Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

91
Satyra polityczna zaczyna miec się dobrze i to jest dobry znak :D
Janusz Rewiński: Marek Belka, gdy był ministrem finansów i coś mu się nie zgadzało, albo związki zawodowe na coś się nie zgadzały, miał jedną łódzką odzywkę: „no to w krzaki!” „Nie można zmniejszać podatków, bo budżet się wywali”, a jak będzie inaczej: „to w krzaki”. To jest człowiek z Łodzi i z SLD. I na tym polega kołowrót historii, że w momencie, gdy chłopcy, którzy wyszli z „Solidarności”, których „Solidarność” wyniosła na barkach do władzy, zrobili w bambuko cały związek i wszystkich ludzi w Polsce. „Jest nas 1 milion” - głosiły plakaty z kowbojem. I ten milion został zrobiony w d...ę przez paru cwaniaków, „bandę czworga” - Lewandowski, Tusk, Merkel i Bielecki. Tych „bandę czterech” z Panią Kopacz na czele należy „zakopać”. I będzie święty spokój.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/o ... z34o8Ah8tZ
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 19:39 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

92
To Merkel była w Solidarności??? :)

Banda czworga, to PSL, PO, PiS i SLD. To jedna banda, którą trzeba rozstrzelać. Rewiński zapomniał zaliczyć swojego ukochanego Kaczora do tej mafii. Szkoda, że nie wspomniał o Putinie. Pewnie chciał, ale wyszłaby mu "banda pięciorga", hehe... :ahah:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 20:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

94
Tak długo jak długo wyborcy nie będą mogli odwołać "wybrańca narodu " tak długo mozna mieć ich w d...ie przez 4 lata ..Wcześnie da się troche kiełbasy wyborczej ,obieca każdemu co jemu miłe...I LUDZIE !! Jesteśmy im potrzebni 30 sekund raz na 4 lata....A to ze do urn idzie 40 % wyborców...to nikomu nie przeszkadza ...mniej do liczenia ...Jak za czasów Frontu Jedności Narodu...Głosowali jak chcieli wybrano jak należało !!! Polska przecież juz nie istnieje ...To twór wirtualny na potrzeby ludu....
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 20:33 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

95
maly_kwiatek pisze:To chodziło o Jacka Merkla, który pilnował kasę Solidarności.
Tak upilnował, ze nikt nie wie gdzie ona jest...

Banda Czworga jest z Trójmiasta, a Kaczory z Warszawy.
Kwiatku, wiem, to taki żarcik był... :)

"A w sejmie siedzą same grubasy
siedzą i jedzą tłuste kiełbasy..."
W parlamencie wciąż mamy układ polityczny, który stworzono 25 lat temu przy okrągłym stole. Oni walczą ze sobą tylko przed kamerami, by później napić się razem wódki.
Dla zachowania pozorów wpuszczają jakieś oszołomskie partie typu Samoobrona, Liga Polskich Rodzin i Ruch Palikota, ale potem równie szybko się ich pozbywają. Ustawili sobie ordynację wyborczą tak, że zawsze będą u góry, a nawet jak wyborcom coś odbije, to są intratne etaty w państwowych spółkach. Nie łudźmy się, że były poseł, a od jakiegoś czasu, europoseł, po przegranej idzie na bezrobotne. Koledzy załatwią mu ciepłą posadkę, by przeczekał do kolejnych wyborów. Na tym polega "bandyctwo" tych czterech partii. Oni są nie do ruszenia, zabezpieczyli się tak, że nawet jakbyśmy się dwoili i troili, to niczego nie zmienimy. :)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 22:22 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

96
Rewiński mądrze gada, ale kiedyś pamiętam grał w Uprowadzeniu Agaty, a to był film na zamówienie komunistów, nagonka na marszałka Kerna, albo pamiętam, że jak obalili rzad Olszewskiego, to pierwszy pobiegł do Pawlaka mu pogratulować ;)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014, 22:25 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

97
Rozstrzelac to nie, sie nie kalkuluje, potem trzeba by wyplacac dozywotnje renty sierotom. Kiedys byly obozy pracy, na Zulawach chyba, ech, dawne dobre czasy.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 8:55 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

98
voltaren pisze:Rewiński mądrze gada, ale kiedyś pamiętam grał w Uprowadzeniu Agaty, a to był film na zamówienie komunistów, nagonka na marszałka Kerna, albo pamiętam, że jak obalili rzad Olszewskiego, to pierwszy pobiegł do Pawlaka mu pogratulować ;)
Wiesz ja wtedy mimo, ze siedziałem w samym środku polityki, wprawdzie głównie lokalnej, jednak byłem na bieżąco z tym co dzieje się na szczeblu centralnym Państwa, nie rozumiałem o co chodzi z tym obaleniem rządu Olszewskiego.
Uważałem, że stało się to z głupoty Korwina.

Trzeba było lat pracy nad sobą, nad swoją świadomością i wiedzą, by to co stało się podczas Nocnej zmiany 4 czerwca 1992 roku, było dla mnie w pełni zrozumiałe.

Za to jednak mam bonusik.
Nie dziwię się ludziom, że nie tylko nie znają faktów o tamtych dniach, ale, że nawet nie chcą ich znać i wolą łykać trującą papkę z mediów przygotowaną przez niewolników ekipy władzy.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 14:48 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

101
victoria pisze:Szczena mi opadła do samej ziemi..... ostał się choć jeden nie debil?

http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... 5g_600.jpg
W krajach skandynawski do których eksportujemy duże ilości węgla i brykietu jest często używany jako opał w kominkach.Ratusek pewnie był ,widział,ogrzewał szare komóry przy kominku opalanym brykietem drzewnym .I go olśniło.A co ze słońcem chłopaki?Śmiało !Ciemny lud wszystko przełknie.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2014, 22:49 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

103
Obecne młode pokolenie nie ma swojego głosu.

Gówniara ma niewyparzony język i już stała się celebrytką. Tak w naszych czasach odnosi się sukces. Taki młody klon Pawłowicz. Już ją widzę na listach PiS.

Ta młodzież w studiu, to kwintesencja zachowań swoich równolatków, ale zawsze narzekało się na młodzież... :) :)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 16:06 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

104
polliter pisze:Obecne młode pokolenie nie ma swojego głosu.

Gówniara ma niewyparzony język i już stała się celebrytką. Tak w naszych czasach odnosi się sukces. Taki młody klon Pawłowicz. Już ją widzę na listach PiS.

Ta młodzież w studiu, to kwintesencja zachowań swoich równolatków, ale zawsze narzekało się na młodzież... :) :)
Jest jeden duży plus.O całą końską długość ładniejsza od Pawłowicz .Chyba nawet o dwie końskie :) .Na poważnie,meteor .
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 16:59 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

106
Mnie się pani Pawłowicz akurat bardzo podoba, a bezczelne, wulgarne gówniary, przeciwnie.

Jednak w mojej pamięci niedościgłą mistrzynią polskiego parlamentaryzmu pozostanie na zawsze pani poseł Elżbieta Jakubiak, która w debacie na temat roli polskiego rządu w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej, jako jedyna postawiła Tuska na nogi i na baczność, w trakcie swojej wypowiedzi. Jej celne zdania i pytania to było mistrzostwo.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2014, 23:36 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

107
Tusk na emigracji :) czyli jak europoseł europosłowi...
Wypomniał też Donaldowi Tuskowi, że ten obiecał, iż do kraju powrócą miliony Polaków, a tymczasem sam wyjechał z kraju. Nazwał go też "najnowszym polskim imigrantem". - Zarabiał pan 60 tysięcy euro rocznie, teraz zarabia pan aż 300 tysięcy. Gratuluję! - ironizował dalej Farage.
a miało być tak przyjemnie...
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, 19:03 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

111
Widziałem to ... ale powiem szczerze, że po entym wysłuchaniu robi już mi się przykro i mdło. Tem anglikański faroż ( celowo zniekształcam) to taki nasz Qrvin M..... jego partia ma jedno miejsce w parlamencie i to tyle.

Przykro mi się robi bo nie lubię jak okazują na swoją wyższość z tą swoją angielską specyficzną butą.
Dla mnie to trochę podobne do podejścia rosjan do ,,polaczków". BUzek też się wycierpiał- ale on akurat chyba się nie nadawał do Brukseli.
Viki, proszę nie słuchaj tego więcej, nie syć się tą szowinistyczą drwiną. Ja to tak dosłownie odbieram. Wybacz. Wiem że nie znosisz Rudego, ale niech mu Bruksella lekką będzie, niech wróci z twarzą i już, ale tak byśmy nie musieli się za niego wstydzić.
Wiesz, polityka polega na szukaniu ciągłym popleczników i zwalczaniu potencjalnych przeciwników. Celowo mówię potencjalnych bo ich się niszczy zanim pomyślą o tym, że mogą nam zaszkodzić.

Dostałem kiedyś propozycję polityczną (zamieszchła historia), a po paru latach dowiedziałem się, że o złożeniu jej akurat decydował fagas z województwa, którego nigdy nie widziałem. Jestem bezpartyjny od urodzenia i tak juz zostanie do końca mych dni. NIe zdziwiło mnie to wcale bu taki mamy klimat i nie ma w całej europie standartów moralnych, obywatelskich, są tylko interesy...

Tylko my tak tu sobie uprawiamy pogaduch bezinteresownie. W zasadzie to robimy dla samych siebie, więc powiem Ci Vi, że lubię tą Viki co ją mam w sobie. Egoista ze mnie co? Jesteś we mnie tą cząstką narodowo- chrześcijańsko- demokratyczną, hihi... :)

Precz z farożami


Łosiu syberyjski
Ostatnio zmieniony 29 sie 2015, 18:34 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Czy Tuskowi wolno wszystko?

112
Takoż i ja jestem bezpartyjna, lewica mi się przejadła dawno temu, prawicy nie mamy, pozostaje wiara, że trafimy na ludzi w miarę uczciwych, bez megalomanii i tej butnej wyższości, która jest nam od dłuższego czasu pańskim gestem ofiarowana....
Rudy nie wróci z twarzą bo jej nie posiada, wróciło do niego to czym sam szastał. Dostał taką samą szowinistyczną drwiną jaką nas upokarzają. Mnie nie jest przykro, niech sobie nie myśli ze świat widzi tylko ten lukier którym nas wypaćkał i myślał, ze tego co pod spodem nikt nie zauważy.

Masz racje, pogadamy sobie a muzom :D podtrzymamy tego ducha narodowo-chrześcijańsko-demokratycznego, bo nic nam innego nie pozostaje.... Łosiu :)
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron