Re: A co Wy na to !!!???

1
„Guziki wszystkie zapięte na pewno… Trochę taki jestem… Patrzę na letni strój pani redaktor i dlatego nie kojarzy mi się z tym… z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik. To nie przygana, wręcz przeciwnie. Bardzo lubię… lato”.

I chociaż premier przeprosił w środę za swoją wypowiedź, jego żart przelał już czarę goryczy przedstawicielek Partii Kobiet, które na briefingu w sejmie, domagały się ukarania Donalda Tuska przez Komisję Etyki Poselskiej. - To skandaliczna wypowiedź, mam wrażenie, że PO bierze udział w zawodach na najbardziej seksistowską partię rządzącą w dziejach RP - powiedziała Izabela Stawicka z Partii Kobiet.

Prawdziwa mezcyzna się w Panu Premierze odezwała , tyle , ze tą energie co drzemie w rozporku powinien wykorzystać w innym celu . Do roboty Panie Premierze.....popracuj Pan nad państwem polskim. Szkoda , ze tak późno polska odkryła Pana zalety.

Ja nie potępiam tego dowcipu , jaka kara. Każdy widział kogo wybiera , więc o co chodzi. Pretensje należy mieć do siebie.

Ciężki pomyślunek , ciężka ręka do wszystkiego , ciężka noga to i dowcip typu ciężkiego.Ciężko też będzie odejść z tego stanowiska , taka fucha ….dla nic nie robienia.

Ta zatroskama twarz naszego Premiera wiele mówi.
Obrazek
Adam
Ostatnio zmieniony 08 cze 2011, 21:33 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

6
Wojskowy Sąd Okręgowy uniewinnił wszystkich żołnierzy oskarżonych za ostrzelanie wioski Nangar Khel w Afganistanie. Sąd uznał, że brak dowodów, by w Nangar Khel doszło do zbrodni.
Orzeczenie jest nieprawomocne.

Poznańska prokuratura wojskowa, która domagała się skazania na karę więzienia całej siódemki oskarżonych, zapewne będzie składała apelację.

Cały ten proces od samego początku uważam za aferę , za którą ktoś powinien odpowiedzieć choćby degradacją , zakazem uprawiania zawodu .Tyle szkód w tak krótkim czasie jakie wyrządzono wojsku polskiemu , Polsce nie da się zmierzyć żadną miarą.

Może w Polsce trudno w to uwierzyć , ale dzisiejsze wojny , szczególnie te w krajach arabskich rządzą się całkiem innymi prawami , niż do tych do których przywykliśmy. Jak nie ty , to ciebie zabiją , więc uważaj. Tam nie ma cywili , dzieci , kobiet , są miejsca , momenty , że wszyscy są żołnierzami , bojownikami , gotowymi na wszystko , na oddanie życia w imię Allacha , czy przywódcy religijnego. Ci niewinnie wyglądający ludzie , wystraszeni , zahukani , niewątpliwie pokrzywdzeni przez los w każdej chwili mogą ci odebrać życie.

To nie żołnierzy należy winić , sądzić , karać za to , że chcą cało powrócić do swoich rodzin , a nie w pudle. Winni są politycy , którzy do niczego się nie poczuwają , do żadnej winy , ze wysłali polskich żołnierzy na różne , wątpliwej „jakości” wojny.

Przy takiej kontroli nigdy nie masz pewności jak to się skończy , dotyczy to również dzieci......czasami sobie myślą.........k....wa co ja tu robię ?
Obrazek
Wojna to idiotyzm , to pomysły polityków (nakręconych przez wielki biznes)palących sobie cygara i debatujących w zaciszu wygłuszonych gabinetów , siedzących półleżąc w wygodnych fotelach. Oni niczemu nie są winni , inni wykonują za nich brudna robotę – ohyda.

Adam

P.s. Dla jasności sprawy , nie jestem komandosem , nie byłem w Iraku , ani Afganistanie. W Iraku był mój znajomy kolega , to od niego mam zdjęcia prywatne z tej wojny , oraz wiele relacji , opinii.

Adam
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 18:35 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

9
Wiosna Ludów jaką zapoczątkowano w krajach Afryki północnej , konkretnie w Tunezji , kto wie czy nie rozleje się dalej , nie przejdzie na Europę , wiele na to wskazuje.

Bez stałej pracy , stałej nie na zlecenie umowę , to oznacza jedno – brak dochodu , a to z kolei znaczy brak mieszkania , brak środków do życia........

W Hiszpanii rozpętały się masowe demonstracje przeważnie ludzi młodych przeciwko zaciskaniu pasa , politykom i nie tylko im. Ta fala może rozlać się na całą Europę. Odbywa się to pod hasłem „Bunt oburzonych”, a zaczęło 15 maja , kiedy młodzi Hiszpanie skrzyknęli się w internecie na demonstrację w Madrycie i blisko 50 innych miastach , dołączyli do nich i ludzie starsi. Powodem były wybory samorządowe.
O czy się mówi , z czego są niezadowoleni , jakie są hasła:błąd systemu , zaktualizować program , żądają nowej polityki , zmiany prawa wyborczego , które skazuje ich na dwupartyjność , chcą większej kontroli banków , zwiększenia podatków od banków i od „bogatych”, podziału miejsc pracy poprzez redukcję godzin zatrudnienia , praca dla młodych , większa płaca minimalna , nie obcinać zasiłków , skorumpowanych polityków na galery …

To Islandczycy byli pierwszymi w Europie którzy rozpoczęli bunt przeciwko stosowanym sposobom , receptom na wychodzenie z kryzysu światowego. To Islandczycy zakrzyknęli głośno , że to nie Oni zaciągnęli długów w bankach i nie oni stracą na ich bankructwie i nie myślą zaciskać pasa dla ratowania banków i ich bogatych klientów głównie z Holandii i Wielkiej Brytanii.

Następnym krajem w którym o tym podobne protesty nie jest trudno to Francja.

Ciekawe czym to się skończy , czy młodym wystarczy sił , determinacji ? Jak na razie wszystko odbywa/ło się na drodze pokojowych demonstracji , rozmów.

A jak w tym świetle wypada Polska ? Mogę tylko powiedzieć , że wiele spraw , które są poruszane przez „młodych gniewnych” nie jest nam obcych , mało tego były poruszane nawet w forumowych dyskusjach w różnych miejscach.

Dla globalizmu mówię NIE , dla alterglobalizmu mówię TAK , chociaż kto wie w którą stronę pójdą działania …...

A do nakręconego PO i Pani Kopacz nie dociera , że na zdrowiu ludzi się nie zarabia , bo każdy z nas ma tylko jedno dane mu życie , a to co proponuje nigdzie się nie sprawdziło. Więc dlaczego została na miejscu Ministra Zdrowia ? Uchroniła Panią Kopacz świadoma polska głupota parlamentarna , czyli dyscyplina partyjna.

Adam
Ostatnio zmieniony 10 cze 2011, 16:50 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

10
Tylko jeden mniej ważny zapis o byłej Komisji Majątkowej jest niezgodny z konstytucją - orzekł niejednogłośnie Trybunał Konstytucyjny. Uznał zaś, że ustawa o Komisji nie naruszała równouprawnienia Kościołów - jak twierdziło SLD.

Z zaskarżonych ośmiu zapisów ustawy TK za niekonstytucyjny uznał tylko przepis, że rząd określi w rozporządzeniu, mienie których jednostek Skarbu Państwa lub samorządu Komisja może przekazać Kościołowi. Wyrok TK oznacza utratę mocy tego rozporządzenia. W ocenie Trybunału nie będzie to jednak miało wpływu na bieg postępowań sądowych, jakie mogą się teraz toczyć po likwidacji Komisji Majątkowej. "Mogą się one toczyć na ogólnych zasadach prawa" - podkreślił sędzia TK prof. Mirosław Granat.

Skoro Kościół jest majętny , to będą wpływy do budżetu z tego tytułu , tak jak głosi prawo. Kościół to też instytucja , powinien płacić podatki zgodnie z obowiązującym wszystkich prawem

Wiele krzyku w mediach , oskarżenia o łamanie prawa , przekręty , miała być afera , a tu afery nie ma. Tam gdzie aferą pachniało na odległość i każdy zapytany Polak wie , że coś było na rzeczy , że życie polityczne , gospodarcze musi mieć związki z mafią , bo mafia w Polsce jest obecna , to afery hazardowej nie było .To jest Polska właśnie pod obecnymi rządami .

Adam
Ostatnio zmieniony 10 cze 2011, 19:32 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

11
Polski sejm dał kolejny popis swego oderwania od polskiej rzeczywistości , zagłosował przeciw większości polaków. Dopuścił do adopcji dzieci przez pary homoseksualne , tak męskie jak i damskie. Czyli ni mniej ni więcej ta pary uznał za związki małżeńskie , czyli zezwolił na coś co jest nie zgodne z polska konstytucją , która mówi.

Art. 18.
Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
Kto jest w stanie przekonać polskich parlamentarzystów , że dwóch facetów żyjących w związku nie jest małżeństwem , nie jest rodziną. Gamoń by to zrozumiał

Art. 48.
1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.

Rodzice , czyli matka i ojciec. Nawet tak prosta kwestia dla naszych parlamentarzystów jest trudna do zrozumienia. Ręce opadają jak się patrzy na to co się w kraju dzieje również w sferze moralności , wyznawanych o tysiącleci wartości..

Adam
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 10:53 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

13
No i się zaczęło !!!!!! Igrzyska są , a gdzie chleb ?

Do hali Ergo Areny w Gdańsku, gdzie odbędzie się konwencja Platformy Obywatelskiej od rana przybywają członkowie i sympatycy Platformy. Przed halą Ergo Arena w Gdańsku protestują działacze SLD, ruchu "Nic o nas bez nas" oraz członkowie Klubu "Gazety Polskiej'.

Mnie ciekawi czy Joanna Kluzik-Rostkowska da plame do "reszty". Czyżby jej się tylko władza marzyła po nocach.Przekonała się jak trudno być przwódczynią czegokolwiek. Ciekawe co ją to nauczyło , jakie wyciągnie wnioski.Jeśli wstapi do PO to w moich oczach straci więcej niz zyska.

Swoją drogą a jakim karju europejskim zrad nie podałby się do dymisji po takicg efektach rzadzenia , takich zdarzeniach jakie miały miejsce w Polsce za kadencji takiego rzadu.Polska przypomina raczej kraje gdzie rosna banany niż Europę.

W imprezie w Gdańsku ma wziąć udział ok. 12 tys. osób.

Jak myslicie kto za to płaci ? Sami delegaci , PO , czy polskie społeczeństwo. Tym sposobem PO w sondażach , w mediach popularość skoczy do 51 % poparcia , conajmniej. Igrzyska rozpoczeta , a o chleb coraz trudniej.

Obrazki z pod hali :

- Pozdrawiamy turystów z PO! Nie idźcie na konwencję, idźcie od razu na plażę wykąpać się. Witamy największą wycieczkę w Polsce za pieniądze podatników. Gdzie jest sto obietnic Tuska? - pytał przez megafon jeden z działaczy lewicy.

- To nie jest wycieczka, to jest pielgrzymka. Oni naprawdę wierzą w Platformę - mówił z kolei do megafonu jeden z działaczy "Nic o nas bez nas", którzy demonstrowali kilkadziesiąt metrów dalej przeciwko podwyżkom czynszów komunalnych w Gdańsku. Demonstranci ustawili na trawniku kilkadziesiąt kartonów.

Jeden z działaczy ruchu Krzysztof Muzioł powiedział, że władze Gdańska chcą najbiedniejszych mieszkańców miasta, mających kłopot z płaceniem czynszu, umieścić w kontenerach na obrzeżach miasta. - My idziemy krok dalej. Robimy miasteczko kartonowe im. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - dodał.

Trzecia grupa manifestujących to członkowie Klubu "Gazety Polskiej", którzy mają ze sobą transparent z napisem "Żądamy prawdy o Smoleńsku" oraz biało-czerwone flagi z kirem. Jedna z kobiet uczestniczących w tej demonstracji do idących na konwencję członków Platformy krzyczała: "Złodzieje, obłudnicy, mordercy prezydenta!"

Adam
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 13:22 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

14
Mnie ciekawi czy Joanna Kluzik-Rostkowska da plame do "reszty". Czyżby jej się tylko władza marzyła po nocach.Przekonała się jak trudno być przwódczynią czegokolwiek. Ciekawe co ją to nauczyło , jakie wyciągnie wnioski.Jeśli wstapi do PO to w moich oczach straci więcej niz zyska.
Adaśko tylko świnia nie zmienia poglądów,to co dasz do koryta to musi zeżreć oni już nie mają honoru jak widzą że koryto się kończy i mogą nie wejść do sejmu to hyc do innego ugrupowania bo tam jest jeszcze jakaś szansa
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 13:58 przez piaskun57, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

15
piaskun57 pisze:
Mnie ciekawi czy Joanna Kluzik-Rostkowska da plame do "reszty". Czyżby jej się tylko władza marzyła po nocach.Przekonała się jak trudno być przwódczynią czegokolwiek. Ciekawe co ją to nauczyło , jakie wyciągnie wnioski.Jeśli wstapi do PO to w moich oczach straci więcej niz zyska.
Adaśko tylko świnia nie zmienia poglądów,to co dasz do koryta to musi zeżreć oni już nie mają honoru jak widzą że koryto się kończy i mogą nie wejść do sejmu to hyc do innego ugrupowania bo tam jest jeszcze jakaś szansa
A przecież problem można tak łatwo rozwiązać.

Jeżeli polityk wchodzi do parlamentu z ramienia jakiejś partii, to, gdy w czasie kadencji zmienia barwy, powinien tracić mandat.

Piaskun, świnia to takie sympatyczne (i smaczne :je: :D) zwierzę, a Ty je tak obrażasz, nieładnie :D
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 14:55 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: A co Wy na to !!!???

16
Powinni być rozliczani za wyniki.
Takie prowizje od wykonanego zadania.
Jak nie wykonają - nie ma kasy.
;)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 15:14 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

17
piaskun57 pisze:
Mnie ciekawi czy Joanna Kluzik-Rostkowska da plame do "reszty". Czyżby jej się tylko władza marzyła po nocach.Przekonała się jak trudno być przwódczynią czegokolwiek. Ciekawe co ją to nauczyło , jakie wyciągnie wnioski.Jeśli wstapi do PO to w moich oczach straci więcej niz zyska.
Adaśko tylko świnia nie zmienia poglądów,to co dasz do koryta to musi zeżreć oni już nie mają honoru jak widzą że koryto się kończy i mogą nie wejść do sejmu to hyc do innego ugrupowania bo tam jest jeszcze jakaś szansa
Zastanawiam się, czy nie cofnąć swojego poparcia dla PJN.
Co do "imprezy" Ergo Areny w Gdańsku - zabrakło jeszcze Polskiej Federacji Wytwórców Oscypków.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 16:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: A co Wy na to !!!???

18
polliter pisze:
piaskun57 pisze:
Mnie ciekawi czy Joanna Kluzik-Rostkowska da plame do "reszty". Czyżby jej się tylko władza marzyła po nocach.Przekonała się jak trudno być przwódczynią czegokolwiek. Ciekawe co ją to nauczyło , jakie wyciągnie wnioski.Jeśli wstapi do PO to w moich oczach straci więcej niz zyska.
Adaśko tylko świnia nie zmienia poglądów,to co dasz do koryta to musi zeżreć oni już nie mają honoru jak widzą że koryto się kończy i mogą nie wejść do sejmu to hyc do innego ugrupowania bo tam jest jeszcze jakaś szansa
A przecież problem można tak łatwo rozwiązać.

Jeżeli polityk wchodzi do parlamentu z ramienia jakiejś partii, to, gdy w czasie kadencji zmienia barwy, powinien tracić mandat.

Piaskun, świnia to takie sympatyczne (i smaczne :je: :D) zwierzę, a Ty je tak obrażasz, nieładnie :D
Nic innego jak przeprosić świnie,ale te w chlewach polskich rolników bo tamte świnie to ja :zozol: am
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 19:12 przez piaskun57, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

19
piaskun57 pisze:
Zastanawiam się, czy nie cofnąć swojego poparcia dla PJN.
Co do "imprezy" Ergo Areny w Gdańsku - zabrakło jeszcze Polskiej Federacji Wytwórców Oscypków
Dzisiejszy pijar jakim wykazała się "elita" platformy wali wszystkie wystąpienia pis-dzielców oraz pozostałych partii,jeszcze trochę to pomyślałem że przydała by się beczka wazeliny...
Nie "pijar" lecz "pi-ar" (z ang. PR, czyli public relations)
Pijar to był taki zakonnik :christ2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pijarzy
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 14:16 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: A co Wy na to !!!???

20
t.oskar pisze:
piaskun57 pisze:
Zastanawiam się, czy nie cofnąć swojego poparcia dla PJN.
Co do "imprezy" Ergo Areny w Gdańsku - zabrakło jeszcze Polskiej Federacji Wytwórców Oscypków
Dzisiejszy pijar jakim wykazała się "elita" platformy wali wszystkie wystąpienia pis-dzielców oraz pozostałych partii,jeszcze trochę to pomyślałem że przydała by się beczka wazeliny...
Nie "piar" lecz "pi-ar" (z ang. PR, czyli public relations)
Pi-ar to był taki zakonnik :christ2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pijarzy
Ok już się poprawiłem ale zdania nie zmienię ;)
Public relations (skrót PR, czytany z angielska piː ɑː(r) albo mniej dokładnie pi:ar lub potocznie w Polsce "pijar") - pojęcie z dziedziny psychologii społecznej i marketingu szczególny przypadek PR - czarny PR (potocznie "czarny pijar"
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 17:24 przez piaskun57, łącznie zmieniany 3 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

22
Samotnik pisze:na FB zaczyna się promowac nowy zalążek partii - Netyści. Wygląda, że mają ciekawe pomysły
Pomysł a realizacja to jeszcze długa droga ;) kiedy w grę wchodzą wysokie stołki, i jeszcze większe pieniądze to pomysły znikają Ja już nie wierzę
:rotfl:
nikomu
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 17:35 przez piaskun57, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

24
Samotnik pisze:
piaskun57 pisze:Ja już nie wierzę
:rotfl:
nikomu
[youtube][/youtube]
Tak się tylko pytam. Są jeszcze tacy, co wierzą politykom? O, naiwności...!!!
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 19:11 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: A co Wy na to !!!???

25
Ktoś musi administrować tym krajem. Jednak teraz jesteśmy w dosyć niezręcznej, żeby nie rzec w głupiej sytuacji. Nie wybieramy tego, kto jest najlepszy (bo takich jakoś nie ma), ale tego, kto stanowi "mniejsze zło". Ja tradycyjnie zagłosuję na lewicę, chociaż w wielu punktach z nimi się nie zgadzam. Ale (moim zdaniem) to oni są najmniejszym złem. Tyle tylko, że obecnie "stara gwardia' powoli się wykrusza, a nowi to już nie to.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 20:57 przez t.oskar, łącznie zmieniany 3 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: A co Wy na to !!!???

26
Nie ufam polityko , żadnym obojetnie czy z lewa , czy z prawa , czy z centrum , jesli takie jest. Nie rozumiem dlaczego wybiermy najmadrzejszych tylko z istniejacych partii.To jakaś bzdura.Sami politycy swoim działaniem na to sobie zasłuzyli.

Uważałem Pana Arłukowicza za obiecującego , zdolnego polityka , uczciwego , z przyszłością , bo młody – jaka wpadka , brak wyczucia politycznego .Rozkładająca się na naszych oczach III RP poczęta w „grzechu” polegającym na paktowaniu przy okrągłym stole , „samych z sobą” , w sposób przewrotny i oszukańczy . Nie ma wyjścia obecny polski "teatr" polityczny wchodzi coraz wyraźniej w propagandowe czyli dawne komusze buciory , nerwowo tworząc w zaciszu gabinetów scenariusze przetrwania.

Proces samozagłady III RP już ruszył i jak uczy historia, nic nie jest w stanie go zatrzymać. Można jedynie próbować go spowolnić i odwlekać w czasie . Nieuchronny koniec III RP , czas rozliczenia z dokonań przez okres 22 lat musi nastapić , tego się nie da uniknąć..

Był okres , że zastanawiałem się , dlaczego taki facet jak Pan Arłukowicz porzucił piękny , samodzielny zawód jakiego się wyuczył , by zostać politykiem . Dzisiaj raczej wiem , żądza władzy , zarobku łatwych pieniędzy bez większego wysiłku i żadnej odpowiedzialności , a nie jakieś zbożne cele ideologiczne , lewicowe w imię np. sprawiedliwości społecznej , poprawy doli ludu pracującego….....nim kierowały.Mając tak wyuczony zawód , by to porzucić dla polityki , potrzeba poważnego powodu. Co mogło skłonić Pana Ałłukowicza do takiej decyzji , albo pomyłka życiowa w obranym kierunku zawodu , albo mała wiedza i strach przed konsekwencjami....

Nie uważam ludzi , którzy zdradzają (ideały jakie głosili , kolegów partyjnych....), zmieniają kierunki swych przekonań jak przysłowiowe rękawiczki.
Plama , wstyd , żółta kartka dla tego typu polityków , dla Pani Kluzik – Rostkowskiej również.W jakim celu osłabiła PiS , nakręciła ludzi na sukces , a teraz sama szybciutko znalazła swoje pierwsze miejsce na liście wyborczej PO , a resztę pozostawiła samym sobie ….niech walczą …..Kobieta zmienną jest , ale nie aż tak - żenada.Ta się nie robi Pani Kluzik - Rostkowska , bo to jest bardzo nie eleganckie , nieprzyzwoite , żeby nie powiedzieć inaczej , dosadniej.

Ale to tylko moje zdanie , kariera tej Pani stoi otworem.....

Adam
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 19:42 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

27
Czy Grzegorz Schetyna miał prawo powiedzieć na spędzie partyjnym , że Maciej Płażyński ściska kciuki za Platformę Obywatelską.

Maciej Płażyński to był „gość” , był jednym z moich kandydatów na stanowisko Prezydenta RP , a Pan Schetyna przypomina mi typowego człowieka..........,do którego nie mam zaufania choćby za jeden grosz i mieć nie będę.

http://jakubplazynski.salon24.pl/

Adam
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 19:44 przez Adaśko, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: A co Wy na to !!!???

28
Ja nadal chcę Gandalfa.
:D
Ponoć niektórzy w roli prezydenta woleliby Schetynę, lecz ja tam widze prędzej naszego Piotra Rosę.
Byłbym dumny jako Polak z takiej reprezentacji a nie jak teraz co nie zasądzie to głowa w piasek..i udawać na wszelki wypadek Amerykanina lub Anglika.
;)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 21:26 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: A co Wy na to !!!???

29
Nebogipfel pisze:Ja nadal chcę Gandalfa.
:D
Ponoć niektórzy w roli prezydenta woleliby Schetynę, lecz ja tam widze prędzej naszego Piotra Rosę.
Byłbym dumny jako Polak z takiej reprezentacji a nie jak teraz co nie zasądzie to głowa w piasek..i udawać na wszelki wypadek Amerykanina lub Anglika.
;)
Popieram! Piotr zrobiłby z tym porządek, widziałbym jeszcze bezemocji :D.

Gandalfowi by się nie chciało, chociaż gdyby zmienił Obamę, to wszystkim byłoby lepiej :black2:

Adaśko, Płażyński był miły i sympatyczny i nic poza tym, ale fakt, że Schetyna ani miły, ani sympatyczny :okey:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 22:20 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: A co Wy na to !!!???

30
Odwalcie się łaskawie. Co ja Wam takiego złego zrobiłem? Czym aż tak podpadłem, żeby mi takie serdeczne życzenia składać?
Ostatnio zmieniony 14 cze 2011, 12:00 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron