Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

1
Zaobserwowałem ciekawe zjawisko, mianowicie "syndrom PEowskiego zjeba" :)
W taki oto sposób PEowskie zjeby przekonują wyborców Szymona Hołowni, do głosowanie na Rafała Trzaskowskiego:


Obserwacja jest przypadkowa, bo mój kuzyn mocno się udzielał w strajk przedsiębiorców, no i zaprosił mnie do grupy na facebooku, a tam teraz wysyp internetowych trolli głoszących ciekawe hasła w stylu - precz z pisowską nienawiścią i dzieleniem ludzi !!!, każdy kto nie pójdzie na głosowanie to tak jak by poparł Dudę !!! Kto nie z nami ten przeciwko nam !!! - dosłownie tak to wygląda.

No i trudna sprawa, bo sporo ludzi ma ochotę zagłosować na Trzaska z powodów strategicznych, ale działania tych zjebów mogą mocno zakłócić poczucie komfortu bycia "światłym Polakiem", dla tych wszystkich co nie trawią obecnej władzy. Nie wiem co te cioty sobie wyobrażają?Myślą że jak komuś nawrzucają to się ugnie i zagłosuje wedle ich woli? Albo po prostu są tak nawiedzeni że nie są w stanie nad tym zapanować ;) Takie zniewieściałe fanatyki zbyt cienkie by komuś wpierdolić za poglądy, ale jednocześnie nagrzane do białości tak że nie wiedzą co robią ;)

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

3
Przydała by się w Polsce silna formacja centro-liberalna, tacy prawdziwi ideowi liberałowie którzy kochają Polskę i są całkowicie pro-unijni, w przeciwieństwie zarówno do konfederatów jak i tych wszystkich zlewaczałych burżujów. To przez tych pajaców zapanowało przekonanie że liberałowie to dupki mające w nosie prosty lud. Bez takiej formacji to pis będzie tu budował tą swoją "narodową komunę" przez następne 20 lat.

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

4
zgadzam sie z tym że w PO , jakaś chora polityka , wcześniej w wykonaniu shetyny teraz przez tego budke , który dobrze sie nadaje do wygłaszania kazań w warzywniaku , przez takich jak oni i kilku im podobnym maliniak wygra i monopol władzy bedzie w jednej parti a to wiemy jak sie kończy albo rewoltą albo reżimem , liberalizm powstał jako alternatywa dla ideologi antydemokratycznych - komunizm , faszyzm itp , dzisiaj liberalizm już sie zestarzał potrzeba go unowocześniać by nie gnił w swych doktrynach , ale kto to ma u nas zrobić ? budka ? i inni przefarbowani ?
Ostatnio zmieniony 04 lip 2020, 14:01 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

5
"......W Wysokiem Mazowieckiem premier Morawiecki przekonywał, że sytuacja „stabilizuje się”. - Coraz mniej w trendzie jest zachorowań, zgonów jeszcze mniej, to mnie szczególnie cieszy. To już jest teraz choroba jak inne. Czekamy tylko na szczepionkę. Myślę, że kilka miesięcy i ktoś na świecie ją wynajdzie. Nie bójmy się zatem pójść do tej drugiej tury. Zachęcam wszystkich mieszkańców...."
pan premier ma starszych ludzi za idiotów potrzebnych tylko na czas wyborów , po wyborach najlepiej żeby szybko umierali , jak może premier państwa 38 mln ludzi gadać takie głupoty ,
szczepionki jeszcze nie ma , jeśli sie pojawi to potrzebny będzie długi okres na testy , a po tem okaże sie że starszym lepiej tej szczepionki nie dawać bo ich układ odpornościowy jest za słaby .
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

6
Pis ma tą przewagę że spełnili część obietnic wyborczych, i dlatego część ludzi im naprawdę wierzy, choć to czyste wyrachowanie nastawione na walkę z konkurencją. Ja nie mam wątpliwości co to za jedni, jestem prawie pewny że oni się swego czasu umówili, że będą wspólnie robić naród w konia, ale pis się wyłamał i zrobił psikusa aby pozyskać ludzi, a potem robić samemu bez PO swoje szwindle, a biedota będzie ich czcić jak Gierka nawet jak nic już nie zostanie.

PO to już żadni liberałowie, tylko partia nowolewackich burżujów, bo oni się sprzedają każdemu w imię walki z Pisem. Jeśli się chce oddać ważny głos na Trzaska z powodów strategicznych, aby ograniczyć władzę pisowskiej komuny, to najlepiej zrobić to z dopiskiem co się o nim myśli byle bez wulgaryzmów, bo wtedy mogą jeszcze pod takim pretekstem odrzucić głos jak zobaczą że na Trzaska. Na przykład - Trzaskowski ty zlewaczały burżuju, gardzę tobą, ale masz mój głos bo nie chcę pisowskiej komuny - albo coś w tym stylu. Tych gnojów najlepiej by było zniszczyć całkowicie, niestety konfederacja się jako taka nie nadaje bo są anty-unijni, a ogromna większość Polaków jest pro-unijna, poza tym część tego środowiska mogła by kiedyś stworzyć prawdziwą polską partię liberalną, która rozniesie tych komunistów jeśli tylko będą w miarę uczciwi, a nie zgraja chachmenciarzy jak to PO.

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

9
I Conanie wygrał... Z tego układu to dobrze, bo PO dawno nadaje się na złom (pięknie to ujął Frasyniuk: Mam wrażenie, że jest to potworne obciążenie Platformy, która intelektualnie jest po prostu pusta i to było widać w kampanii), a jak się rozleci, to może się wykluje jakaś rozsądna i mądra opozycja... I tu widać mój optymizm :D
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

10
No raczej tak, bo to taka pustynia ideowa że szkoda gadać :D Poza tym widać coraz wyraźniej że tak zwany "twardy elektorat" PO to gorszy ciemnogród niż najbardziej zapuszczony elektorat pisu, z najbardziej zapuszczonej polskiej prowincji. Weźmy choćby państwo Lisów, mają się za inteligentów a przysrali się do Hołowni że jego wyborcy w znacznej mierze nie poszli głosować... co z tego że Hołownia oficjalnie poparł Trzaska? Powinien batem zagonić swoich wyznawców do urn... PO to już wyłącznie partia nadętych bufonów, zbyt tępych nawet na tożsamość narodową, i upajających się swoją pseudo-wyższością nad prostymi wieśniakami.

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

11
Dokładnie, nawet lewica ich przerosła :D
[quote]Komentując wynik Rafała Trzaskowskiego Włodzimierz Czarzasty stwierdził, że „PO przegrała szóste z rzędu wybory”. – Przez dwa tygodnie w drugiej turze nie potrafiła skonsolidować opozycji i nie przedstawiła Rafałowi Trzaskowskiemu żadnego spójnego programu, niech się stukną w piersi i dadzą nam spokój – mówił w Radiu Zet Czarzasty”.

Ocenił, że PO „nie ma umiejętności konsolidowania wokół siebie ludzi” i w ostrych słowach odpowiedział Grzegorzowi Schetynie. Nazwał „debilami” tych, którzy „oskarżają wszystkich poza sobą za całą kampanię”.

Borys Budka odciął się szefowi SLD na antenie Polsat News. – Wydawało się, że nie da się zrobić niższego wyniku niż poprzednia kandydatka lewicy w wyborach prezydenckich, a Włodzimierz Czarzasty udowodnił, że się da – powiedział w programie „Gość Wydarzeń".

„Wróg jest gdzie indziej, Borysie. PIS to taka partia z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała, jak nie być aroganckim. Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak Twoje i takich ludzi zakochanych w sobie jak Ty” - skomentował we wpisie Czarzasty.[/quote]
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

12
dobrze jest sie skupić na przyszłości najbliższej - ona mówi że potrzeba zmian po każdej stronie , w każdym ugrupowaniu politycznym , trzasek otrzymał 10 milionów głosów i które jeśli bedą lekceważone przez obecną władze to może to wywołać niepokoje społeczne , które z kolei nikomu nie są potrzebne , moim zdaniem trzasek mógłby sie dogadać z hołownią i spróbować stworzyć nowy ruch społeczny bez staro-partyjniackich elit , nowy ruch powinien stanowić opór wobec działań prezydenta i kaczyńskiego które nadal będą dzielić polaków na rożne sorty a jednocześnie szukać porozumienia ku wspólnym działaniom na rzecz rozwoju naszej przede wszystkim gospodarki . Do naszego prywatnego życia najlepiej by sie już nie wpieprzali.
;
a jeśli chodzi o kościelne działania w polityce obecnych władz to chciałem coś przypomnieć
[img]http://pbs.twimg.com/media/DidEcE7X4AAOvcR.jpg[/img]
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

13
Z tym Trzaskowskim nie jest wcale tak kolorowo(ani tęczowo :D ) bo połowa tego elektoratu nie jest jego ;) To złudzenie takie bo on się na lidera nie nadaje, tylko taki zryw strategiczny Polaków, aby ktoś z przeciwnego obozu kontrolował trochę rząd Pisu. Co on może stworzyć nowego skoro wiadomo że jest zideologizowany przez lewicę zachodnioeuropejską? ;)

Cała ta ideologia jest zwykłym gównem, i powiem wam dlaczego, mianowicie te kraje zachodnioeuropejskie wzbogaciły się na podbojach i kolonizacji, a teraz po rozpadzie ich imperiów jakieś 70 lat temu wpadli w dekadencję. Mniej zamożnym krajom środkowo i wschodnioeuropejskim mami się oczy bogactwem zachodu, przedstawiając ich słabość i dekadencję jako źródło ich sukcesu, co jest śmieszną manipulacją dla każdego kto się z tym zapozna. Co może być ciekawego czy rozwojowego w kulcie słabości? ;) Ano nic, dlatego obwarowują to bredniami o moralnej konieczności, i zarzucają złe zamiary każdemu kto opowiada się za siłą i rozwojem.

Trzaskowski jest dokładnie tego typu postacią, wyszkoloną w zachodniej Europie przez tamtejszych dekadentów, i o ile jestem w stanie zacisnąć zęby i zagłosować na niego gdy trzeba, to nie widzę w nim NIC ciekawego na tyle, by poprzeć jego ruch polityczny. Hołownia to inna bajka bo choć jest chłopczykowaty, to przynajmniej niezależny jako tako.

Co do katolicyzmu, to choć jestem 100% poganin, to jednak widzę że w dzisiejszych czasach atakuje się katolicyzm bardzo ostro, a ich agresja jest czymś w rodzaju reakcji, a bynajmniej w większości, bo gdzieś tam fanatycy też się czają na marginesie.

Co do LGBT to mi w ogóle nie przeszkadzają, ale ja o ich prawa nie mam zamiaru się upominać, bo mam ich w nosie, a to dlatego że nie zauważyłem aby oni upominali się o czyjekolwiek prawa poza swoimi. Jeśli zaczną wspierać swój naród jak w Holandii, gdzie nawet gej może być patriotą, to zacznę ich szanować i wspierać, a puki co to mogą sobie wsadzić w tyłek swoje pseudo-moralne szantaże.

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

14
[quote=Crows]dobrze jest sie skupić na przyszłości najbliższej - ona mówi że potrzeba zmian po każdej stronie , w każdym ugrupowaniu politycznym , trzasek otrzymał 10 milionów głosów i które jeśli bedą lekceważone przez obecną władze to może to wywołać niepokoje społeczne , które z kolei nikomu nie są potrzebne , moim zdaniem trzasek mógłby sie dogadać z hołownią i spróbować stworzyć nowy ruch społeczny bez staro-partyjniackich elit , nowy ruch powinien stanowić opór wobec działań prezydenta i kaczyńskiego które nadal będą dzielić polaków na rożne sorty a jednocześnie szukać porozumienia ku wspólnym działaniom na rzecz rozwoju naszej przede wszystkim gospodarki . Do naszego prywatnego życia najlepiej by sie już nie wpieprzali.[/quote]
Zmiany są nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne.... Mamy dwa populistyczne obozy i nic po środku

[quote]a jeśli chodzi o kościelne działania w polityce obecnych władz to chciałem coś przypomnieć[/quote]
http://pbs.twimg.com/media/DidEcE7X4AAOvcR.jpg

W pełni się zgadzam, mam tylko jedno pytanie, wolno pogardzać katolikiem?
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

15
[quote=Conan Barbarzynca]Z tym Trzaskowskim...[/quote]
To klasyka PO, bufonada i arogancja. Cały czas płacą za brak pokory w stosunku do społeczeństwa i nie wyciągają żadnych wniosków. PiS pochyliło się nad ludźmi i wygrywa. KUKIZ'15 spaprał robotę, a wystartowali jak burza, Hołownia raczej tego nie powtórzy, mała nadzieja że coś dobrego się wykluje, ale w coś trzeba wierzyć :D
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

16
[quote=victoria][quote]a jeśli chodzi o kościelne działania w polityce obecnych władz to chciałem coś przypomnieć[/quote]
http://pbs.twimg.com/media/DidEcE7X4AAOvcR.jpg

W pełni się zgadzam, mam tylko jedno pytanie, wolno pogardzać katolikiem?[/quote]
nie potrzebnie sie silisz na niepotrzebne obracanie kota ogonem , ale skoro juz zadałaś pytanie to odpowiem tym co spiewaja abba ojcze wraz łojcem rydzykiem w toruniu => "..nastaw drugi policzek " , ".. wybacz 77 razy " a nie ziej hipokryzją , przypomina mi to bowiem tych co "kochają " owieczki a jednocześnie je zabijają i pożerają .
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

17
To Ty odwróciłeś :D
Zastanawiam się dlaczego pogarda dla geja ma być bardziej bolesna niż pogarda dla katolika? Bo wpisują się w inne schematy? A kto je stworzył? Czy jeśli nie jestem katolikiem to mogę pogardzać innymi?

Etyka naszego życia upadła tak nisko, że pogarda=człowieczeństwo. A skoro poruszyłeś zabijanie i pożeranie owieczek... Ilu z nas ludzi ma świadomość jak w XXI wieku, wygląda przemysłowa hodowla, ubój oraz przetwórstwo zwierząt? Czy to nie jest wpisane w naszą pogardę?
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: POwskie zjeby, czyli dlaczego Duda znowu wygra wybory.

18
[quote=victoria][quote=Conan Barbarzynca]Z tym Trzaskowskim...[/quote]
To klasyka PO, bufonada i arogancja. Cały czas płacą za brak pokory w stosunku do społeczeństwa i nie wyciągają żadnych wniosków. PiS pochyliło się nad ludźmi i wygrywa. KUKIZ'15 spaprał robotę, a wystartowali jak burza, Hołownia raczej tego nie powtórzy, mała nadzieja że coś dobrego się wykluje, ale w coś trzeba wierzyć :D[/quote]
Kukiz coś tam jednak osiągnął, co nie zmienia faktu że był by lepszym prezydentem niż działaczem partyjnym jak teraz ;)
Hołownia przewyższa Kukiza pod względem idei, bo choć sam jest już skończony to jego pomysł - Polska 2050 - jest na pewno ciekawszy i bardziej przemawiający do wyobraźni, niż ciągłe gadanie Kukiza o jowach. Jeśli połączyć to z faktem zabłyśnięcia Krzysztofa Bosaka, z jego procentowo najmłodszym elektoratem, i tym że wystarczy przejąć jego postulaty przy jednoczesnym odrzuceniu anty-unijności na rzecz pro-unijności, to sytuacja jest o wiele ciekawsza i bardziej optymistyczna, niż czekanie na kolejny odprysk platformy typu Ryszard Petru.

Dobre i świeże nagranie z sejmu :) Konfederaci są lepszymi nośnikami idei i heroldami niż politykami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron