Re: A co Wy na to !!!???

61
Piotrze Rosa jeśli czujesz do mnie antypatię , tylko dla tego , ze nie myślę jak Ty , to lepiej się do mnie nie odzywaj , omijaj. Jechać na czyichś wypowiedziach tylko je krytykując , każdy potrafi.

O ile wiem nie system zabił ś.p. Panią Blidę , tylko sama to uczyniła , czego nikt nie podważa.
We wtorek przewodniczący komisji śledczej ds. śmierci Barbary Blidy opublikował wstępny raport końcowy, w którym znalazły się wnioski postawienia Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunał Stanu.

Próba postawienia z tego tytułu przed TS byłego Premiera i MS to jest właśnie „błazenada”.

Ci ludzie mieli odwagę podjąć walkę z „bajzlem” panującym w Polsce .Czy tego nie widać , że ją przegrali. Tyle , że to dopiero pierwsza runda . Jeśli jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie to będą następne "rundy".Piszę tak , bo tak uważam , a nie dlatego , ze „kocham” , czy jestem zwolennikiem Pana Kaczyńskiego , czy Ziobry."Wiszą" mi wszyscy poltycy , a szczególnie ci bez wyrazu , bez swego zdania , głosujacy jak "szef" karze , bezmózgowcy.

Żyjąc w Polsce nie słyszałeś o „Czerwonych Baronach” ? Toś szczęśliwy człowiek.

Najnowsze prasowe tytuły:

"Ziobro z Kaczyńskim zamordowali niewinną kobietę!"

„Niewiarygodna zmiana - takiego poparcia PO jeszcze nie miała”- ostatni sondaż ,

I ja mam w to wierzyć , w to pranie mózgów przez polskojęzyczne media. Polska jest chora.Oj będzie się działo !!!!!Co mnie wcale nie cieszy.

Adam
Ostatnio zmieniony 15 cze 2011, 23:58 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

62
Ponoć wkażdej plotce bywa ziarno prawdy.
Zapewne tytuły faktycznie brzmą sensacyjne, lecz czy politycy to takie niewiniątka to bym w to wątpił.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 0:31 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

63
Adaśko pisze:Piotrze Rosa jeśli czujesz do mnie antypatię ...
Moja patia czy antypatia do kogokolwiek nie ma tu najmniejszego znaczenia. Denerwują mnie jedynie ludzie, którzy nie mając własnego zdania cytują różnego rodzaju bzdury, nie umiejąc później bronić "swoich" poglądów.
Adaśko pisze:O ile wiem nie system zabił ś.p. Panią Blidę , tylko sama to uczyniła , czego nikt nie podważa....
Nikt nie podważa? Kolejny przykład bezmyślnego kłapania za swoimi ideologicznymi wodzami. Widziałeś kiedyś samobójcę? Ja nawet kilku. Opis sposobu oddania strzału do samej siebie przez panią Blidę jest jednym z idiotyczniejszych, jakie czytałem. Wykonanie strzału we własna pierś pod takim katem, aby kula wyszła z tyłu, poniżej pleców jest niemal cyrkową sztuczką. Możliwa do uwierzenia jest jedynie w przypadku szamotaniny. Dla mnie pytanie pozostaje jedno: dlaczego w pierś? Wszyscy samobójcy z jakimi się spotkałem (użycie broni palnej) walili sobie w głowę. Żaden nie przestrzeliwał się "z góry na dół". Zresztą ilość pytań o postępowanie kaczofunkcjuszyw trakcie zatrzymania, przed nim i tuż po samobójstwie jest ogromna. Bez sensu je tu cytować. Zaś co do "zaszczucia" Blidy (występy sejmowe Ziobry, telewizja pod domem, itd) trudno mieć wątpliwości.
Adaśko pisze:... w którym znalazły się wnioski postawienia Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunał Stanu... Próba postawienia z tego tytułu przed TS byłego Premiera i MS to jest właśnie „błazenada”.
Który z argumentów Kalisza, przedstawionych jako uzasadnienie w projekcie raportu według twojej oceny jest "błazeński"? Możesz zacytować choć jeden? I nie zapomnij dodać własnej interpretacji podstawy prawnej przytoczonej przez Kalisza.
Adaśko pisze:Ci ludzie mieli odwagę podjąć walkę z „bajzlem” panującym w Polsce .Czy tego nie widać , że ją przegrali...
Chwała im, za podjęcie walki. Nie neguję, że była i jest ona potrzebna. Ale jak biorą się za nią tacy analfabeci i kończy się ona tak, jak w przypadku zdecydowanej większości "kultowych" ziobrospraw, to już lepiej jej nie zaczynać. Gdybyś choć trochę się orientował w sprawach sam doszedł byś do wniosku, że "spieprzenie" z powodów ideologicznych przez tych cymbałów naprawdę poważnych afer gospodarczych tylko i wyłącznie "zrobiło dobrze" ich uczestnikom. Kolejne umarzane postępowania jedynie uwiarygadniały tych bandytów. Kaczyński i Ziobro okazali się być ich największymi przyjaciółmi. Przez swoja indolencję i zacietrzewienie. Bo jak mawiał stary góral "pić, to trza umić". A jak nie potrafisz, to się nie pchaj na afisz.
Adaśko pisze:Żyjąc w Polsce nie słyszałeś o „Czerwonych Baronach” ? Toś szczęśliwy człowiek.
Słyszałem i o czerwonych, i o czarnych i o różowych. A co gorsza miałem z nimi bezpośrednio do czynienia. Może ci nie jest wiadomym, ale najwięcej spraw aferowych "upadło" w Sądach i Prokuraturach właśnie dzięki twoim idolom. Bo wszystko szło na szybko, na siłę, bez grama profesjonalizmu. I niestety często bezprawnie. Stąd potem "upadki" w sądach (chociażby w sprawie Stoczni szczecińskiej). A wszystko to działo się, aby ich zadowolić i dać temat do kolejnej "prasówki".
Adaśko pisze:Najnowsze prasowe tytuły:
"Ziobro z Kaczyńskim zamordowali niewinną kobietę!"
„Niewiarygodna zmiana - takiego poparcia PO jeszcze nie miała”- ostatni sondaż ,
I ja mam w to wierzyć , w to pranie mózgów przez polskojęzyczne media. Polska jest chora...
"Polskojęzyczne media". Nie, na pewno nie są to twoi bogowie. Nawet języka nie zmieniasz.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 8:18 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: A co Wy na to !!!???

64
:good:



Można strzelić sobie w pierś.
Spust ścisnąć kciukiem trzymajac dłonie tak jakby strzelało się z normalnie zwróconej lufy do przodu.
Lecz faktycznie czemu nie w głowę? Po co takie utrudnianie sobie krótkiego życia?
A w ogóle p. Blida potrafiła odbezpieczyć pistolet?
Też wydaje mi się to absurdalne.
Sam wolałbym sobie strzelić w głowę niż bawić się w układanie broni by wyglądało jakby ktoś miał mnie zaatakować.
Jakiś absurd Adaśko.
Muszę w tym poście przyznać piotrowi mnóstwo racji.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 9:51 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

65
A może Jezus to ewangelik?
Prawosławny!

To zapewne był muzułmanin
I Ewangelicy i prawosławni a nawet muzulmanie "oddaja mu cześć". Dla tych ostatnich jest on drugim (co do "wielkości") prorokiem po Mahomecie.
P.S.
Co do śmierci pani Blidy; Jak uczy historia, wielu zaangażowanych politycznie Polaków w czasie okupacji hitlerowskiej, gdy do ich domu zaczęło dobijać się gestapo popelniało samobójstwo, aby tylko nie dać się "wziąć". Tak samo postąpiła pani Barbara, ponieważ metody stosowane przez bonzów IV RP tylko niesznacznie różniły się od tych stosowanych przez "władze" GG.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 15:18 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: A co Wy na to !!!???

66
wg islamu wszyscy Wyslannicy Boga sa rowni. a Mohammad byl ostatni, wcale nie jakis 'najwiekszy'...

sufi szczegolnie wzoruja sie na Jezusie /PzN/ istnieje przebogata literatura suficka inspirowana jego postacia.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 18:31 przez asmaani, łącznie zmieniany 2 razy.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: A co Wy na to !!!???

67
t.oskar pisze:P.S.
Co do śmierci pani Blidy; Jak uczy historia, wielu zaangażowanych politycznie Polaków w czasie okupacji hitlerowskiej, gdy do ich domu zaczęło dobijać się gestapo popelniało samobójstwo, aby tylko nie dać się "wziąć". Tak samo postąpiła pani Barbara, ponieważ metody stosowane przez bonzów IV RP tylko niesznacznie różniły się od tych stosowanych przez "władze" GG.
jesli kogoś chcesz porównywać do faszystów to najpierw otrząśnij sie z swego fanatyzmu pod adresem tych co nie popierają czerwonych przemalowanych złodziei.
może sie wysil i zapoznaj sie ilu ludzi popełniło samobójstwo za rządów (także twej ulubionej opcji) gdy dostali wezwanie do urzędu skarbowego .
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 18:41 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: A co Wy na to !!!???

68
Piotrze Rosa czy Ty nie potrafisz myśleć samodzielnie , musisz pisać pod publiczkę PO , zarzucając osobie o innym spojrzeniu na całą tą sprawę różnego typu insynuacje. Skąd TY to wszystko wiesz , o moich „ideologicznych wodzach” , idolach ….wizjonerem jesteś . Z wizjonerstwem chcę mieć jak najmniej do czynienia.

W swoich wywodach na temat jak zginęła Pani Blida zapomniałeś dodać teorię całkiem prawdopodobną , że funkcjonariuszka szarpiąca się z poszkodowaną „wygła lufę pizdoletu i w tym momencie padł strzał , a następnie w pokrętny , haniebny tylko sobie znany sposób wyprostowała ją i włożyła w ręce denatki”

Który z argumentów Pana Kalisza.......Przeczytaj z dziesięć razy to może zrozumiesz , wystarczy to:
-”Zastanawiam się czy tak poważnemu , znanemu politykowi , prawnikowi wypada „robić za błazna” ? „-.
To Ty bidula nie wiesz co Pan Kalisz ogłosił , jaką dał rozpiskę wszystkim uczestnikom komisji...to ci przypomnę , że z raportu wynika , iż zasadnym jest postawienia Kaczyńskiego i Ziobro przed Trybunałem Stanu. To jest właśnie „błazenada”. Nie mam zamiaru tego dalej tłumaczyć komuś kto jest nakręcony jednokierunkowo , poczytaj komentarzy na temat tej bzdury , absurdu , fantastyki Pana Kalisza , bo tak to się określa. Zrozum , że nie przeze mnie , poczytaj w prasie , w necie , jak jest komentowane w mediach , sam Pan Tusk ….....

http://www.polskieradio.pl/7/158/Artyku ... e-Trybunal

Przyjdzie czas , że do takich spraw powrócą i to nie jest jakieś moje widzimisię.

http://www2.polskieradio.pl/jedynka/syg ... 13215.html

http://news.money.pl/artykul/pis;zarzuc ... 36902.html

Co do dalszych twoich wywodów …..szkoda mi czasu , gdy ktoś nie widzi za jakich rządów został pozbawiony stołka , wbrew obowiązującemu prawu , były szef ABF , który działał nie dla żartu , a jakimi działaniami może pochwalić się np. Pani Pitera., jak afera po aferze staje się czymś normalnym …....w żadnym wypadku aferą nie jest , tak się dzieje w Polsce pod rządami PO.

Ci którzy walczyli o sprawiedliwą Polskę w zgodzie z obowiązującym prawem i zakresem powierzonych im obowiązków względem państwa polskiego , dzisiaj są oskarżani przez PO i rozliczani ze swojej działalności.Czy tego nie można porównać do kabaretu.

Sondaże. Już nie jedna instytucja zajmująca się przeprowadzaniem sondaży przejechała się na tym tak , że już ma tą czynność zabronioną. Dzisiaj w radiu słyszałem , że ankieterzy przeprowadzający te badania maja poważny problem , bo 83 % osób do których dzwonią odmawia odpowiedzi na zadawane pytania , jedynie 17% godzi wziąć udział w sondażu.

Uwaga – nie ma tak , ze w codziennym naszym życiu wszystko jest białe , albo czarne. Proponuję by o tym każdy przekonał się osobiście patrząc na to co go otacza ….w każdej chwili , w każdym miejscu gdzie się znajdzie , a gdzie nie jest ciemno na tyle , że nic nie widać. Tłumaczyć tej uwagi nie będę.Tylko daltoniscie możesz wmówić wszystko , albo idiocie.

Moze też nie wiesz kto ma , 80% poparcie w ZK ,czy nie PO.


Adam
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 19:08 przez Adaśko, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

69
Jeżeli uważasz, że dam się sprowokować do osiągania poziomu chodnika w "dyskusji" jesteś w błędzie. Odpowiadał będę na te steki bzdur, choć to dość trudne. Nawet dla mnie. Jestem przyzwyczajony do dyskusji merytorycznych, a nie uciekania się do "inteligentnych", pseudoskrywanych i uważanych za wymyślne (tylko chyba przez autora) uwag.
Adaśko pisze:Piotrze Rosa czy Ty nie potrafisz myśleć samodzielnie , musisz pisać pod publiczkę PO , zarzucając osobie o innym spojrzeniu na całą tą sprawę różnego typu insynuacje. Skąd TY to wszystko wiesz , o moich „ideologicznych wodzach” , idolach ….wizjonerem jesteś . Z wizjonerstwem chcę mieć jak najmniej do czynienia.
Zarzucanie mi braku samodzielnego myślenia to typowa "lustrzanka". Dałem ci przykłady cytowania przez ciebie twoich idoli, więc dziecko mści się. "Inne spojrzenie na sprawę"? Jak dotychczas nie widzę tu żadnego twojego własnego spojrzenia na sprawę. Poza cytatami wodzów nie przedstawiłeś nic od siebie. Trudne to zresztą. Wszak z pustego nawet Salomon... To nie wizjonerstwo, a dokładna lektura twoich postów z "twoimi" wypowiedziami. A tak w kwestii poglądów, to jednak bliżej mi do SLD niż do PO. Choć jednych i drugich nie cierpię jak psów.
Adaśko pisze:W swoich wywodach na temat jak zginęła Pani Blida zapomniałeś dodać teorię całkiem prawdopodobną , że funkcjonariuszka szarpiąca się z poszkodowaną „wygła lufę pizdoletu i w tym momencie padł strzał , a następnie w pokrętny , haniebny tylko sobie znany sposób wyprostowała ją i włożyła w ręce denatki”
W przeciwieństwie do ciebie, nie jestem "cytologiem". Moje wywody bazują na moich własnych, osobistych doświadczeniach. Nie na "doświadczeniach" Tuskmozisa, Kaczokupra czy Rydzyjka.
Adaśko pisze:Który z argumentów Pana Kalisza.......Przeczytaj z dziesięć razy to może zrozumiesz , wystarczy to:
-”Zastanawiam się czy tak poważnemu , znanemu politykowi , prawnikowi wypada „robić za błazna” ? „-.
To Ty bidula nie wiesz co Pan Kalisz ogłosił , jaką dał rozpiskę wszystkim uczestnikom komisji...to ci przypomnę , że z raportu wynika , iż zasadnym jest postawienia Kaczyńskiego i Ziobro przed Trybunałem Stanu. To jest właśnie „błazenada”.
Ty masz jednak poważny problem. Jak dziecko przy stoisku z zabawkami. Szkoda, że tupać na forum nie możesz. Czy to ma być odpowiedź na moja prośbę o cytat z raportu i w miarę inteligentną argumentację "przeciw" w oparciu o obowiązujące przepisy? Rozumiem, że nie ma tego jeszcze w wypowiedziach idoli (bo sami jeszcze nie czytali raportu), ale skoro chcesz o czymś dyskutować, najpierw się z tym czymś zapoznaj. Poczytaj. Pomyśl. O właśnie - pomyśl.
Adaśko pisze:Nie mam zamiaru tego dalej tłumaczyć komuś kto jest nakręcony jednokierunkowo , poczytaj komentarzy na temat tej bzdury , absurdu , fantastyki Pana Kalisza , bo tak to się określa. Zrozum , że nie przeze mnie , poczytaj w prasie , w necie , jak jest komentowane w mediach , sam Pan Tusk ….....
Wiem, że tupanie i dąsy to najlepsze argumenty, ale może jednak uda mi się namówić cię na jakąkolwiek własna opinię? Bez "poczytaj komentarza" czy "bo to się tak określa". Spróbuj. Zrób ten wysiłek intelektualny i postaraj się napisać cokolwiek własnego. Mnie nie bardzo interesuje "jak to jest komentowane". Chyba, że komentują to osoby będące jakimś autorytetem lub prawdziwi fachowcy. Podpieranie się komentarzami byle dziennikarzyny (tworzącego dla wierszówki), czy w TVN24 (tworzonego dla wywołania "afery") to nie mój styl. Mam własne przemyślenia, doświadczenia. A jak nie mam, to mają je ludzie, których warto słuchać. Bo coś sobą reprezentują. I gwarantuje ci, że nie jest to twój kaczobóg ze swoimi "polskojęzycznymi mediami".
Adaśko pisze:Co do dalszych twoich wywodów …..szkoda mi czasu , gdy ktoś nie widzi za jakich rządów został pozbawiony stołka , wbrew obowiązującemu prawu , były szef ABF , który działał nie dla żartu , a jakimi działaniami może pochwalić się np. Pani Pitera., jak afera po aferze staje się czymś normalnym …....w żadnym wypadku aferą nie jest , tak się dzieje w Polsce pod rządami PO.
Patrz wyżej. Nadal błagam o jakikolwiek konkretny przykład lub ocenę własną. Postaraj się. To wbrew pozorom nie jest aż takie trudne. Swoją drogą nie znam instytucji "ABF" ani żadnego jej szefa. Prawdopodobnie chodziło ci o Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, choć "F" i "W" są na klawiaturze daleko. Chyba, że chodziło ci o CBŚ. Ale to trudno zgadnąć w tym słowotoku. Zaś co do szefa ABW, który został "wbrew prawu pozbawiony stołka", też jakoś nie bardzo kojarzę. Z mojej wiedzy wynika, iż żaden z dotychczasowych jej szefów nie odwołał się od takiej decyzji ani jej nie zaskarżył.
Adaśko pisze:Ci którzy walczyli o sprawiedliwą Polskę w zgodzie z obowiązującym prawem i zakresem powierzonych im obowiązków względem państwa polskiego , dzisiaj są oskarżani przez PO i rozliczani ze swojej działalności.Czy tego nie można porównać do kabaretu.
Znów ścinka z kolejnego transparentu. Napisz kto taki, według ciebie, walczył o sprawiedliwą Polskę i o co teraz jest oskarżany. Kto jest przez to, tak znienawidzone przez ciebie PO rozliczany. Powiedz coś konkretnego i od siebie. Cokolwiek. Zacznij może od ... imienia swojego ulubionego misia. Potem będzie już łatwo.
Adaśko pisze:... Tłumaczyć tej uwagi nie będę.Tylko daltoniscie możesz wmówić wszystko , albo idiocie.
No i jesteśmy w domu. Teraz sam już chyba wiesz, dlaczego traktuje cię jak małego chłoptasia przy stoisku z samochodzikami.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 21:34 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: A co Wy na to !!!???

70
O czym mam dyskutować z osobnikiem , który z błędu literowego , którego nie mogę już poprawić robi sprawę , udaje że nie wie o co chodzi.
Może ja takiej wiedzy nie mam , ale kto ją ma gdy jak to się mówi „nie siedzi w temacie”. Posługuję się wiedzą z prasy , mediów , internetu .Czasami od ludzi z „warszawki” z którymi mam kontakt , szczególnie w okresie urlopowym , ale nie tylko.

Wcześniej można było coś wywnioskować z transmisji różnych komisji sejmowych , ale za przyczyną przewodniczących z PO , posiedzenia tych komisji zaczynały sprawiać wrażenie „sądów kapturowych” , czyli „nasza prawda i tak musi być na wierzchu” , gdzie tak dobierano składy komisji , aby rządząca koalicja miała większość decydując w sprawach swoich posłów , gdzie tak jak i w sejmie wszystko można przegłosować , nawet to , że Słońce krąży wokół Ziemi , gdy przyjdzie taki rozkaz , albo sms .Pan Sekuła przeszedł samego siebie , do historii również , uczynił z komisji narzędzie do wybielania swoich partyjnych kolegów uwikłanych w przekręty w tworzeniu ustawy o hazardzie .Uczynił to w świetle kamer. Przestałem tego typu spektakle oglądać.

Pan Mariusz Kamiński szef CBA działa dalej , mimo , że został odsunięty , zdymisjonowany przed upływem kadencji , nie daje o sobie zapomnieć , tworzy dokumentację........, a może się przyda w przyszłości ? Uważam , że czyni słusznie.

Czym jest CBA i w jakim celu zostało powołane można się dowiedzieć w prosty sposób:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_ ... korupcyjne

Czy przy zmianie szefa tej instytucji nie złamano prawa ? Nie mnie o tym decydować . O moich odczuciach w tej kwestii nie będę się wypowiadał.

O co chodzi Panu Kamińskiemu w swoich publicznych wystąpieniach , w listach.

To można przeczytać w necie.

Pierwszy list do Andrzeja Seremeta.

http://uwazamrze.pl/2011/05/pierwszy-li ... -seremeta/

Drugi list do Andrzeja Seremeta.

http://uwazamrze.pl/2011/05/drugi-list- ... -seremeta/

List otwarty i inne listy do Donalda Tuska.

http://www.wykop.pl/ramka/494805/list-o ... lda-tuska/

http://kanap.salon24.pl/238541,list-mar ... alda-tuska

Mimo że ten artykuł pisał człowiek nieprzychylny Panu Kamińskiemu i partii PiS to warto go przeczytać i wyciągnąć własne wnioski.

http://dyktatura4rp.blogspot.com/2009/1 ... kiego.html

Co mówią statystyki z pola walki z przestępczością w Polsce na różnych płaszczyznach , porównując okresy rządów PiS i obecnych PO ? Co się zmieniło na lepsze za rządów PO w walce z przestępczością w Polsce ? Czy utworzenie niezależnego stanowiska Prokuratora Generalnego wykluczyło zależność prokuratury od nacisków polityków ? Co nam obywatelom mówi „życie” , nasza codzienność , lepiej się nam żyje ? Czy czujemy się bezpieczniej na ulicy , na stadionie , w parku , w pubie , w domu...?

Adam
Ostatnio zmieniony 17 cze 2011, 20:02 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

71
Adaśko pisze:O czym mam dyskutować z osobnikiem , który z błędu literowego , którego nie mogę już poprawić robi sprawę , udaje że nie wie o co chodzi.
Może ja takiej wiedzy nie mam , ale kto ją ma gdy jak to się mówi „nie siedzi w temacie”. Posługuję się wiedzą z prasy , mediów , internetu .Czasami od ludzi z „warszawki” z którymi mam kontakt , szczególnie w okresie urlopowym , ale nie tylko.
Jeżeli "ABF" to błąd literowy do CBŚ, to skąd mam wiedzieć, że cały twój wywód nie jest jedna wielką "literówką". Ale do rzeczy. Faktycznie wiedzę źródłową masz żadną. A podpieranie się "prasą, mediami, internetem" przekracza twoje możliwości. Aby posługiwać się informacjami z tych źródeł nie wystarczy studiowanie "Uważam Rze", "Naszego Dziennika", słuchanie Rydzyjka i oglądanie "Familijnej".
Adaśko pisze:Wcześniej można było coś wywnioskować z transmisji różnych komisji sejmowych , ale za przyczyną przewodniczących z PO , posiedzenia tych komisji zaczynały sprawiać wrażenie „sądów kapturowych” , czyli „nasza prawda i tak musi być na wierzchu” , gdzie tak dobierano składy komisji , aby rządząca koalicja miała większość decydując w sprawach swoich posłów , gdzie tak jak i w sejmie wszystko można przegłosować , nawet to , że Słońce krąży wokół Ziemi , gdy przyjdzie taki rozkaz , albo sms .Pan Sekuła przeszedł samego siebie , do historii również , uczynił z komisji narzędzie do wybielania swoich partyjnych kolegów uwikłanych w przekręty w tworzeniu ustawy o hazardzie .Uczynił to w świetle kamer. Przestałem tego typu spektakle oglądać.
Z mojej wiedzy wynika, iż skład (partyjny) każdej komisji określa ustawa, więc nie ośmieszaj się już swoją znajomością rzeczy. Sam skład osobowy również nie jest zależny wyłącznie od pana Tuska. Zaś co do jakości prac komisji, nie będę pisał. Jak również o ich uczestnikach. Tobie z pewnością za wzór służyć mogą wywody kobiecych idoli: posłanek Kempy, Wróbel. Z twojej bajki to już wole adwokackie gierki Mularczyka. Szczególnie te, przed Trybunałem Konstytucyjnym. Staram się nie używać wulgaryzmów na forum.
Adaśko pisze:Pan Mariusz Kamiński szef CBA działa dalej , mimo , że został odsunięty , zdymisjonowany przed upływem kadencji , nie daje o sobie zapomnieć , tworzy dokumentację........, a może się przyda w przyszłości ? Uważam , że czyni słusznie.
Pan Kamiński to dopiero pracownik cyrku z pomalowana twarzą. Znów musiał bym używać słów nie występujących raczej u Mickiewicza czy Słowackiego. Takiego indolenta na tak poważnym i odpowiedzialnym stołku mógł posadzić tylko inny "mocarz umysłowy". Stworzyć taka ciekawa instytucję, a potem powierzyć ją idiotom, albo jak kto woli ideowym aparatczykom, to dopiero marnowanie państwowej kasy.
Adaśko pisze:Czym jest CBA i w jakim celu zostało powołane można się dowiedzieć w prosty sposób: http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_ ... korupcyjne
No wiedza z Wiki to podstawa. Przeczytam i będę wszechwiedzący. Skończ z tym ośmieszaniem się. Zerknij chociaż do Dz.U. z 2006 r. Nr 104, poz. 708.
Adaśko pisze:Czy przy zmianie szefa tej instytucji nie złamano prawa ? Nie mnie o tym decydować . O moich odczuciach w tej kwestii nie będę się wypowiadał.
Nie mnie o tym decydować. Cieszę się z jednego - nie ma go. I mam nadzieję, że dadzą teraz spokojnie pracować Pawłowi, do którego aparatczyka Kamińskiego nawet porównać się nie da. Pod żadnym względem.
Adaśko pisze:O co chodzi Panu Kamińskiemu w swoich publicznych wystąpieniach , w listach...
A co towarzysz Kamiński robił, kiedy brał kasę udając niezależnego szefa CBA? Skoro na partyjne zawołanie potrafił spieprzyć tyle spraw, to dlaczego nie wyjawił innych. Przypomniało mu się tuż przed wyborami? Przecież to nie komedia nawet. To ośmieszanie się i żenada. To dopiero można nazywać błazenadą.
Adaśko pisze:Co mówią statystyki z pola walki z przestępczością w Polsce na różnych płaszczyznach ...
Dziecko drogie. Gdy pożyjesz trochę na tym świecie, sam kiedyś dojdziesz do wniosku, że istnieje na nim kłamstwo. Wyższym stopniem kłamstwa jest wielkie kłamstwo. Najwyższym zaś jest statystyka.

Trochę sobie popisałeś, ale nie mogę się doczytać w twoim poście odniesienia i merytorycznego uzasadnienia do tak opluwanego przez ciebie projektu sprawozdania Kalisza. Widać już nie ten wzrok. Bo i reakcji na omawiana sprawę samobójstwa pani Blidy nie dostrzegłem.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2011, 22:47 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: A co Wy na to !!!???

72
Piotrze Rosa , przywaliłeś mi tak , że bez mała nie pękłem ze śmiechu. Dziecko drogie....nie wytrzymam , już płaczę ze śmiechu........Szkoda mi ciebie „dziadku” !!!!

To nawet do skomentowania się nie nadaje , a co mówić o ripoście . Na jakim Ty świecie żyjesz , wśród jakich ludzi się obracasz , że niczego nie kapujesz co się w Polsce wydarzyło i do czego to zmierza , do czego doprowadzą takie rządy jak PO z wielce mądrymi historykami na czele.

Co do Pana Kalisza , co tam jest do komentowania ? Poczytaj sobie w necie komentarze mądrzejszych ode mnie , oto nagłówek jednego z nich "Papier zniósł chore tezy Hitlera , to zniesie głupoty Kalisza" .Jedno mogę napisać , nie pochodzi z GW.

Śmieszny jesteś w tym co mi proponujesz. To że na świecie jest kłamstwo wiedzą już 3 – latkowie , tak , statystyka jest kłamstwem dla tych , którzy tylko na kłamstwie potrafią „jechać” , gdy im prawda w oczy kole.

Do Ciebie Piotrze jeszcze nie dotarło , że ś.p. Pani Blida była uważana za osobę bardzo wpływową na Śląsku , która „wiele mogła” i jak wykazało śledztwo , korzystała z tego. To , że popełniła samobójstwo to świadczy tylko , ze poczuwała się do winy. Koniec kropka. Co w tym temacie Ty chcesz zmienić ?

Kto z nas ma rację , kto jest zaślepiony partyjna ideologią , gadaniem na zamówienie zgodnie z dyscypliną partyjną niech ocenią inni.

Adam
Ostatnio zmieniony 17 cze 2011, 23:51 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

73
A ja na to, że nikt nikogo nie przekona i produkujecie tylko wpisy, które prowadzą chyba do niczego albo wzajemnego obrażania się czy nabijania.
I tyle na ten temat.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 1:52 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

74
Adaśko pisze:Piotrze Rosa , przywaliłeś mi tak , że bez mała nie pękłem ze śmiechu. Dziecko drogie....nie wytrzymam , już płaczę ze śmiechu........Szkoda mi ciebie „dziadku” !!!!
No i co mam napisać? Ponownie, że czytanie ze zrozumieniem sprawia problemy? A raczej czytanie w ogóle? Powtórzę raz jeszcze - nie oceniam wieku metrykalnego, a rozwojowy. A "dziadek" mi w takim układzie schlebia.
Adaśko pisze:To nawet do skomentowania się nie nadaje , a co mówić o ripoście . Na jakim Ty świecie żyjesz , wśród jakich ludzi się obracasz , że niczego nie kapujesz co się w Polsce wydarzyło i do czego to zmierza , do czego doprowadzą takie rządy jak PO z wielce mądrymi historykami na czele.
Zapytam po raz kolejny, bo nadal twierdzę, że czytanie sprawia ci poważne problemy: co mnie obchodzą POrąbańcy, PiSuary czy inne tzw "partie". Mam je wszystkie bardzo daleko od siebie. Cenić zdarza mi się ludzi, nie jakieś układowe zbieraniny.
Adaśko pisze:Co do Pana Kalisza , co tam jest do komentowania ? Poczytaj sobie w necie komentarze mądrzejszych ode mnie , oto nagłówek jednego z nich "Papier zniósł chore tezy Hitlera , to zniesie głupoty Kalisza" .Jedno mogę napisać , nie pochodzi z GW.
Twoi bajkopisarze również reagują dziwnie i niejednoznacznie. proponuję

http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1516 ... stanu.read
http://www.polityka.pl/kraj/wywiady/151 ... stanu.read
http://www.rp.pl/artykul/673963.html
Adaśko pisze:Śmieszny jesteś w tym co mi proponujesz. To że na świecie jest kłamstwo wiedzą już 3 – latkowie , tak , statystyka jest kłamstwem dla tych , którzy tylko na kłamstwie potrafią „jechać” , gdy im prawda w oczy kole.
Może i śmieszny, ale niestety prawdziwy. Zbyt wiele miałem z nią do czynienia.
Adaśko pisze:Do Ciebie Piotrze jeszcze nie dotarło , że ś.p. Pani Blida była uważana za osobę bardzo wpływową na Śląsku , która „wiele mogła” i jak wykazało śledztwo , korzystała z tego. To , że popełniła samobójstwo to świadczy tylko , ze poczuwała się do winy. Koniec kropka. Co w tym temacie Ty chcesz zmienić ?
Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1516 ... z1PcdqSyHO

Gdyby ci się nie chciało czytać, mały fragment (zaznaczam, że nie pochodzi z przemówienia Tuskmozisa):

"Nie zarzucano jej, co istotne, łapownictwa, ale w gruncie rzeczy udzielenie pomocy znajomej bizneswoman. Blida miała pośredniczyć miedzy Barbarą Kmiecik a dyrektorem spółki węglowej. To on miał być adresatem łapówki. Dyrektora ABW nie zatrzymało. Dostał zwykłe wezwanie do prokuratury. Uznano, że znacznie efektowniej będzie uderzyć w byłą minister budownictwa. A po jej śmierci sprawę rzekomej łapówki umorzono, podobnie jak zarzut wobec wspomnianego dyrektora."
Adaśko pisze:Kto z nas ma rację , kto jest zaślepiony partyjna ideologią , gadaniem na zamówienie zgodnie z dyscypliną partyjną niech ocenią inni.
Po raz pierwszy muszę się zgodzić z tobą w pełni. Inna rzecz, że prawdopodobnie nikt tego nie czyta, bo to nudne ale może ...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 12:37 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: A co Wy na to !!!???

76
Piotrze Rosa swoim wpisem niczego nie udowodniłeś , ani tym materiałem co wkleiłes. Tego się nie da udowodnić co proponuje pan Kalisz . Każdy , nawet ludzie z SLD , kto się w tym temacie wypowiada , a ma trochę rozsądku , to nie wypowie się jednoznacznie , raczej kluczył.

Nie dojdzie do postawienia przed TS ani Pana Ziobry , ani Kaczyńskiego , jestem o tym przekonany.

Żeby cztery lata komisji oprzeć na wydumanej hipotezie........to się kupy nie trzyma. Albo , że ludzie z ABW poszli do państwa Blidów z zamiarem jej zabicia …..to też się kupy nie trzyma ABW popełniło jeden zasadniczy błąd , że …..nie będę tego, powtarzał , bo na takie traktowanie rzeczywiście Pani Blida nie zasłużyła. Miało być kulturalnie , a wyszło fatalnie.

Przyjęty przez komisję śledczą ds. śmierci Barbary Blidy raport spowodował kuriozalną sytuację. Jednym niemal głosem próbowali zdezawuować jego wnioski panowie Kaczyński i Ziobro, co nikogo chyba nie dziwi. Dziwi natomiast współbrzmiący z nimi głos premiera Tuska , który pytany o tę sprawę stwierdził - poseł Kalisz zrobił dość zasadniczą woltę, jeszcze kilkadziesiąt godzin temu widzieliśmy go , jako taką radosną postać na Paradzie Równości , a dzisiaj zamienił się w krwawego jastrzębia. Szef PO uznał też, że raport „spadł na niego jak grom z jasnego nieba” i jest zagraniem wyborczym Kalisza.
Czy Ryszard Kalisz osiągnął sukces tam, gdzie inni zawiedli – przeciw sobie zjednoczył Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro ? Ryszard Kalisz najwyraźniej dokonał tego, czego nie udało się dotąd nikomu. Zjednoczył przeciw sobie szefów niedoszłego POPiS.

We wtorek Sejmowa Komisja Śledcza ds. śmierci Barbary Blidy przyjęła raport kończący 4 lata pracy. Niektórzy twierdzą , że pracy nieciekawej i zbyt rozciągniętej w czasie. Słyszano wręcz oceny, że komisja „znudziła się”.

Sensację wzbudziły natomiast wnioski o postawienie przed Trybunałem stanu ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Główny zarzut jest to, że (cytując tekst raportu) - realizując koncepcję wykluczania dużych grup obywateli stworzyli system eliminowania, przy zastosowaniu przepisów prawa karnego, poszczególnych osób zaliczonych do tych grup, w szczególności w stosunku do Barbary Blidy. Dotyczy to przede wszystkim stworzenia Międzyresortowego Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Kryminalnej pod przewodnictwem ministra Zbigniewa Ziobro. Dzięki temu uzyskał on kompetencje przewyższające konstytucyjne ramy, stając się „nadministrem do spraw ścigania układu”. W jednych rękach znalazło się ściganie, wykrywanie i prokurowanie w sprawach wybranych przez ministra Ziobro i premiera Kaczyńskiego. Tematem zarzutów są również kwestie nieoficjalnych spotkań z przedstawicielami prokuratury, CBA, ABW i Policji, podczas których naruszono zasady udostępniania informacji niejawnych.

Zapytam : To co , Polska miała się stać państwem rządzonym przez mafię , różnego rodzaju układy , korupcję , kolesiostwo , nepotyzm , partyjniactwo.....Ci ludzie robili to co do nich należało w ramach pełnionych obowiązków i powierzonych ich zadań w imię interesów RP i jej obywateli.

Pokażcie mi drugie takie państwo , które tego nie robi ? Chociaż może by się i znalazło , ale to żaden powód do satysfakcji.

Co do Pana Kalisza to grał rolę „klauna” na paradzie wolności , jak i wyskoczył jak Filip z konopi z TS. Czy to gra przed wyborcza , chęć darmowej reklamy swego nazwiska – osoby w mediach. Raczej tak. Obawiam się , że ostatnie wystąpienia tego Pana przyniosły mu więcej szkody niż pożytku. Kto wie czy dostanie pierwsze miejsca na którejś z list SLD. Mądry facet , ale przegiął , przemądrzył.

Ale to jest tylko moje zdanie.

Adam.

P,s. Nebogipfel , chciałoby sie powiedzieć "kończ Waśc wsytu oszczędź " To pod adresem PO i Donalda Tuska.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 19:12 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

77
Ta formacja polityczna która obecnie rządzi Polską chyba zwariowała. Widocznie poparcie w sondażach dochodzące do 50% poparcia pada na wyobraźnię niektórych polityków , Oni już się czują wygranymi w zbliżających się wyborach , będą rządzić samodzielnie , nie liczą się z niczym i z nikim.

Humor dnia - „Prezydent Komorowski awansował szefa BOR-u, odpowiedzialnego za ochronę prezydenta Kaczyńskiego. “Wizyta była przygotowana perfekcyjnie” „ - Fantastyczne !!!!!

Adam
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 19:46 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

79
Adaśko pisze:Żeby cztery lata komisji oprzeć na wydumanej hipotezie......
ale za to na nie wydumanej grubej kasie , prawie 4 lata brał gość forse za pieprzenie głupot , porównajmy z tym czasem czas pracy komisji hazardowej ,to kpina .
Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 6:52 przez Crows, łącznie zmieniany 2 razy.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: A co Wy na to !!!???

80
Ostatnio gdzies czytałem artykuł porównujący sytuację Kościoła, ze stanem Polski. Wielu wieszczy w obu przypadkach rychły koniec i upadek, a dziwnym trafem tratwa trzyma się na wodzie. :) Co nie podoba się wielu wieszczącym. :)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 10:30 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

81
Ale numer !!! Można powiedzieć „ale jajca” , Pan Jarosław Kaczyński dostał oficjalne skierowanie do psychiatry. Co o tym sądzić sam nie wiem .Co jeszcze nas czeka w tej kampanii przedwyborczej , jakie chwyty zastosują strony.

Może przed wyborami warto przebadać wszystkich tych , którzy nami rządzą , tworzą prawo i tych co się wybierają rządzić . Mam propozycję , w pierwszej kolejności należ zbadać tych co ośmieszają państwo polskie i nie wiedzieć z jakiego powodu zajmują wysokie stanowiska .

http://rybitzky.salon24.pl/314209,polac ... atrycznego

Kto wie , może to i słuszna propozycja. Ja był wskazał , zawęził tylko na tych którzy pójdą do głosowania w dniu pseudowyborów. To tylko moja propozycja.

Adam.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2011, 16:23 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

82
Adaśko pisze:Ale numer !!! Można powiedzieć „ale jajca” , Pan Jarosław Kaczyński dostał oficjalne skierowanie do psychiatry. Adam.
patrząc na to, co się dzieje na polskiej scenie politycznej, jakie "prawo" jest w Polsce ustanowione, kogo obsadza się na najwyższych stanowiskach urzędów administracji państwowej sądzę, że każdy - od posłów zaczynając - do tych z administracji państwowej powinni takie badania przechodzić obowiązkowo. Więc może to, że Kaczyńskiego skierowali do psychiatry to dobry początek we właściwym kierunku? A to , że na niego padło jako pierwszego - no cóż - ewidentnie sobie na to zasłużył ;)
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 7:31 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

84
t.oskar pisze:A może cała tzw. "klasa polityczna" nadaje się tylko do "wariatkowa"?
o tym niech zadecydują psychiatrzy ;) ...o ile nie są sami uwarunkowani politycznie :D
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 11:46 przez Szymon, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

85
Za co tak obrywa się O. Rydzykowi , że min, Sikorski składa na niego donos do Watyanu.

O. Tadeusz Rydzyk na seminarium poświęconym klimatowi, zrównoważonemu rozwojowi i odnawialnej energii - w tym energii geotermalnej - namawiał w brukselskiej siedzibie Parlamentu Europejskiego do korzystania z tego rodzaju źródeł. - Trzeba zobaczyć i uczyć się od innych, proszę zobaczyć, co dzieje się w UE, proszę zobaczyć np. Niemców. Jestem zachwycony tym, co robią właśnie w polityce ochrony środowiska, odnawialnych źródeł - mówił. Ale, jak podaje TVN24, o. Rydzyk skarżył się zgromadzonym na seminarium europosłom na dyskryminację ze strony polskiego rządu. Wraz z O. Janem Królem prezentował projekt powstających w Toruniu term.

Celem seminarium było zachęcenie do szerszej debaty nie tylko w UE, ale też w naszym kraju, w którym energia ta jest w znacznym stopniu deprecjonowana . Naszemu rzadowi nic sie nie opłaca. Najchętnie to sprzedałby wszystko , nawet to co znajduje się pod ziemią i miał święty spokój.

Jak podkreślił, Polska ma "o wiele większe możliwości naturalne" niż Niemcy. - Około 80% Polski leży na gorących źródłach, a Niemiec około 20%. I proszę zobaczyć, ile robi się w Niemczech, a ile w Polsce - powiedział o. Rydzyk. Założona przez niego fundacja Lux Veritatis realizuje w Toruniu projekt wierceń geotermalnych. Ale czy mozna skrytykować tak wspaniały rząd PO i to w Brukseli ?



Komitet świeckich współpracowników o. Rydzyka wystąpił do MSWiA o zgodę na przeprowadzenie publicznej zbiórki pieniędzy, której celem miało być m.in. sfinansowanie inwestycji geotermalnej. Resort nie wyraził jednak zgody - wskazując, że pieniądze miały być przeznaczone także na inne cele i rozliczenie zbiórki byłoby niemożliwe. Rydzyk zbiórkę jednak przeprowadził - na antenie Radia Maryja - za co został przez sąd ukarany grzywną w wysokości 3,5 tys. zł. Redemptorysta wniósł apelację, kilka dni temu sąd II instancji podtrzymał jednak wyrok. Orzeczenie jest prawomocne, o kasację może wnieść tylko Prokurator Generalny lub Rzecznik Praw Obywatelskich.

I w tej sprawie o. Rydzyk poskarżył się zgromadzonym na seminarium: - Nie wiem gdzie ja żyję, bo w czasach komunizmu nie mieliśmy takich problemów jak teraz. To jest skandal i my czujemy się dyskryminowani. Jesteśmy wykluczani, dyskryminowani, to jest totalitaryzm - mówił.

Czy ktoś w Polsce jeszcze wierzy w niezależne sądy , w niezalezna prokuraturę ? Kto tu kłamie , a kto mowi jak jest w Polsce dla Polaków , a jak dla inwestorów z obcym kapitalem.
Podczas seminarium o energii O. Rydzyk skarżył się na obcięcie dofinansowania jego inwestycji przez rząd Polski i Danutę Huebner. Kłamał czy mówił prawdę ?

Adam
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 21:22 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

86
Rydzykowi się obrywa za sprzeczność z naukami Jezusa.
W Biblii wyraźnie napisane jest by nie gromadzić dóbr.
Poza tym przez radio manipuluje ciemnymi masami by wyłudzić kasę.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 21:27 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 3 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

87
Nebogipfel pisze:Rydzykowi się obrywa za sprzeczność z naukami Jezusa.
W Biblii wyraźnie napisane jest by nie gromadzić dóbr.
Poza tym przez radio manipuluje ciemnymi masami by wyłudzić kasę.
Media generalnie manipulują... Rydzyk przeminie ale jeśli dzieki niemu rozwinie się ta cała geotermia to chyba dobrze... chętnych do wyciągania kasy od tak zwanego ciemnego ludu jest sporo, właściwie wszyscy politycy ktuzy tez zasłaniają się jakimiś wzniosłym bełkotem, Rydzyk tez jest politykiem.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 22:02 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

88
Nebo...specjalnie dla Ciebie.....
Obrazek
- jak widzisz tloku nie ma , ale gdyby tak artysta namalował O.Rydzyka , to kto wie .....To chyba niezła mysl .Przemysl to !!!!:kw:



Pozdrawiam - Adam
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 22:21 przez Adaśko, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

89
Wiecej chętnych i ogladających w necie, wychodzić zdomu nie każdemu się uśmiecha.
Sam w necie szybciej znajduję klientów niż przez dom aukcyjny i to brytyjski..
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 22:36 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

90
Nebo ale tematu nie podchwyciłeś , Ty taka bystrzacha o umyśle artysty , umyśle , które ja podziwiam i uwielbiam (mam kolegę co pisze wiersze, bywa moim partnerem brydżowym)

Propozycja warta jest rozważenia.

Już widzę napis „O. Rydzyk w Parlamencie Europejskim – UPADEK POLSKI” , coś na wzór Rejtana. Wiem , ze wiedziałbyś jak to namalować.......Kasa gwarantowana …..szło by jak świeże bułeczki........ i jakaś mała , malutka prowizja by mi się należała.......
Obrazek
Obrazek
- nawet fotogeniczny , starszy Pan.....Wzór masz.....

Myślę , że ten temat ma podłoże polityczne i to jak najbardziej.

Adam
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 16:49 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron