Re: Saturn- władca matrixa

1
Znalazłem ciekawy artykuł :)
http://projektinfinitus.pl/swiadomosc/t ... trixa.html
Heksagram znany jako "gwiazda Dawida" to bardzo starozytny symbol oznaczający Saturna, tak samo jak pentagram oznaczał planetę Wenus, a w XX wieku sonda wysłana z Ziemi przesłała zdjęcia tej planety i okazało się ze na biegunie północnym Saturna znajduje się 6-ściobok, hmm... ciekawe skąd ludzie wiedzieli ;)
[youtube] [/youtube]
Moim zdaniem to albo jakieś ufale albo faktycznie jakieś "byty" działały na ludzką podświadomość :/ Choć jest tez trzecia mozliwość, to taka ze ludzie mają większe mozliwości niz się wydaje i w telepatyczny sposób łączyli się z "energią" tej planety, a ze to co z tamtąd przyszło do ich głowy było delikatnie mówiąc nieciekawe... ;)
Jest tez filmik z dzwiękami jakie zarejestrowała sonda wydobywającymi się z Saturna
[youtube] [/youtube]
Choć tu to nie jestem pewien co o tym myśleć, słuchałem tez odgłosów wydobywających się z Neptuna czy Urana i w sumie podobne jak to w kosmosie, choć nie az tak złowieszcze, ale zapewne zasugerowałem się treścią artykułu, i dlatego akurat te dżwięki uznałem za bardziej diabelskie :D No ale faktycznie tak mi się wydaje :P Te dżwięki z Neptuna i Urana wydają mi się mniej diabelskie ;)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2013, 6:54 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Saturn- władca matrixa

3
pojęcia diabła nie było aż pojawili sie ludzie. A ludzie są od niedawna na ziemi.
Jeśli diabelska szóstka jest nieodłączną częścią ziemi to jest nieodłączną częścią wszystkiego co istnieje jako materia.
Diabelska szóstka może być nieodłączną częścią ludzi a konkretnie ich chorego umysłu zdolnego do tworzenia zła na skale zbyt wielką by ich można nazwać ludźmi.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 20:47 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Saturn- władca matrixa

4
Ja?! pisze:pojęcia diabła nie było aż pojawili sie ludzie. A ludzie są od niedawna na ziemi.
Jeśli diabelska szóstka jest nieodłączną częścią ziemi to jest nieodłączną częścią wszystkiego co istnieje jako materia.
Diabelska szóstka może być nieodłączną częścią ludzi a konkretnie ich chorego umysłu zdolnego do tworzenia zła na skale zbyt wielką by ich można nazwać ludźmi.
To co mówisz to się nazywa: pIERDOLENTENS.
Jeżeli Cię uraziłam, to przepraszam.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2015, 21:39 przez eksperymenta, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Saturn- władca matrixa

5
eksperymenta pisze:
Ja?! pisze:pojęcia diabła nie było aż pojawili sie ludzie. A ludzie są od niedawna na ziemi.
Jeśli diabelska szóstka jest nieodłączną częścią ziemi to jest nieodłączną częścią wszystkiego co istnieje jako materia.
Diabelska szóstka może być nieodłączną częścią ludzi a konkretnie ich chorego umysłu zdolnego do tworzenia zła na skale zbyt wielką by ich można nazwać ludźmi.
To co mówisz to się nazywa: pIERDOLENTENS.
Jeżeli Cię uraziłam, to przepraszam.
nic nowego, my tu wszyscy pierdolentens dla zabicia czasu.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 2:31 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Saturn- władca matrixa

6
eksperymenta pisze:Diabelska szóstka będąca nieodłączną częścią Ziemi. Zamarznięta (jak księżyc Europa).
Potem pooglądam i posłucham bo jeszcze pracuję.
Niestety portal na którym był ten artykuł już nie istnieje :(
Generalnie chodziło w nim o to że większość dawnych kultur pod płaszczykiem kultu Słońca czciły Saturna, łącznie z krwiożerczymi Aztekami.
Były tam podane przesłanki ku takim twierdzeniom, ale z tego już nici, dlatego znalazłem coś innego.
http://nowaatlantyda.com/2011/03/15/ill ... osci-cz-1/
Wyjaśnienie liczby 666 według satanistycznej religii thelemicznej Crowleya- masona 33 stopnia rytu szkockiego.

666 = AUM HA (111×6), THERION (Bestia), ANKH-AF-NA-KHONSV(T), SVRTh (Duch Słońca) i ShMSh IHVH (Słońce Tetragrammatonu). 666 jest Najświętszą liczbą Słońca. Jest ona symbolizowana przez literę Szin uczynioną z trzech Vav (=666). Szin jest literą 31 ścieżki Drzewa Życia, a 31=AL (Wszystko; The ALL). 666 jest mistyczną liczbą wszystkich ścieżek Ukrytej Chwały, ponieważ faktycznie jest ich 36 na Drzewie Życia, 32 są znane, a cztery z nich są sekretne. 666 jest okultystyczną liczbą Heksagramu, symbolu Słońca, ponieważ pojedyncze linie Heksagramu zawierają trzy równe części, każda z nich może być przedstawiona przez liczbę 1, tak więc każda linia może być symbolizowana przez liczbę 111. Razem jest sześć linii, a więc 111×6=666, najbardziej Święta liczba Słońca. Każdy kąt Heksagramu ma 60 stopni. 60 jest liczbą hebrajskiej litery Samek, która jest literą Świętego Anioła Stróża lub Solarnej Jaźni w Człowieku. Sześć kątów po 60 stopni każdy, równa się 360 stopni, a 360 jest liczbą litery Szin wypowiedzianej w pełni. Szin jest literą Słońca i 666. Ponadto, 666 jest liczbą „Człowieka”, który żyje w Słońcu.
Ja co prawda niewiem skąd ten cały Crowley wzioł to że heksagram jest symbolem Słońca, ale idąc tym tropem to jeśli by tak było a heksagram jest na Saturnie, to wynikało by z tego że Saturn chce się podszywać pod Słońce ;)

I jeszcze jedna ciekawostka, sonda zarejestrowała takie dżwięki wydobywające się ze Słońca :P
[youtube] [/youtube]
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 16:51 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Saturn- władca matrixa

7
Nie lubię zamkniętej wiedzy a nawet i nie szanuję i wkurwia mnie, że ktoś, ktosie (celowo z małej litery) pragną zatrzymać ją tylko dla siebie. Głupi motłoch jest przecież tylko do wyruchania. Czyli nie lubię wszelkiego rodzaju zakonów, też jezuickich, chociaż tych to przynajmniej znam.



Saturn- zamarznięte Słońce.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, 21:14 przez eksperymenta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Saturn- władca matrixa

9
eksperymenta pisze:Nie lubię zamkniętej wiedzy a nawet i nie szanuję i wkurwia mnie, że ktoś, ktosie (celowo z małej litery) pragną zatrzymać ją tylko dla siebie. Głupi motłoch jest przecież tylko do wyruchania. Czyli nie lubię wszelkiego rodzaju zakonów, też jezuickich, chociaż tych to przynajmniej znam.
Często wiedza jest zamknięta tylko po to, by właśnie nie wkurwiała ludzi. Prawda potrafi zaboleć :fiufiu:
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metafizyka i kosmologia”

cron