Re: PiS partia oszołomów

32
mordotymoja pisze:
ayalen pisze:Aha.
No dobra, to moze sprobujmy wylowic tych najmniej czarnych z jednej i z drugiej strony?
Moim zdaniem nikt nie uchowa się po jasnej stronie księżyca .
A takie bajki to w jakim zakonie opowiadają ?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 12:18 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

33
Crows pisze:
mordotymoja pisze:
ayalen pisze:Aha.
No dobra, to moze sprobujmy wylowic tych najmniej czarnych z jednej i z drugiej strony?
Moim zdaniem nikt nie uchowa się po jasnej stronie księżyca .
A takie bajki to w jakim zakonie opowiadają ?
W kolejce do doktóra od rozumu :rotfl1: .Zużyli się.Jak papier toaletowy.I żadne zachwalanie,reklamy nie pomogą :P.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 14:25 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

40
ayalen pisze:Aha.
No dobra, to moze sprobujmy wylowic tych najmniej czarnych z jednej i z drugiej strony?
Litości.... :dzieki:
Wyłów mi białych, nawet tych najmniej białych :aniolek:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, 13:18 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

41
Crows pisze:Macierewicz znowu nadaje ton dla pisu
Leki zakopał gdzieś w ogródku :zemdlala: ?W końcu go Putin każe zastrzelić.Albo wybuchnąć .Jakieś małe ładunki umieszczone w pepegach Antoniego,jeden nieostrożny krok,i .... :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, 16:13 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

44
mordotymoja pisze:Siem może sprawdzić.Dla mnie to bez różnicy,złodziejaszki i nieudacznicy z PO ,czy złodziejaszki i nieudacznicy z PiS-u.
czy z SLD ? :P
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 18:00 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

45
Crows pisze:
mordotymoja pisze:Siem może sprawdzić.Dla mnie to bez różnicy,złodziejaszki i nieudacznicy z PO ,czy złodziejaszki i nieudacznicy z PiS-u.
czy z SLD ? :P
Któregoś czerwonawego złapali ostatnio na przewałkach ?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 18:52 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

46
a to SLD to czerwoni ? udaja obrońców robotników a jak sie dorwią do władzy to ich w dupie maja , jednym z najważniejszych doradców premiera Millera był pan bysnesmen Kulczyk
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 19:41 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

48
A kiedy to czerwoni myśleli o robotnikach? W teoretycznych marzeniach?
Czemu się dziwisz że Kulczyk doradzał Millerowi? Czerwony czerwonemu, to jak najbardziej pasowało :P
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 19:54 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

49
victoria pisze:A kiedy to czerwoni myśleli o robotnikach? W teoretycznych marzeniach?
Czemu się dziwisz że Kulczyk doradzał Millerowi? Czerwony czerwonemu, to jak najbardziej pasowało :P
Victorio,chyba nie bierzesz pod uwagę tego że ja pamiętam tamte czasy .
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 19:59 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

51
Victorio,co Ty chcesz porównywać?Co z czym?"Czerwoną burżuazję"z tymi,niedawno jeszcze mającymi pełne mordy solidarnościowych frazesów obłudnikami?Z tamtych czasów chyba Wałęsa jest dobrym przykładem.Osobnik po szkole podstawowej,po jakimś kursie elepstrycznym ,z gromadką pociech i nie pracującą żoną dzisiaj stałby non stop pod Caritasem .Niewdzięczna komuna nie pozwoliła mu żebrać .Nieludzki system :rotfl1: .
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 21:47 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: PiS partia oszołomów

54
gdzieś przeczytałam, ze młodym Polakom bliżej do PiSu niż PO... daje do myślenia, ale ja mam wielką nadzieję, że Kukiz stworzy waleczną grupę z duzym poparciem i zajmie większość stołków w Sejmie :D ...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 19:16 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: PiS partia oszołomów

55
victoria pisze:gdzieś przeczytałam, ze młodym Polakom bliżej do PiSu ..
nie no to że wiecej młodych poparło też młodego prezydenta to jeszcze nie znaczy że uwielbiaja kaczogród z macierewiczem :ahah:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2015, 19:32 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

58
hehehe....10 letnie dzieci w czasach gdy PiS oddawal wladze maja dzis 18 lat..a byly przeciez jeszcze dzieci 11,12,13,14,15 ,16 letnie...które wtedy nieza bardzo kumaly i nie za bardzo ich to obchodzilo...
Oprócz tego która polska partia jest naprawde partia prawicową
jesli typowym programem prawicy jest :

-– przywiązanie do własności prywatnej; często liberalizm gospodarczy.Państwo nie powinno nic posiadac po za strategicznym rzeczami typu trasy kolejowe ,drogi, linie przesyłu energii ( kazdej )
- daleko idaca wolność obywateli i ich samostanowienie ..Czyli panstwo nie ma prawa nzrzucac mi gdzie i czego sie ucze i kto mi udziela tych nauk...Nie ma prawa ingerowac w opieke zdrowotna ..Nie ma prawa ingerowac w system ubezpieczen itd..
-– sprzeciw wobec rozbudowanej polityki socjalnej państwa...Bo jest to osobista sprawa obywatela a nie państwa..
– sprzeciw wobec interwencjonizmu państwowego...czyli np cen pradu,gazu itd...
-– postulaty uproszczenia systemu administracji państwowej, systemu podatkowego, prawa
– sprzeciw wobec prób sztucznej regulacji rynku np ceny regulowane leków...
-– postulat wprowadzenia armii zawodowej....

KTÓRA POLSKA PARTIA ma taki program ??? Korwina Mikke ..?? ale jego wszyscy staraja sie kreowac jako oblakanego...ale on jeden ma naprawde prawicowy program partyjny..Wszyscy inni to albo czerwoni albo jasno czerwoni ....
Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 18:25 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: PiS partia oszołomów

59
Sieradz: Zarząd powiatowy Prawa i Sprawiedliwości rozwiązany
;
To konsekwencja zarzutów prokuratorskich postawionych dotychczasowemu szefowi regionalnych struktur partii Rafałowi M. Usłyszał on zarzut podrobienia pięciu podpisów na listach osób, które wyraziły chęć do pracy w komisjach wyborczych w wyborach samorządowych. Wkrótce do sądu trafi akt oskarżenia.
pis oskarżał innych
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 21:29 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: PiS partia oszołomów

60
Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: musimy przywrócić normalność
nienormalny człowiek chce przywracać normalność :k: :ahah:
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 9:59 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron