Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

93
Wiem że Pinocheta pochowali ale nawet przed śmiercią chcieli faceta ciągać po sądach jak nawet leżał w szpitalu.
Jaruzelskiego też "ciągają po sądach" Oto, co ma do powiedzenia na ten temat pan Mazowiecki:
http://alfaomega.webnode.com/news/wojci ... zelskiego/
Nie znoszę generała Jaruzelskiego. Nie zgadzam się z jego decyzją wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku. Nie przekonał mnie ani wtedy, ani dziś tłumaczeniami o „mniejszym złu”. To jednak nie powód, by stawiać generała przed sądem wolnej Polski jak zwykłego przestępcę. Ze wstydem patrzę na widowisko określane przez dzisiejszych polityków i przez politycznych historyków mianem „sprawiedliwości dziejowej”.
P.S. Przeczytajcie ten wywiad:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 16:12 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

94
PiotrRosa pisze:Nie wiem Amm, jak długo kołaczesz się po tej ziemi, ale tamtych czasów ma pewno nie pamiętasz. Myślenie Twoje było by z pewnością inne.
Aż za dobrze pamiętam tamte czasy,bo byłam w samym środku tych zmian i nigdy nie znajdę usprawiedliwienia dla tow.generała,a coś takiego jak mniejsze zło dla mnie nie istnieje.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 18:36 przez Amm, łącznie zmieniany 3 razy.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

96
Nikt nie mówi ze Jarózel to matka Teresa..ale wydaje mi się ze przyjął na piers odpowiedzialnośc za stan wojenny a nie za to ze Polacy skoczyli sobie do gardeł.Równiez nie
prosil towarzyszy o braterską pomoc ..ktora zapewniłby mu jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt miesiecy władzy...
a naród mógłby brodzic we krwi ogladając wzorem węgierskim dyndajacych komunistów i rozstrzelanych zapaleńców...
Ktos moze powiedzieć ,ze to nieprawda...ale wolałbym tego nigdy nie sprawdzac czy te kilkast tysiecy wojsk radzieckich miało czerwony alert ..czy tylko żółty...

PS Jak Grenada chciała w tamtych czasach opóścic obóz amerykański...to poprostu utopiono ja we krwi...Nikt sie nie zastanawiał czy to demokratyczne czy nie ...Po 20 latach łatwo dzis osadzac MY WIEMY ZE NIE BYŁOBY INTERWENCJI ZSRR !!
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 19:44 przez egoista99, łącznie zmieniany 3 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

99
PiotrRosa pisze:Widać nie byłaś jednak w samym środku. Nie istnieje mniejsze zło? Wolała byś rewolucję? Gratuluję pomysłu.
Rewolucja /tylko bezkrwawa/ i tak była, choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.
A u mnie jest tylko zło i dobro.....nie pojmuję co może znaczyć mniejsze lub większe zło!
A za gratulację serdecznie dziękuję...tylko nie bardzo wiem o jaki pomysł Ci chodzi?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 14:10 przez Amm, łącznie zmieniany 2 razy.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

100
Rewolucyjny, droga Amm. Naprawdę już nie pamiętamy, jak wówczas było gorąco? Jak marznący na poligonach żołnierze nie wiedzieli, czy przyjdzie im strzelać do swoich czy do ruskich? Zaś stwierdzenie, że istnieje jedynie dobro i zło, eliminuje prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji. Już jeden taki jest, co twierdzi, że nikt mu nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe - białe. A bez wojenki żyć nie potrafi. Trochę szarości na świecie też jest. A i ludzie. nie krowy, potrafią czasem zmieniać swoje spojrzenie na niektóre sprawy.
Ostatnio zmieniony 08 gru 2010, 15:55 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

101
Już jeden taki jest, co twierdzi, że nikt mu nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe - białe. A bez wojenki żyć nie potrafi
Jego brat próbował wciągnąć Polskę w gruzinską awanturę. Pewno naoglądał się "Pancernych i Psa", a tam jeden z załogi Rudego miał takie samo nazwisko jak prezydent Gruzji :ahaha:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Saakaszwili
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 16:51 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

102
Komorowski – noc myśliwego

Obrazek



Zamiłowanie Bronisława Komorowskiego do polowań to był jeden z największych kłopotów sztabu wyborczego Platformy Obywatelskiej. – Jednym z naszych celów jest pilnowanie, by nie wypłynęły zdjęcia pokazujące naszego kandydata z upolowanym zwierzęciem – przyznawał w rozmowie z "Rz" polityk PO.

[youtube][/youtube]

PASJA MYŚLIWSKA KOMOROWSKIEGO DAŁA OSTATNIO o sobie znać w USA, kiedy to wygłosił w obecności Obamy wezwanie do wspólnych łowów...
Ostatnio zmieniony 09 gru 2010, 19:53 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 3 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

104
Krzysiek pisze:PASJA MYŚLIWSKA KOMOROWSKIEGO DAŁA OSTATNIO o sobie znać w USA, kiedy to wygłosił w obecności Obamy wezwanie do wspólnych łowów...
Masz rację...to była "dyplomatyczna perełka",a ja myślałam naiwnie,że "hrabia" jak nie posiadł za młodu,to się wyuczy właściwych zachowań.....no cóż błądzenie jest rzeczą ludzką
Ostatnio zmieniony 10 gru 2010, 12:47 przez Amm, łącznie zmieniany 2 razy.
Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień./Oscar Wilde/

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

105
Plemiona murzyńskie (a także indiańskie) były ludami łowiecko-zbierackimi. Tak więc w tym kontekście porównanie jest OK.
P.S.Podobno któryś z przodków pana Obamy zjadł białego misjonarza! :black3:
Ostatnio zmieniony 10 gru 2010, 13:53 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

106
"Niech żyje Jaruzelski, twój brat"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1b6fc

Stopni pokrewieństwa - brak.
Więc ... ?
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 19:15 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

109
Czy okrzyk "żądamy chleba", albo "Kochanek Jaruzelskiego" potym jak nasz kochany prezydent potępił winnych tamtej masakry sam zaprosił jednego z morderców jest czymś nagannym? Czy jeżeli ktoś mówi o pracy, dobrobycie itp. pozwala na rozbicie najwiekszego zakładu w regionie to co może ci chamscy i prostacy ludzie jak ich ładnie nazwałeś Piotrze mają go peanować pod niebiosa?
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 12:23 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

110
Nie będę się odnosił osobowo do Ciebie i Twoich poglądów. To Twoja sprawa. Mam jednak Pytania:
1/ "zaprosił jednego z morderców". Przepraszam, na kogo wydałeś wyrok?
2/ "pozwala na rozbicie ..." - kogo tym razem skazujesz?

A jak byś się czuł, gdyby z uwagi na reprezentowane przez Ciebie poglądy polityczne ktoś zawołał w Twoją stronę: "ukochana dupa Rydzyka". Miło by było? Miałby jakiekolwiek podstawy? Obie odpowiedzi brzmią oczywiście "nie". Ale krzyczących pewnie by to g...o obchodziło. Ważne, żeby ryja drzeć. A, że bez sensu i po chamsku? W tłumie nie widać.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 17:20 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

111
Michall pisze:Czy okrzyk "żądamy chleba", albo "Kochanek Jaruzelskiego" potym jak nasz kochany prezydent potępił winnych tamtej masakry sam zaprosił jednego z morderców jest czymś nagannym? Czy jeżeli ktoś mówi o pracy, dobrobycie itp. pozwala na rozbicie najwiekszego zakładu w regionie to co może ci chamscy i prostacy ludzie jak ich ładnie nazwałeś Piotrze mają go peanować pod niebiosa?
Paradoksalne jest, że likwidacja tych zakładów (chociażby stocznie, ale nie tylko) była konsekwancją przemian ustrojowo-gospodarczych wywalczonych przez Solidarność. Za "komuny" te zakłady uważane były za "sztandarowe". Tym, ktorzy krzyczą "precz z komuną" należy odpowiedzieć: MACIE TO, O COŚCIE WALCZYLI
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 18:09 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

112
Może mi powiesz, że Jaruzelski nie ma krwi na rękach? Zaś co do stoczni wystarczyło zrobić tak jak Pani Merkel albo jak wasz znienawidzony PiS weto i co tylko sie da a nie dobrowolnie oddawać stocznie gdzie ta w Rostocku dobrze pracuje i też otrzymała pomoc wcale nie mniejszą. Piotrze na tym forum obrzucano mnie naprawdę lepszymi epitetami niż dupa Rydzyka, jako marszałek sejmu Bronisław Komorowski nie był wstanie wywrzeć nacisku na Tuska by ten zachował się jak powinien a nie jak chciały Niemcy, wystarczyło posłuchać Zaremby (notabene wtedy senatora PO z największym poparciem w historii) i w ten sposób zawetować jakieś obrady PE czy co tam dokładnie proponował Zaremba- to były pomysły do wykonania tylko trzeba było się postawić a nie dać klepać po plecach. Stocznia Oskarze to grubsza sprawa to co tam się działo lepiej pewnie pamięta Piotr (ja wtedy dzieciak byłem) a konkretnie chodzi mi o zlikwidowanie zarządu Piotrowskiego przez Pana Piechotę i te fikcyjne aresztowania ale to temat rzeka.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 19:14 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

113
Mądrość Prezydenta jest wypadkową mądrości jego doradców..
Z tego co obserwujemy, jest to jedno, wielkie Nałęcze
Obrazek
nieprawdopodobnych wpadek...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 19:49 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 3 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

115
t.oskar pisze:
Stocznia Oskarze to grubsza sprawa
Przypomnę, że Rydzyk kiedyś zbierał fundusze "na ratowanie kolebki Solidarności":ahaha:
a zaraz potem ten szmal "poszedł się p :cenzura: ić"
I w ten oto pełen cudów [nad tacą] sposób wylano Stocznię wraz z kąpielą.. a w "kolebce Solidarności" padre Tadeo umieścił nową pieszczoszkę - Geotermię...:clown:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 12:42 przez Krzysiek, łącznie zmieniany 3 razy.
"ŚWIADOMOŚĆ jest jak wiatr,
o którym można powiedzieć, iż wieje,
ale nie ma sensu pytać o to,
gdzie jest wiatr, kiedy n i e wieje."


_________________
Z Foresta Gump`a"

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

116
t.oskar pisze:
Stocznia Oskarze to grubsza sprawa
Przypomnę, że Rydzyk kiedyś zbierał fundusze "na ratowanie kolebki Solidarności":ahaha:
a zaraz potem ten szmal "poszedł się p :cenzura: ić"
Cóż za piękna i zwinna zmiana tematu. Oskarze macie tyle tematów o RM i Rydzyku czy możecie choć jeden zostawić w spokoju żeby porozmawiać normalnie a na argumenty odpowiedzieć argumentami zamiast "a Rydzyk to a Rydzyk tamto". Niech mi nikt nie wciska teraz, że te pieniądze mogły uratować stocznię, rząd Tuska dał ciała i to na całej lini a kilku głosów ludzi którzy znają sie na rzeczy nawet nie posłuchano i nie chodzi mi o Rydzyka odpowiadając na Twój kolejny porażający tekst Twojego idola.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 13:47 przez Michall, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

117
Cóż jeśli przyznamy racje Jaruzelskiemu i jego ludziom, to niestety musimy też zatym dojść do wniosku że to Solidarność szkodziła Polsce, że dążyła do rozlewu krwii a Jaruzelski powstrzymując ją robił Polakom dobrze. Tak nie było, to Solidarność miała racje, postulowała zmiany które były konieczne, to PZPR doporowadził do gospodarczej zapaści które wywołało ogromne niezadowolenie. A więc to PZPR doprowadził do rozróchów jakie się wtedy działy i odpoiwiadał zato, Jaruzelski i jego ferajna powstrzymać musieli to co sami wywołali. Koimuniści byli tym przerażeni, wybrano (głownie związek radziecki wybrał) więc do władzy człowieka który był wstanie rządzić twardą ręką i nie miał skropułów do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Tak to widzę i w tym moim spojrzeniu ciężko mi chwalić Jaruzelskiego, poprostu zrobił to co było wtedy konieczne z punktu widzenia grupy trzymającej władze, a że był człowiekiem PZPR, aparatczykiem, robiącym kiedyś czystki antysemickie w wojsku, wnoszę że nie robił to dla dobra ogółu a właśnie dla darmozjadów rządzących Polską.
A że rządził krajem niedemokratycznym, z niewydolną gospodarką, pełnym niesprawiedliwości to tym bardziej ciężko mi powiedziec coś dobrego o Jaruzelskim jako o przywódcy.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 14:06 przez voltaren, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

118
Mądrość Prezydenta jest wypadkową mądrości jego doradców..
Z tego co obserwujemy, jest to jedno, wielkie Nałęcze http://s7.directupload.net/images/101218/6zk8rw3a.jpg nieprawdopodobnych wpadek...
Z Nałęcza wyszedł jakiś karierowicz. Kiedyś mialem zamiar nawet na niego głosować. Teraz się na nim poznałem. To zwykły karierowicz, pamietam już jak wykikiwał Borowskiego i zostawił go dla Cimoszewicza. Prof. Nałęcz poprostu chcę pełnić wysokie stanowisko i takie sobie znalazł u Komorowskiego, mimo że jest człowiekiem Lewicy, to widzę że zmienił ostatnio poglądy na prawicowe. ;) No i straszny mądrala, ale to akurat cecha każdego z tytułem naukowym profesora ;)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 14:32 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

119
Tak to widzę i w tym moim spojrzeniu ciężko mi chwalić Jaruzelskiego, poprostu zrobił to co było wtedy konieczne z punktu widzenia grupy trzymającej władze, a że był człowiekiem PZPR, aparatczykiem, robiącym kiedyś czystki antysemickie w wojsku, wnoszę że nie robił to dla dobra ogółu a właśnie dla darmozjadów rządzących Polską.
Hmmm....Jeśli nie można było wprowadzić normalnej ekonomii w miejsce ekonomii socjalizmu..to kazde postulowanie zmian było zamachem na socjalizm...Baaa...Solidarność również protestowała przeciwko temu co postulował rząd Rakowskiego i twórca ograniczonych reform Wilczek ( przeciez był postulat zamknięcia nierentownych i absurdalnych z punku widzenia ekonomii zakładów ,który spotkał się z burzą solidarnościowych protestów...od ktorych odstapiono..bo grożono strajkiem powszechnym w obronie miejsc pracy)
Wiec Solidarność tez chciała kontyuacji tego absurdalnego systemu..??? Czy nie ??
Dla ułatwienia dodam ,ze kiedy w latach 70 w USA trwały zamieszki studenckie i Gwardia Narodowa zastrzeliła w Kent kilku studentów to jakoś nikt nie twierdził ze prezydent USA to człowiek kurczowo trzymajacy się władzy..A walka z apartheidemi i zamieszki czarnej ludności na południu stanów ,gdzie zabito kilkudziesięciu ludzi...??? Czy kiedykolwiek prezydent USA został oskarzony o tolerowanie apartheidu i wręcz niewolnictwa w USA..??
A we Francji gdzie zabito kilkunastu Algierczyków ...??
Dodaj do tego blisko 300 tys stacjonujacych w Polsce
Rosjan, embargo wprowadzone przez USA i kraje zachodnie ,ostrą walkę polityczną między wschodem a zachodem a będziesz miał uwarunkowania w których był Jaruzeski..
A z uwarunkowaniami jest jak z pogoda ..Gdy mówią ze może być -20...to oczywiście mozna włożyć T-shirt i sandały ...ale prędzej przyda sie ciepły paltocik...I wystaczyło by
którys z zauszników genseka wykonał telefon do Jaruzela ze brana jest pod uwage "braterska pomoc" by kazdemu normalnemu pojawil sie obraz Węgier 56 i Czechosłowacji 67...
PS Jaka jest róznica między wprowadzeniem Gwardii Narodowej ,ograniczeniem swobód obywatelskich ,strzelaniem do tłumu protestantów, a Stanem Wojennym ??? bo jakoś nie widze większych róznic...
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 11:14 przez egoista99, łącznie zmieniany 2 razy.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Jaruzelski doradcą Komorowskiego

120
Więc Solidarność tez chciała kontyuacji tego absurdalnego systemu..??? Czy nie ??
Pamiętam sztandarowe hasło "pierwszej Solidarności". Bez tego ten zwiazek zawodowy nie miałby szans na poparcie załóg robotniczych:
SOCJALIZM TAK, WYPACZENIA NIE !!!
Czy w strajkach lat 1970 i 1980 chodzilo o zmianę ustroju, czy o podwyżki cen żywności?
Jeszcze raz przypominam 21 postulatów, tam nie ma mowy o likwidacji socjalizmu i wprowdzeniu kapitalizmu, ani nawet pluralizmu politycznego.
Poniżej, zgodnie z oryginalną pisownią, postulaty zapisane 18 sierpnia 1980 r. na drewnianych tablicach przez członków Ruchu Młodej Polski Arkadiusza Rybickiego i Macieja Grzywaczewskiego:

1. Akceptacja niezależnych od partii i pracodawców wolnych związków zawodowych wynikających z ratyfikowanych przez PRL Konwencji nr 87 Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczących wolności związków zawodowych.

2. Zagwarantowanie prawa do strajku oraz bezpieczeństwa strajkującym i osobom wspomagającym.

3. Przestrzegać zagwarantowanej w Konstytucji PRL wolności słowa, druku i publikacji, a tym samym nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przedstawicieli wszystkich wyznań.

4. Przywrócić do poprzednich praw

a. ludzi zwolnionych z pracy po strajkach w 1970 i 1976 r., studentów wydalonych z uczelni za przekonania,

b. zwolnić wszystkich więźniów politycznych (w tym Edmunda Zadrożyńskiego, Jan Kozłowskiego, Marka Kozłowskiego),

c. znieść represję za przekonania.

5. Podać w środkach masowego przekazu informację o utworzeniu Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego oraz publikować jego żądania.

6. Podać realne działania mające na celu wyprowadzenie kraju z sytuacji kryzysowej poprzez: a. podanie do publicznej wiadomości pełnej informacji o sytuacji społeczno-gospodarczej, b. umożliwienie wszystkim środowiskom i warstwom społecznym uczestniczenie w dyskusji nad programem reform.

7. Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy, z funduszu Centralnej Rady Związków Zawodowych (CRZZ).

8. Podnieść zasadnicze uposażenie każdego pracownika o 2 tys. zł na miesiąc jako rekompensatę dotychczasowego wzrostu cen.

9. Zagwarantować automatyczny wzrost płac równolegle do wzrostu cen i spadku wartości pieniądza.

10. Realizować pełne zaopatrzenie rynku wewnętrznego w artykuły żywnościowe, a eksportować tylko nadwyżki.

11. Znieść ceny komercyjne oraz sprzedaż za dewizy w tzw. eksporcie wewnętrznym.

12. Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej oraz znieść przywilejów Milicji Obywatelskiej, Służby Bezpieczeństwa i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnych sprzedaży itp.

13. Wprowadzić na mięso i jego przetwory kartki - bony żywnościowe (do czasu opanowania sytuacji na rynku).

14. Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 55 lat, dla mężczyzn do 60 lub przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 dla mężczyzn bez względu na wiek.

15. Zrównać renty i emerytur starego portfela do poziomu aktualnie wypłacanych.

16. Poprawić warunki pracy służby zdrowia, co zapewni pełna opiekę medyczną osobom pracującym.

17. Zapewnić odpowiednią ilość miejsc w żłobkach i przedszkolach dla dzieci kobiet pracujących.

18. Wprowadzić urlop macierzyński płatny przez okres 3 lat na wychowanie dziecka.

19. Skrócić czas oczekiwania na mieszkania.

20. Podnieść diety z 40 do 100 złotych i dodatek za rozłąkę.

21. Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie czterobrygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 13:47 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron