Re: zamach na Sejm 2012

2
Jeśli interesuje was moje zdanie ;) to moim zdaniem sprawa jest rozdmuchana. Jakiś nieudacznik gromadził materiały wybuchowe i rozpowiadał wkoło, to się udać nie mogło. Ale ABW ogłosić może sukces. Ale to moje przeczucia ;)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 18:40 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

5
Pewnie, że rozdmuchana. :)

Sukces ABW i prokuratury. Tylko co tam prokuratura ma za zasługi? Gość chciał wjechać w sejm 4 TONAMI ładunków. To on chyba ciężarówką chciał tam wjechać, na pewno by się przedarł niezauważony, uprzednio chwaląc się tym, gdzie się da. Bardzo mądry plan. ;)

Śmieszą mnie jeszcze te podkreślenia, że nie był z żadnej partii. Och ciekawe co by było, gdyby wyszło na jaw, że był członkiem PSL'u albo PiS'u... jak w tvn24 już podejmowali temat środowisk prawicowych (a jakże), że są niebezpieczne.

A tymczasem sondaże dla PiS w dół mocno. Sondaż uwaga na - reprezentatywnej grupie losowej. xD

No i to zdanie, aż łezka się w oku kręci ze śmiechu:

Podejrzany twierdzi, że kierował się względami narodowymi, nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i antysemickimi. Przyznał się do werbowania ludzi i przeprowadzania szkoleń.

Antysemickimi. Żydzi w sejmie. xD

Swoją drogą pewnie gość przyznał się do tego, że kierował się "dobrem narodu" co przełożono na nacjonalizm i ksenofobię. Taa... zwłaszcza z ksenofobią, która przejawia się we wrogich zachowaniach wobec mniejszości narodowych, cudzoziemców lub narodów sąsiednich.

Ach te nasze media :D
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 19:20 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

7
A był tak blisko... Wstrętna ABW. :box:

Nie prościej samolotem pierdeknąć, najlepiej z Putinem na pokładzie?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 20:27 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: zamach na Sejm 2012

8
20 dkg kostka trotylu prasowanego ma wymiary 6x2.5x10 centymetrów oczywiscie. Mamtematyk potrzebny do przeliczenia tego na 4 tony. Strasznie jestem ciekawa ile to miejsca zajmuje :)
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 20:48 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: zamach na Sejm 2012

9
A może byc tak że to zwykły fantasta, poza tym wielbiciel materiałów wybuchowych, gromadzi sobie trotyl bo ma takie hobby i wydadza to na polu za lasem, a mu się nudziło to w internecie np. forum albo twitter sobie pisał że wysadziłby chętnie parlament ;) dużo osób tak piszę ;). No i zrobili z niego terrorystę. Moim zdaniem jest to całkiem możliwe...
Ostatnio zmieniony 20 lis 2012, 21:14 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

10
ABW może nawet samo mu dostarczyło broń na wabika, czekali, aż ten zacznie nadawać na rząd i sukces gwarantowany! Nasi bohaterzy! ;D Postawmy im pomniki. Jeden obowiązkowo obok... sejmu.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 0:36 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

12
ta przebudowa wiejskiej może i by była korzystna dla wszystkich o ile w społeczeństwie już nie ma głupszych polityków niż są w sejmie a takiej gwarancji nie ma. Chyba że ktoś jest hazardzistą i ma kiepską wyobraźnie żeby to pojąć.

Lepiej zebrać 10 mln podpisów by tych polityków wyeliminować z sejmu legalnie na zawsze. Wybrani przez naród i przez naród mogą zostać odcięci od koryta.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 11:30 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

14
voltaren pisze:dlaczego na tym forum nie ma nic ten temat?
No nie ma, bo się chyba żadne z nas nie zamachnęło :D
JA?! pomysł wyśmienity, choć z drugiej strony jak myślę o realizacji ... to już wolałbym osobiście i własnoręcznie "potrenować" te 10 mln. podpisów obywatelskiego sprzeciwu ;) Może po postu każdy kandydat do parlamentu uprzednio powinien przejść test na inteligencję oraz przydatności do pełnienia funkcji (wiecie, takiej psychicznej) ? Oczywiście koszta badań pokrywał by sam interesant :)
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 19:51 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: zamach na Sejm 2012

15
Ale co z tymi "zawodowymi" politykami?
Jesli myślicie, że staną w kolejce po zasiłek, to szkoda mi Was...

Jest tyle spólek Skarbu Państwa, gdzie nie wymagają żadnego doświadczenia oprócz przynależności do odpowiedniej partii, Mamy Orlen, KGHM, Telewizję (za przeproszeniem) Publiczną, prezesów i zastępców prezesów o miesięcznych wynagrodzeniach po kilkanaście tysięcy złotych. Nawet jesli uzbieramy 10 milionów podpisów, żeby ich wy...ć, to i tak im się krzywda nie stanie.

Sam kiedyś porwę samolot i trzepnę w to gniazdo os. Jakbym jutro był nieobecny na forum, to znaczy, że ABW mnie aresztowało... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 21:14 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: zamach na Sejm 2012

16
Od czasu katastrofy smoleńskiej staram się nikomu mocno nie złorzeczyć. Nie żartuję.

Jak chcesz porwać, to porwij motolotnię albo góra awionetkę. Będzie zamach po kosztach ... Jak to mawiają - jaki kraj - tacy terroryści hyhyhy :D
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 21:21 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: zamach na Sejm 2012

17
Ja sobie znajdę taki samolot bez cywilów (polscy celebryci lecą do Stanów na chałturę w klubach polonijnych). Chociaż... może dobrze kombinujesz... tylko czy motolotnia udźwignie tyle trotylu?

Abe, nie wydam Cię na przesłuchaniu, że podrzuciłeś mi pomysł, nawet, gdyby mi jajka prądem razili.
Od czasu katastrofy smoleńskiej staram się nikomu mocno nie złorzeczyć. Nie żartuję.
Myślisz, że wtedy coś wykrakałeś?
Ja nie zamierzam poprzestać złorzeczyć, bo cały parlament, to dom publiczny, sprzedajne dziwki. Dziwka też człowiek, a gdy człowiek umiera, to zawsze jest przykre, ale skoro poprzez ich głupie i nieprzemyślane decyzje, giną ludzie, których mi bardziej szkoda (służba zdrowia, drogi, prawo), to dlaczego mam płakać dłużej niż dwa dni nad tymi sprzedajnymi ciotami?

W parlamencie nie ma ani jednej osoby, która myślałaby o obywatelach. To automaty, które dostają kupę forsy, przywilejów i prestiż za naciśnięcie odpowiednigo przycisku podczas głosowania. Potwierdzi to każdy poseł i senator (oczywiście, nieoficjalnie). Jeśli ktoś chce zmienić świat, to do parlamentu się nie dostanie, jeśli ktoś ma naturę dziwki, to jak najbardziej. Taką mamy ordynację, którą te gnidy się zabezpieczyły i żadni "Zmieleni.pl" tego, niestety, nie zmieni.

Ale to już na inną dyskusję...
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 21:53 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: zamach na Sejm 2012

18
Spokojnie, zawsze pozostaje nitrogliceryna w pigułkach ;) No i jak się ich nałykasz, najesz bigosu, grochówki i zapijesz litrem wody z kranu ... chłopie, lej w ziemi o średnicy kilometra zostanie :D
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 22:06 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: zamach na Sejm 2012

19
Ty, racja!!! Jutro wchodzę na najwyższy holenderski szczyt, rozbujam się motolotnią i Adieu parlamencie... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 22:17 przez polliter, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: zamach na Sejm 2012

20
Czemu takich idiotów naród wybiera ?
Czyżby naród był niezdolny do podejmowania mądrych decyzji ?
A może mądrzy ludzie nie startują na osła do sejmu, jeśli tak to jaki jest sens chodzenia na wybory ?
Moim zdaniem trzeba naród ubezwłasnowolnić albo dać prawo do głosowania tylko osobom po zdaniu odpowiednich testów potwierdzających że dany człowiek nie jest naiwny i nie jest idiotą.
I do cholery czemu ludzie głosują na kandydata tylko dlatego że jest ich sąsiadem !
BO MAMY GŁUPI I NAIWNY NARÓD
Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 20:03 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

21
victoria pisze:20 dkg kostka trotylu prasowanego ma wymiary 6x2.5x10 centymetrów oczywiscie. Mamtematyk potrzebny do przeliczenia tego na 4 tony. Strasznie jestem ciekawa ile to miejsca zajmuje :)
Zamienimy cm na metry 0,06 x 0,025 x 0,01 co daje objetosc 0,000015 metra szesciennego.Poniewaz kostka wazy jedynie 20 dkg
aby obliczyc objetosc 1 kg trotylu mnozymy przez 5,a nastepnie przez 4000 gdyz szukamy objetosci 4 ton:
0,000015 x 5 x 4000 =0,3
Cztery tony trotylu wyladaja jak prostopadloscian o wymiarach 1mx1mx30 cm,to juz nie taka ogromna kupa jak kazdemu pewnie sie wydawalo ...Reiv :)
Nie piszemy o zamachu Voltaren gdyz zadnego zamachu nie bylo ! ,a chcacemu nie dzieje sie krzywda.Mam nadzieje,ze Sad Najwyzszy nie pozostawi suchej nitki na materialach ABW i Prokuratury.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 20:55 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

22
Ja?! pisze:Czemu takich idiotów naród wybiera ?
Czyżby naród był niezdolny do podejmowania mądrych decyzji ?
A może mądrzy ludzie nie startują na osła do sejmu, jeśli tak to jaki jest sens chodzenia na wybory ?
Moim zdaniem trzeba naród ubezwłasnowolnić albo dać prawo do głosowania tylko osobom po zdaniu odpowiednich testów potwierdzających że dany człowiek nie jest naiwny i nie jest idiotą.
I do cholery czemu ludzie głosują na kandydata tylko dlatego że jest ich sąsiadem !
BO MAMY GŁUPI I NAIWNY NARÓD
Hm. myslisz,ze taka Komisja d/s sprawdzania przydatnosci wyborczej prawidlowo ocenilaby Twa przydatnosc biora za dobry omen Twe opowiesci o kosmitach ? :)
Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 21:12 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

23
Musisz jeszcze raz przeliczyć :D 10 cm to 0.1 m :ahah:
A 3 metry szęscienne to ciut więcej niż 0.3 metra sześciennego :D ale i tak mniej niż się spodziewałam ;)
Ostatnio zmieniony 22 lis 2012, 21:46 przez victoria, łącznie zmieniany 2 razy.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: zamach na Sejm 2012

25
no fakt ja bym może i nie przeszedł weryfikacji ale ktoś musi weryfikować weryfikujących a w tym podobno jestem dobry :-P

3m sześcienne to i Tak sporo, np 3 tony wody to 3 m sześcienne a 3m3 żelaza waży 7874 kg X 3 = prawie 24 tony

coś lekki ten ładunek wybuchowy
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 18:00 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: zamach na Sejm 2012

26
Trójkami dobierać. Każdy każdego by weryfikował na sposób najprostszy, czyli najbardziej skuteczny ;)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 19:13 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: zamach na Sejm 2012

28
To samo co na temat poradnika Savoir-Vivre na stronie MSZ :)
http://www.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wi ... voir_vivre
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 21:53 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron