Re: 10 lat w Europie - dorobek

31
Tzw. "stara emigracja", to z reguły emigracja polityczna, teraz mamy do czynienia z emigracją ekonomiczną. Polacy wynoszą się ze swojego kraju, by było im lepiej, ale nikt z głodu nie umiera w Polsce.
Ja wyjechałem, bo chciałem mieć lepiej i większość emigrantów miało takie same nastawienie. Nie cierpiałem w Polsce głodu, ale nie chciałem też egzystować na krawędzi biedy.
Nie czuję się poniżany, nie zostaję skazany na chłostę, nie zakuwają mnie w kajdany i nie śpiewam gospels podczas pracy. :ahah:
Zapieprzam, ale w Polsce też bym zapieprzał, tylko że za mniejsze pieniądze i na mniej mógłbym sobie pozwolić. To jest cała różnica i powód, dla którego Polacy wyjeżdżają do roboty na zachód.
Aha, na plantacji nie pracuję, zwykły zakład pracy (przy recyklingu butelek plastikowych), dlatego jakoś porównanie do "białego murzyna" do mnie nie pasuje. :)
Ostatnio zmieniony 15 cze 2014, 15:53 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: 10 lat w Europie - dorobek

38
Kurcze, w imię czego my Polacy, zgadzamy się by nasze wartości odwieczne, takie jak polski patriotyzm, naturalna wiara w Boga i ufność Matce Bożej, zostały splugawione i nazwane wartościami komunistycznymi i wyrzucone do śmieci?

Dlaczego ulegamy potwornemu kłamstwu społecznych zwyrodnialców używających sobie na przynależności Polski do Unii Europejskiej?
Obłąkanych właścicieli Polski?
Co się z nami stało?

Gdzie jest nasz narodowy instynkt?
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 23:25 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: 10 lat w Europie - dorobek

39
maly_kwiatek pisze:Kurcze, w imię czego my Polacy, zgadzamy się by nasze wartości odwieczne, takie jak polski patriotyzm, naturalna wiara w Boga i ufność Matce Bożej, zostały splugawione i nazwane wartościami komunistycznymi i wyrzucone do śmieci?

Dlaczego ulegamy potwornemu kłamstwu społecznych zwyrodnialców używających sobie na przynależności Polski do Unii Europejskiej?
Obłąkanych właścicieli Polski?
Co się z nami stało?

Gdzie jest nasz narodowy instynkt?
Właśnie należy sobie najpierw zadać pytanie kto jest właścicielem Polski i jaki naród i kto rządzi Polska ??
Przy obecnej władzy nie widzę szans na wyjście Polski z tego bagna zgnilizny moralnej i jawnego sabotażu gospodarczego który doprowadza Polskę do uzależnień od sąsiadów ""przyjaciół"", tych co przed laty najeżdżali Polskę zbrojne aby ja zniszczyć , nie udało się militarnie to obecnie próbuje się gospodarczo.

Nasz narodowy instynkt został ogłuszony fala fałszywych informacji , które dziennie są nam wmawiane ,
Pranie mózgu już się dawno zaczęło i przyniosło efekt taki ze nawet na największe świństwa , zdrady, sabotaż , afery nie potrafimy odpowiednio reagować i pozostawiamy szkodników Polski nadal przy władzy .
Ci ludzie już dawno pozbyli się jakichkolwiek hamulców przyzwoitości , dobrego wychowania , etyki , są tak przeżarci zgnilizna moralna fałszem ze zapomnieli o ludzkiej osobowości, stali się niewolnikami własnych demonów władzy i pieniądza.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 8:17 przez artin, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyceron

Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem

Re: 10 lat w Europie - dorobek

40
artin pisze:Nasz narodowy instynkt został ogłuszony fala fałszywych informacji , które dziennie są nam wmawiane ,
Pranie mózgu już się dawno zaczęło i przyniosło efekt taki ze nawet na największe świństwa , zdrady, sabotaż , afery nie potrafimy odpowiednio reagować i pozostawiamy szkodników Polski nadal przy władzy .
Ci ludzie już dawno pozbyli się jakichkolwiek hamulców przyzwoitości , dobrego wychowania , etyki , są tak przeżarci zgnilizna moralna fałszem ze zapomnieli o ludzkiej osobowości, stali się niewolnikami własnych demonów władzy i pieniądza.
czyli nawet przy najlepszych chęciach, nie ma z kim zrobić rewolucji.... :co: :soc:

Dajemy się traktować jak bydło? http://coryllus.pl/?p=1405
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 12:29 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 10 lat w Europie - dorobek

41
7 lat rządów Tuska, 7 z tych 10 w UE i co?
Na fajny wpis trafiłam w necie..
Mając na względzie powyższe uważam, że głównymi osiągnięciami rządu Tuska oraz ekipy związanej z Platformą Obywatelską są:

Afera taśmowa, afera hazardowa, afera wyciągowa, afera stadionowa, afera autostradowa, afera stoczniowa, afera AmberGold, afera gazowa, Info-afera;

Grabież oszczędności Polaków z OFE (153 mld zł);

Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat;

Wzrost zadłużenia kraju (z 530 do 970 mld zł)

Wzrost fiskalizmu, zamrożenie progów podatkowych (coraz biedniejsi muszą płacić coraz większe podatki), podwyżka podatku VAT do 23 proc., kilkukrotne podwyżki akcyzy, podwyżki składek ZUS, likwidacja ulg podatkowych (budowlanej i internetowej), zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego;

Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego;

Paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego;

Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów);

Doprowadzenie do agonii służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)

Ograniczenie roli naszego kraju w relacjach międzynarodowych

Przyjęcie ustawy o tzw. bratniej pomocy;

Podpisanie długoterminowego kontraktu na dostawy gazu z Gazpromem;

Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej;

Zmielenie miliona podpisów w/s JOW;

Odrzucenie podpisanych przez miliony Polaków wniosków o referenda w/s 6-latków i wieku emerytalnego;

Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo.

wpis z dnia 20/06/2014

niewygodne.info.pl
Ostatnio zmieniony 20 cze 2014, 8:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: 10 lat w Europie - dorobek

42
Do powyższej listy koniecznie trzeba dopisać:
- śmierć praktycznie całej kadry generalskiej NATO ze strony Polski w licznych katastrofach lotniczych z udziałem dowódców NATO z polskiej strony, - kilkadziesiąt osób,
- śmierć elit politycznych i moralnych Polski w katastrofie rządowego Tupolewa, katastrofie, wobec której najpierw w ogóle nie prowadzono postępowania wyjaśniającego, a potem zerżnięto kłamliwe tezy z raportu strony rosyjskiej, - blisko 100 osób,
- śmierć w akcie rzekomo samobójczym pozostałych przy życiu członków elit politycznych Polski i niewygodnych świadków rozmaitych przestępstw, których władza nie chciałaby wyjaśnić.- około 100 osób.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron