Re: A co Wy na to !!!???

243
Nic tylko chrzcić. A tak poważnie to chyba musieliby podnieść VAT do 100% ;) No i na naszym jeziorze morskim by się nie rozpędził zbytnio ;) A dalej nie popłynie bo po Dani kratery zostaną jakby co i zrobi się nam jezioro morskie wewnętrzne.

CM
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015, 18:47 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: A co Wy na to !!!???

247
Hah fakt, zasugerowałem się Twoimi komentarzami, a na film tylko zerknąłem i faktycznie pomyślałem, że to prawda ;O Kurna jakie to prawdziwe, zupełnie mnie to nie zdziwiło z tymi nazwami.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015, 19:57 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: A co Wy na to !!!???

250
Ale rząd nie zamyka nierentownych zakładów pracy. Wprost przeciwnie, topi w nich jeszcze więcej pieniędzy. Wystarczy pojechać na Warszawę i popalić trochę opon. Parlamentarzyści też zawsze mogą zrobić zadymę jak im źle, tylko gdzie? Pod swoim zakładem pracy? :ahah:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2015, 11:36 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: A co Wy na to !!!???

251
Socjalistom udało się zrobić świetny trick, mianowicie wmówić wszystkim, że pieniądze są niczyje. Rząd czy inna instytucja pobierająca pieniądze od ludzi, może zrobić sobie wydawać pieniądze na prawo i lewo. Dlatego powstają tzw. studnie bez dna typu dotowanie nierentownych zakładów państwowych czy największa studnia służba zdrowia.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2015, 8:47 przez Filip, łącznie zmieniany 2 razy.
Znikam na długo, ale się pojawiam.

Re: A co Wy na to !!!???

253
Filip pisze:Socjalistom udało się zrobić świetny trick, mianowicie wmówić wszystkim, że pieniądze są niczyje. Rząd czy inna instytucja pobierająca pieniądze od ludzi, może zrobić sobie wydawać pieniądze na prawo i lewo. Dlatego powstają tzw. studnie bez dna typu dotowanie nierentownych zakładów państwowych czy największa studnia służba zdrowia.
Sluzba zdrowia jest tez nierentowna?
Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 8:41 przez ayalen, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: A co Wy na to !!!???

256
Co Wy na to? Spotkanie 40 tys ludzi, nie warte nawet wspomnienia?
Z wczorajszych„Wiadomości” można się było dowiedzieć o pijanych sternikach, pożarze na autostradzie w Kalifornii, hajlowaniu 7-letniej księżniczki, a dziś królowej – Elżbiety, procesie wybudzania chorych ze śpiączki i o rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem.
Zacnie.
Tyle, że o rekolekcjach „Jezus na Stadionie” ani słowa! Dlaczego? Bo narodowe? Bo katolickie, a przy tym piękne, radosne i żywe? Może zbyt żywe? W końcu Kościół kreowany przez media to martwota, duchota i margines. Gdyby pokazać te dziesiątki tysięcy roześmianych, rozmodlonych, pięknych, mądrych i świadomych twarzy, mogłoby nie pasować do układanki. Zwłaszcza, że ogromna część to młodzi, do tego z dziećmi.

http://wpolityce.pl/media/259676-w-wiad ... ten-knebel
http://diecezja.waw.pl/3936

Uczciwie przyznaje, że http://wpolityce.pl/polityka/161394-ks- ... t-za-wstep to do mnie przemawia....
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 21:24 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: A co Wy na to !!!???

257
Co się dziwisz - Polska to kraj katolicki tylko z nazwy. Wierzący i świadomi chrześcijanie to kilkanaście procent. Niszowa sprawa ;) Reszta to katolicy z tradycji. Odklepać chrzciny, komunię, ślub i co jakiś czas pokazać się w ładnym stroju w kościele. To wszystko. Co ich obchodzi zryw tego typu.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2015, 21:55 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: A co Wy na to !!!???

260
civilmonk pisze:Kulczyk. Czy aby na pewno powikłania? Jakoś coś mnie skłania do myśli, że nie.
Mariusz Łukasiewicz metrykalnie był o wiele młodszy, Stalin starszy.
ludzie zwyczajnie umierają, bo: c'est la vie.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2015, 23:59 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: A co Wy na to !!!???

261
civilmonk pisze:Kulczyk. Czy aby na pewno powikłania? Jakoś coś mnie skłania do myśli, że nie.
no tak , jakiś dziw może łapać , że człowiek tak bogaty , mający dostep do najnowocześniejszej medycyny , tak po prostu umarł , ale czy nie warto przyjąć do wiadomości że ci co leczą "królów" tez umierają ?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2015, 16:06 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: A co Wy na to !!!???

262
Crows pisze:
civilmonk pisze:Kulczyk. Czy aby na pewno powikłania? Jakoś coś mnie skłania do myśli, że nie.
no tak , jakiś dziw może łapać , że człowiek tak bogaty , mający dostep do najnowocześniejszej medycyny , tak po prostu umarł , ale czy nie warto przyjąć do wiadomości że ci co leczą "królów" tez umierają ?
Gdyby w tle nie było "taśm" i nowych planów energetycznych śp Kulczyka na Ukrainie to pewnie bym tak nie pomyślał. W wielkim biznesie i wielkiej polityce warto takie przyczyny też uwzględniać. Co nie zmienia faktu iż może po prostu zmarł w wyniku powikłań. Też możliwe. Dlatego napisałem "jakoś coś mnie skłania" a nie "na pewno".
Ostatnio zmieniony 01 sie 2015, 19:57 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: A co Wy na to !!!???

264
Jeśli będziemy na ten problem patrzeć z perspektywy "kto odpowie" to do niczego to dobrego nie doprowadzi. Ten problem po prostu jest i trzeba go rozwiązać. Ten problem to typowy przykład drenowania nowych gospodarek wolnego rynku przez kapitały starych gospodarek wolnego rynku. Nie sądzę by każda dziura będąca podstawą tego problemu ma winnego, który "zarobił" na jej pozostawieniu. Większość to zapewne skutek braków kompetencji stanowiących prawo lub efekt negocjacji - "my" damy Wam umorzenie długów czy takie a nie inne warunki wejścia do NATO, UE a "wy" dacie nam "to".
Ostatnio zmieniony 09 sie 2015, 15:20 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: A co Wy na to !!!???

265
Ta perspektywa jest bardzo wazna i jeśli się nie zmieni, to nie rozwiąże się problemu. Brak odpowiedzialności prowadzi do takich właśnie sytuacji. Nie jest istotne jak i gdzie kasa zostaje wyprowadzona, czy celowo, czy na wskutek złych decyzji, jednej czy grupy osób, błędów prawnych czy braku kompetencji, za wszystkim stoją ludzie odpowiedzialni za swoją pracę.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2015, 18:44 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: A co Wy na to !!!???

266
W firmach podejmowanie złych decyzji jest złe jeśli ktoś nie uczy się na błędach a nie że ktoś popełni błąd. Presja nieomylności na urzędników jest głupotą.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2015, 22:50 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: A co Wy na to !!!???

268
Widzieliście, czytaliście ?
Pan Miro, pan Zbycho, seans nienawiści i kabaret. "Restauracja" PiS na ustach polityków.
Komedia.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2015, 23:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: A co Wy na to !!!???

270
Sprawę Ciech SA rozumiem zamieciono pod dywan w okolicznościach zbliżających się wyborów.
Uderzę w strunę teorii spiskowych, ponieważ zachodzi spore prawdopodobieństwo, że Kulczyk odszedł z tego świata z przyczyn mniej naturalnych.
http://pl.blastingnews.com/ekonomia/201 ... 05579.html
Ostatnio zmieniony 17 paź 2015, 16:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron