Re: mój premier

5
jaki wątek... to poprostu fotka obrazująca moją opinię na temat osoby sprawującej urząd premiera i tyle.... jakbym mógł go zwolnić to bym go zwolnił... a że nie mogę to przynajmniej wyrażę to co czuję
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 16:58 przez fan_kata, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.forum.polityka.org.pl/images ... 8aa2ff.jpg[/img]
Nad ludy i nad króle podniesiony,
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony.
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Re: mój premier

7
do autora wątku


ależ założyłeś watek by popisać kogo nie cenisz
pytam czy nie mógłbyś się rozwinąć pozytywnie

lubie rozmawiać o budowaniu a nie o destrukcji to pytam

ale nie przeszkadzaj sobie róznie ludzie lecą do celu
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 17:00 przez baabcia, łącznie zmieniany 3 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: mój premier

8
mógłbym.... ale widzisz... jak mnie coś mierzi to muszę to z siebie wyrzucić, żeby znów móc być pozytywnym :) mam tak jak z drzazgą pod paznokciem... mogę się uśmiechać ale będzie bolało dopóki jej nie wyciągnę... i uśmiech przez to będzie koślawy
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 17:11 przez fan_kata, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.forum.polityka.org.pl/images ... 8aa2ff.jpg[/img]
Nad ludy i nad króle podniesiony,
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony.
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Re: mój premier

11
babcia :) taki premier nie to że jest niezbędny... nie to nawet że jest zbędny... taki premier jest wręcz szkodliwy... afera za aferą aferę pogania, głos społeczeństwa bierze pod uwagę jak mu lecą sondaże albo jak wyjdzie pół miliona osób na ulicę... od lat przeprowadza złodziejskie prywatyzacje.... niedługo będziemy chyba pierwszym krajem na świecie gdzie nic już nie będzie można sprywatyzować... bo wszystko będzie w rękach inwestorów prywatnych, którzy dobrze się z panem premierem znają pewnie... co tu dużo mówić... ja dziś tobie ty mi jutro ja ci buty ty mi futro... i tyle
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 17:30 przez fan_kata, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.forum.polityka.org.pl/images ... 8aa2ff.jpg[/img]
Nad ludy i nad króle podniesiony,
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony.
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Re: mój premier

12
czytamy inne numery

wiem co wolałabym lepiej
ale wiem co doceniam

ale to jest wątek do gnojenia nie do racjonalnego szukania lepszego premiera przecież czy poprawy

dziś oglądałam zdjęcia wyludnionych miasteczek w Hiszpanii - u nas ten kryzys inny jakiś czy cóś?

na razie nie wszyscy słuchają narzekań co trzyma naszą gospodarkę wbrew nadziejom pesymistów i trzyma giełdę i banki

ale jak sie dobrze przyłożymy to da się podkopać wszystko

polatam pożyteczniej pozwolisz? pa
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 17:36 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: mój premier

13
fan_kata pisze:t.oskar

a co najlepiej wyszło cyrankiweiczowi podczas sprawowania urzędu :)?
Żaden facet ani wcześniej ani później nie był dłużej premierem. W każdym razie w Polsce.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 19:23 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

14
t.oskar pisze:
fan_kata pisze:t.oskar

a co najlepiej wyszło cyrankiweiczowi podczas sprawowania urzędu :)?
Żaden facet ani wcześniej ani później nie był dłużej premierem. W każdym razie w Polsce.
to teżprawda... :)

ale najlepiej to mu wyszły włosy :)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 13:10 przez fan_kata, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.forum.polityka.org.pl/images ... 8aa2ff.jpg[/img]
Nad ludy i nad króle podniesiony,
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony.
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Re: mój premier

15
t.oskar pisze:Mój premier, symbolizował czasy mojej młodości:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... iewicz.jpg
I jaką artystkę miał za żonę! :hhhh:
http://esensja.pl/obrazki/artysci/48281 ... ndrycz.jpg
Żona jak żona Oskarze, a jakich to dopiero miał "przyjaciół" ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 14:25 przez Abesnai, łącznie zmieniany 3 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: mój premier

16
Stalin to jedyny "przyjaciel" który rabując, z własnej nieprzymuszonej woli dał nam (Polakom) "rekompensatę". Zachód w Jałcie bez trudu zgodził się na oddanie Związkowi Radzieckiemu terenów zabużańskich, ale w Poczdamie "jak lew" sprzeciwiał się wcieleniu do Polski Ziem Zachodnich (Dolny Śląsk) i Pomorza Zachodniego (godził się tylko na Gdańsk i Mazury). Stalin dosłownie to na aliantach zachodnich wymusił. Lepszy uczciwy wróg niż fałszywi przyjaciele :)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 14:39 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

17
podobno w stanach prezydentem może zostać wyłącznie mistrz loży iluminatów czyli tam od dawna rządzi masoneria która startuje z różnych oficjalnych partii ale liczy sie to co ukryte przed ludźmi.

W polsce masoneria może sie dopiero rodzić lub stała sie aktywna od niedawna.
Chodzi o to że nieważne kogo ludzie wybiorą bo wybiorą zawsze masona lub prawie zawsze, mają na to magiczne sposoby jak ten na obrazku fan_kata że Łobama jest tym którego naznaczyło pismo którego imie jest czterdzieści i cztery
Obrazek
I tak sie manipuluje ludzką świadomością przez obrazki i tajemnicze słowa by ludzie robili i głosowali tak jak chce tego wielki manipulant.
Albowiem ludzie to barany jak rzekł ktoś dawno temu.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 16:19 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

18
t.oskar pisze:Stalin to jedyny "przyjaciel" który rabując, z własnej nieprzymuszonej woli dał nam (Polakom) "rekompensatę". Zachód w Jałcie bez trudu zgodził się na oddanie Związkowi Radzieckiemu terenów zabużańskich, ale w Poczdamie "jak lew" sprzeciwiał się wcieleniu do Polski Ziem Zachodnich (Dolny Śląsk) i Pomorza Zachodniego (godził się tylko na Gdańsk i Mazury). Stalin dosłownie to na aliantach zachodnich wymusił. Lepszy uczciwy wróg niż fałszywi przyjaciele :)
Oj napewno się nie zgodzę. Alianci zachodni byli za utrzymaniem granicy przed wojennej Polski na wschodzie z lekkimi korzyściami na zachodzie. Cześć Mazur i cześć Śląska.

Ziemię zachodnie były typowo Niemieckie tak jak np Lwów, Brześc czy Grodno były typowo polskimi miastami. Stąd taka reakcja zachodu. Przesunięcie ziem na zachód bylo na rękę ZSRR, wystarczy zobaczyć jak Rosja jako republika SRR powiększała się wcielając tereny wschodniej Finlandii, Kalingrad. Tak samo jeśli chodzi o Polskę powiększając SRR Białoruś i Ukrainę kosztem Polski i Czechosłowacji. Albo wydzielenie SRR Mołdawia od Rumunii.

Rosjanie mieli swój interes. Zachodni alianci chcieli utrzymać granicę Polska i Czechosłowacka na Wschodzie. Albo tylko minimalnie cześć ziem uznać do Białoruskiej i Ukraińskiej SRR jednoczesnie oddać Polsce cześć Mazur i Śląska. Takie miasta jak Kalingrad, Szczecin, Wrocław, Opole nadal miały być w Niemczech.

Co do sprawy Katowic czy Olsztyna, Oliwy, czy lekkim rozszerzeniu Wielkopolski alianci zachodni byli za.

Rosja radziecką zyskiwała kosztem przesunięć a Polsce poprostu je zrekompensowano. NRD nie miało nic do gadania.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 16:38 przez Steven, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

19
Ja?! pisze:podobno w stanach prezydentem może zostać wyłącznie mistrz loży iluminatów czyli tam od dawna rządzi masoneria która startuje z różnych oficjalnych partii ale liczy sie to co ukryte przed ludźmi.
podobno? :) oto jak podobno

http://www.polskiesm.pl/dokumenty/22_Do ... oneria.pdf

polski odpowiednik tematu opisanego na oficjalnej stronie loży masońskiej Pensylvani

http://www.pagrandlodge.org/mlam/presidents/index.html

kogoś może dziwić, że jest coś takiego jak oficjalna stona loży masońskiej...jednak w stanach to jest norma a ich świątynie są jednymi z bardziej okazałych... prawdą jest to że usa były założone przez masonerię, architektura wielkich amerykańskich miast jest wręcz hołdem... jak ktoś poczyta to dojdzie czego symbolem jest "statua wolności" i kto ją ufundował... nie trzeba nawet jakoś głęboko szukać... oto znajdująca się na niej tablica
Obrazek
oto statua
Obrazek
oto bogini Izis
Obrazek
oto bogini Juno (jedno z imion Izis) bita na Watykańskiej monecie
Obrazek
a oto masońska legitymacja twórcy samego projektu (Frederic Auguste Bartholdi)
Obrazek
a jak ktoś chce wiedzieć więcej to już wie gdzie szukać...
Ostatnio zmieniony 05 sty 2013, 18:22 przez fan_kata, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]http://www.forum.polityka.org.pl/images ... 8aa2ff.jpg[/img]
Nad ludy i nad króle podniesiony,
Na trzech stoi koronach, a sam bez korony.
Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
A imię jego czterdzieści i cztery.

Re: mój premier

21
Masoni i Iluminaci są tylko pionkami w moich rękach o czym nawet nie wiedzą. Już samo to że moge otwarcie o tym pisać mowi jedno. Jestem Panem Wszechświata!
Ostatnio zmieniony 05 sty 2013, 18:51 przez Steven, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

22
Oj napewno się nie zgodzę. Alianci zachodni byli za utrzymaniem granicy przed wojennej Polski na wschodzie z lekkimi korzyściami na zachodzie. Cześć Mazur i cześć Śląska.
W Jałcie ustalono:
Przyjęto w zasadzie, że siedziba państwa i narodu polskiego winna się znaleźć między tak zwaną linią Curzona, a linia rzeki Odry, z włączeniem w skład Polski Prus Wschodnich i prowincji opolskiej.
Tak więc nie było mowy o polskim Lwowie i Wilnie.
http://www.sciaga.pl/tekst/60373-61-kon ... i_i_swiata
Ostatnio zmieniony 05 sty 2013, 19:21 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

23
Jaki z Ciebie gość ja nie moge :-) 95% zdania mieli tu Rosjanie bo i na wschód od Berlina. Oni ustalili granicę miedzy Odra a Bugiem. Rozumiesz czy nie że alianci zachodni nie chcieli dać ziem zachodnich Polsce co najwyżej 1/5 tego co dostali a jednoczesnie nie chcieli przesuwać znacząco granicy na wschodzie. Takie trudne to do zrozumienia dla Ciebie? Nie trudno się domyślić że gdyby Warszawę wyzwolili Brytyjczycy czy Amerykanie Wrocław nie byłby dzis Polskim miastem a Lwów byłby. Cięzko ci chyba zrozumieć to że Rosjanie ustalali wszystko na wschód od Berlina mieli też spory udział w Austrii nawet wprowadzona tam byla strefa okupacyjna radziecką bo cześć Austrii zajęli Sovieci. Trudno żeby Amerykanie czy Brytyjczycy mieli rozdawać karty np w Bułgarii czy Polsce.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 12:22 przez Steven, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

25
Czy nie wiecie,ze zachód przyjął bez zmrużenia okiem linię Curzona jako granice Polskim już w Teheranie? A Stalin gdyby tak zechciał, wcale nie musiał Polsce oddawać Ziem Zachodnich. Miałby po prostu wiekszą strefę okupacyjną, a potem wiekszą NRD. A jednak dotrzymał słowa danego Wandzie Wasilewskiej i innym przedstawicielom Związku Patriotów Polskich http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85z ... w_Polskich
Zachodowi wystarczałaby Polska w granicach Księstwa Warszawskiego z 1812 roku.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 13:56 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

26
Nie masz racjii bo Księstwo Warszawskie nie posiadało Galicjii. Do tego Polska miała według zachodu otrzymać conajmniej Pomorze Gdańskie większe niż przed 39. A Księstwo Warszawskie posiadało wiecej ziemi Wielkopolskiej niż w okresie miedzywojennym. Do tego Polska mogła liczyć od zachodu na Olsztyn z częścią Warmi oraz powiększony śląsk prawdopodobnie z większością dzisiejszego Śląskiego (wiecej niż przed wojna)

alianci zachodni zgodzili się na wschodnią linie bo i tak nie mieli na to by wpływu i wiedzieli że nie zdołają tych ziem oswobodzic.

Tak jak mowi kolega kwestia ziem zachodnich byla w kwestii Sovietów, jednoczesnie mogli by stworzyć większe Nrd. W ostatnich chwilach też Polsce dano Szczecin.

Rosja i republiki SRR Ukraińska wzbogaciła się o Ruś na terenie Czechosłowacji/Węgier (zmiennie) oraz kresów wschodnich. Litwie zwrócono Wileńszczyźnę. Białoruskiej SRR Polskie kresy. Także tereny Finlandi z wojny zimowej uznano za Rosyjskie. Kalingrad wpadł w ręce Rosjan. Cała środkową Europa wpadła w strefę Zsrr, a Austria i Niemcy zostały w części okupowane. ZSRR I Rosjanie upiękli parę pieczeni na jednym ogniu.

Wszystkie Srr były zadowolone z powiększenia, Rosja również dostała troche terenów. Polsce dano atrakcyjne tereny Niemiecki. Niemcy uznani za agresorow nie mieli duzo do gadania.

Większe spory mogły wywołać tereny południa. Grecy zawdzięczają Brytyjczykom niepodległość. Amerykanie nie chcieli lądować w Grecjii a w Marsyli. Gdyby Amerykanie zdecydowali się na ruch Churchila i pomóc Brytyjczykom na Bałkanach dało się nawet wyzwolić cześć Jugosławi, Albanię i Bułgarię.

Węgry jako sojusznik hitlera wróciły do granic sprzed 39 roku mimo że na wielu terenach Węgrzy stanowili większość. Rumunia jako sojusznik pożegnała się z Mołdawia która wcielono do Srr. Jugosławia dostała nieduże tereny na rzecz Włoch. Wszystko bylo dobrze przemyślane.

Na zachodzie granicę praktycznie się nie zmieniły. Bodajże chyba tylko Duńsko-Niemiecka

taktyka zmian ziem w Europie Środkowej byla przemyślana przez Rosjan. Polacy mogli być naprawde zadowoleni. Dostali spore tereny w zamian za ciut większe kresy. Ale dostali tereny bogate w złożą jak śląsk. Szeroki dostęp do morza. Tereny rozwinięte poniemieckie. Sovieci ugrali wszystko co się da prócz części Austrii w ktorej musieli ustąpić zachodowi.

Gdyby wojna trwała do końca prawdopodobnie alianci zachodni weszli by do Pragi. Podobno Anglicy czy Amerykanie mogli zdobyć Pragę ale to by groziło rozpadem Czechosłowacji. Czechy były przewidziane dla Sovietów. Tu alianci nie przewidzieli tego.

Rosjanie zresztą wchodząc do Mandzuri zrobili sobie podwaliny pod komunistyczne Chiny a potem i wpływ w Wietnamie. Korea Północna też byla dziełem armii radzieckiej.

Kiedy Japończycy ustalali koniec wojny i zalamywali się po amerykańskich bombach atomowych. Rosjanie chcąc wykorzystać każdy dzień szli do przodu. W europie panował już pokój. Każdy wie że Chiny zdobyły by te tereny a Japończycy i tak kapitulowali przed Stanami. No ale Sovieci byli żądni i wykorzystywali okazję.

Do dzis Rosjanie mają tereny które przed 39 rokiem nie były nawet terenami kolosalnego Zsrr. Wschodnią Finlandia, Kalingrad i połowa wyspy jakiejś tam od Japoni (sporą)

według mnie powinni oddać :) Kalingrad Niemcom a ci by zdecydowali czy nie przekazać Polsce czy Litwie. Jakim prawem Rosjanie do dzis rządzą tą enklawą?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 14:39 przez Steven, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

27
Alianci zachodni byliby w stanie wejśc do Niemiec od wschodu, gdyby posluchali rady Jozefa Broz Tity i zamiast na Włochy udrerzyli na Bałkany. Ta niby komunistyczna partyzantka wcale nie sprzyjała Stalinowi i wolałaby pomóc aliantom zachodnim. Zresztą za to Tito był "wyklęty" przez ZSRR i jeszcze pamiętam jak na pochodach pierwszomajowych niesione były jego kukły z napisem"pachołek imperialistów".
A co do stosunku zachodu do zwrotu Polsce Ziem Zachodnich i stosunku Stalina do tej sprawy to przeczytaj:
. Jednym z głównych celem konferencji było ostateczne wytyczenie granic Polski. W sprawie polskiej granicy na zachodzie niejasne do końca było stanowisko Anglii i USA. Podczas dwóch poprzednich konferencji bez większych problemów zgodzili się na ustalenie wschodniej granicy na linii dwóch rzek - Bugu i Sanu. Inaczej było teraz, gdy chodziło o zwrot Polsce dawnych polskich Ziem Zachodnich - po Odrę i Nysę Łużycką. Swe stanowisko w sprawie granicy zachodniej uzależniały one przede wszystkim od tego, jakie oblicze polityczne przybierze powojenna państwowość polska. Obie strony były gotowe akceptować zwrot ziem piastowskich tylko rządowi polskiemu o orientacji prozachodniej. Sprzeciwiały się natomiast już na początku konferencji poczdamskiej przeciwko przekazaniu przez rząd radziecki władzom polskim administracji terenów położonych na wschód od linii rzek Odry i Nysy. Churchill i Truman uważali, że tereny te stanowią cześć radzieckiej strefy okupacyjnej Niemiec, w której odstępowanie funkcji administracyjnej Polakom należy już do wewnętrznych zagadnień politycznych Związku Radzieckiego. Mogłoby to oznaczać konieczność przesiedlenia wielkiej liczby Niemców do zachodnich stref okupacyjnych. ZSRR jednak, oraz przedstawiciele Tymczasowego Rządu Jedności Narodowej chcieli ustalenia granicy wzdłuż rzek Odry i Nysy Łużyckiej. Tak też się stało. Polsce przyznano również byłe Wolne Miasto Gdańsk, a także włączono część tą Prus Wschodnich, która nie została oddana pod administrację Związku Radzieckiego.
http://szkola.gery.pl/sprawa-polski-w-p ... arstw.html
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 17:17 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

28
Do dzis Rosjanie mają tereny które przed 39 rokiem nie były nawet terenami kolosalnego Zsrr. Wschodnią Finlandia, Kalingrad i połowa wyspy jakiejś tam od Japoni (sporą)

według mnie powinni oddać Kalingrad Niemcom a ci by zdecydowali czy nie przekazać Polsce czy Litwie. Jakim prawem Rosjanie do dzis rządzą tą enklawą?
Prawem silniejzego, to takie "wilcze prawo" a jedna skuteczne. Co do trenow finskich to przecież ZSRR jersienia 1939nroku napadl na Finlandie i te tereny zdobył. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_zimowa
Wyspy Kurylskie oraz płw. Sachalin zdobyte na Japonii to byla cena za pomoc w wojnie z Japonią (rozgromienie armii kwantuńskiej) http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_radz ... ska_(1945)
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 17:43 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)

Re: mój premier

29
Jaką pomoc? Teoretyczna by przyspieszyć kapitulację która lada dzień miała mieć fakt. Już po kapitulacjii Japoni wobec aliantów zachodnich armia soviecka zajmowała tereny Koreii wiec troche to dziwne.

Zastanawiam się nadal nad lądowaniem w bałkanach. Alianci mogli by liczyć na sprzyjających Serbów, a nawet próbować na swoją stronę przeciągnąć, Chorwację, Węgry, Bułgarię, Rumunię czy Słowację. Gdyby weszli do Czech i Polski od południa napewno wybuchły by ogromne powstania. Wcześniejsze lądowanie we Francjii oraz zamykanie Niemców od wschodu stworzyłoby sytuację bez wyjścia. Lecz nadal uważam że nawet odcinając armię Zsrr od frontu z Niemcami wczesniej wojna przedłużyła by się.

Na pewno Zsrr nie miało prawa silniejszego nie zapominajmy że Rosja otrzymywała od dawna surowce z Wielkiej Brytanii a także sprzęt głównie czołgi i samoloty. To samo Amerykański plan Marhalla.

Szkoda że wojna na wschodzie byla tak krucha przewaga. Nieznaczna przewaga Niemiec bez pomocy aliantów zachodnich mogła równać się załamaniem frontu i przegrana zsrr. Znów lekką przewaga zsrr równala się jej pogłębianiem i parciem Rosjan daleko w głąb Europy. Cięzko bylo to wywazyc. Myślę że alianci zachodni przesądzili z pomocą mogli ja przerwać.

Mozliwe że wtedy wojska brytyjsie czy amerykańskie zdobywając Berlin odbierali by kapitulację kiedy niemcy nadal byli by np w Mińsku i Kijowie. Losy świata byłyby inne.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2013, 18:08 przez Steven, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: mój premier

30
Mozliwe że wtedy wojska brytyjsie czy amerykańskie zdobywając Berlin odbierali by kapitulację kiedy niemcy nadal byli by np w Mińsku i Kijowie.
W czasie I wojny światowej entanta odbierała kapitulacje państw centralnych w Compiegne w czasie gdy wojska niemieckie i austrowęgierskie "stały" daleko na wschodzie... W czasie II w.ś. woleli "wysłużyc sie" armia czerwoną unikając przez to ogromnych strat we własnych szeregach. Czyli "walka do ostatniego żołnierza" armii sojuszniczej....
Ostatnio zmieniony 07 sty 2013, 14:19 przez t.oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Wesołe jest życie staruszka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska polityka, polscy politycy”

cron