Re: Jak nie "po bożemu", to drożej...

31
czytam i czytam nawet zycie zbogiem jak mawiaja katolicy,a czy ona powino mniec swoja cene a chrzestu ksiadz odmowic nie moze bo gdzis tam pisze w biblji ze wszyscy jestesmy dziecmi boga hmm ciekawe jedno z drugim sie nie zgadza jak kosciol chce wykorzystywac soja wladze to powinien chociaz sw ksiegi sie trzymac.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 19:23 przez prinsses, łącznie zmieniany 2 razy.
Swiat moze byc ciekawy jesli tylko ze chcesz

Re: Jak nie "po bożemu", to drożej...

32
Hm jeżeli by księża wierzyli w księgi Święte to był by prawie raj na ziemi lecz oni po prostu wykorzystują Boga do nabicia sobie kabzy gdyby było inaczej pomagali by biednym ubogim dawali schronienie głodnym strawę a przywdziejcie ubranie żebraka i poproście o pomoc księżulków prędzej zadzwonią po Policję niż wspomogą ja jeśli ktoś jest biedny jak wykonuję usługę zchodzę z ceny na minimalną albo nie biorę pieniędzy ale pochowajcie kogoś za friko albo poproście o ślub za friko powiedzą wam żeby pożyczyć a im dać znam osobiście takie przypadki a więc nie wierzą w to co głoszą bo gdyby było inaczej chociaż trochę bali by się Boga lecz wierzę że po tamtej stronie zostanę osądzony ja i oni żal mi tylko że ludzie którzy przysięgali Bogu służyć wykorzystują Wiarę dla mamony ogarnia mnie smutek z tego powodu powinno być inaczej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron