Re: Debata

1
Pytanie jak w ankiecie. Proszę tylko ograniczcie się do odpowiedzi na pytanie (żadnych Palikotów, żadnych Ziobrów) odpowiedzi proszę zawęzić tylko do samej debaty jeśli można ;)
Jak dla mnie Jarosław był spięty... trochę za bardzo. Miał kilka rzeczowych odpowiedzi ale w kilku pytaniach poległ.
Komor był wyluzowany ale nie podobało mi się odbieganie od tematu w kilku odpowiedziach i wcinanie się w słowo adwersarzowi i dziennikarkom (chociaż nie jestem pewien kto komu się wcinał). Przyszpilił Kaczyńskiego na koniec tymi obietnicami... sam nie jestem pewien ale obaj mieli lepsze i gorsze chwile... jak dla mnie remis ze wskazaniem na Komorowskiego.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 7:28 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

2
To nie oglądałeś meczu ? Trza było dodać do ankiety kto czy ktoś oglądał mecz czy debate. Kto wogóle słyszał o wyborach skoro są mistrzostwa w rpa ;-)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 10:15 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Debata

3
Nikt. Nie oceniam polityków po ich deklaracjach a po dotychczasowym dorobku ich formacji politycznych. Mam dośc dobrą pamięć, więc przedwyborcza kiełbasa na mnie nie działa :)

Co do debaty - była źle przygotowana. Politycy nie odpowiadali na pytania, a jeśli już to robili, unikali konkretów. Debata zmieniła się w recytację programów politycznych obu partii.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 11:53 przez Snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: Debata

4
Nie oglądałem, bo to dla mnie Koko i Frico, tyle że o 100% mniej zabawni...
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 12:00 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 2 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Debata

5
To mi przypomniało że nie dodałem do ankiety jeszcze dwóch opcj... przepraszam. Może administracja pomoże. Zabrakło "Remisu" i "Nie oglądałem" (lub "Nie ma zdania")...
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 12:08 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

6
ja ogladalam i Kaczynski skladnie mowil -nie belkotal.
Komorowski troche glupio sie zachowywal- uzywal jezyka bardzo potocznego i byl jakis taki zbyt entuzjastyczny.

ogolnie po Komorowskim widac bylo stres i 'nadrabienie' mina.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 12:12 przez asmaani, łącznie zmieniany 2 razy.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Debata

7
asmaani pisze:ja ogladalam i Kaczynski skladnie mowil -nie belkotal.
Komorowski troche glupio sie zachowywal- uzywal jezyka bardzo potocznego i byl jakis taki zbyt entuzjastyczny.

ogolnie po Komorowskim widac bylo stres i 'nadrabienie' mina.
Publicyści i dziennikarze uwarzają że to właśnie Kaczyński był bardziej spięty... a Komor... Może był na spidzie :)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 12:50 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

8
Jatagan pisze:a Komor... Może był na spidzie :)
Po tym, jak użył wyrazu "forsa", też zaczęłam coś podobnego podejrzewać
Obrazek
Komorowski trochę za bardzo wymigiwał się od odpowiedzi, motał, dostawał słowotoku nie nie temat. Bardziej płynnie wypowiadał się Kaczyński, jednak ten ostatni okazał się nieugięty w kwestii rozdziału Kościoła od państwa. Argument, że w Polsce zawsze było tak a tak, że to tradycja i inne takie, to pomyłka. Polska się zmienia razem z całym światem, a w jego oczach wydaje się jakimś skansenem...

Dla mnie remis.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 14:39 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Debata

9
Mecz oglądał mój mroczny mag, ja oglądałam laptop.Bo Kaczyński to powtórka powtórki, cokolwiek powie, a Komorowski mnie do siebie nie przekona nigdy, nawet choćby wąsy pomalował na różowo...Ja jestem przybita, że nas postawiono przed takim wyborem. Dla mnie nie ma żadnego.Są siebie warci.
Podejrzewam, że lud i tak wybierze Pana z Wąsami, ale licząc jego wpadki słowne, przynajmniej możemy liczyć na rozkwit kabaretów i satyryki w Rzeczypospolitej Tuskowskiej.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 16:25 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Debata

11
lapicaroda pisze:Mecz oglądał mój mroczny mag, ja oglądałam laptop.Bo Kaczyński to powtórka powtórki, cokolwiek powie, a Komorowski mnie do siebie nie przekona nigdy, nawet choćby wąsy pomalował na różowo...Ja jestem przybita, że nas postawiono przed takim wyborem. Dla mnie nie ma żadnego.Są siebie warci.
Podejrzewam, że lud i tak wybierze Pana z Wąsami, ale licząc jego wpadki słowne, przynajmniej możemy liczyć na rozkwit kabaretów i satyryki w Rzeczypospolitej Tuskowskiej.
hihi... już to co obaj prezentują nadaje się do Łowcy.B albo do Jurków :)... może powstanie nowy kabaret Wpadka albo Zielona Kaczka? W każdym razie obaj mają na polu satyry wiele do osiągnięcia.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 18:52 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

12
Nikelaos pisze:Hura! Wygrywamy!!!
Spokojnie :) to tylko ankieta wewnętrzna i na większości for i portali zbliżone powstają. Na jednych wygrywa jeden, na innych drugi a jeszcze na innych wygrywa mundial ;)... podać łopatkę i foremki? ;)

http://wybory.wp.pl/kat,1025913,wid,124 ... omosc.html
http://www.demokrata.pl/
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 19:03 przez Jatagan, łącznie zmieniany 3 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

13
Idea prezydenta jako rzecznika narodu, jego obrońca by nie tworzono praw sprzecznych z jego interesem...chyba własnie umiera...Z jednej strony prezes partii z drugiej strony ...ratlerek prezesa drugiej partii...Tylko po co nam ta dekoracja ??? Jesli ma to byc partyjna dekoracja ..to niech partia głosno to powie !! To nie bedzie rzecznik naszych interesów a rzecznik konkretnej opcji partyjnej..Ani Komorowski ani Kaczyńscy nawet palcem nie kiwna by przeciwstawic sie interesom partyjnym
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 19:35 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Debata

14
egoista99 pisze:Idea prezydenta jako rzecznika narodu, jego obrońca by nie tworzono praw sprzecznych z jego interesem...chyba własnie umiera...Z jednej strony prezes partii z drugiej strony ...ratlerek prezesa drugiej partii...Tylko po co nam ta dekoracja ??? Jesli ma to byc partyjna dekoracja ..to niech partia głosno to powie !! To nie bedzie rzecznik naszych interesów a rzecznik konkretnej opcji partyjnej..Ani Komorowski ani Kaczyńscy nawet palcem nie kiwna by przeciwstawic sie interesom partyjnym
Amen...
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 19:37 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

15
Nawet przezegnac sie nie zdązyłem ..a tu koniec mszy...
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 19:43 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Debata

17
Podobno wiara czyni cuda....Gorzej jak ktoś jest niewierzący....CO WTEDY ???
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 15:56 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Debata

18
egoista99 pisze:Podobno wiara czyni cuda....Gorzej jak ktoś jest niewierzący....CO WTEDY ???
Każdy w coś wierzy... :). To nie wiara w Boga czyni cuda, a wiara ogólnie.
Ostatnio zmieniony 03 lip 2010, 16:01 przez Lidka, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam!

Lidka

Re: Debata

19
Cudu nie było...wiec teraz sie przekonamy czy pełnia władzy
zmieni sie w pełne szuflady ustaw korzystnych dla ludzi i dla kraju...
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 12:19 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Debata

21
Zobaczymy jeszcze jak ta pełnia władzy będzie wygladała w czasie... wybory parlamentarne stosunkowo niedługo. Coś mi się widzi że PO raczej w tym czasie nie zdąży przeprowadzić obiecanych reform co skrzętnie wykorzysta PiS...
Polityka dopiero się zaczyna...
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 12:44 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

22
Jatagan pisze:Zobaczymy jeszcze jak ta pełnia władzy będzie wygladała w czasie... wybory parlamentarne stosunkowo niedługo. Coś mi się widzi że PO raczej w tym czasie nie zdąży przeprowadzić obiecanych reform co skrzętnie wykorzysta PiS...
Polityka dopiero się zaczyna...
Jeśli ktoś uważa, że od dziś stanie się eden w naszym kraju, to chyba z idiotą przez ścianę się macał. Żadna ustawa nie wchodzi w życie z dnia na dzień a opracowanie zmian też chyba wymaga kilku godzin zastanowienia, co by głupot nie narobić :)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 13:54 przez Arabeska, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Debata

23
Święta prawda ale wspomnisz moje słowa że środowiska zwiazane z PiS właczą licznik zaraz po zaprzysiężeniu... albo już włączyli... ;)
Ostatnio zmieniony 05 lip 2010, 14:21 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Debata

24
Cudu nie było...wiec teraz sie przekonamy czy pełnia władzy
zmieni sie w pełne szuflady ustaw korzystnych dla ludzi i dla kraju...
W każdym razie nie będzie takich kompromitujacych przepychanek na arenie międzynarodowej, kłócono się nawet o krzesełko. Zagrywki Lecha Kaczyńskiego powodowały, że Polska była pośmiewiskiem dla Europy i świata. Nareszcie będzie normalnie :Polska:
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron