Re: mój premier

62
sorry, nie porównywałam wodzów jako wodzów, a pisaliśmy o partiach.
moje prowokacyjne skojarzenie polegało na tym, że jeden zmarł w chwale, drugi w odosobnieniu. krótko mówiąc ten drugi musiał ustąpić jak wspominana przez Ciebie PZPR.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 13:01 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: mój premier

63
maly_kwiatek pisze:Jaka jest wielkość "wielkich", słychać w restauracji Sowa i Przyjaciele.
Twoja monotematyczność jest dość nużąca. ile razy można ciosać kołki na głowie żony za jednorazową słabość w Ciechocinku?
przyjdzie czas na słodkie słuchowiska w sieci z Twoimi Kwiatku faworytami :cool:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 13:06 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: mój premier

65
maly_kwiatek pisze:
Lunadari pisze:musiał ustąpić jak wspominana przez Ciebie PZPR.
Przecież Schetyna jeszcze żyje ... chyba ... :co:
co ma Schetyna?
rozmawiamy o partiach :sos:
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 13:47 przez Lunadari, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: mój premier

69
oj Kwiatek, Kwiatek - złośliwość czystości aury
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2014, 22:39 przez Lunadari, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochamy się, bo ona tak samo mi się nie podoba jak ja jej, i nie ma nierówności."
Witek Gombrowicz

Re: mój premier

70
wszyscy pamiętają wiarygodność p.Premierki (przecież nie ja to wymyśliłam), więc skąd podejrzenie o okrutność i złośliwość?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2014, 19:37 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: mój premier

74
W Pani Kopacz podziwiam jej zaangażowanie, patos z jakim potrafi przemawiać do zebranych w przekazie tego co ma do zakomunikowania. Ona przemawia z takim wdziękiem, że trudno jej nie słuchać z otwartą buzią, podziwem i wiarą. Jest tylko mały szkopuł, ta pani potrafi kłamać bez zmrużenia oka, jak z nut, co niestety udowodniła w czasie gdy sprawowała urząd Ministra Zdrowia, oraz funkcję Marszałka Sejmu.

Nie mogę jej odmówić odwagi oraz energii z jaką wzięła się za tasowanie i rozdawanie podniszczonych już kart jakimi pogrywa PO.
Mogę zaryzykować, że będzie lepszym Premierem niż Pan Tusk, z jednego powodu. Trudno było o gorszego dla Polski, tego się nie da poważyć.Dziwię się tej Pan, ze mając tak piękny samodzielny zawód wzięła się za politykę.

Mimo wszytko życzę Pani Kopacz, by jej kadencja upłynęła w chwale, ale jak najszybciej i rozpisano nowe wybory parlamentarne.

Czy się ktoś zastanawiał do czego w Polsce potrzebne są partie polityczne, do tego opłacane z budżetu? Gdyby nie było partii to jestem pewien, ze mądrzejsze, bardziej skuteczne byłoby polskie rządy.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 19:07 przez Adaśko, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: mój premier

75
Obrazek
- ładne zdjęcie, może dlatego, że w rządzie znalazło się 6 kobiet, a Pani premier już potrafiła pogodzić Panów.....Grabarczyka i Schetynę. Tam gdzie diabeł nie może, tam wystarczy kobietę posłać. Szkoda tylko, że to co widać nie ma żadnej przyszłości......
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 19:27 przez Adaśko, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: mój premier

77
jak mówi nam nieoficjalnie jej kolega z Sejmu, Ewa Kopacz jeszcze w 1994 r. aplikowała do gminnych struktur PSL-u, obiecując że wstąpi do partii, jak otrzyma stanowisko kierowniczki gminnego ośrodka w Orońsku. Po uzyskaniu tej funkcji obrała jednak inny kurs i wstąpiła do Unii Wolności.
http://niezalezna.pl/59497-prl-owskie-k ... cznika-psl

Następczyni Witosa :soc: :co:
:wit: :rotfl1::rotfl1::rotfl1::rotfl1::rotfl1:
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron