Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

31
mordotymoja pisze:
Crows pisze:
mordotymoja pisze:Część ludzi .
jaka część ?
Myślę że spora.Jeszcze niedawno wolałbym wściekłego psa gołą nogą w jaja kopnąć niż na kogoś z PiS-u oddać swój głos.Za dwa miesiące się dowiesz jak duża jest ta zdesperowana grupa .
http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... 3110531965 czym jeszcze mogą straszyć?
Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, 0:34 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

32
"Polska polityka musi być propolska"

"(...) Dla mnie nie do przyjęcia jest stanowisko, że polityka zagraniczna nie powinna być przedmiotem dyskusji w kampanii. A co za tym idzie nikt, w tym tzw. 'salon', nie ma monopolu na rację" - napisał Jarubas.

"Wielokrotnie mówiłem, że polska polityka zagraniczna ma nie być pro- czy antyrosyjska, pro- czy antyniemiecka, pro- czy antyukraińska. Ona po prostu musi być propolska. Niezrozumiałe jest dla mnie, że upominanie się o polski interes narodowy, w tym o bezpieczeństwo i ekonomiczne aspekty prowadzonej polityki, może kogokolwiek narazić na zarzut prorosyjskości" - dodał.

Wg ludowca najważniejsze w polityce zagranicznej to "być jej podmiotem, a nie przedmiotem". - Przed polską dyplomacją ciężka praca, aby tę podmiotowość na nowo wypracować. Naczelnym zadaniem powinno być doprowadzenie do jedności w strukturach euroatlantyckich. Wykorzystajmy postrzeganie Polski jako państwa, które ma dobre relacje ze Stanami Zjednoczonymi i umiarkowanie partnerskie relacje z Niemcami. Tylko jednolity głos Unii i NATO może powstrzymać imperialne zakusy Putina - ocenił Jarubas

- Polska powinna zaś skończyć z wymachiwaniem szabelką, jako naczelną zasadą polskiej polityki zagranicznej, bo nigdy dobrze się to dla nas nie kończyło. To realna ocena - zaznaczył polityk.
pro czy anty ? o to jest pytanie :)
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 6:24 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

36
Crows pisze:ogórek powtarza scenariusz lewicowy czyli chodzenie po bazarach , barach mlecznych .................................. bardziej by pasowało by kandydat na prezydenta pokazął sie w bibliotece i pochwalił sie ile książek przeczytał a nie ile jabłek zjadł :P
Kto by głosował na takiego kandydata? Czytanie jest passe, jeszcze by drażnił ludzi tym, że jest mądrzejszy od nich, a wyborcy nie głosują na mądrzejszych od siebie, popatrz na poprzednich prezydentów: Wałęsa - elektryk po zawodówce, Kwachu - niby trochę wykształcony, ale musiał się gibać przy disco-polo, by wygrać, Kaczor - elokwencja spod budki z piwem ("spieprzaj dziadu"), Komor - rozbujał się z fotelu marszałka, ale jego "oczytanie" od razu widać po ortografii ("w bulu"). Kampania w bibliotece, to jak widać śmierć dla kandydata, dobry kandydat musi pokazać, że jest głupi, inaczej go nie wybiorą. :D :D
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 19:24 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

40
Lewicowe ideały stosowane w praktyce przez Panią Monikę Ogórek ? Podobno nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne ;)
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 22:02 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

41
Prawde powiedziawszy...to najlepiej isc na ryby...albo orla na czarno i Joachim Gauck na prezydenta...Bo takiej menazerii lub zestawu klaunów to nawet w cyrku nie widzaiałem...A obecnie urzedujacy...??? Sam tez moge bez niego wygłaszac złote sentencje=slogany do lustra typu
cyt..mamy gospodarkę rynkową i działa prawo podaży i popytu - system socjalistycznej sterowanej gospodarki niestety nie sprawdził sie ...Skoro kogoś nie stać na samochód to niech mniej jeżdzi...Nie mają na chkeb niech jedza ciastka...

Polsce potrzebny jest mąż stanu a nie sterowana pacynka = klaun
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 22:54 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

45
W między czasie polecę tematyczny kanał Baj-Kał.
Tak w ramach kiełbasy przedwyborczej ;)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2015, 20:55 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

53
Lunadari pisze:nie ma co się dziwić, że amerykańska Polonia jest za pisem. pisuary nadają tam swój pisuarski kanał w telewizji i pokazują w nim to, co chcą pokazać, a Polonia to łyka i tyle..
Myślisz że to jest powodem?Pewnie one nie znać angielski,nie wiedzieć co to internet.Może nie mieć internet ?Ci którzy wyjechali nie powinni głosować .
Ostatnio zmieniony 21 mar 2015, 20:13 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Bój o najintatniejszy stołek w państwie, rozpoczęty.

60
podejrzewam, że 'tfurcy utworów' tak muzycznych jak i literackich liczą na tantiemy czy chociażby na miejsce przy stole podczas obiadów czwartkowych jak za króla Stasia dopiero po ewentualnie wygranej ich 'miszczuf'. póki co asekurują nazwiska ukrywając się po kątach.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2015, 14:26 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron