Re: Reformy Tuska

1
Wiadomo już, że reformy czy zmiany zapowiedziane w expose, nie będą zrealizowane lub ich realizacja będzie niepełna i kasa nie zapełni się tak jak oczekiwano. Dlatego też zapewne, będą nowe propozycje zmian/reform. Które z wymienionych będą miały największe szanse na przeprowadzenie, a może znajdzie się jakaś reforma cud?
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 9:01 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Reformy Tuska

2
Wierzysz jeszcze, że ten byt ma inny cel, niż dotrwanie do wyborów prezydenckich? Ja przestałem.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 10:57 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Reformy Tuska

3
No coś Ty, ja przestałam wierzyć w 91 albo 92, nie pamiętam musiałabym sprawdzić... dla mnie wtedy bajka się skończyła, pozostało mniejsze zło, któremu wymówiłam posadę 4 lata temu :D
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 11:12 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Reformy Tuska

6
Jedyna reforma jaka im wyszła i którą wywalczyli rodzice, a która i mnie dotyczy to zwiększenie świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna niepełnosprawnego dziecka w moim przypadku brata.

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 r. świadczenie pielęgnacyjne wynosić będzie 1200 zł miesięcznie, natomiast od 1 stycznia 2016 r. wzrośnie do 1300 zł miesięcznie (równowartość kwoty najniższego wynagrodzenia netto). Od 2017 r. przeprowadzana ma być coroczna waloryzacja wysokości świadczenia - o procentowy wskaźnik, o jaki zwiększać się będzie minimalne wynagrodzenie za pracę.

Przed reformą było to 600zł,także świadczenie wzrosło dość znacznie.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2015, 10:30 przez Kopik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron