Re: PO - PIS

31
Jak coś mi śmierdzi czerwonymi, to Polska Partia Pracy a nie SLD. Porównajcie sobie Napieralskiego z Ziętkiem :D Widać różnicę?:6:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 10:54 przez kasia88, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: PO - PIS

33
Tedzik pisze:Oprócz tego, że Napieralski to polityczna dziwka
Sprzeciw! Napieralski twardo trzyma się swojej opcji politycznej. Tak naprawdę "polityczną dziwką" możnaby nazwać PSL. Ta partia była już koalicjantką SLD, potem "zalecała się" do PiS-u (ale PiS wolał Samoobronę i LPR), aż w końcu "podpięła się" pod Platformę. A jeśli PSL, to pan Pawlak, rzecz jasna. Ale gdzie jest Kargul? :lol:
P.S. Zarówno Pan Napieralski jak i pan Ziętek sa tylko "tłem" dla głównych kandydatów, panów Komorowskiego i Kaczyńskiego. W związku z tym porównywanie panów Ziętka i Napieralskiego w sensie wyborczym nie ma sensu. Obaj odpadną już w pierwszej turze i "po ptokach" :bye:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 18:34 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: PO - PIS

34
Porównywanie ma sens, bo obaj są socjalistami.

Jak nazwiesz bieganie za Jaruzelskim, bogu komuchów, a później jakieś śmieszne pioseneczki, graffiti? Sorry, ale przy graffiti to to nie stało i tylko się człowiek skompromitował. Ale może rzeczywiście, nie dziwka. Pajac pasuje bardziej.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 18:42 przez Tedzik, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://i44.tinypic.com/2yx3u5z.jpg[/img][img]http://i44.tinypic.com/2hpm5jn.jpg[/img]

Re: PO - PIS

35
Tedzik pisze:Porównywanie ma sens, bo obaj są socjalistami.

Jak nazwiesz bieganie za Jaruzelskim, bogu* komuchów, a później jakieś śmieszne pioseneczki, graffiti?
*Chyba bogiem?
Przed chwilą pisałem, ze pan Napieralski trzyma się mocno swojej opcji politycznej, a prawdziwa dziwka zmienia (dla zysku) partnerów jak rękawiczki. Dokładnie tak jak PSL. Zresztą w kontekście wyborów konkurencja pomiędzy kandydatami pozbawionymi z góry szans przypomina poszczekiwanie ratlerków tam, gdzie walczą amstaff z pitbullem. Taka jest proporcja możliwości kandydatów w tych wyborach.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 18:54 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: PO - PIS

37
Tedzik pisze:Czyli, że mój głos na Janusza Korwin-Mikke według Ciebie jest głosem straconym? Ok, wolę stracić swój głos niż głosować na któregoś z dwójki Kaczyński-Komorowski.
korwin to podobnie jak pozostali kandydaci dziwką nie jest ale kabareciarz z niego przedni. z tymi bzdurami, które opowiada to i tak się dziwię, ze ma więcej niż jeden głos. no ale jak to mówią -każda potwora znajdzie swego amatora.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 20:57 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: PO - PIS

39
Tedzik pisze:Proszę o podanie tych bzdur. W punktach najlepiej.
hahaha ano masz - w temacie prezydent dla polski. wlazłem w gówno, żeby ci to gówno pokazać bo sam chyba niewiele wiesz.
lubisz szczekać. głośno. a pies co szczeka tedzik nie ugryzie. tak jest z tobą. więc nie używaj z łaski swojej przekleństw i słów obraźliwych. bo cie będę musiał z tych gaci do kolan i kolorowych trampek wystrzelić w kosmos. paniał?
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 21:19 przez fiodor, łącznie zmieniany 3 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: PO - PIS

41
Tedzik pisze:Rozumiem. MMA i te sprawy.
wolę rozmawiać ale nie z każdym niestety się da. takie życie.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 21:38 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: PO - PIS

43
Tedzik pisze:
o cie będę musiał z tych gaci do kolan i kolorowych trampek wystrzelić w kosmos.
Rzeczywiście.
dokładnie. wszystko w twoich rękach.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2010, 22:03 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: PO - PIS

44
Tedzik pisze:Czyli, że mój głos na Janusza Korwin-Mikke według Ciebie jest głosem straconym? Ok, wolę stracić swój głos niż głosować na któregoś z dwójki Kaczyński-Komorowski.
Zresztą w kontekście wyborów konkurencja pomiędzy kandydatami pozbawionymi z góry szans przypomina poszczekiwanie ratlerków tam, gdzie walczą amstaff z pitbullem. Taka jest proporcja możliwości kandydatów w tych wyborach.
Korwin Mikke? Jeszcze jeden ratlerek, a może yorkie... (ta kokardka) :brawo:
Obrazek
Obrazek
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron