Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

421
Arabeska pisze:babcia nie ogląda TV (sezon ogródkowy) i nie czyta gazet, to nie wie, że JK zmienił już orientację polityczną na lewo i nawet polubił Oleksego.
Nauka KK nakazuje miłować bliźniego, a nie nienawidzieć.
Jezus też chodził do celników i grzeszników, co wielu miało mu za złe.

Lewicowość dawno zarzucano partii PiS, nazywając ją nawet "bolszewicką", a więc skrajnie lewicową, skąd więc teraz ten wielki szum medialny i wirtualny?
Wiadomo, że Kaczyński co do in vitro oraz KPP nie zmieni zdania i tego jestem pewna, a w sprawach minimalnej płacy oraz
prywatyzacji służby zdrowia od dawna lewica i PiS mają podobne poglądy.
Wstrzymajcie więc swe obraźliwe języki i nie oceniajcie niesprawiedliwie, a spójrzcie odważnie prawdzie w oczy.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 8:16 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

422
Babcia pisze:
Arabeska pisze:babcia nie ogląda TV (sezon ogródkowy) i nie czyta gazet, to nie wie, że JK zmienił już orientację polityczną na lewo i nawet polubił Oleksego.
Nauka KK nakazuje miłować bliźniego, a nie nienawidzieć.
Jezus też chodził do celników i grzeszników, co wielu miało mu za złe.

Lewicowość dawno zarzucano partii PiS, nazywając ją nawet "bolszewicką", a więc skrajnie lewicową, skąd więc teraz ten wielki szum medialny i wirtualny?
Wiadomo, że Kaczyński co do in vitro oraz KPP nie zmieni zdania i tego jestem pewna, a w sprawach minimalnej płacy oraz
prywatyzacji służby zdrowia od dawna lewica i PiS mają podobne poglądy.
Wstrzymajcie więc swe obraźliwe języki i nie oceniajcie niesprawiedliwie, a spójrzcie odważnie prawdzie w oczy.
To ten kawałek o hełmie to z miłości był... coś ci się nauki Jezusa pokręciły... albo nie było oficialnej wersji podanej w RM...
Co innego wspólny program a co innego wazeliniarstwo. Skrzeczenie najpierw że "stoją tam gdzie stało ZOMO", nazywanie "postkomunistami" i teraz natychmiastowa zmiana frontu... ślepy widzi co jest grane.
"Po palcu do d..." się to tak mówi?

Dziś uczniowie kończą szkołę... co może dostać bardzo dobry uczeń? Książkę. Ale jaką? Dyrekcja tej placówki wpadła na... oryginalny pomysł. Najlepszy dla ucznia który udowodnił swą wiedzę jest... album ze zdięciami Lecha i Mari Kaczyńskich... ach te wybory...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... kolne.html
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 8:54 przez Jatagan, łącznie zmieniany 3 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

423
Okazuje się że Pałac Prezydencki wcale nie czeka na nowego lokatora... ma starego i nie mówię o duchach. W Pałacu Prezydenckim i na koszt podatników mieszka sobie... Marta Kaczyńska z rodzinką. Pewnie czeka na wójka Jarka...
Jak donoszą portale Marta broni dostepu do pokoi zajmowanych przez eks parę prezydencką (w ośrodku na Helu również) a z porządkami i wyprowadzką jej się nie spieszy...
http://www.pardon.pl/artykul/11842/konf ... kojow_ojca

Jak to jest z tym zabieganiem o głosy lewicy Panie Kaczyński? Wczoraj jeszcze postkomuniści a dziś kumple... w nowym rządzie?
http://wybory.wp.pl/kat,1025969,title,M ... caid=1a689
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 9:57 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

424
Babcia pisze:
Arabeska pisze:babcia nie ogląda TV (sezon ogródkowy) i nie czyta gazet, to nie wie, że JK zmienił już orientację polityczną na lewo i nawet polubił Oleksego.
Nauka KK nakazuje miłować bliźniego, a nie nienawidzieć.
Jezus też chodził do celników i grzeszników, co wielu miało mu za złe.

Lewicowość dawno zarzucano partii PiS, nazywając ją nawet "bolszewicką", a więc skrajnie lewicową, skąd więc teraz ten wielki szum medialny i wirtualny?
Wiadomo, że Kaczyński co do in vitro oraz KPP nie zmieni zdania i tego jestem pewna, a w sprawach minimalnej płacy oraz
prywatyzacji służby zdrowia od dawna lewica i PiS mają podobne poglądy.
Wstrzymajcie więc swe obraźliwe języki i nie oceniajcie niesprawiedliwie, a spójrzcie odważnie prawdzie w oczy.
A ja myślałam, że odkryłam Amerykę a ty mi mówisz, że PIS od dawna jest lewicowe.

A przy okazji skoro mówisz o wstrzymaniu obraźliwych języków, to powinnaś zacząć od siebie, bo sama rzucałaś kalumnie na Komorowskiego! Mówi się, że kto mieczem wojuje ten itd...
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 17:33 przez Arabeska, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

425
Jatagan pisze:Okazuje się że Pałac Prezydencki wcale nie czeka na nowego lokatora... ma starego i nie mówię o duchach. W Pałacu Prezydenckim i na koszt podatników mieszka sobie... Marta Kaczyńska z rodzinką. Pewnie czeka na wójka Jarka...
Jak donoszą portale Marta broni dostepu do pokoi zajmowanych przez eks parę prezydencką (w ośrodku na Helu również) a z porządkami i wyprowadzką jej się nie spieszy...
http://www.pardon.pl/artykul/11842/konf ... kojow_ojca

Jak to jest z tym zabieganiem o głosy lewicy Panie Kaczyński? Wczoraj jeszcze postkomuniści a dziś kumple... w nowym rządzie?
http://wybory.wp.pl/kat,1025969,title,M ... caid=1a689
Mam nadzieję, że się nie mylę ale moje przeczucie od dnia wyborów mówi mi, że lewica nie poprze JK a w najgorszym wypadku nie poprze nikogo. Przynajmniej nie oficjalnie.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 17:43 przez Arabeska, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

426
„Woda się zbiera, jest powódź, ale potem ta woda spływa do morza”.



„ Tu w zeszłym roku też była powódź, to ludzie się juz powinni przyzwyczaić...”

Co ten facet chrzani, do diabła?
Ludzie tracą dorobek całego życia, a ten człowiek mówi, że to w sumie normalka, woda sobie spłynie, a ludzi powódź dotknęła pewno nie pierwszy raz, to powinni sobie dać radę...
Nie mieszkam na terenach zagrozonych zalaniem, ale po usłyszeniu tych słów marszałka potrafię sobie wyobrazić, jakie wrażenie na powodzianach taki statement mogł wywołać.
Jest takie niezbyt polskie słowo „empatia”. Czyli, mniej więcej, zdolność do odczuwania tego samego, co nasz bliźni. Szkoda, że nie ma rdzennie polskiego odpowiednika tego wyrazu, bo słowo „współczucie” jest tu za słabe.
Niestety, kochani peowcy, Komorowski zdaje się być daru empatii całkowicie pozbawiony.
Syty, majętny i uprzywilejowny wydaje sie nie mieć pojęcia, co czują biedni ludzie dotknięci życiową klęską....„ Powinni się przyzwyczaić, a poza tym woda i tak kiedyś spłynie do Bałtyku....”. Katastrofa.
Jeśli macie jeszcze wątpliwości, to zauważcie, jaki wyraz twarzy ma Komorowski, gdy jest na wałach i współczuje powodzianom.
http://zapiskiczterdziestolatka.salon24.pl/
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 18:50 przez merkaba, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://images.chomikuj.pl/button/antubis12.gif[/img]

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

427
merkaba pisze:„Woda się zbiera, jest powódź, ale potem ta woda spływa do morza”.



„ Tu w zeszłym roku też była powódź, to ludzie się juz powinni przyzwyczaić...”

Co ten facet chrzani, do diabła?
Ludzie tracą dorobek całego życia, a ten człowiek mówi, że to w sumie normalka, woda sobie spłynie, a ludzi powódź dotknęła pewno nie pierwszy raz, to powinni sobie dać radę...
Nie mieszkam na terenach zagrozonych zalaniem, ale po usłyszeniu tych słów marszałka potrafię sobie wyobrazić, jakie wrażenie na powodzianach taki statement mogł wywołać.
Jest takie niezbyt polskie słowo „empatia”. Czyli, mniej więcej, zdolność do odczuwania tego samego, co nasz bliźni. Szkoda, że nie ma rdzennie polskiego odpowiednika tego wyrazu, bo słowo „współczucie” jest tu za słabe.
Niestety, kochani peowcy, Komorowski zdaje się być daru empatii całkowicie pozbawiony.
Syty, majętny i uprzywilejowny wydaje sie nie mieć pojęcia, co czują biedni ludzie dotknięci życiową klęską....„ Powinni się przyzwyczaić, a poza tym woda i tak kiedyś spłynie do Bałtyku....”. Katastrofa.
Jeśli macie jeszcze wątpliwości, to zauważcie, jaki wyraz twarzy ma Komorowski, gdy jest na wałach i współczuje powodzianom.
http://zapiskiczterdziestolatka.salon24.pl/
Facet pisząc ten artykuł pokazał swoją kulturę i szacunek dla innych. Jestem Wielkopolanką i czuję się obrażona. I kogoś takiego mam słuchać i zastanawiać się nad jego racjami????:no:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 19:45 przez Arabeska, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

430
Arabeska pisze:
Babcia pisze:
Arabeska pisze:babcia nie ogląda TV (sezon ogródkowy) i nie czyta gazet, to nie wie, że JK zmienił już orientację polityczną na lewo i nawet polubił Oleksego.
Nauka KK nakazuje miłować bliźniego, a nie nienawidzieć.
Jezus też chodził do celników i grzeszników, co wielu miało mu za złe.

Lewicowość dawno zarzucano partii PiS, nazywając ją nawet "bolszewicką", a więc skrajnie lewicową, skąd więc teraz ten wielki szum medialny i wirtualny?
Wiadomo, że Kaczyński co do in vitro oraz KPP nie zmieni zdania i tego jestem pewna, a w sprawach minimalnej płacy oraz
prywatyzacji służby zdrowia od dawna lewica i PiS mają podobne poglądy.
Wstrzymajcie więc swe obraźliwe języki i nie oceniajcie niesprawiedliwie, a spójrzcie odważnie prawdzie w oczy.
A ja myślałam, że odkryłam Amerykę a ty mi mówisz, że PIS od dawna jest lewicowe.

A przy okazji skoro mówisz o wstrzymaniu obraźliwych języków, to powinnaś zacząć od siebie, bo sama rzucałaś kalumnie na Komorowskiego! Mówi się, że kto mieczem wojuje ten itd...
Ktoś kto ma przyjaciela Palikota, który obiecuje zabić Kaczyńskiego, wypatroszyć i skórę sprzedać nie zasługuje na odrobinę szacunku.
Nie rzucałam kalumni, tylko pisałam prawdę, że Komorowski to bufon. Kto z kim przystaje takim się staje.
Gdybym była w partii w której bryluje Palikot ze wstydu zapadłabym sie pod ziemię, a konkretnie wyszłabym z takiej partii natychmiast, a tu kandydat na prezydenta uśmiecha sie do błazna Palikota.

W S T Y D i H A Ń B A !!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 20:42 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

437
No... ankiety troszkę brak ale jest na http://www.demokrata.pl/
I jeśli można... szukałem w necie ale pełno jakiś ogólników bez odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Tak w skrócie... O czym był ten projekt ustawy? Jakie przedstawiał rozwiązania i na jakich odcinkach wód? Dla jakich rejonów kraju? Miałem jeszcze kilka pytań ale mi z bani wyleciały....
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 23:29 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

438
Nie mam pojęcia, nie jestem Gęsicka,
wiem, że był projekt przeciwpowodziowy,
ale Tusk jako sługa Niemiec nie tyka
forsy z Unii Europejskiej. ;)
Dobrze przynajmniej, że na wale w zęby dostał. :D
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 23:32 przez Nikelaos, łącznie zmieniany 2 razy.

"Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego."
[Ps 23,1]

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

439
No to jak nikt nie wie to może to był gniot który do sprawy niewiele wnosił? Znalazłem coś o zakazie budowy w strefie zalewowej tylko że widzisz takie cacko odkryli jeszcze nasi dziadkowie w czasach "komuny", pogłębianie dna strefami też psu na budę jesli strefy są nieokreślone. Ustawa ustawą (nawet gdyby przeszła) ale żeby funkcjonowała jak nalezy potrzebne są rozporządzenia itp. takie rzeczy nie powstają na zawołanie (nie w tym kraju).
Tusk w zęby dostał? Poważka?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 23:43 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

441
Nie powstają na zawołanie, bo przychodzi PO i wypieprza niestety.

Powaga, dostał w zęby, rozwścieczeni powodzianie przedarli się przez BOR. ;)

Może to był gniot? Cóż, faktem jest że był, a PO odrzucając go nie zaproponowało następnego.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2010, 23:52 przez Nikelaos, łącznie zmieniany 2 razy.

"Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego."
[Ps 23,1]

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

442
kasia88 pisze:Z tym planem przeciwpowodziowym to Platforma rzeczywiście schrzaniła sprawę. Nie zrobili nic i jeszcze Komorowski gada, że"woda ma to do siebie..."... To jest jeden z powodów, dla których przestałam ufać PO.
Łoo.. Powodów jest jeszcze mnóstwo.
Chociażby oddanie śledztwa Rosji.
I te kłamstwa, np pani Kopacz:
"Ziemia przesiewana jest skrawek po skrawku"
a ludzie turyści chodzą i znajdują szczątki ludzkich ciał.
Jedynie PiS napisał ten wniosek o przejęcie śledztwa,
i niestety jako jedyne zagłosowało za nim.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 0:00 przez Nikelaos, łącznie zmieniany 2 razy.

"Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego."
[Ps 23,1]

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

443
Fakcior bezsprzeczny że dano d... z regulacjami prawnymi dot. powodzi. Największym grzechem rządzących (niezależnie od opcji) jest chora ustawa dotycząca przetargów gdzie głównym wyznacznikiem nie jest jakość usługi lecz cena. Po za tym taki przetarg można dowolną ilość razy powtarzać i zaskarżać... te wały, zbiorniki, czy pogłębiania i tek by nie doszły do skutku a jeśli już to w takim tępie jak autostrady na Euro... nikt temu nie przeciwdziała.
Teraz jednak popatrzcie. Wiedząc że nie utrzyma się przy władzy i koalicja klęknie, PiS w ciągu kilku miesięcy zasypuje dosłownie projektami. W większości są to gnioty... powielane gnioty które nijak się mają do rzeczywistości... czytałem projekt ustawy O Ochronie Osób i Mienia nawet ciecie z budy przy szlabanie mieli do tej niby poprawki zastrzeżenia (całe szczęście nie przeszła) o ustawie o ochronie imprez nie wspomnę... komuś się liczydło zacięło bo nagle w obliczu Euro okazało się że żadna firma czy to w kraju czy za granicą nie dysponuje taką ilością porządkowych... gniot poprawiany w biegu. Nikogo nie usprawiedliwiam ale PiS też tu nie jest bez winy...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 0:09 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

445
Nikelaos pisze:I owszem, nie jestem za ludźmi bez winy, bo takich nie ma. Ale wg mnie Kaczyński jako czysty człowiek i PiS są najlepsi z tych do wyboru, lub, jak kto woli, są najmniejszym złem.
Kaczyński czysty? Chyba dosłownie bo już w znaczeniu jakim przedstawiasz to niekoniecznie. W tej chwili przedstawiłeś go jako dowódcę który bladego pojęccia nie ma co się w jego oddziale dzieje. Żołnierze łażą na lewizny, piją, ćpają ale dowódca jest bez winy bo nie miał pojęcia.
Samo zasypywanie sejmu ustawami o których wspomniałem. Przecież to zagrywka pod publiczkę i to najniższych lotów. Przez okres dwóch lat PiS skupiła władzę wokół siebie i nie potrafiła (nie chciała) przeprowadzić żadnej reformy, zamiast tego społeczeństwo co jakiś czas słyszało że członkowie rządu Osi PiS - Samoobrona - LPR tworzą sztuczne stanowiska pracy, wydają publiczne pieniądze na prywatne cele, że biorą gigantyczne premie i nagrody, że są ciągani po sądach. PO ma głupka Palikota, zgoda ale po za gadaniem ten człowiek nikomu nie zrobił krzywdy a zespół PiS?
Ziobro i jego akcje... okazuje się ze lekarz oskarżony o łapownictwo i najcięższe przestępstwo - jest niewinny, w każdym razie niewiele mu udowodniono. Ziobro ma przeprosić i niechcący chłapie że były naciski na efekty. Kto naciskał?
A Blida? A Macierewicz? Ktoś kto sporządza listę agentów i współpracowników służb i podaje z nazwiska i innych danych aktywnych agentów działających np. na misjach zasługuje na ostrzegawczy w potylicę i koniec kariery. Przez jakiś czas po opublikowaniu listy z polskich baz nie wyjechał żaden patrol a okolicę patrolowały wojska sojuszników. Nie pisały o tym gazety ale ten kto był na misji potwierdzi co mówię.
Facet który nie potrafi zapanować nie tylko nad sobą (w końcu koleś się troszkę nawłuczył po sądach) ale i swoimi ludźmi (których ma kilkunastu) chce teraz rządzić Wielomilionowym narodem...
Żeby nie było... Bronek też ani święty ani może rozgarniety nie jest, PO nie jest święta ale w przypadku tych kandydatów B. Komorowski - J. Kaczyński BRAK JEST OPCJI "MNIEJSZE ZŁO".
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 8:22 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

446
Jatagan pisze:Kaczyński czysty? Chyba dosłownie bo już w znaczeniu jakim przedstawiasz to niekoniecznie. W tej chwili przedstawiłeś go jako dowódcę który bladego pojęccia nie ma co się w jego oddziale dzieje. Żołnierze łażą na lewizny, piją, ćpają ale dowódca jest bez winy bo nie miał pojęcia.
Dawno nie czytałem TAKIEJ nadinterpretacji,
stęskniłem się za nią nie będąc tak długo na forum.
Jatagan pisze:Samo zasypywanie sejmu ustawami o których wspomniałem. Przecież to zagrywka pod publiczkę i to najniższych lotów. Przez okres dwóch lat PiS skupiła władzę wokół siebie i nie potrafiła (nie chciała) przeprowadzić żadnej reformy, zamiast tego społeczeństwo co jakiś czas słyszało że członkowie rządu Osi PiS - Samoobrona - LPR tworzą sztuczne stanowiska pracy, wydają publiczne pieniądze na prywatne cele, że biorą gigantyczne premie i nagrody, że są ciągani po sądach.
Zastanów się komu zarzucasz nieprofesjonalność.
Nie przeprowadził reformy?
Bezpieczeństwo wzrosło.
Dawnych agentów w końcu wzięli za mordy.
Dali początek CBA, które wykryło aferę hazardową,
jeśli PO jest bardziej profesjonalne, to na pewno nie uczciwe.

W gazecie, którą rozdają ci od Jarka,
jest wykres, z PKB i popytem,
obejmujący kadencje SLD, PIS i PO.
Skoro mi się wykres podoba, to wiadomo
gdzie spada, a gdzie rośnie.
Bezrobocie tak samo, deficyt tak samo.
PIS był najlepszy.
Jatagan pisze:PO ma głupka Palikota, zgoda ale po za gadaniem ten człowiek nikomu nie zrobił krzywdy a zespół PiS?
Palikot to nie głupek, tylko przestępca.
Jawnie łamie prawo grożąc Kaczyńskiemu.
Dzisiaj czy wczoraj używał wulgaryzmów,
co publicznie też zdaje się jest karalne,
dziwię się że nie siedzi jeszcze.
I to nie sam Palikot ale i Bartoszewski,
wszyscy chyba wiedzą co powiedział
o nekrofilach. To przechodzi ludzkie pojęcie,
PO godzi się i podpisuje pod tymi słowami
jeśli nie reaguje, to oczywiste. Banda chamów nie politycy.
Jatagan pisze:Ziobro i jego akcje... okazuje się ze lekarz oskarżony o łapownictwo i najcięższe przestępstwo - jest niewinny, w każdym razie niewiele mu udowodniono. Ziobro ma przeprosić i niechcący chłapie że były naciski na efekty. Kto naciskał?
Nie opowiesz jeszcze o laptopie? :ahah:
Jatagan pisze:A Blida?
No co? Samobójczyni.
Rzadko to się zdarzało żeby podejrzany
popełniał samobójstwo? Jednak właśnie to było
główną sprawą, którą zajmowało się PO,
jakby była najważniejsza.
Jatagan pisze:A Macierewicz? Ktoś kto sporządza listę agentów i współpracowników służb i podaje z nazwiska i innych danych aktywnych agentów działających np. na misjach zasługuje na ostrzegawczy w potylicę i koniec kariery.
Bo co? Chcesz żeby dawni agenci, którzy wyrywali
paznokcie w stanie wojennym dzisiaj nadal byli na
jakichś wysokich stanowiskach, żeby spali na pieniądzach
na emeryturze? Musimy zrobić to czego nie zrobił
Wałęsa godząc się potulnie na okrągły stół,
a nie zarządzając strajku generalnego,
a wtedy mógłby wywalić wszystkich komuchów na zbity pysk,
tak samo jak zrobili z NSDAP w Niemczech po wojnie.
Każdy z tej partii dostał dożywotni zakaz pełnienia
jakichkolwiek funkcji kierowniczych.
Jatagan pisze:Facet który nie potrafi zapanować nie tylko nad sobą (w końcu koleś się troszkę nawłuczył po sądach)
Kiedy?
Jatagan pisze:ale i swoimi ludźmi (których ma kilkunastu) chce teraz rządzić Wielomilionowym narodem...
Tylko przytoczę co powiedział Lechu do Jarka:
"To ty powinieneś być prezydentem, nie ja"
Jatagan pisze:Żeby nie było... Bronek też ani święty ani może rozgarniety nie jest, PO nie jest święta ale w przypadku tych kandydatów B. Komorowski - J. Kaczyński BRAK JEST OPCJI "MNIEJSZE ZŁO".
Agent WSI, Bronek Wpadka jak na niego mówią,
bo nie potrafi nic powiedzieć żeby nie strzelić jakiejś gafy,
człowiek który ucieka przed debatami, z argumentem,
że telewizja jest "PiSowska", chociaż gdyby była
to przecież pięknych chwil z życia Lecha nie zobaczylibyśmy
dopiero po jego tragicznej śmierci,
człowiek nazywający Palikota swoim przyjacielem,
człowiek podpisujący ustawę o tym że urzędnik
społeczny może bez wyroku sądu zabrać rodzicom dziecko,
co prowadzi już w Szwecji do grubych nadużyć,
gdzie matce zabrali chore dziecko podając za
powód "nadopiekuńczość matki", dziecko zostało
oddane facetowi, który nie znał się na jego chorobie,
dziecko zmarło ze zgryzoty,
człowiek który podpisał nowelizację co do IPNu,
rozwalając go tym samym,
człowiek który rozwalił też komisję radiofonii i telewizji,
człowiek który sadza na stołkach swoich ludzi,
robi to wszystko nie będąc prezydentem z woli narodu,
nie może po prostu nim zostać.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 12:12 przez Nikelaos, łącznie zmieniany 2 razy.

"Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego."
[Ps 23,1]

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

447
Były agent a aktywny to różnica... Niektórzy z tych "wyrywaczy paznokci" zawinili tym że byli w wywiadzie w okresie "nielubianym". W czasie kiedy funkcionowali jako tajniacy i organizowali siatki w różnych miejscach na świecie pojawia się Pan Macierewicz. Wpadka jednego takiego pana z WSI to wyrok dla pozostałych członków siatki. Ilu Irakijczyków trafiło jako azylanci do Polski po raporcie?
Bezpieczeństwo wzrosło... zwłaszcza w statystykach policyjnych. Wiesz jak to wygląda? Panowie policjanci podwyższają statystyki np. wlepianiem mandatów. Przestępstwa drogowe to też przestępstwa :) Po za tym tworzenie tych statystyk zbiegło się z emigracją zarobkową. Dziwną trafą przestępczość w tym okresie skoczyła w Angli i Irlandi... tak wierzę w te statystyki jak w to że marsjanie porwali Lecha...
Weź jako przykład gangi azjatycki praktycznie niemożliwe do wewnętrznego inwigilowania. Co się robi z przęstępstwami popełnionymi przez Azjatów? Równoważy się "podnosząc" wykrywalność. Jak to jest że policjanci którzy wczoraj nie mogli znaleźć samochodu stojącego na parkingu przed komendą dziś mają taką wysoką wykrywalność? Zadawałeś sobie takie pytania? Wychodzisz po zmroku i jak mijasz samotnie ciemne bramy to jesteś spokojny? Jak realnie spadnie przestępczość to będziesz...
CBA to nic innego jak policja polityczna. Wykryli aferę hazardową... no i... jakieś efekty?
Jeśli nie wiesz kiedy Jaro był w sądzie to nie mamy o czym gadać... jeśli wskazujesz winnego w iednym a nie dostrzegasz błędów drugiego to dla mnie jesteś takim samym moherem jak Babka Kiepska...
Ja pamiętam że broń Blidy była pozbawiona odcisków palców, funkcjonariuszka która jej pilnował raz nie słyszała a raz słyszała strzał, nie przeszukała pomieszczenia, za dużo pytań za mało sensownych odpowiedzi. Zioberek porobił nagonek licząc że w coś trafi... i trafiał tylko nie zawsze.
Odwracasz uwagę od istotnej rzeczy... PiS nie wprowadził ŻADNEJ reformy. Oprócz tropienia UBoli (którym teraz Jarecki włazi w d***) w tym kraju są jeszcze ludzie którzy potrzebują reform. Reforma służby zdrowia, ubezpieczeń... co PiS zrobił? NIC! Czemu tak cienko wypadł w przyspieszonych wyborach? Z sympatii narodu?
A, i jeśli cię śmieszy że Ziober z niewinnego faceta zrobił mordercę... to chyba nie mamy o czym gadać...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 12:53 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

448
Nikealos! wypunktowałeś Jatagana logicznie i dosadnie, gdyż zasługuje na to swymi obraźlwymi, demagogicznymi, a niekiedy chamskimi komentarzami.
Ja nie mam na to tyle cierpliwości, gdyż trudno mi dyskutować z niedorzecznościami, tak, że częsciej ignoruję jego paszkwile.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 14:55 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

449
Fakty... Babka... fakty. Jeśli ktoś tu uprawia demagogię (o ile pojmujesz co to słowo oznacza) to raczej nie ja, nie powtarzam niesprawdzonych pogłosek w przeciwieństwie do ciebie...
Zdarzyło ci się przedstawić choc raz jakikolwiek i kiedykolwiek FAKT co do którego nie odnióslbym się i zatkał by mi usta? Jakoś sobie nie przypominam. Jedyne co potrafisz ty i tobie podobni to rzucać sloganami pochodzącymi z RM. Ty mi mówisz o moralności? Dwulicowość to twoja specjalność. Kiedy Kaczor "walczył" z Czerwonymi to mało nie piałaś z zachwytu na jego temat, mówiłaś o patriotyźmie. Teraz Kaczor zmienił front i nagle polubił "Czerwonych" a ty jak piałaś tak piejesz... w co ty wogóle wierzysz? Zanim cokolwiek powiesz na temat (to ci się wogóle zdarza?) to poczytaj i posłuchaj czegoś więcej niż pisemka katolickie i RM.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 15:21 przez Jatagan, łącznie zmieniany 3 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Jarosław Kaczyński kandydatem PIS

450
Większość komentatorów zwróciła uwagę na swobodę Komorowskiego i spiętą postawę Kaczyńskiego podczas debaty, która skończyła się ponad dwie godziny temu.
Ja zauważyłam, że Kaczyński zachował postawę męża stanu, a Komorowski swojaka, przy tym tak machał rękami jak wiatrakami i to się mogło wielu niezdecydowanym wyborcom podobać.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2010, 22:16 przez Babcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron