Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

62
Cayman, to że wysłuchali, nie znaczy jeszcze, że kiwną palcem :D a poza tym tak się ludzie wypowiadają, jak znane są fakty. Na razie nie ma nic na dowiedzenie którejś z teorii spiskowych, jak się coś znajdzie wtedy będzie można poważnie podyskutować, teraz tylko mozna sobie po offtopować :D
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 21:47 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

64
oba te raporty ten millera i ten mak-u są o kant dupy tracić...dla mnie to pośmiewisko w kuluarach światowej polityki..bo jeśli mi udowodnicie ze podobna katastrofa a kilka tych maszyn i innych sie rozbiło,gdzie kadłub samolotu się rozpadł a ciała porozrzucano w promieniu prawie kilometra to będe wam mówił ,,guru''..na ten czas logika i zdrowy rozsadek podpowiada co innego..a to ze politycy się boją ujawnienia faktów i prawdy to oczywiste...polecą ze stołków prosto do pierdla...
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 22:32 przez cayman, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

65
A jakie są fakty?
Polski rząd przygotowała zamach polskiego prezydenta?
Jak trzeba będzie, to niech lecą do pierdla, ale póki co, to rozumiem żal, ale trzeba zrozumieć, że to była katastrofa lotnicza, więc ciała w całości nie były.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 23:15 przez Mahi, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

66
kto szuka teorii spiskowych? wiadomo!
da się poczytać

że mamy wiele fikcji - da się poczytać = google pomocne

a że mamy spec moher-guru men też wiadomo

trudno jest! więc trzeba się napiąć i skupić

bo g* łatwo wciskać i to na światowym stole

kto wystawił Macierewicza dziś na reprezentanta narodu?

obejrzałam na żywo - mdli mnie do tej pory
Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 23:33 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

72
Będzie pomnik:
http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/ ... ku/6936569
Dość mieszane uczucia miałem po odczytaniu tej informacji. Rozumiem chęć uczczenia pamięci ofiar katastrofy, upamiętnienie miejsca tragicznej śmierci. Obawiam się jednak, że będzie stanowił kolejny powód do nieporozumień a tym samym "rozdrapywania niezaschłych" jeszcze ran. Nie wiem komu/czemu ma on ostatecznie służyć. To już moje indywidualne podejście do tematu, bo jakoś nie jestem do końca przekonany co do jednoznacznych przesłanek jego budowy.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 18:41 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

74
Pomnik to może nie jest ale pamięć Generała w końcu uczczono skromnym monumentem.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 20:07 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

76
Ciekawie również na tle tych wyszczególnionych przez w.w. serwis komentarzy brzmią niektóre spośród tych 57 umieszczonych już przez samych użytkowników.
Mimo wszystko ... chyba jednak istnieje jakaś różnica pomiędzy ironią, sarkazmem a zwyczajnym chamstwem i prostactwem. Pierwszego zawsze będę zwolennikiem, drugiego nigdy.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012, 1:11 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

82
Powstaje betonowy pomnik Tupolewa (!) z umieszczonymi w nim wizerunkami wybranych (!) ofiar katastrofy. No na pewno nie zgadniecie jakich, sic. Przecież w mentalności jego twórcy, nie pomieściłby śp. Wszystkich ...
Po Jezusie ze Świebodzina, czas na Tupolewa w Kałkowie. Nie ma to jak beton i widoczna ku niemu słabość.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 20:29 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

83
Jedno jest pewne,bezpośrednio winni są Piloci.Pośrednio Jarosław.K.Antek poleciał do USA i został wyśmiany!Polecieli do Brukseli i tez zostali wyśmiani!To była wielka,tragiczna katastrofa a wyznawcy Jarosława.K robią sobie z tego Cyrk!
Ostatnio zmieniony 07 lip 2012, 8:32 przez toja, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: klątwa smoleńska czy coś więcej?

84
niektórzy by chcieli nasze ulice i place zamienić w cmentarzysko pomników i tablic pamiątkowych , a i z umysłu uczynić śmietnik historii .
Nie można popadać z jednej skrajności w drugą. Umysł wyposażony jest w pamięć, więc lepiej uczynić tam śmietnisko historii (z której możemy wyciągać wnioski) niż popkulturowy burdel, pełen nieistotnych informacji ;)
A najlepiej jest wydzielić "strefy" na to i na to, ale mało kto to potrafi.

Tablice i pomniki są potrzebne, aczkolwiek nie w takiej ilości. Nie w całej Polsce. Ja np. nie jestem w stanie zrozumieć po co pomnik śp. Lecha Kaczyńskiego potrzebny jest np. na skwerze w Katowicach, czy w innym miasteczku, w miejscu, z którym nic go nie wiązało. W tym momencie rozumiem oburzonych ludzi, którzy czują się oblegani pomnikami.

Po prostu brakuje bardzo w tej sprawie zdrowego podejścia. Przez emocje i nieumiejętność poradzenia sobie z sytuacją, która tak nagle w Nas uderzyła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron