Re: Powracający temat

2
Wybudujmy.A do tego czasu wstrzymajmy się nieco z waleniem śmierdzącym laczkiem niedźwiedzia po mordzie .Ale...niedźwiedź ma tego tyle że jedna tarcza to może być mało.Tarcza w tarczy a te dwie jeszcze w takiej jednej większej.I dodatkowo jeszcze jedna mała nad sejmem .A może na sejm wystarczy naciągnąć taką wielką,grubą prezerwatywę?Było by taniej.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 21:02 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Powracający temat

3
Wiecie co? Ja to też kiedyś uważałem że ta tarcza to dobra rzecz, ale jak o tym poszperałem to już tak nie za bardzo ;)
Ta tarcza to dwała by ochrone Amerykanom a nie Polakom, obecność tej tarczy to w razie wojny oznacza bomby atomowe na głowe.

Ruscy raczej nie będą walić atomówkami w Polske jeśli nic takiego nie będzie, bo Polska to żadna wielka potęga, a z tarczą to stali byśy się elementem wojennym USA ;)
A że starszą to wiadomo, oni już tak mają "imperialiści" od siedmiu boleści.
Ruscy tak naprawdę mają w nosie Polske, kiedyś mieliśmy tereny Ruskie to nas napadali a teraz...
Podobno ten cały Bumar pracuje nad jakąś własną obroną tego rodzaju, ale wiadomo jak to u nas ;)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 22:27 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron