Re: Legalizacja buddyzmu

31
No z tego co zauważyłem według tych wszystkich chrześcijańkich zakazów i słów ksieży, to ta dobra zabawa jest zabroniona i jest dziełem szatana :D Ot na przykład orgie seksualne i parę innych rzeczy.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:39 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

32
Andy72 pisze:Oszczerstwa? zrozum że szatan to nie jest spoko koleś któremu zalęży byś się dobrze bawił
No ty tak sobie mówisz, tak masz działac, w to wierzyć. Ja to rozumiem.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:39 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

33
Szatan Cię nienawidzi za to że jesteś człowiekiem stworzonym na podobieńśtwo Boga, nienawidząc Boga szkodzi człowiekowi. Szatan gardzi tymi , którzy mają dla niego sympatię.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:40 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Legalizacja buddyzmu

34
No ja też bym nim gardził gdyby mi stopi lizał :D Gardziłbym kimkolwiek, który gardzi sobą. Także się zgadzamy. Bóg kocha ludzi, którzy się kajają i uważają za gorszych, stąd takie bronienie się z twojej strony.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:43 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

36
Nie słyszałem o tym, kto tak powiedział? Ksiądz, bóg? :P Bo on sam nigdy tego nie powiedział.

A nim nie gardzę, nie mam podstaw do tego. Gość daje sobie radę, mimo, że zmanipulowana ludzkość jest przeciw niemu. Także jest ok.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:47 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

37
Lucyfer otrzymał wiele łask od Boga. Był najpięknięjszym aniołem, zgubiła go pucha gdy stwierdził że jest taki doskonały, że nie potrzebuje Boga. A Archanioł Michał był mało znaczącym aniołem, który zakrzyknął "któż jak Bóg!" i zwyciężył szatana.
Archanioł MIchał to był naprawdę gość!
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:50 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Legalizacja buddyzmu

41
Szatan sam się skazał. Nie rozumiem twojego stwierdzenia, To szatan chciał skazać wszystkich na los gorszy od śmierci, a pociągnął za sobą 1/3 głupich aniołów, które myśłały tak jak i ty
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 16:56 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Legalizacja buddyzmu

42
Sam się skazał? :D Przed chwilą mi powiedziałeś, że to jahwe na spółkę z tym całym michałem. I on ludziom nic nie chciał zrobić, bóg miał tylko przyznać, ze jego prawdziwe dzieci są lepsze od tych stworzonych, czyli ludzi. No i oczywiście to była prawda, aniołowie są od nas pod każdym względem lepsi. A my jesteśmy na podobieństwo boga przecież, stąd tyle zła na świecie.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 17:00 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

43
Albo trollujesz albo syndrom sztokholmski, Aniołowie nie są lepsi "czy wiecie że Aniołów sądzić będziecie" nie mówiąc o tych aniołach które są diabłami. Jak uważasz diabłów za lepszych od siebie i od Boga, to tylko współczuć.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 17:04 przez Andy72, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Legalizacja buddyzmu

44
Trolluje, bo offtopujesz w temacie, który nie ma związku z Twoją religią i sączysz jad typowy dla katolika :O
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 17:05 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

46
No i po co ty chciałeś krytykować buddyzm, jak ten temat ma do buddyzmu tylko tyle, że można mieć na to papier? Wszystkie wasze religie obchodzą mnie tak bardzo niewiele ;P Prędzej świat by się skończył niż ja bym zaczął wierzyć w coś, co ktoś powiedział tysiące lat temu nie mając na to żadnego dowodu.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 17:13 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Legalizacja buddyzmu

48
Ale jazda. Hłe hłe

Najnowsze odkrycia wskazują iż diabeł i bóg to ta sama istota - władca Anunaki, rasy kosmitów którzy zmienili przed tysiącleciami genom ludzki by zrobić z nas rasę niewolników. Ale potem im się odechciało a ludziki do dziś boją się złej strony króla kosmitów i płaczą za dobrą. Bo kosmita jedną ręką batożył a drugą dawał papu ;)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 20:05 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Legalizacja buddyzmu

49
Andy72 pisze:
merkaba pisze:budyzm to slepy kierunek tylko nauki jezusa prowadza ku prawdzie
Już lepszy jest islam, bo niejeden muzułmanin gdy zobaczy Jezusa to się nawróci, a buddysta będzie uważał Go za iluzję.
Buddyzm to wymysł szatana.
Jak już Ci pisałem - buddyzm w wersji ezoterycznej, nie tej dla mas, jest dla zaawansowanych poszukiwaczy. Islam jest dla przedszkolaków a chrześcijaństwo to podstawówka. Wychodząc z przedszkola wiesz że masz się kogoś słuchać. Kończąc podstawówkę wiesz że masz być grzeczny bo jak nie to kara. Dopiero potem w szkole średniej uczysz się myśleć (buddyzm) a na studiach uczysz się wolności osobistej i masz w dupie wszelkie religie.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 20:08 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Religia - rozmowy rozmaite”

cron