwo Izraela jest niemiecką racją stanu.
To Berlin jest główną siłą napędową “parasola ochronnego” waluty euro – który jest de facto narzędziem banksterów mającym chronić banki (a nie gospodarki) przed bankructwem.
W czasach Merkel Bundeswehra z armii obronnej z poboru przerobiona została na armię czysto zawodową, kolonialną, wzorowaną na USA. Bierze u boku wielkiego brata aktywny udział w okupacji Afganistanu.

“Rodzima klasa posiadająca” u nas środki produkcji aż taka “rodzima” nie jest. Utrzymuje ona często dobre stosunki z prywatnymi, choć niekoniecznie rosyjskimi firmami w Rosji. Prywatyzacja w czasach Jelcyna oddała gospodarkę Rosji w jedynie słuszne pobratymcze ręce. Putin próbował to zmienić – aresztował np. żydowskiego oligarchę Chodorkowskiego i upaństwowił jego koncern. Inny żydowski oligarcha – Bieriezowski uciekł na emigrację przed aresztowaniem. Za to spotkał się Putin z wściekłym oporem wewnątrz i wściekłą krytyką z zewnątrz.
Jedynym wyjątkiem w dużych kontaktach gospodarczych Polski z rzeczywiście rosyjską gospodarką jest państwowy Gazprom. Ale na niego Polska jest skazana. Inaczej w zimie zamarznie.

Wobec kontaktów gospodarczych z Rosją zachowujemy się schizofrenicznie. Gdy Rosja chciała ciągnąć rurociąg przez Polskę, zrobił się wrzask, że będziemy ponownie gospodarczo wasalizowani. Gdy Rosja puściła rurociąg omijając Polskę, zaczęto ryczeć, że kuma się z Niemcami ponad naszymi głowami i na naszą szkodę.

Musimy się wreszcie zdecydować – czego naprawdę w stosunkach z Rosją chcemy.

Politycznych wpływów Rosja w Polsce nie ma żadnych. Gospodarcze mają, ale korzenni “Rosjanie”, z którymi kooperują nasi korzenni “Polacy”.
Osobiście i b. dobrze znam jednego z głównych doradców Orlenu. Ma on poza tym b. bliskie kontakty z ambasadą USA w Polsce i Departamentem Stanu. Kiedyś dla uhonorowania jego córki ambasada USA urządziła uroczysty bankiet.
Opowiadał mi on sporo o gospodarczych kontaktach Orlenu z Rosją – więc wiem, o czym mówię.

Ogromna większość polskiej gospodarki jest w rękach “korzennych”. Rzeczywiście bogaci rzeczywiści Polacy w niej to tylko nieznaczna domieszka.

Demokracja ateńska z biegiem czasu stawała się dyktaturą oligarchów-arystokratów. Przywódca demokratów wystąpił z oskarżeniem przeciwko Sokratesowi, którego “demokratycznie” skazano na śmierć. M.in za “demoralizację” młodzieży – odciągał ją od miecza i zapędzał do ksiąg.

Chiny i Indie weszły na zabójczą dla nich ścieżkę konkurowania z USA metodą amerykanizacji własnych gospodarek. Mam wiarygodne informacje, że w wielu chińskich prywatnych firmach ma miejsce prawdziwa eksploatacja taniej siły roboczej. Kto zostanie wyeksploatowany, straci siły, zachoruje – wylatuje na zbity pysk na ulicę. Chiny to połączenie politycznego zamordyzmu a’la Mao i żarłocznego kapitalizmu a’la XIX wiek. Niebezpiecznie ewoluuje wy tym samym kierunku polityka USA – bezwzględny i chciwy kapitalizm + polityczny zamordyzm (National Defense Authorization Act (NDAA) for Fiscal Year 2012).
Indie po okresie quasi-socjalizmu od początku lat 90-tych ub. wieku rozpoczęły amerykanizację gospodarki. Rozwarstwienie na rzesze biedoty i elitarną kastę nowobogackich posiadaczy rośnie. Wiele firm w Indiach jest zachodnich.
Zadłużenie Indii należy do najwyższych na świecie. W czasach, gdy Indie były “socjalistyczne”, aż takiego długu nie miały."
http://bialczynski.wordpress.com/2012/0 ... w-i-scytow
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 10:44 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

49
Oczywiście że poszczególni ludzie różnią się od siebie. Można odróżnić łatwo 100 % Żyda od Europejczyka, na podstawie np. wyglądu twarzy. Podobnie Turka od Brytyjczyka.
Jeśli zaś chodzi o teorie rasowe, takie które wykorzystywał m.in. Adolf Hitler, dzieląca na Aryjczyków i na innych, to dawno zastały obalone i traktować je można jako fantazje.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2012, 12:46 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: lista ukrytych żydów w polsce

50
Jeśli zaś chodzi o teorie rasowe, takie które wykorzystywał m.in. Adolf Hitler, dzieląca na Aryjczyków i na innych, to
do dnia dzisiejszego obowiązują.Naród wybrany nadal sobie głosi swoje nadczłowieczeństwo(będące inspiracją dla Adolfa) oraz podczłowieczeństwo reszty gojów i jakoś nikomu się nie kojarzy,nikt się nie oburza,nikt nic nie robi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron