Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

32
Ale o co, dokładnie, Ci chodzi?
Jakie to ma znaczenie czy był nawalony czy nie? Samolot się rozwalił z przyczyn, na które złożyło się wiele niedociągnięć. Po prostu nie przestrzegano procedur, które obowiązywały. To, czy Błasik miał w czubie i czy był w kabinie pilotów nie ma znaczenia. Są procedury, których powinno się przestrzegać, nie przestrzegano ich i doszło do katastrofy.
Nic dodać, nic ująć, o czym tu deliberować?

Przepisy lotnicze napisane są krwią poprzedników, to że był burdel w lotnictwie wojskowym i każdy olewał rutynowe szkolenia (odhaczyć na papierku), jest efektem tego, co zobaczyliśmy pewnego poranka w telewizji.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 2:51 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

34
Np. do słupków bądź krzywych w wykresach sondaży ;)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 15:14 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

35
polliter pisze:Ale o co, dokładnie, Ci chodzi?
Jakie to ma znaczenie czy był nawalony czy nie? Samolot się rozwalił z przyczyn, na które złożyło się wiele niedociągnięć. Po prostu nie przestrzegano procedur, które obowiązywały. To, czy Błasik miał w czubie i czy był w kabinie pilotów nie ma znaczenia. Są procedury, których powinno się przestrzegać, nie przestrzegano ich i doszło do katastrofy.
Nic dodać, nic ująć, o czym tu deliberować?

Przepisy lotnicze napisane są krwią poprzedników, to że był burdel w lotnictwie wojskowym i każdy olewał rutynowe szkolenia (odhaczyć na papierku), jest efektem tego, co zobaczyliśmy pewnego poranka w telewizji.
To że zniszczyli po śmierci gen. Błasika zrzucając na niego odpowiedzialność za taką katastrofę. Rudy Oszust i jego ludzie powinni przeprosić rodzinę pana Błasika, że zrobili go kozłem ofiarnym kiedy to oni odpowiadają częściowo za tą katastrofę, a wiec rudy oszust, powinien jechać do Częstochowy i sie położyć tam krzyżem, że oszukał naród i sponiewierał martwego człowieka aby uchronić własną dupę i żeby uchodzić za męża stanu kiedy jest on kompletnym zerem.
Czekam aż ten Liberał od siedmiou boleści zajmie się bezrobociem w tym kraju, bo on Liberałem był, ale jak w gazetkach pisał, a teraz co on jest? Socjaldemokratą? Konserwatystą? ?Jakie ten człowiek ma poglądy? Jaki on ma pomysł na rządzenie?
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 16:22 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

36
voltaren pisze:To że zniszczyli po śmierci gen. Błasika zrzucając na niego odpowiedzialność za taką katastrofę. Rudy Oszust i jego ludzie powinni przeprosić rodzinę pana Błasika, że zrobili go kozłem ofiarnym kiedy to oni odpowiadają częściowo za tą katastrofę, a wiec rudy oszust, powinien jechać do Częstochowy i sie położyć tam krzyżem, że oszukał naród i sponiewierał martwego człowieka aby uchronić własną dupę i żeby uchodzić za męża stanu kiedy jest on kompletnym zerem.
Czekam aż ten Liberał od siedmiou boleści zajmie się bezrobociem w tym kraju, bo on Liberałem był, ale jak w gazetkach pisał, a teraz co on jest? Socjaldemokratą? Konserwatystą? ?Jakie ten człowiek ma poglądy? Jaki on ma pomysł na rządzenie?
Co do jego poglądów niema przeciez wielkich tajemnic, chce za wszelką cene trzymać się Francusko-Niemieckiej frakcji w Uni Europejskiej, i to chyba cały pomysł na rządzenie Polską.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 16:34 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

37
Czytam sobie od pewnego czasu te wpisy i widzę, jak to dzieciaczki, mające o życiu prawdziwym pojęcie lekko blade, świat naprawiać próbują. Stalinizm i wuj Dzierżyński byli be, ale ich pomysły są cacy. Co niby ma odróżniać postępowania wojskowe od cywilnych? Jak mundurowy się naćpa, to pod ŻW i Prokuraturę Wojskową. A jak cywil, to już nie. Jak kapitanek czy majorek zawiną parę groszy w łapkę to PW, a nie cywilna. A czym to się niby różni? Pozostaje ten 1 czy 2 % przestępstw związanych tylko i wyłącznie bezpośrednio z działaniami wojskowymi. Ale czy dla tych 80 czy nawet 100 tysięcy mundurków trzeba utrzymywać ten cały bałagan z PW? Gliniarzy jest ponad 120 tysięcy, ale o pomysłach utworzenia Prokuratury Policyjnej jakoś nie słyszałem. Przecież jak cywil Motaczcierewski połamał wszystkie możliwe przepisy o WSI czy ŻW, to go ściga Cywilna Prokuratura. Głupszego stwierdzenia, że "żołnierzy winien sądzić żołnierz", jeszcze nie słyszałem. Dlaczego? A choćby dlatego, że widzę, jak lekarzy sądzą lekarze. Dołóż sobie do tego: strażaka - strażak, księdza - ksiądz, itd. Jak dojdziesz do przekonania, że rolnika - rolnik, a sprzątaczkę - sprzątaczka, może się zastanowisz nad tym, co piszesz.

Tyle o Prokuraturach.

Voltaren znów swoje volty zaczyna. Kto obciążył Błasika? Widziałeś jakiś wyrok lub zarzut w tej sprawie? Znów jak zwykle pasuje polityka, to i jazda. Tyle było już dyskusji na ten temat i z tego co pamiętam, jednak dowódca samolotu był przez wszystkich obciążany. Naciski to sprawa jakby drugorzędna. Sterów Błasik w ręku nie trzymał. Kaczyński też chyba nie. Kacza atmosfera od czasów Tibilisi czy marzenia pana generała o NATO to już do działu "Spiskowa teoria". Obawiam się, że jeszcze niejedno z czasem wypłynie. Tak, jak choćby to, że tylko mechanik z całej załogi miał prawo tam siedzieć. Reszta miała uprawnienia do pokiwania im rączkami z płyty lotniska.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 21:35 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

38
Kto obciązył Błasika?> Na cały świat ogłoszono że stał w kabinie pilotów i dyrygował pilotami. Sprawdzono jego stan trzeźwości ( te badanie teraz też kwestionują), tylko dlatego że był w kabinie pilotów. A więc może sobie czytał cały lot książki albo robił co innego, ale część winy zrzucono na niego bezpodstawnie. Więc zarzuty w jego stronę to poważna sprawa. Nie nie widziałem wyroku ani zarzutu prokuratora na martwej osobie. Takiego czegoś w Polsce nie ma. Ale można po śmierci kogoś zniszczyć moralnie. Ja myślę że potrzebowali kozła ofiarnego i znaleźli go w osobie Błasika. I tyle.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, 23:28 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

39
Pisałem to już wielokrotnie, ale powtórzę raz jeszcze - poczekajmy. Katastrofę Concorda udało się wyjaśnić (choć dla niektórych nie do końca) po 10 chyba latach. A co do naszego generała, to co najmniej uzasadnione wątpliwości zasiał sam. I nie mówię tu o alkoholu czy niewątpliwym bezpodstawnym pobycie w kokpicie. Kłótnia na płycie lotniska, pierwszy przypadek meldowania Prezydentowi gotowości do lotu nie przez dowódcę załogi. Nie powiesz mi, że nie budzi to uzasadnionych wątpliwości. Wywalenie z roboty kapitana, który pomimo polecenia Prezydenta nie chciał lądować w Tibilisi (z powodu złej pogody) też bez znaczenia? Tego jest cała masa. Dla mnie podstawowym winnym pozostanie niestety kapitan P. Nie miał prawa schodzić tak nisko w tych warunkach. Nawet na polecenie wszystkich świętych razem wziętych. Pomijając fakt, że w ogóle nie miał prawa lecieć.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 22:51 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

40
Uuuu... temat wałkowany do znudzenia i jakby to nie było absurdalne oczywista jest wina Tuskiewicza. Albowiem on to własnozębnie podgyzłbył przyrządy sterownicze, meteorologiczne itp. on sam władowałbył na pokład latającej trumny wszystkich przyjaciół i znajomych Alika i on to sam (co pokazały kamery) zapodał "misia" z Putinem...
Ja z uporem maniaka trzymam się teori "sraczki". Tak mi dopomóż Bush!

Co do reszty to uważam że coś takiego jak sądownictwo wojskowe może mieć zastosowanie co do spraw stricte wojskowych. Zdrada, akty wandalizmu, przywłaszczanie mienia wojskowego itp. zgoda, niech mają. Jednak podobnie jak Piotr uważam że jeśli naprany pan kapral przydzwoni w przystanek autobusowy to powinien go ścigać jak najbardziej cywilny wymiar sprawiedliwości i kropa.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 23:08 przez Kukri, łącznie zmieniany 2 razy.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

41
Pokazałeś że w temacie Smoleńska poza kpiną nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Temat nie jest wałkowany do znudzenia bo wyszły na jaw nowe fakty i to istotne. O czym już pisałem. Tak jedni fanatycznie widzą całą winę w Tusku, a inni (również ty) z tym samych powodów (fanatyczna nienawiść do Kaczora) widzisz całą winę w Kaczyńskim.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 23:28 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

42
Nie trafiłeś. Nie nienawidzę Kaczora, Tuska czy tow. Kima bardziej niż innych i nie kocham bardziej niż innych. Oceniam postawy, tylko i wyłącznie. Prawdę mówiąc mam ich tam gdzie oni wszyscy mają takich jak ja i nie nazywajmy tego miejsca bo nieelegancko... wystarczy że słońce tam nie świeci i nie pachnie fiołkami.
Kpina moja bierze się natomiast z tąd że widzę ile energii marnuje się bezsensownie i albo płakać nad tym albo śmiać się z tego. Płakać już nie potrafię więc... a w avku mam akurat Kaczora bo już avek z Doniem buja się po forum więc dla ruwnowagi - sam rozumiesz.
Kwestia kolejna. Co miałem do powiedzenia w sprawie Smoleńska powiedziałem a zawiera się to w jednym zdaniu: "nie sr...my żarem, czas pokaże" natomiast wielu fanoli obwini każdego o wszystko byle nie dopuścić do głosu ludzi którzy śmią wątpić. Tacy jak ty w minutę po katastrofie wiedzieli już wszystko... więc kto tu jest śmieszny?
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 23:44 przez Kukri, łącznie zmieniany 2 razy.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

43
Śledziłeś moje pierwsze wypowiedzi po Katastrofie? Wiesz nie pamiętam dobrze, ale nie przypominam sobie żeby wyrażał jakieś wielkie sądy, a nigdy też nie głosiłem teorii spiskowych w tej sprawie i to że to wina tylko premiera Tuska, bo jego wina jest taka że był premierem i bierze jakąś symboliczną odpowiedzialność zato co się w tym kraju dzieje, tak jak J. Kaczyński zresztą bo też był premierem. Jedyne co pisałem to żeby nie zrzucać calej winy na Kaczora Lecha. Zresztą wszystko zrzucono na Błasika, ośmieszono go przed całym światem, jak widać na wątpliwych podstawach. Rosjanie zrobili z niego kozła ofiarnego, łatwo im poszło bo mogli dowolnie dobierać dowody, ja przynajmniej tak to widzę, a to że śledztwo zrobili Rosjanie jak chcieli i pokazali jak chcieli to też wina ludzi Tuska i tego całego Klicha.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 23:52 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

45
Kukri pisze:Tacy jak ty w minutę po katastrofie wiedzieli już wszystko... więc kto tu jest śmieszny?
Sorry ale musze wtrącić, bo mnie sie wydaje, ze ten, co 2 lata po katastrofie wie niewiele, bardziej chyba śmieszy ;)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 13:22 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

46
Nie powinien cię aż tak bardzo śmieszyć. Już pisałem, że Concorda rozkminili dopiero po 10 latach. Od razu wszystko wiedzą ci, którym "wiedza" potrzebna jest tu i teraz. I nie jestem do końca przekonany, czy ostatnie wyniki badań prowadzonych w Polsce (fonoskopia) nie robi z Rosjan większych nieudaczników i półgłówków, niż niby z naszych miał zrobić raport MAK. Teraz dopiero z nich się śmieją. Fakt, że próbowali coś nam wcisnąć, a nasi się nie dali, też chyba o czymś świadczy. Gdyby Rosjanie byli w 100% pewni swego, dawno zakończyli by śledztwo. A jakoś im nie spieszno. Gdyby odrzucić ten cały polityczny chlew, jaki urządzają niektórzy przy miesięcznicach (czy miesiączkach raczej), to polskie śledztwo toczy się nie odbiegając zbytnio od światowych standardów w podobnych sprawach.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 19:08 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

47
Czytając często - gęsto różne wpisy po blogach, forach internetowych, przeróżne komentarze na temat wielorakiego typu artykułów z poruszonym zagadnieniem, doszedłem do wniosku ... TAK - To jest "klątwa Smoleńska" :P

PS
A co na to wróżbita Maciej ??? Hahahaha :D
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 19:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

48
A ja bym raczej powiedział: "klątwa społeczeństwa". Z tym Smoleńskiem to dajcie już luzu. Niedługo Tusk się zachłyśnie dzikiem ustrzelonym przez Komorowskiego i będzie że to "klątwa Smoleńska".
Ostatnio zmieniony 17 sty 2012, 21:25 przez Kukri, łącznie zmieniany 2 razy.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

49
dlaczego nikt nie napisał ze to był zamach...aa zapomniałem ze wy gazet nie czytacie...wiec powiem wam ze przed kilkoma miechami rozbił sie ten sam no nie ten sam ale podobny samolot i zginęła jedna osoba reszta rannych...no ale wy czekacie zeby wam prawdę powiedziała ta ,brzoza''co wystrzeliła niby w samolot...czekajcie,czekajcie..
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 21:51 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

50
Hehe... pod Kielcami w zeszłym miesiącu rozbił się mercedes, zginął kierowca i pasażer a w zeszłym tygodniu w Opolskiem w podobnych warunkach wziął się i skasował taki sam "statek"... wyobraź sobie że kierowca i troje pasażerów wyszło bez szwanku. No ale w pierwszym wypadku to nie był wypadek ino zamach wrednych drogowców i drzewa które rzuciło się pod koła merca.

Cayman a słyszałeś o skoczkach spadochronowych którzy przeżyli skok z awarią głównego a spadali bagatelka kilkaset metrów? Słyszałem o kilkunastu takich wypadkach na świecie i o dwóch w Polsce i co? Kilkunastu się udało to kilkuset co zginęło to ofiary zamachu? Pokaz mi dwa identyczne wypadki a dam ci tyle kasy ile obecnie przyznaje akademia noblowska.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 22:53 przez Kukri, łącznie zmieniany 2 razy.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

51
Kukri pisze:Hehe... pod Kielcami w zeszłym miesiącu rozbił się mercedes, zginął kierowca i pasażer a w zeszłym tygodniu w Opolskiem w podobnych warunkach wziął się i skasował taki sam "statek"... wyobraź sobie że kierowca i troje pasażerów wyszło bez szwanku. No ale w pierwszym wypadku to nie był wypadek ino zamach wrednych drogowców i drzewa które rzuciło się pod koła merca.

Cayman a słyszałeś o skoczkach spadochronowych którzy przeżyli skok z awarią głównego a spadali bagatelka kilkaset metrów? Słyszałem o kilkunastu takich wypadkach na świecie i o dwóch w Polsce i co? Kilkunastu się udało to kilkuset co zginęło to ofiary zamachu? Pokaz mi dwa identyczne wypadki a dam ci tyle kasy ile obecnie przyznaje akademia noblowska.
Oj Kukri. Bo zaraz się jeszcze zacznie o lotach "koszących" ala myśliwiec z pancernymi blachami podwozia ;)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 23:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

52
A ja myślę że... winę za katastrofę ponosi fortepian zrzucony na samolot w ostatniej fazie schodzenia tuz przed katastrofą.
Spadł ze stacji komicznej made in USSR (bo z jakiej by mógł) a był własnością samego "Wąsatego Józefa".
I proszę się nie brechtolić z tego... sytuacja równie prawdopodobna jak i te które były przytaczane...
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 23:06 przez Kukri, łącznie zmieniany 2 razy.
Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

54
Według mnie nie ma co sprowadzać całej dyskusji o Katastrofie Smoleńskiej tylko do teorii spiskowych. Każde większe zdarzenie jak np. lądowanie na księżycu, prowadzi do teorii spiskowych więc nic dziwnego. .. Pytanie czy jest o czym dyskutować? Moim zdaniem tak. Chociaż wielu się postarało żeby temat katastrofy zobrzydzić ludziom.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 0:54 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

55
O czym tu dyskutować?I tak wiemy tylko tyle ile zechca przekazać i takniemożemy mieć pewności co jest a co niejest prawdą. Zostają tylko teorie. Chociaż o teoriach też tu się dyskutuje.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 1:09 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

56
Kukri pisze:... winę za katastrofę ponosi fortepian ...
Tylko błagam, nie podsyłaj pomysłu Preziowi i jego podnóżkom. Znów przez parę miesięcy o niczym innym nie będzie. Mój boże: mgła, gazy z torfowisk w powietrzu, fortepian. Co nas jeszcze czeka?
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 16:15 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

58
W trakcie sekcji okazało się także, że Rosjanie zbezcześcili ofiary katastrofy smoleńskiej. Nie dość, że wykonali pozorną sekcję, to w jamach brzusznych zwłok zaszyli rękawiczki, gazy, kawałki drewna, ziemię i śmieci, które znalazły się na stole sekcyjnym. Następnie brudne nagie ciała włożyli do foliowych worków i zamknęli w trumnach.

– To woła o pomstę do nieba. Przecież lepiej traktuje się zwierzęta. Przedstawiciele polskiego rządu, którzy do tego dopuścili, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej, a cały naród musi poznać szczegóły tych zdarzeń. Nie wolno pozwolić na to, by sprawa została zamieciona pod dywan, tak jak próbowano to zrobić dwa lata temu – mówi nam oburzony Andrzej Melak, brat Stefana Melaka, szefa Komitetu Katyńskiego, który zginął 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, 9:30 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

59
Nebogipfel pisze:O czym tu dyskutować?I tak wiemy tylko tyle ile zechca przekazać i takniemożemy mieć pewności co jest a co niejest prawdą. Zostają tylko teorie. Chociaż o teoriach też tu się dyskutuje.
aby dyskutować trzeba mieć wiedzę a nie liznac temat i walić off topic w temacie który jest ważny dla polaków...patriotów,,,naucz sie angielskiego i poczytaj i obejrzyj w necie zdjęcia z nasa i wypowiedzi znawców tematu...czytając brukowce do niczego madrego nie dojdzesz,tyle na ten czas..:Polska:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, 20:18 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

60
Znawcy tematu zawsze mają rózne spojrzenie, mimo znanych faktów, a że nie są do końca znane, to teorii jest do czorta i ciut, ciut.
Rosjanie nie wykonali prac po katastrofie dokładnie/poprawnie, stąd można się wszystkiego czepić.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 10:47 przez Mahi, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron